Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 marca 2011 r.
20:25
Edytuj ten wpis

Bezdomny z Lublina, który wygrał w loterii SMS zaczyna nowe życie

0 21 A A
Marek Łobacz ( Jacek Świerczyński)
Marek Łobacz ( Jacek Świerczyński)

Po 8 latach spędzonych w schronisku pan Marek może spać we własnych czterech ścianach (na zdjęciu). Były bezdomny z Lublina, który wygrał pół miliona złotych na loterii zaczyna nowe życie. Za miesiąc otworzy małą gastronomię w Niemczech. To będzie wspólny biznes z siostrą.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Były bezdomny przekazał ośrodkowi 10 tysięcy zł. – Poprosił, bym przeznaczyła te pieniądze na pielgrzymkę dla naszych mieszkańców, którą co roku organizujemy – dodaje.

Teraz pan Marek zaczyna życie przedsiębiorcy. – 21 kwietnia odbieram z fabryki w Solcu dwie przyczepy, przystosowane do prowadzenia w nich małej gastronomii, wyjadę z nimi do Niemiec – opowiada. – Moja siostra mieszka blisko granicy z Polską. Razem z nią będę sprzedawał polskie jedzenie przy hipermarketach, chcę postawić na jakieś flaki, kiełbaski, bigos. Będziemy dzielili się zyskami po połowie – dodaje.

Były bezdomny zastanawia się, czy nie spróbować kupić też mieszkania w Niemczech. – Teraz jednak muszę załatwić wszystkie formalności z zarejestrowaniem mojej firmy w Polsce, min. w ZUS. Muszę także ubezpieczyć mieszkanie – zaznacza.

