Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 grudnia 2015 r.
16:21

Bitwa o choinki od marszałka. "Nie spodziewałem się takiej dzikiej przepychanki"

Autor: Zdjęcie autora kp
0 71 A A

150 choinek i tłum chętnych. W niedzielę o świąteczne drzewka, które na deptaku rozdawał marszałek województwa Sławomir Sosnowski, trzeba było stoczyć prawdziwą bitwę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Nie spodziewałem się takiej dzikiej przepychanki. Ludzie biją się o choinki. Na szczęście udało się mi się dopchać, ale z trudem – mówi pan Kazimierz z Lublina.

– Rzeczywiście, łatwo nie było, ale warto było się przemęczyć. Dzięki temu mam piękną choinkę – cieszy się pani Anna z Lublina.

Choinkowa bitwa zaskoczyła też marszałka Sosnowskiego. – Nie spodziewaliśmy się tylu chętnych. W pewnym momencie miałem wątpliwości, czy konstrukcja namiotu wytrzyma. W przyszłym roku musimy pomyśleć nad zmianą formuły rozdawania drzewek – przyznaje marszałek Sosnowski. – W ubiegłym roku rozdaliśmy 100 choinek, w tym roku o 50 więcej. Tym razem poszły w mgnieniu oka. Żałuję tylko, że nie wszystkim udało się dostać drzewko. Chętnych było znacznie więcej.

Komentarze 71

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 21 grudnia 2015 o 22:21
Nieźle zmacali tą dziewczynę w różowej kurtce!
Avatar
Stefan / 21 grudnia 2015 o 19:12

Jak Marszałek taki dobrotliwy to powinien dogodzić wszystkim mieszkańcom Lublina (co tam Lublina - Lubelszczyzny), którzy chcą mieć naturalną choinkę w domu na święta. Czemu nagradzać tylko wybranych?? Stworzyć w Urzędzie Marszałkowskim specjalny fundusz, w którym znajdą się środki dla wszystkich, którzy będą chcieli mieć naturalne drzewko w domu. A jak to niemożliwe (to chyba oczywiste) to należało zorganizować konkurs (loterię), w której głowną nagrodą byłoby świąteczne drzewko. To chyba byłoby fair...

Avatar
Gość / 21 grudnia 2015 o 19:00
Szkoda gadać po prostu większość z tych ludzi zachowała się jak zwykłe pospólstwo
Avatar
Gość / 21 grudnia 2015 o 18:23

Tylko tyle choinek to u siebie na wiosce skąd pochodzi mógł rozdać. Wioska spod Radzynia to przecież nie Lublin. Gościu ma gest aż zzieleniał na twarzy.

Avatar
Gość / 21 grudnia 2015 o 12:41
Zamiast kiełbasy... Choinki (wyborcze). A ludzie? Rozum został w domu, teraz będą walki o karpie w marketach. Na ulicy hamstwo a w domu przepiękne życzenia no i żeby lepiej bylo....
Avatar
Gość / 21 grudnia 2015 o 12:13
cyt:" Nie spodziewałem się takiej dzikiej przepychanki. Ludzie biją się o choinki. Na szczęście udało się mi się dopchać, ale z trudem – mówi pan Kazimierz z Lublina."- hahahha- niech dziadek lepiej powie zatem ile osób pobił, że udało mu się choinkę dostać
Avatar
Gość / 21 grudnia 2015 o 10:21

Przykro na to patrzeć no ale właśnie tak się zachowują ludzie przy byle promocji a niech jeszcze dają za darmo to juz w ogóle dzicz :)

Niewiele brakowało i marszałek tymi darmowymi choinkami mógłby spowodować niezła tragedie , rzucili się na te badyle jak na surowy boczek i mało jeden drugiemu oczu nie wydłubał przed świętami.

Jako podatnik pytam skąd kasa na choinki ???

Czy to z kieszeni podatników ? takie szopki ?

Przypominam że na święta jeszcze dojedziemy Polski Busem ale po nowym roku zostaną chyba tylko busiarze dzięki choinkowemu marszałkowi.

https://www.facebook.com/Stop-Busiarzom-Komitet-Obrony-Demokracji-i-Pasa%C5%BCera-196259924055144/?ref=tn_tnmn

Niewiele brakowało i marszałek tymi darmowymi choinkami mógłby spowodować niezła tragedie , rzucili się na te badyle jak na surowy boczek i mało jeden drugiemu oczu nie wydłubał przed świętami.

Jako podatnik pytam skąd kasa na choinki ???

