Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 lipca 2010 r.
16:14
Edytuj ten wpis

Bronowice: Ulotki w skrzynkach reklamują sklep z dopalaczami (wideo)

0 5 A A

- W skrzynkach pocztowych mieszkańców okolic Drogi Męczenników Majdanka pojawiły się ulotki jednego ze sklepów z dopalaczami - napisał do nas oburzony mieszkaniec Lublina.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Jeden z mieszkańców okolic Drogi Męczenników Majdanka, wśród ulotek reklamowych w swojej skrzynce pocztowej znalazł reklamę nowego sklepu z dopalaczami. Swoje zaniepokojenie w e-mailu do redakcji argumentował tym, że ulotki mogą propagować do ich zażywania dzieci i młodzież.

Sprawdziliśmy. Zapytani przez nas mieszkańcy osiedli w pobliżu Drogi Męczenników Majdanka, nie widzieli jednak tej ulotki. Nie znaleźliśmy jej też wśród innych reklam roznoszonych przez listonoszy. Roznoszenie ulotek potwierdziła za to pracownica sklepu.

Mieszkańcy Lublina mają różne zdania na temat dopalaczy. - Ja osobiście sama nie próbowałam, ale jeżeli ktoś to lubi, to dlaczego nie. Byle nie przesadzić - mówi Karolina. - Uważam, że młodzi ludzie nie powinni w ten sposób się faszerować, bo to prowadzi do uzależnienia - dodaje inna osoba.

Zobaczcie, co sądzą o dopalaczach lublinianie:


Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
;) / 16 lipca 2010 o 08:44
No i co z tego ? A w mpk reklamują przez cały czas piwo perłę i dzieci ją oglądają!!
Avatar
Gość / 15 lipca 2010 o 16:49
Wójt i Gromada . napisał:
Łoj Bronia Bronia za daleko do drogi było i choć dałaś radę tu dotrzeć niczego się dotychczas nie nauczyłaś dlatego może i je po ptokach jak rzucisz do śmietnika tylko nie zapomnij że jeżeli 100 trafi do śmieci to 101 niekoniecznie i to może być ta jedna która młodego człowieka może zaprowadzić do grobu a jako ew. matka powinnaś być bardziej uczulona i mniej liberalna na takie świństwa chyba że -nie możesz mieć dzieci bo jesteś pusta jak bęben i wisi Ci to kalafiorem , albo jesteś za młoda albo z innych powodów niemniej jednak tego typu używki powinny być ZAKAZANE i to że ten mieszkaniec zareagował w taki sposób to bardzo dobrze przynajmniej od czasu do czasu znajduje się normalny obywatel i reaguje prawidłowo , tak trzymać !.Ale taki punkt widzenia z tak rozbudowaną tolerancją mają najczęściej ludzie z bardzo głębokiej prowincji w końcu nawet taki mały Lublin to dla nich metropolia i wszystko to czego pewnie u siebie na tej głębokiej prowincji nie zobaczyli by jest dla nich ciekawostką , doświadczeniem ale cóż ten typ tak a jak powiadał dziadek ślusarz !.I pamiętaj NIE MA narkotyków bezpiecznych są tylko takie które później zabijają ale uzależniają i zabijają wszystkie .Więc Broniu zakup sobie parę książek wyedukuj się albo z pomocą tej klawiatury zasięgnij informacji i nie wypisuj bredni ! bo mnie nie interesuje co zrobiłaś z ulotką Kaczyńskiego to Twój problem ale to że Ty robisz z normalnego obywatela aferzystę który nawiasem zrobił to co każdy obywatel powinien !, to już mnie obojętne nie jest i jakby nie patrzeć wstyd swojej wsi przyniosłaś i u sołtysa masz przechlapane a sołectwo oraz rodzice też dumni być nie mogą a szkoda bo była nadzieja że w tym mieście zdołasz się zasymilować ale nie dało rady zbyt wielka różnica w intelekcie .


człowieku, a po co tyle jadu?
ulotka jak ulotka, dziecko od niej nie umrze, niepełnoletnia osoba raczej nie zakupi tam produktów, a pełnoletnia już dawno powinna potrafić rozróżnic co jest dobre, a co złe.


