niedziela, 28 maja 2017 r.

Lublin

Brat porwał brata

Dodano: 3 sierpnia 2001, 11:25

Wczoraj w prokuraturze trwało przesłuchanie osiemnastolatka, który współuczestniczył w porwaniu swojego pięcioletniego brata.

Wczoraj w prokuraturze trwało przesłuchanie osiemnastolatka, który współuczestniczył w porwaniu swojego pięcioletniego brata.
Do zdarzenia doszło we wtorek na Sławinku w Lublinie. Chłopiec przebywał z bratem i kuzynem w kawiarence internetowej. W pewnym momencie oddalił się i ślad po nim zaginął. Poszukiwania z udziałem rodziców i policji nie przyniosły rezultatu. W nocy w domu rodziców chłopca zadzwonił telefon. Męski głos w słuchawce oznajmił, że za uwolnienie pięciolatka żąda 20 tys. złotych.
- Braliśmy pod uwagę każdą ewentualność - mówi mł. insp. Zygmunt Sochaczewski, zastępca komendanta miejskiego policji w Lublinie. - Zaczęliśmy działać natychmiast, aby ustalić miejsce pobytu dziecka.
Tymczasem po dziesięciu godzinach nieobecności chłopiec wrócił do domu. Okazało się, że porywacze podrzucili go w pobliże miejsca zamieszkania. Na szczęście nic mu się nie stało. Był tylko wyczerpany i śpiący.
- Ta historia jest bardzo skomplikowana - mówi Z. Sochaczewski. - Nie spotkałem się jeszcze z przypadkiem porwania, w którym sprawcami byliby członkowie rodziny. Dla wszystkich najważniejszy jest jednak fakt, że dziecku nic się nie stało.
Wczoraj funkcjonariusze ujęli zamieszanego w porwanie brata pięciolatka.
(kris)
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń:

Alarm24 telefon 691 770 010
Kliknij i dodaj swojego newsa!