Udostępnij na Facebook

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zboj / 30 marca 2011 o 19:24
[quote name='arek' timestamp='1301498767' post='456722']
Zna tego Pana i siostrę - Siostra słała kase a braciszek przepijał. Nie zainteresował się ani dziećmi ani domem. Do miał i przepił. Niestety nie ma cudów. To co dostał spoko - przepije. Gdyby było inaczej spłaciłby długi w pierwszej kolejności. Interes z przyczepą - Siostra będzie dokładać jak cały czas dokładała.
Zreszro przyczepa t pomysł Pana W S - obecnego doradcy finansowego Pana MArka
[/quote]
ale bajer , on na Felinie koń by się uśmiał .dali mu parę groszy za reklamę żeby mu zazdrościli naiwni i słali tym krętom smsy
[quote name='arek' timestamp='1301498767' post='456722']
Zna tego Pana i siostrę - Siostra słała kase a braciszek przepijał. Nie zainteresował się ani dziećmi ani domem. Do miał i przepił. Niestety nie ma cudów. To co dostał spoko - przepije. Gdyby było inaczej spłaciłby długi w pierwszej kolejności. Interes z przyczepą - Siostra będzie dokładać jak cały czas dokładała.
Zreszro przyczepa t pomysł Pana W S - obecnego doradcy finansowego Pana MArka
[/quote]
ale bajer , on na Felinie koń by się uś... rozwiń
Avatar
arek / 30 marca 2011 o 17:26
[quote name='ania' timestamp='1301425996' post='456363']
To przykre, miał siostrę przy "niemieckiej " granicy, a sam mieszkał w przytułku. Teraz siostrze się przydał jak ma kasę. Panie Marku więcej odwagi i biznes niech Pan spróbuje prowadzić sam. siostrunia wpędzi Pana w koszty ( przecież to Pan kupi przyczepy), a zyski dzielić po połowie???. czy do tej pory siostra chociaż w najmniejszym stopniu Pana wspomagała?
[/quote]
Zna tego Pana i siostrę - Siostra słała kase a braciszek przepijał. Nie zainteresował się ani dziećmi ani domem. Do miał i przepił. Niestety nie ma cudów. To co dostał spoko - przepije. Gdyby było inaczej spłaciłby długi w pierwszej kolejności. Interes z przyczepą - Siostra będzie dokładać jak cały czas dokładała.
Zreszro przyczepa t pomysł Pana W S - obecnego doradcy finansowego Pana MArka
[quote name='ania' timestamp='1301425996' post='456363']
To przykre, miał siostrę przy "niemieckiej " granicy, a sam mieszkał w przytułku. Teraz siostrze się przydał jak ma kasę. Panie Marku więcej odwagi i biznes niech Pan spróbuje prowadzić sam. siostrunia wpędzi Pana w koszty ( przecież to Pan kupi przyczepy), a zyski dzielić po połowie???. czy do tej pory siostra chociaż w najmniejszym stopniu Pana wspomagała?
[/quote]
Zna tego Pana i siostrę - Siostra słała kase a braciszek przepijał. ... rozwiń
Avatar
ala / 30 marca 2011 o 17:18
Może Pan Marek byłby łaskaw spłacić zadłużenia alimentacyjne?
Może też choć trochę tych innych?
Może, zastanowiłby się jak przeprosić swoje dzieci za to że je przed laty porzucił, może tak chociaż lizaka, może przypomniałby sobie ile to fantów wyniósł z domu do lombardu?
Avatar
Szczęściara / 30 marca 2011 o 15:39
[quote name='Nelly' timestamp='1301432480' post='456418']
To reklama loterii SMS. Temu panu zapłacono kilkaset złotych...Blef.
[/quote]
Avatar
jelly / 30 marca 2011 o 10:10
Według mnie to jedna wielka ściema...
Avatar
Al / 30 marca 2011 o 07:59
Nie znam człowieka, ani redaktorzy nie zadbali by go przedstawić, ale byłbym ostrożny w ochrzanianiu jego siostry. Nic nie wiemy o p. Marku; a jeżeli gościu pił i przepił to co miał i jeszcze robił grandy w domu? To co rodzina miała robić; dawać mu na gorzałę? Trzeba pamiętać, że 90 kilka % osób znajdujących się w schroniskach, to właśnie ludzie, którzy mówiąc eufemistyczne - nadużwali. A, p. Marek wygląda nie wygląda mi na intelektualistę (to oczywiście może być zwodnicze), ale na gazmajstra. Teraz jest na najlepszej drodze do powrotu do schroniska; nie rozumie, że biznes wiąże się z ryzkiem; a na utrzymanie dużego mieszkania trzeba trochę grosza.
Nie znam człowieka, ani redaktorzy nie zadbali by go przedstawić, ale byłbym ostrożny w ochrzanianiu jego siostry. Nic nie wiemy o p. Marku; a jeżeli gościu pił i przepił to co miał i jeszcze robił grandy w domu? To co rodzina miała robić; dawać mu na gorzałę? Trzeba pamiętać, że 90 kilka % osób znajdujących się w schroniskach, to właśnie ludzie, którzy mówiąc eufemistyczne - nadużwali. A, p. Marek wygląda nie wygląda mi na intelektualistę (to oczywiście może być zwodnicze), ale na gazmajstra. Teraz jest na najlepszej drodze do powrotu do sc... rozwiń
Avatar
bezstrony / 30 marca 2011 o 07:44
facet głupio robi, z tego co jest napisane był bez domu 8lat gdzie była siostra ?? teraz jak ma pieniadze znalazła sie jako wspólniczka w miernym interesie. moim zdaniem popłynie a sistra się wypnie. lepiej zebym sie mylił. mam lepsze pomysły na zrobienie pieniedzy ...w lublinie przy nakładzie 150 tys.
Avatar
pablooo / 30 marca 2011 o 07:43
A gdzie siostra była przez 8 lat??
Avatar
Gość / 30 marca 2011 o 07:42
"Kilka dni temu pan Marek wprowadził się do swojego mieszkania na Felinie.
To 2 pokoje z kuchnią i łazienką, jakieś 50 m kw. Wybrał tą okolicę, bo jest tam bardzo spokojnie.
Były bezdomny przekazał ośrodkowi 10 tysięcy zł.
21 kwietnia odbieram z fabryki w Solcu 2 przyczepy, przystosowane do prowadzenia w nich małej gastronomii, wyjadę z nimi do Niemiec – opowiada.
Były bezdomny zastanawia się, czy nie spróbować kupić też mieszkania w Niemczech"