Czy to z kieszeni podatników ? takie szopki ?

Przypominam że na święta jeszcze dojedziemy Polski Busem ale po nowym roku zostaną chyba tylko busiarze dzięki choinkowemu marszałkowi.

https://www.facebook.com/Stop-Busiarzom-Komitet-Obrony-Demokracji-i-Pasa%C5%BC... rozwiń

Avatar
Gość / 21 grudnia 2015 o 10:16
Choinka dla najbiedniejszych A nie dla najsilniejszych.
Avatar
Gość / 21 grudnia 2015 o 10:16
hahahahahaha...
Avatar
Gość / 21 grudnia 2015 o 09:32
"Zywa niech rosnie w lesie. Bedzie wilk syty i owca cala" Wilki nie jedza chionek...
Avatar
Gość / 21 grudnia 2015 o 22:21
Nieźle zmacali tą dziewczynę w różowej kurtce!
Avatar
Stefan / 21 grudnia 2015 o 19:12

Jak Marszałek taki dobrotliwy to powinien dogodzić wszystkim mieszkańcom Lublina (co tam Lublina - Lubelszczyzny), którzy chcą mieć naturalną choinkę w domu na święta. Czemu nagradzać tylko wybranych?? Stworzyć w Urzędzie Marszałkowskim specjalny fundusz, w którym znajdą się środki dla wszystkich, którzy będą chcieli mieć naturalne drzewko w domu. A jak to niemożliwe (to chyba oczywiste) to należało zorganizować konkurs (loterię), w której głowną nagrodą byłoby świąteczne drzewko. To chyba byłoby fair...

Avatar
Gość / 21 grudnia 2015 o 19:00
Szkoda gadać po prostu większość z tych ludzi zachowała się jak zwykłe pospólstwo
Avatar
Gość / 21 grudnia 2015 o 18:23

Tylko tyle choinek to u siebie na wiosce skąd pochodzi mógł rozdać. Wioska spod Radzynia to przecież nie Lublin. Gościu ma gest aż zzieleniał na twarzy.

Avatar
Gość / 21 grudnia 2015 o 12:41
Zamiast kiełbasy... Choinki (wyborcze). A ludzie? Rozum został w domu, teraz będą walki o karpie w marketach. Na ulicy hamstwo a w domu przepiękne życzenia no i żeby lepiej bylo....
Avatar
Gość / 21 grudnia 2015 o 12:13
cyt:" Nie spodziewałem się takiej dzikiej przepychanki. Ludzie biją się o choinki. Na szczęście udało się mi się dopchać, ale z trudem – mówi pan Kazimierz z Lublina."- hahahha- niech dziadek lepiej powie zatem ile osób pobił, że udało mu się choinkę dostać
Avatar
Gość / 21 grudnia 2015 o 10:21

Przykro na to patrzeć no ale właśnie tak się zachowują ludzie przy byle promocji a niech jeszcze dają za darmo to juz w ogóle dzicz :)

Niewiele brakowało i marszałek tymi darmowymi choinkami mógłby spowodować niezła tragedie , rzucili się na te badyle jak na surowy boczek i mało jeden drugiemu oczu nie wydłubał przed świętami.

Jako podatnik pytam skąd kasa na choinki ???

Czy to z kieszeni podatników ? takie szopki ?

Przypominam że na święta jeszcze dojedziemy Polski Busem ale po nowym roku zostaną chyba tylko busiarze dzięki choinkowemu marszałkowi.

https://www.facebook.com/Stop-Busiarzom-Komitet-Obrony-Demokracji-i-Pasa%C5%BCera-196259924055144/?ref=tn_tnmn

Niewiele brakowało i marszałek tymi darmowymi choinkami mógłby spowodować niezła tragedie , rzucili się na te badyle jak na surowy boczek i mało jeden drugiemu oczu nie wydłubał przed świętami.

Jako podatnik pytam skąd kasa na choinki ???

Czy to z kieszeni podatników ? takie szopki ?

Przypominam że na święta jeszcze dojedziemy Polski Busem ale po nowym roku zostaną chyba tylko busiarze dzięki choinkowemu marszałkowi.

https://www.facebook.com/Stop-Busiarzom-Komitet-Obrony-Demokracji-i-Pasa%C5%BC... rozwiń

Avatar
Gość / 21 grudnia 2015 o 10:16
Choinka dla najbiedniejszych A nie dla najsilniejszych.
Avatar
Gość / 21 grudnia 2015 o 10:16
hahahahahaha...
Avatar