Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 listopada 2011 r.
18:56
Edytuj ten wpis

Bójka pod klubem "Kino". Bili ochroniarzy, czy ochroniarze bili ich?

Autor: Zdjęcie autora (lew)
0 37 A A

Ochroniarze lubelskiego Solid Security pobili młodego człowieka – napisał nasz Czytelnik. – To grupa chuliganów zaatakowała pracowników ochrony – zapewnia właściciel klubu. Sprawę wyjaśnia policja.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O tym, że przed lubelskim klubem "ochroniarze skatowali chłopaka”, po czym "skuli go i zaczęli tłuc pałkami”, powiadomił nas wczoraj Czytelnik, który miał być świadkiem zajścia. Przed przyjazdem policji ochroniarze rozkuli poszkodowanego i kazali mu wstać. "Chłopak zemdlał i nieprzytomnego zabrała karetka” – czytamy w liście do redakcji.

Policja przyznaje, że wczoraj ok. godz. 2.30 otrzymała zgłoszenie od pracowników firmy ochroniarskiej. Zgodnie z nim w okolicach klubu przy placu Wolności ochroniarzy zaatakowało kilku mężczyzn. – Na miejsce skierowano funkcjonariuszy oddziałów prewencji – mówi Anna Smarzak z lubelskiej policji. – Na chodniku leżał zakrwawiony człowiek, trafił do szpitala.

To 26-letni mieszkaniec Lublina. Karetka zabrała na obserwację z obrażeniami głowy także 21-latka. Policja zapewnia, że wylegitymowano stojących przed klubem świadków oraz ochroniarzy. Trzeba ustalić, kto był ofiarą, a kto sprawcą – mówi Smarzak.
Wątpliwości nie ma właściciel klubu Kino. – Zaczęli się szarpać między sobą w lokalu, dlatego nasi ochroniarze wyprowadzili rozrabiaków na zewnątrz i "zabetonowali” drzwi, żeby nie wracali – relacjonuje Henryk Kobus. – Na dworze dalej trwała bójka, więc wezwaliśmy Solid. Nie widziałem, żeby ochroniarze znęcali się nad kimkolwiek. Raz użyli gazu, ze dwa razy pałki.

Wczoraj 26- i 21-latek opuścili szpital, ale nie zgłosili się do komisariatu. Mundurowi mieli ich odwiedzić i "rozpytać” w domu. Z przedstawicielami Solid Security nie udało się nam skontaktować.

To nie koniec. Od mieszkańca Lublina otrzymaliśmy też sygnał, że w innym lokalu, przy Alejach Racławickich, ochroniarze grozili mu śmiercią. Pan Marek ze znajomymi – po zalogowaniu się na portalu społecznościowym – miał zapewnione darmowe wejście do klubu. Ale gdy w piątek tam się pojawili, zaczęły się schody, bo jednego ze znajomych nie było na liście i ochrona nie chciała go wpuścić. Pan Marek próbował to wyjaśnić. "Jak ci się nie podoba, to wyp....” – miał usłyszeć od pracownika ochrony.

Takie samo żądanie miało paść z ust innego ochroniarza, który miał grozić lublinianinowi, że go zabije. – To skandal! – denerwuje się 26-latek. – Od soboty próbuję skontaktować się z klubem, ale bezskutecznie. Nam też nie udało się wczoraj dodzwonić do lokalu i zapytać o zajście.

Komentarze 37

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Młody Obywatel.... / 6 grudnia 2015 o 23:19

fakt faktem jak to w zyciu... jest ochroniarz i ochroniarz... ale przyznam ze co raz wiecej na miescie typów co sami szukają guza, sa agresywni i sie czepiaja... a bic sie nie umieją.. i najpierw ku*** sie pruja potem dostanie któryś na zeby i biegnie na policje... i idzie sie siedziec za taKIEGO.. to żenujące.... i powinien byc jakis paragraf ze jak cham sie sadzi to nie moze zlozyc zawiadomienia bo to bez sensu i duzo honorowych chlopakow... ktorzy sa w porządku.... ma zmarnowane życie przez takich pajacy...  