człowieku, a po co tyle jadu?
ulotka jak ulotka, dziecko od niej nie umrze, niepełnoletnia osoba raczej nie zakupi tam produktów, a pełnoletnia już dawno powinna potrafić rozróżnic co jest dobre, a co złe. rozwiń
Avatar
bronia / 15 lipca 2010 o 16:27
Wójt i Gromada . napisał:
Łoj Bronia Bronia za daleko do drogi było i choć dałaś radę tu dotrzeć niczego się dotychczas nie nauczyłaś dlatego może i je po ptokach jak rzucisz do śmietnika tylko nie zapomnij że jeżeli 100 trafi do śmieci to 101 niekoniecznie i to może być ta jedna która młodego człowieka może zaprowadzić do grobu a jako ew. matka powinnaś być bardziej uczulona i mniej liberalna na takie świństwa chyba że -nie możesz mieć dzieci bo jesteś pusta jak bęben i wisi Ci to kalafiorem , albo jesteś za młoda albo z innych powodów niemniej jednak tego typu używki powinny być ZAKAZANE i to że ten mieszkaniec zareagował w taki sposób to bardzo dobrze przynajmniej od czasu do czasu znajduje się normalny obywatel i reaguje prawidłowo , tak trzymać !.Ale taki punkt widzenia z tak rozbudowaną tolerancją mają najczęściej ludzie z bardzo głębokiej prowincji w końcu nawet taki mały Lublin to dla nich metropolia i wszystko to czego pewnie u siebie na tej głębokiej prowincji nie zobaczyli by jest dla nich ciekawostką , doświadczeniem ale cóż ten typ tak a jak powiadał dziadek ślusarz !.I pamiętaj NIE MA narkotyków bezpiecznych są tylko takie które później zabijają ale uzależniają i zabijają wszystkie .Więc Broniu zakup sobie parę książek wyedukuj się albo z pomocą tej klawiatury zasięgnij informacji i nie wypisuj bredni ! bo mnie nie interesuje co zrobiłaś z ulotką Kaczyńskiego to Twój problem ale to że Ty robisz z normalnego obywatela aferzystę który nawiasem zrobił to co każdy obywatel powinien !, to już mnie obojętne nie jest i jakby nie patrzeć wstyd swojej wsi przyniosłaś i u sołtysa masz przechlapane a sołectwo oraz rodzice też dumni być nie mogą a szkoda bo była nadzieja że w tym mieście zdołasz się zasymilować ale nie dało rady zbyt wielka różnica w intelekcie .

Po czym "poznałeś" że pochodzę ze wsi?Czy to nienormalne?Chociaż kaj mówią,swój swego pozna nawet na drugim końcu świata.
A tak dla informacji dodam,że od wielu,wielu lat Bronowice (stąd nick bronia) zamieszkują ludzie z dziada pradziada.Ale jak zauważyłam,co piątek wiele samochodów wyjeźdża z Lublina po prowiant w rodzinne strony.Wracają późnym popołudnie w niedzielę.Czyżbyś i Ty do tej grupy się zaliczał?
A nawet jeśli miała bym rodowód wiejski,to cóż w tym złego?Czy mam dzieci?Otóż mam już dorastające wnuki.Ale to tak dla zaspokojenia Twej ciekawości.I nadaluważam,że żadna ulotka nie jest groźna.Jak młody człowiek zechce sięgnąć po narkotyki,to nawet pod kościołem może nabyć (chociaż niektórzy myślą że to rozprowadzają kadzidło i popiół ze środy Popielcowej).Taka jest prawda.

