Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 lipca 2016 r.
16:57

Będą bariery pod wiaduktem na ul. Diamentowej. Dla bezpieczeństwa

Autor: Zdjęcie autora drs
28 10 A A

Pod feralnym wiaduktem, którym nad ul. Diamentową przebiega linia kolejowa zostaną zamontowane specjalne bariery energochłonne.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Mają one zmniejszyć ryzyko roztrzaskania się rozpędzonego samochodu o filar, a ostatnio doszło tu do takich zdarzeń. Kolej, która ma w planach przebudowę tego wiaduktu uzgodniła już z miastem dokumentację projektową, która przewiduje montaż barier energochłonnych zarówno przed wiaduktem, jak też pod nim.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 27 lipca 2016 o 23:20
Warto dodać, że od dłuższego czasu o montaż barier zabiegał radny Piotr Popiel
Avatar
Gość / 27 lipca 2016 o 21:47
jadąc z "normalną" prędkością nic się nie dzieje wym miejscu, jedynie tych co muszą(!) szybciej znosi na filar...
Avatar
Gość / 27 lipca 2016 o 21:16
Nie giną Ci co jadą z normalną prędkością, czyli te 60km/h. Niestety pewna grupa kierowców w.swych złomach myśli innymi kategoriami. W.Polsce powinna być inna forma karania kierowców. Co z tego że teraz zabiorą uprawnienia na te 3 miesiące, jeździć baran będzie nadal. Każdy mandat to +10procent dopłaty do OC powinno tak być. Oczywiście.przy drugim i kolejnym baza wyjściowa OC to 100 %. I dodawać.
Avatar
Gość / 27 lipca 2016 o 20:21
ZAMIAST BARIER WYSTARCZY ZAMONTOWAĆ FOTORADAR - SKOŃCZĄ SIĘ WYPADKI NA SKRZYŻOWANIACH Z KROCHMALNĄ I WROTKOWSKĄ - JAK SIĘ KOMUŚ BARDZO ŚPIESZY - R.I.P.
Avatar
. / 27 lipca 2016 o 20:06
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Przede wszystkim wyprofilować trasę jak i rondo aby samochody nie były "wyrzucane" na zewnątrz....tylko "ściągane" do środka.....Chyba ktoś zapomniał o prostych zasadach fizycznych przy projektowaniu tej trasy i ronda !
Do 60km/h nic się nei dzieje i nic nie trzeba profilować...
Avatar
Gość / 27 lipca 2016 o 20:04
Przede wszystkim wyprofilować trasę jak i rondo aby samochody nie były "wyrzucane" na zewnątrz....tylko "ściągane" do środka.....Chyba ktoś zapomniał o prostych zasadach fizycznych przy projektowaniu tej trasy i ronda !
Avatar
Gość / 27 lipca 2016 o 19:04
To nie wina wiaduktu, a kierowców z przerostem ambicji nad umiejętnościami i jakością sprzętu.
Avatar
Gość / 27 lipca 2016 o 17:45
wystarczy nie za***ać jak głupi...
Avatar
Gość / 27 lipca 2016 o 17:28
To nie wiadukt jest feralny, tylko niektórzy kierowcy!
Avatar
Gość / 27 lipca 2016 o 17:18
No to teraz będzie można tam spokojnie zap...lać jeszcze szybciej. Nie ma co, inteligentne rozwiązanie.
Avatar
Gość / 27 lipca 2016 o 23:20
Warto dodać, że od dłuższego czasu o montaż barier zabiegał radny Piotr Popiel
Avatar
Gość / 27 lipca 2016 o 21:47
jadąc z "normalną" prędkością nic się nie dzieje wym miejscu, jedynie tych co muszą(!) szybciej znosi na filar...
Avatar
Gość / 27 lipca 2016 o 21:16
Nie giną Ci co jadą z normalną prędkością, czyli te 60km/h. Niestety pewna grupa kierowców w.swych złomach myśli innymi kategoriami. W.Polsce powinna być inna forma karania kierowców. Co z tego że teraz zabiorą uprawnienia na te 3 miesiące, jeździć baran będzie nadal. Każdy mandat to +10procent dopłaty do OC powinno tak być. Oczywiście.przy drugim i kolejnym baza wyjściowa OC to 100 %. I dodawać.
Avatar
Gość / 27 lipca 2016 o 20:21
ZAMIAST BARIER WYSTARCZY ZAMONTOWAĆ FOTORADAR - SKOŃCZĄ SIĘ WYPADKI NA SKRZYŻOWANIACH Z KROCHMALNĄ I WROTKOWSKĄ - JAK SIĘ KOMUŚ BARDZO ŚPIESZY - R.I.P.
Avatar
. / 27 lipca 2016 o 20:06
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Przede wszystkim wyprofilować trasę jak i rondo aby samochody nie były "wyrzucane" na zewnątrz....tylko "ściągane" do środka.....Chyba ktoś zapomniał o prostych zasadach fizycznych przy projektowaniu tej trasy i ronda !
Do 60km/h nic się nei dzieje i nic nie trzeba profilować...
Avatar
Gość / 27 lipca 2016 o 20:04
Przede wszystkim wyprofilować trasę jak i rondo aby samochody nie były "wyrzucane" na zewnątrz....tylko "ściągane" do środka.....Chyba ktoś zapomniał o prostych zasadach fizycznych przy projektowaniu tej trasy i ronda !
Avatar
Gość / 27 lipca 2016 o 19:04
To nie wina wiaduktu, a kierowców z przerostem ambicji nad umiejętnościami i jakością sprzętu.
Avatar
Gość / 27 lipca 2016 o 17:45
wystarczy nie za***ać jak głupi...
Avatar
Gość / 27 lipca 2016 o 17:28
To nie wiadukt jest feralny, tylko niektórzy kierowcy!
Avatar
Gość / 27 lipca 2016 o 17:18
No to teraz będzie można tam spokojnie zap...lać jeszcze szybciej. Nie ma co, inteligentne rozwiązanie.
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 0 0