Avatar
zazi / 22 maja 2013 o 14:37
j e b a c ochronre te stare k u r w y
Avatar
sprawiedliwy. / 5 grudnia 2011 o 17:57
Gościu!Jak on,ten chłopaczyna jest taki ogarnięty jak ty to pogratulować.Przychodzą na imprezy kryminaliści,tzw cw...,i szukają zaczepki a jak dojdzie co do czego to płaczą,że ochrona mleczaki wybiła o litości nie pyrgać się hołoto to nie będzie bolało i nie będziecie się pużniej pruć jak stare gacie!!!!!!
Avatar
Gość / 5 grudnia 2011 o 16:42
Krzyss,czy h** wie jak sie wabisz tak naprawde,grasz kozaka przed klawiatura bo na bank nie stana bys niedojebie i nie powiedzial bys zadnemu z chopakow z Kusminka slow ktorych uzyles w komentrzu.Chcialbym ruro zeby ciebie dojebali tak jaj tego chlopaczyne bo widac jaki hujozo jestes ogarniety ublizajac calej dzielnicy.Ten ktory dostal jest ogarnietym chlopakiem w przeciwintwie do ciebi pedale a Kusminek wyzywasz bo pewnie dojebali cie tam za ryj.Nie wypisuj swojich wspomnien i nie zal sie.
Avatar
Gość / 2 grudnia 2011 o 10:38
[quote name='siadekK' timestamp='1322817419' post='565242']
wez ty deb***u , chyba właściciel klubu powiedział że kamery były wyłączone w tym dniu , to już jest coś nie halo.. a od chłopaków to wara co ? bo nawet jakby zaczeli to ochrona nie jest od tego zeby się znęcać tylko od uspokojenia zastanów się troche . ;]
[/quote]
No to ich uspokoiła grupa interwencyjna Wszyscy z was mają brechtę zapłakane kozaki
[quote name='siadekK' timestamp='1322817419' post='565242']
wez ty deb***u , chyba właściciel klubu powiedział że kamery były wyłączone w tym dniu , to już jest coś nie halo.. a od chłopaków to wara co ? bo nawet jakby zaczeli to ochrona nie jest od tego zeby się znęcać tylko od uspokojenia zastanów się troche . ;]
[/quote]
No to ich uspokoiła grupa interwencyjna Wszyscy z was mają brechtę zapłakane kozaki rozwiń
Avatar
siadekK / 2 grudnia 2011 o 10:16
[quote name='Wasz Stary' timestamp='1322489836' post='563942']
Kolejna intelektualistka Wyjasniam - ZEZNANIA mozna zlozyc w konkretnej sprawie. Skoro Panowie po jednym dniu opuscili szpital to nie ma mowy o sciganiu kogokolwiek przez prokurature z urzedu (uszkodzenia ciala utrzymujace sie powyzej 7 dni). Przeciez zaden z nich nie pojdzie na komisariat skladac doniesienia, poniewaz kazdy mial kontakt z wymiarem sprawiedliwosci (wyroki w zawieszeniu) i doskonale sobie zdaja sprawe z tego kto i kogo bil oraz kto i czym zaatakowal. PRZECIEZ PRZED KLUBEM SA DWIE KAMERY SKIEROWANE W ROZNYCH KIERUNKACH, CALE ZAJSCIE BYLO NAGRANE WIEC WYSTARCZY TYLKO ZGLOSIC SPRAWE... CZEMU TEGO NIE CHCA ZROBIC SKORO TO OCHRONA ICH POBILA??
[/quote]
wez ty deb***u , chyba właściciel klubu powiedział że kamery były wyłączone w tym dniu , to już jest coś nie halo.. a od chłopaków to wara co ? bo nawet jakby zaczeli to ochrona nie jest od tego zeby się znęcać tylko od uspokojenia zastanów się troche . ;]
[quote name='Wasz Stary' timestamp='1322489836' post='563942']
Kolejna intelektualistka Wyjasniam - ZEZNANIA mozna zlozyc w konkretnej sprawie. Skoro Panowie po jednym dniu opuscili szpital to nie ma mowy o sciganiu kogokolwiek przez prokurature z urzedu (uszkodzenia ciala utrzymujace sie powyzej 7 dni). Przeciez zaden z nich nie pojdzie na komisariat skladac doniesienia, poniewaz kazdy mial kontakt z wymiarem sprawiedliwosci (wyroki w zawieszeniu) i doskonale sobie zdaja sprawe z tego kto i kogo bil oraz kto i... rozwiń
Avatar
swiadekK / 2 grudnia 2011 o 10:13
weź gościu co Ty piszesz hahaha ? pomyliłeś płci chyba , dawać to Ty możesz jak chcesz moim kolegom co Ty na to ? ;] a pozatym nie strasz , niestrasz ,bo się posrasz Gamoniu , pal gume i się nie wpiiieeerddalaj !
Avatar
magda / 1 grudnia 2011 o 23:05
To fakt, iż " ochrona " w tym klubie to niekompetetni ludzie którzy wzięli się tam z ulicy... ciekawa jestem czy któryś z tych Panów ma odpowiednie kwalifikacje do wykonywania tego zawodu. Sama byłam świadkiem jak Panowie w karygodny sposób odnoszą się przychodzących tam ludzi.. kompletny brak szacunku dla klienta!!! Sami szukają zaczepki a szczególnie jeden Pan "R" dwa razy tam byłam i więcej już nie mam zamiaru tam chodzić.
Avatar
krzys / 29 listopada 2011 o 18:56
Jebać zasrańców z Kośminka , zaczynaja a potem płaczą cioto-ku*** jedne
Avatar
ona / 29 listopada 2011 o 12:45
Wychodziłam wtedy z klubu. Rzeczywiście ochroniarze zachowują się często bardzo agresywnie i arogancko, ale wtedy zaczęło się od chłopaków, którzy zrobili tam niezły burdel i byli zagrożeniem dla ludzi w klubie. Zastanawiam się do czego mogłoby dojść, gdyby ochrony w ogóle tam nie było (?)
Avatar
Młody Obywatel.... / 6 grudnia 2015 o 23:19