Po czym "poznałeś" że pochodzę ze wsi?Czy to nienormalne?Chociaż kaj mówią,swój swego pozna nawet na drugim końcu świata.
A tak dla informacji dodam,że od wielu,wielu lat Bronowice (stąd nick bronia) zamieszkują ludzie z dziada pradziada.Ale jak zauważyłam,co piątek wiele samochodów wyjeźdża z Lublina po prowiant w rodzinne strony.Wracają późnym popołudnie w niedzielę.Czyżbyś i Ty do tej grupy się zaliczał?
A nawet jeśli miała bym rodowód wiejski,to cóż w tym złego?Czy mam dzieci?Otóż mam już dorasta... rozwiń
Avatar
Wójt i Gromada . / 15 lipca 2010 o 13:31
bronia napisał:
...Jeden z mieszkańców okolic Drogi Męczenników Majdanka, wśród ulotek reklamowych [color="#FF0000"]w sw[b]w swojej skrzynce pocztowej[/color]ojej skrzynce pocztowej[/b] znalazł reklamę nowego sklepu z dopalaczami. Swoje zaniepokojenie w e-mailu do redakcji argumentował tym, że ulotki mogą propagować do ich zażywania dzieci i młodzież.
Bez przesady panie "jeden mieszkaniec".W skrzynkach pocztowych znajduje się wiele różnych reklamówek i innych śmieci,więc i taka tez mogła się zawieruszyć.Jeśli nie będzie uporządkowana sprawa ulotek i gazetek,to zawsze jakieś śmiecie będą zalegały skrzynki pocztowe,do których przeważnie klucze mają rodzice "dzieci".Dodam,że ja również kilkakrotnie w swojej skrzynce znalazłam reklamówkę Jaroslawa Kaczyńskiego i z tego powodu nie robiłam żadnego rabanu.Po prostu ulotka trafiła do zsypu i po aferze.
Dodam,że nie oznacza to wcale iż pochwalam sklep z dopalaczami

Łoj Bronia Bronia za daleko do drogi było i choć dałaś radę tu dotrzeć niczego się dotychczas nie nauczyłaś dlatego może i je po ptokach jak rzucisz do śmietnika tylko nie zapomnij że jeżeli 100 trafi do śmieci to 101 niekoniecznie i to może być ta jedna która młodego człowieka może zaprowadzić do grobu a jako ew. matka powinnaś być bardziej uczulona i mniej liberalna na takie świństwa chyba że -nie możesz mieć dzieci bo jesteś pusta jak bęben i wisi Ci to kalafiorem , albo jesteś za młoda albo z innych powodów niemniej jednak tego typu używki powinny być ZAKAZANE i to że ten mieszkaniec zareagował w taki sposób to bardzo dobrze przynajmniej od czasu do czasu znajduje się normalny obywatel i reaguje prawidłowo , tak trzymać !.Ale taki punkt widzenia z tak rozbudowaną tolerancją mają najczęściej ludzie z bardzo głębokiej prowincji w końcu nawet taki mały Lublin to dla nich metropolia i wszystko to czego pewnie u siebie na tej głębokiej prowincji nie zobaczyli by jest dla nich ciekawostką , doświadczeniem ale cóż ten typ tak a jak powiadał dziadek ślusarz !.I pamiętaj NIE MA narkotyków bezpiecznych są tylko takie które później zabijają ale uzależniają i zabijają wszystkie .Więc Broniu zakup sobie parę książek wyedukuj się albo z pomocą tej klawiatury zasięgnij informacji i nie wypisuj bredni ! bo mnie nie interesuje co zrobiłaś z ulotką Kaczyńskiego to Twój problem ale to że Ty robisz z normalnego obywatela aferzystę który nawiasem zrobił to co każdy obywatel powinien !, to już mnie obojętne nie jest i jakby nie patrzeć wstyd swojej wsi przyniosłaś i u sołtysa masz przechlapane a sołectwo oraz rodzice też dumni być nie mogą a szkoda bo była nadzieja że w tym mieście zdołasz się zasymilować ale nie dało rady zbyt wielka różnica w intelekcie .