Niech się pan tak nie rozkręca.
Te 500 tys. wygranej to na rękę tylko 450 tys. zł (podatek 10 %).
2 mieszkania + biznes na kółkach i kasy ni ma. A nie każdy interes gastronomiczny to pewne źródło utrzymania.
Nieruchomości to owszem, lokata raczej nie tracąca na wartości.
"Kilka dni temu pan Marek wprowadził się do swojego mieszkania na Felinie.
To 2 pokoje z kuchnią i łazienką, jakieś 50 m kw. Wybrał tą okolicę, bo jest tam bardzo spokojnie.
Były bezdomny przekazał ośrodkowi 10 tysięcy zł.
21 kwietnia odbieram z fabryki w Solcu 2 przyczepy, przystosowane do prowadzenia w nich małej gastronomii, wyjadę z nimi do Niemiec – opowiada.
Były bezdomny zastanawia się, czy nie spróbować kupić też mieszkania w Niemczech"


Niech się pan tak nie rozkręca.rozwiń
Avatar
FRANKENSTEIN ! / 30 marca 2011 o 07:32
[quote name='Polska to wielki i bogaty' timestamp='1297094998' post='434539']
[media]http://www.youtube.com/watch?v=X6NNWgVGkpk[/media]
[/quote]
[quote name='Best Of Kievan Rus' timestamp='1300745002' post='453166']
[color="#FF0000"][size=5] 16.03.2011 POWIAT KRASNYSTAW - LUBELSKIE -> http://www.poboczem.pl/fotosy/zdjecie,iId,286318,iSort,1,iTime,3 , 16.03.2011. powiat Krasnystaw woj lubelskie - tragiczna droga -> http://www.poboczem.pl/fotosy/zdjecie,iId,286317,iSort,1,iTime,3 [/size][/color]
[/quote]
http://www.youtube.com/watch?v=RSPf7LxU1lw
[quote name='Polska to wielki i bogaty' timestamp='1297094998' post='434539']
[media]http://www.youtube.com/watch?v=X6NNWgVGkpk[/media]
[/quote]
[quote name='Best Of Kievan Rus' timestamp='1300745002' post='453166']
[color="#FF0000"][size=5] 16.03.2011 POWIAT KRASNYSTAW - LUBELSKIE -> http://www.poboczem.pl/fotosy/zdjecie,iId,286318,iSort,1,iTime,3 , 16.03.2011. powiat Krasnystaw woj lubelskie - tragiczna droga -> http://www.poboczem.pl/fotosy/zdjecie,iId... rozwiń
Avatar
zboj / 30 marca 2011 o 19:24
[quote name='arek' timestamp='1301498767' post='456722']
Zna tego Pana i siostrę - Siostra słała kase a braciszek przepijał. Nie zainteresował się ani dziećmi ani domem. Do miał i przepił. Niestety nie ma cudów. To co dostał spoko - przepije. Gdyby było inaczej spłaciłby długi w pierwszej kolejności. Interes z przyczepą - Siostra będzie dokładać jak cały czas dokładała.
Zreszro przyczepa t pomysł Pana W S - obecnego doradcy finansowego Pana MArka
[/quote]
ale bajer , on na Felinie koń by się uśmiał .dali mu parę groszy za reklamę żeby mu zazdrościli naiwni i słali tym krętom smsy
[quote name='arek' timestamp='1301498767' post='456722']
Zna tego Pana i siostrę - Siostra słała kase a braciszek przepijał. Nie zainteresował się ani dziećmi ani domem. Do miał i przepił. Niestety nie ma cudów. To co dostał spoko - przepije. Gdyby było inaczej spłaciłby długi w pierwszej kolejności. Interes z przyczepą - Siostra będzie dokładać jak cały czas dokładała.
Zreszro przyczepa t pomysł Pana W S - obecnego doradcy finansowego Pana MArka
[/quote]
ale bajer , on na Felinie koń by się uś... rozwiń
Avatar
arek / 30 marca 2011 o 17:26
[quote name='ania' timestamp='1301425996' post='456363']
To przykre, miał siostrę przy "niemieckiej " granicy, a sam mieszkał w przytułku. Teraz siostrze się przydał jak ma kasę. Panie Marku więcej odwagi i biznes niech Pan spróbuje prowadzić sam. siostrunia wpędzi Pana w koszty ( przecież to Pan kupi przyczepy), a zyski dzielić po połowie???. czy do tej pory siostra chociaż w najmniejszym stopniu Pana wspomagała?
[/quote]