fakt faktem jak to w zyciu... jest ochroniarz i ochroniarz... ale przyznam ze co raz wiecej na miescie typów co sami szukają guza, sa agresywni i sie czepiaja... a bic sie nie umieją.. i najpierw ku*** sie pruja potem dostanie któryś na zeby i biegnie na policje... i idzie sie siedziec za taKIEGO.. to żenujące.... i powinien byc jakis paragraf ze jak cham sie sadzi to nie moze zlozyc zawiadomienia bo to bez sensu i duzo honorowych chlopakow... ktorzy sa w porządku.... ma zmarnowane życie przez takich pajacy...  

Avatar
zazi / 22 maja 2013 o 14:37
j e b a c ochronre te stare k u r w y
Avatar
sprawiedliwy. / 5 grudnia 2011 o 17:57
Gościu!Jak on,ten chłopaczyna jest taki ogarnięty jak ty to pogratulować.Przychodzą na imprezy kryminaliści,tzw cw...,i szukają zaczepki a jak dojdzie co do czego to płaczą,że ochrona mleczaki wybiła o litości nie pyrgać się hołoto to nie będzie bolało i nie będziecie się pużniej pruć jak stare gacie!!!!!!
Avatar
Gość / 5 grudnia 2011 o 16:42
Krzyss,czy h** wie jak sie wabisz tak naprawde,grasz kozaka przed klawiatura bo na bank nie stana bys niedojebie i nie powiedzial bys zadnemu z chopakow z Kusminka slow ktorych uzyles w komentrzu.Chcialbym ruro zeby ciebie dojebali tak jaj tego chlopaczyne bo widac jaki hujozo jestes ogarniety ublizajac calej dzielnicy.Ten ktory dostal jest ogarnietym chlopakiem w przeciwintwie do ciebi pedale a Kusminek wyzywasz bo pewnie dojebali cie tam za ryj.Nie wypisuj swojich wspomnien i nie zal sie.
Avatar
Gość / 2 grudnia 2011 o 10:38
[quote name='siadekK' timestamp='1322817419' post='565242']
wez ty deb***u , chyba właściciel klubu powiedział że kamery były wyłączone w tym dniu , to już jest coś nie halo.. a od chłopaków to wara co ? bo nawet jakby zaczeli to ochrona nie jest od tego zeby się znęcać tylko od uspokojenia zastanów się troche . ;]
[/quote]
No to ich uspokoiła grupa interwencyjna Wszyscy z was mają brechtę zapłakane kozaki
[quote name='siadekK' timestamp='1322817419' post='565242']
wez ty deb***u , chyba właściciel klubu powiedział że kamery były wyłączone w tym dniu , to już jest coś nie halo.. a od chłopaków to wara co ? bo nawet jakby zaczeli to ochrona nie jest od tego zeby się znęcać tylko od uspokojenia zastanów się troche . ;]
[/quote]
No to ich uspokoiła grupa interwencyjna Wszyscy z was mają brechtę zapłakane kozaki rozwiń
Avatar
siadekK / 2 grudnia 2011 o 10:16
[quote name='Wasz Stary' timestamp='1322489836' post='563942']