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 0

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę 0 0

MUNDIAL 2018 W meczu o wszystko zespół z Afryki przegrał z Portugalią 0:1 po golu niezawodnego Cristiano Ronaldo. Lwy Atlasu miały więcej sytuacji od rywali, ale byli nieskuteczni i po trzech meczach grupowych zawodnicy Herve Renarda wrócą do domów

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca
23 czerwca 2018, 10:00

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca 0 0

Teatr dramatyczny zaprasza w sobotę do wspólnego świętowania 133. rocznicy urodzin swojego patrona, Juliusza Osterwy. Trwa rezerwacja miejsc i dystrybucja wejściówek.

"Jesteśmy już 30 godzin bez wody". Skarga mieszkańca
Alarm 24

"Jesteśmy już 30 godzin bez wody". Skarga mieszkańca 0 2

Od 30 godzin nie mamy wody z powodu awarii. Gmina nam nie pomaga, zostaliśmy potraktowani gorzej, niż zwierzęta - w środę rano napisał do nas mieszkaniec Bystrzejowic Pierwszych (pow. świdnicki).

Orkiestra Trybunału Koronnego Mieszkańcom Lublina
24 czerwca 2018, 19:00

Orkiestra Trybunału Koronnego Mieszkańcom Lublina 0 0

Co Gdzie Kiedy. W najbliższą niedzielę, 24 czerwca o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Zwycięskiej (ul. Narutowicza 6) będzie miał miejsce wyjątkowy koncert w wykonaniu Orkiestry Trybunału Koronnego w Lublinie.

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy?

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy? 0 5

Wczoraj ogłoszony został nowy przetarg na odnowę parku Ludowego. To już drugie podejście, bo za pierwszym razem Urząd Miasta zderzył się z wysokimi cenami zaproponowanymi przez wykonawców. W parku mają się pojawić nowe drzewa, ścieżki biegowe, rowerowe, pionowy ogród, place zabaw i wiele innych atrakcji.

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany?
galeria

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany? 0 2

Połączenie pracy z jedzeniem, więcej miejsca i nowe odsłony znanych już sklepów – to zmiany, jakie przechodzi właśnie lubelska Plaza

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia 0 5

37-latek wpadł gdy wyprzedzał na skrzyżowaniu. Okazało się, że jest poszukiwany. Trafi do więzienia na 8 miesięcy.

Jej zdjęcie w strefie kibica w Lublinie zrobiło furorę. "Nigdy nie spotkałam się tu z rasizmem"
galeria
film

Jej zdjęcie w strefie kibica w Lublinie zrobiło furorę. "Nigdy nie spotkałam się tu z rasizmem" 0 7

Rozmowa z Zendaya Sithole z Zimbabwe, studentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, przewodniczącą Foreign Students Union UMCS.

Ruszyła letnia LNBA

Ruszyła letnia LNBA 1 0

Liga Letnia LNBA W niedzielę rozegrano pierwszą kolejkę. W najbardziej interesującym spotkaniu Kaddi pokonało No To Shoot

"Pod moim dzieckiem urwała się huśtawka". Chłopiec upadł na plecy, był zamroczony
Alarm 24
galeria

"Pod moim dzieckiem urwała się huśtawka". Chłopiec upadł na plecy, był zamroczony 1 10

Plac zabaw przy ul. Koszarowej w Kraśniku zostanie objęty stałym nadzorem – zapowiada komendant Straży Miejskiej w Kraśniku. To reakcja na e-mail od naszej Czytelniczki.

Pobili kolegę i zostawili przed domem, 40-latek zmarł. Jest wyrok
galeria

Pobili kolegę i zostawili przed domem, 40-latek zmarł. Jest wyrok 0 2

Dwa lata więzienia i grzywna. To wyroki dla mężczyzn, którzy pobili swojego kolegę i pozostawili rannego przed domem. 40-latek zmarł po kilkunastu godzinach.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010