Zna tego Pana i siostrę - Siostra słała kase a braciszek przepijał. Nie zainteresował się ani dziećmi ani domem. Do miał i przepił. Niestety nie ma cudów. To co dostał spoko - przepije. Gdyby było inaczej spłaciłby długi w pierwszej kolejności. Interes z przyczepą - Siostra będzie dokładać jak cały czas dokładała.
Zreszro przyczepa t pomysł Pana W S - obecnego doradcy finansowego Pana MArka
[quote name='ania' timestamp='1301425996' post='456363']
To przykre, miał siostrę przy "niemieckiej " granicy, a sam mieszkał w przytułku. Teraz siostrze się przydał jak ma kasę. Panie Marku więcej odwagi i biznes niech Pan spróbuje prowadzić sam. siostrunia wpędzi Pana w koszty ( przecież to Pan kupi przyczepy), a zyski dzielić po połowie???. czy do tej pory siostra chociaż w najmniejszym stopniu Pana wspomagała?
[/quote]
Zna tego Pana i siostrę - Siostra słała kase a braciszek przepijał. ... rozwiń
Avatar
ala / 30 marca 2011 o 17:18
Może Pan Marek byłby łaskaw spłacić zadłużenia alimentacyjne?
Może też choć trochę tych innych?
Może, zastanowiłby się jak przeprosić swoje dzieci za to że je przed laty porzucił, może tak chociaż lizaka, może przypomniałby sobie ile to fantów wyniósł z domu do lombardu?
Avatar
Szczęściara / 30 marca 2011 o 15:39
[quote name='Nelly' timestamp='1301432480' post='456418']
To reklama loterii SMS. Temu panu zapłacono kilkaset złotych...Blef.
[/quote]
Avatar
jelly / 30 marca 2011 o 10:10
Według mnie to jedna wielka ściema...
Avatar
Al / 30 marca 2011 o 07:59
Nie znam człowieka, ani redaktorzy nie zadbali by go przedstawić, ale byłbym ostrożny w ochrzanianiu jego siostry. Nic nie wiemy o p. Marku; a jeżeli gościu pił i przepił to co miał i jeszcze robił grandy w domu? To co rodzina miała robić; dawać mu na gorzałę? Trzeba pamiętać, że 90 kilka % osób znajdujących się w schroniskach, to właśnie ludzie, którzy mówiąc eufemistyczne - nadużwali. A, p. Marek wygląda nie wygląda mi na intelektualistę (to oczywiście może być zwodnicze), ale na gazmajstra. Teraz jest na najlepszej drodze do powrotu do schroniska; nie rozumie, że biznes wiąże się z ryzkiem; a na utrzymanie dużego mieszkania trzeba trochę grosza.
Nie znam człowieka, ani redaktorzy nie zadbali by go przedstawić, ale byłbym ostrożny w ochrzanianiu jego siostry. Nic nie wiemy o p. Marku; a jeżeli gościu pił i przepił to co miał i jeszcze robił grandy w domu? To co rodzina miała robić; dawać mu na gorzałę? Trzeba pamiętać, że 90 kilka % osób znajdujących się w schroniskach, to właśnie ludzie, którzy mówiąc eufemistyczne - nadużwali. A, p. Marek wygląda nie wygląda mi na intelektualistę (to oczywiście może być zwodnicze), ale na gazmajstra. Teraz jest na najlepszej drodze do powrotu do sc... rozwiń
Avatar
bezstrony / 30 marca 2011 o 07:44
facet głupio robi, z tego co jest napisane był bez domu 8lat gdzie była siostra ?? teraz jak ma pieniadze znalazła sie jako wspólniczka w miernym interesie. moim zdaniem popłynie a sistra się wypnie. lepiej zebym sie mylił. mam lepsze pomysły na zrobienie pieniedzy ...w lublinie przy nakładzie 150 tys.
Avatar
pablooo / 30 marca 2011 o 07:43
A gdzie siostra była przez 8 lat??
Avatar
Gość / 30 marca 2011 o 07:42
"Kilka dni temu pan Marek wprowadził się do swojego mieszkania na Felinie.
To 2 pokoje z kuchnią i łazienką, jakieś 50 m kw. Wybrał tą okolicę, bo jest tam bardzo spokojnie.
Były bezdomny przekazał ośrodkowi 10 tysięcy zł.
21 kwietnia odbieram z fabryki w Solcu 2 przyczepy, przystosowane do prowadzenia w nich małej gastronomii, wyjadę z nimi do Niemiec – opowiada.
Były bezdomny zastanawia się, czy nie spróbować kupić też mieszkania w Niemczech"