Kolejna intelektualistka Wyjasniam - ZEZNANIA mozna zlozyc w konkretnej sprawie. Skoro Panowie po jednym dniu opuscili szpital to nie ma mowy o sciganiu kogokolwiek przez prokurature z urzedu (uszkodzenia ciala utrzymujace sie powyzej 7 dni). Przeciez zaden z nich nie pojdzie na komisariat skladac doniesienia, poniewaz kazdy mial kontakt z wymiarem sprawiedliwosci (wyroki w zawieszeniu) i doskonale sobie zdaja sprawe z tego kto i kogo bil oraz kto i czym zaatakowal. PRZECIEZ PRZED KLUBEM SA DWIE KAMERY SKIEROWANE W ROZNYCH KIERUNKACH, CALE ZAJSCIE BYLO NAGRANE WIEC WYSTARCZY TYLKO ZGLOSIC SPRAWE... CZEMU TEGO NIE CHCA ZROBIC SKORO TO OCHRONA ICH POBILA??
[/quote]
wez ty deb***u , chyba właściciel klubu powiedział że kamery były wyłączone w tym dniu , to już jest coś nie halo.. a od chłopaków to wara co ? bo nawet jakby zaczeli to ochrona nie jest od tego zeby się znęcać tylko od uspokojenia zastanów się troche . ;]
[quote name='Wasz Stary' timestamp='1322489836' post='563942']
Kolejna intelektualistka Wyjasniam - ZEZNANIA mozna zlozyc w konkretnej sprawie. Skoro Panowie po jednym dniu opuscili szpital to nie ma mowy o sciganiu kogokolwiek przez prokurature z urzedu (uszkodzenia ciala utrzymujace sie powyzej 7 dni). Przeciez zaden z nich nie pojdzie na komisariat skladac doniesienia, poniewaz kazdy mial kontakt z wymiarem sprawiedliwosci (wyroki w zawieszeniu) i doskonale sobie zdaja sprawe z tego kto i kogo bil oraz kto i... rozwiń
Avatar
swiadekK / 2 grudnia 2011 o 10:13
weź gościu co Ty piszesz hahaha ? pomyliłeś płci chyba , dawać to Ty możesz jak chcesz moim kolegom co Ty na to ? ;] a pozatym nie strasz , niestrasz ,bo się posrasz Gamoniu , pal gume i się nie wpiiieeerddalaj !
Avatar
magda / 1 grudnia 2011 o 23:05
To fakt, iż " ochrona " w tym klubie to niekompetetni ludzie którzy wzięli się tam z ulicy... ciekawa jestem czy któryś z tych Panów ma odpowiednie kwalifikacje do wykonywania tego zawodu. Sama byłam świadkiem jak Panowie w karygodny sposób odnoszą się przychodzących tam ludzi.. kompletny brak szacunku dla klienta!!! Sami szukają zaczepki a szczególnie jeden Pan "R" dwa razy tam byłam i więcej już nie mam zamiaru tam chodzić.
Avatar
krzys / 29 listopada 2011 o 18:56
Jebać zasrańców z Kośminka , zaczynaja a potem płaczą cioto-ku*** jedne
Avatar
ona / 29 listopada 2011 o 12:45
Wychodziłam wtedy z klubu. Rzeczywiście ochroniarze zachowują się często bardzo agresywnie i arogancko, ale wtedy zaczęło się od chłopaków, którzy zrobili tam niezły burdel i byli zagrożeniem dla ludzi w klubie. Zastanawiam się do czego mogłoby dojść, gdyby ochrony w ogóle tam nie było (?)
Zobacz wszystkie komentarze 37

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem 0 3

Przez całe wakacje lubelscy restauratorzy mają organizować imprezy walcząc o miejsce na liście lokali polecanych turystom przez władze miasta. Wczoraj rozpoczął się nabór chętnych do tej rywalizacji. Każdy, kto przejdzie do drugiego etapu, będzie musiał zorganizować własne, otwarte wydarzenie.