Niech się pan tak nie rozkręca.
Te 500 tys. wygranej to na rękę tylko 450 tys. zł (podatek 10 %).
2 mieszkania + biznes na kółkach i kasy ni ma. A nie każdy interes gastronomiczny to pewne źródło utrzymania.
Nieruchomości to owszem, lokata raczej nie tracąca na wartości.
"Kilka dni temu pan Marek wprowadził się do swojego mieszkania na Felinie.
To 2 pokoje z kuchnią i łazienką, jakieś 50 m kw. Wybrał tą okolicę, bo jest tam bardzo spokojnie.
Były bezdomny przekazał ośrodkowi 10 tysięcy zł.
21 kwietnia odbieram z fabryki w Solcu 2 przyczepy, przystosowane do prowadzenia w nich małej gastronomii, wyjadę z nimi do Niemiec – opowiada.
Były bezdomny zastanawia się, czy nie spróbować kupić też mieszkania w Niemczech"


Niech się pan tak nie rozkręca.rozwiń
Avatar
FRANKENSTEIN ! / 30 marca 2011 o 07:32
[quote name='Polska to wielki i bogaty' timestamp='1297094998' post='434539']
[media]http://www.youtube.com/watch?v=X6NNWgVGkpk[/media]
[/quote]
[quote name='Best Of Kievan Rus' timestamp='1300745002' post='453166']
[color="#FF0000"][size=5] 16.03.2011 POWIAT KRASNYSTAW - LUBELSKIE -> http://www.poboczem.pl/fotosy/zdjecie,iId,286318,iSort,1,iTime,3 , 16.03.2011. powiat Krasnystaw woj lubelskie - tragiczna droga -> http://www.poboczem.pl/fotosy/zdjecie,iId,286317,iSort,1,iTime,3 [/size][/color]
[/quote]
http://www.youtube.com/watch?v=RSPf7LxU1lw
[quote name='Polska to wielki i bogaty' timestamp='1297094998' post='434539']
[media]http://www.youtube.com/watch?v=X6NNWgVGkpk[/media]
[/quote]
[quote name='Best Of Kievan Rus' timestamp='1300745002' post='453166']
[color="#FF0000"][size=5] 16.03.2011 POWIAT KRASNYSTAW - LUBELSKIE -> http://www.poboczem.pl/fotosy/zdjecie,iId,286318,iSort,1,iTime,3 , 16.03.2011. powiat Krasnystaw woj lubelskie - tragiczna droga -> http://www.poboczem.pl/fotosy/zdjecie,iId... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Speed Car Motor - Wanda Kraków 13:5 [RELACJA NA ŻYWO]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 13:5 [RELACJA NA ŻYWO] 11 0