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm 6 1

Ten wyjazd do Warszawy to była dla nas nagroda, którą nam odebrano – mówią Mateusz Sroka i Adam Sygocki, posłowie tegorocznego XXIV Sejmu Dzieci i Młodzieży, którzy w środę w Lublinie zorganizowali konferencję prasową w tej sprawie. Kancelaria Sejmu odwołała posiedzenie młodych parlamentarzystów, przekładając je z 1 czerwca na wrzesień.

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości"

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości" 2 6

– To zaklinanie rzeczywistości – tak mama siódmoklasisty ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Lublinie komentuje list do rodziców wystosowany przez minister edukacji narodowej. Anna Zalewska pisze w nim, że rekrutacja do zdublowanych klas pierwszych szkół średnich „nie spowoduje istotnych problemów”.

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski 1 0

Kosmetyki do makijażu, lokówki i suszarki, szczotki do włosów, lakiery do paznokci, pędzle oraz lusterka i lampy. W środę hol na parterze Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie zamienił się w salon kosmetyczno-fryzjerski

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii!

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii! 1 2

Najniżej notowany zespół z całej czwórki półfinalistów Pucharu Polski sprawił niespodziankę i ograł u siebie Eko Różanka 1:0

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016 79 6

Nie czekając na telewizyjną licencję MOSiR zamawia już wielki ekran, na którym obok Areny Lublin chce wyświetlać mecze zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Planowana przy stadionie strefa kibica ma być trzykrotnie większa od tej, którą przygotowano na Euro 2016 obok Aqua Lublin

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca 0 0

Piłkarze Powiślaka robili co mogli, ale kończą przygodę z Pucharem Polski na etapie wojewódzkiego półfinału. W środę lepsze okazały się Orlęta Spomlek, które wygrały w Końskowoli 5:2

Kalarepa w menu może być groźna

Kalarepa w menu może być groźna 0 1

Przedwojenny amerykański poeta zajął się pewnym bardzo popularnym warzywem. Kto używa kalarepy w kuchni może być zaskoczony

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem
galeria
film

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem 2 0

Damian S. i Magdalena J. stanęli w środę przed sądem. Odpowiadają za udział w rozboju i brutalne zabójstwo pracownika stacji benzynowej. Mirosława W. napadnięto, kiedy pełnił swój ostatni nocny dyżur na stacji paliw w Pałecznicy-Kolonii (gm. Niedźwiada). Sprawcy zabrali mu 140 zł.

Wojewoda lubelski z wizytą w USA

Wojewoda lubelski z wizytą w USA 0 5

Spotkania z Polonią, odwiedzanie nekropolii, msze święte oraz odsłonięcie tablicy poświęconej prezydentom Lechowi Kaczyńskiemu i Ryszardowi Kaczorowskiemu – to były główne punkty wizyty wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka w USA.

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja 0 27

Dojazdu do nowego przystanku kolejowego Lublin Zachód dotyczyć ma uchwała, której projekt chce w czwartek przeforsować w Radzie Miasta opozycyjny klub radnych Prawa i Sprawiedliwości

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta
galeria

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta 3 2

Zobacz zdjęcia Świdnika z góry.

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych]
ZDJĘCIA
galeria

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych] 51 7

218 najlepszych studentów z regionu dostało w środę stypendia od marszałka województwa. Sławomir Sosnowski wręczył im decyzje na uroczystej gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu
sonda
film

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu 51 11

Szef restauracji „Krokus” rozważa wprowadzenie do stałego menu nowej zupy o nazwie Kwaśny rosół a'la Sylwia. W ten sposób, z przymrużeniem oka odnosi się do konfliktu z kobietą o tym imieniu, która zakwestionowała jakość przygotowanego dla jej dziecka przyjęcia komunijnego.

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość
25 maja 2018, 21:00

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość 1 0

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Szturmu Twierdzy Zamość przez wojska Chmielnickiego. Wielkie widowisko plenerowe potrwa przez trzy dni.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!