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 0 0

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 0 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra

Wschodnie rysy Maryi. Wystawa artysty z Szanghaju w Chełmie

Wschodnie rysy Maryi. Wystawa artysty z Szanghaju w Chełmie 1 0

W Chełmskiej Bibliotece Publicznej można oglądać wystawę obrazów Garego Chu Kar Kui. To artysta z Szanghaju, kilka lat temu ochrzczony w kościele katolickim

Nie żyje prezes OSP w Kurowie. Pracował przy wypadku, potrącił go samochód

Nie żyje prezes OSP w Kurowie. Pracował przy wypadku, potrącił go samochód 78 2

Nie żyje Witold Drążkiewicz, prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Kurowie (powiat puławski). 55-letni strażak zmarł dzisiejszej nocy. Był jedną z dwóch rannych osób w sobotnim wypadku w Bogucinie, kiedy to w pracowników służby drogowej wjechał kierowca audi.

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą 0 0

Pączki ziemniaczane z nadzieniem różanym w wykonaniu Urszuli Bartoszcze z Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Niedrzwicy Dużej wygrały konkursu na „Najlepszy wypiek regionalny” o Puchar Prezesa Targów Lublin. Konkurs odbył się w ramach projektu Lubelska Majówka - Festiwal Aktywności Lokalnej. Miło było w jury pracować, słodkie dania były wyjątkowo udane.

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji 28 1

Kryminalni z Parczewa zlikwidowali uprawę konopii indyjskich w gminie Siemień. Na jednym z pól znaleźli ponad 30 krzaków tej rośliny.

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak"
24 maja 2018, 21:00

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 24 maja o godz. 21 na dziedzińcu KUL (al. Racławickie 14) odbędzie się premiera spektaklu Niebieski Ptak, będącego nową odsłoną widowiska plenerowego z 2005 roku.

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji 3 0

Lubelska klasa okręgowa Polesie Kock również przygotowuje się do niedzielnej konfrontacji z POM Iskra Piotowice. W meczu z Sokołem Konopnica Zbigniew Wójcik oszczędzał graczy, którzy byli zagrożeni żółtymi kartkami

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK
23 maja 2018, 18:00

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 23 maja o godz. 18 w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) odbędzie się pokaz spektaklu z cyklu work in progress - We_selle.

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne 2 7

Większość mieszkańców nie zna swojego dzielnicowego, a połowa rzadko widuje w okolicy patrole mundurowych. To pierwsze wyniki ankiety, prowadzonej na os. Błonie. Policjanci dowodzą, że w dzielnicy jest coraz bezpieczniej

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym
ZDJĘCIA
galeria

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym 9 1

Wystawa nowych aut, motocykli, wykłady, pokazy, prezentacje i dobra zabawa. Za nami Rodzinny Piknik Motoryzacyjny w Lublinie. Dochód zostanie przekazany na lubelski dom dziecka, a za zebrane pieniądze dzieci pojadą na wycieczkę.

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję 1 0

Od poniedziałku (21 maja) mieszkańcy Kraśnika będą mogli składać wnioski o dofinansowanie do usuwania wyrobów zawierających azbest. Nabór potrwa do 8 czerwca.

Spotkanie literackie w Puławach
22 maja 2018, 12:00

Spotkanie literackie w Puławach 2 0

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach (ul. 6 Sierpnia 5) zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Powiatowego Klubu Książki, które odbędzie się 22 maja o godz. 12.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!