Łoj Bronia Bronia za daleko do drogi było i choć dałaś radę tu dotrzeć niczego się dotychczas nie nauczyłaś dlatego może i je po ptokach jak rzucisz do śmietnika tylko nie zapomnij że jeżeli 100 trafi do śmieci to 101 niekoniecznie i to może być ta jedna która młodego człowieka może zaprowadzić do grobu a jako ew. matka powinnaś być bardziej uczulona i mniej liberalna na takie świństwa chyba że -nie możesz mieć dzieci bo jesteś pusta jak bęben i wisi Ci to kalafiorem , albo jesteś za młoda albo z innych powodów niemniej j... rozwiń
Avatar
bronia / 15 lipca 2010 o 10:07
...Jeden z mieszkańców okolic Drogi Męczenników Majdanka, wśród ulotek reklamowych [color="#FF0000"]w sw[b]w swojej skrzynce pocztowej[/color]ojej skrzynce pocztowej[/b] znalazł reklamę nowego sklepu z dopalaczami. Swoje zaniepokojenie w e-mailu do redakcji argumentował tym, że ulotki mogą propagować do ich zażywania dzieci i młodzież.
Bez przesady panie "jeden mieszkaniec".W skrzynkach pocztowych znajduje się wiele różnych reklamówek i innych śmieci,więc i taka tez mogła się zawieruszyć.Jeśli nie będzie uporządkowana sprawa ulotek i gazetek,to zawsze jakieś śmiecie będą zalegały skrzynki pocztowe,do których przeważnie klucze mają rodzice "dzieci".Dodam,że ja również kilkakrotnie w swojej skrzynce znalazłam reklamówkę Jaroslawa Kaczyńskiego i z tego powodu nie robiłam żadnego rabanu.Po prostu ulotka trafiła do zsypu i po aferze.
Dodam,że nie oznacza to wcale iż pochwalam sklep z dopalaczami
...Jeden z mieszkańców okolic Drogi Męczenników Majdanka, wśród ulotek reklamowych [color="#FF0000"]w sw[b]w swojej skrzynce pocztowej[/color]ojej skrzynce pocztowej[/b] znalazł reklamę nowego sklepu z dopalaczami. Swoje zaniepokojenie w e-mailu do redakcji argumentował tym, że ulotki mogą propagować do ich zażywania dzieci i młodzież.
Bez przesady panie "jeden mieszkaniec".W skrzynkach pocztowych znajduje się wiele różnych reklamówek i innych śmieci,więc i taka tez mogła się zawieruszyć.Jeśli nie będzie upor... rozwiń
Avatar
;) / 16 lipca 2010 o 08:44
No i co z tego ? A w mpk reklamują przez cały czas piwo perłę i dzieci ją oglądają!!
Avatar
Gość / 15 lipca 2010 o 16:49
Wójt i Gromada . napisał:
Łoj Bronia Bronia za daleko do drogi było i choć dałaś radę tu dotrzeć niczego się dotychczas nie nauczyłaś dlatego może i je po ptokach jak rzucisz do śmietnika tylko nie zapomnij że jeżeli 100 trafi do śmieci to 101 niekoniecznie i to może być ta jedna która młodego człowieka może zaprowadzić do grobu a jako ew. matka powinnaś być bardziej uczulona i mniej liberalna na takie świństwa chyba że -nie możesz mieć dzieci bo jesteś pusta jak bęben i wisi Ci to kalafiorem , albo jesteś za młoda albo z innych powodów niemniej jednak tego typu używki powinny być ZAKAZANE i to że ten mieszkaniec zareagował w taki sposób to bardzo dobrze przynajmniej od czasu do czasu znajduje się normalny obywatel i reaguje prawidłowo , tak trzymać !.Ale taki punkt widzenia z tak rozbudowaną tolerancją mają najczęściej ludzie z bardzo głębokiej prowincji w końcu nawet taki mały Lublin to dla nich metropolia i wszystko to czego pewnie u siebie na tej głębokiej prowincji nie zobaczyli by jest dla nich ciekawostką , doświadczeniem ale cóż ten typ tak a jak powiadał dziadek ślusarz !.I pamiętaj NIE MA narkotyków bezpiecznych są tylko takie które później zabijają ale uzależniają i zabijają wszystkie .Więc Broniu zakup sobie parę książek wyedukuj się albo z pomocą tej klawiatury zasięgnij informacji i nie wypisuj bredni ! bo mnie nie interesuje co zrobiłaś z ulotką Kaczyńskiego to Twój problem ale to że Ty robisz z normalnego obywatela aferzystę który nawiasem zrobił to co każdy obywatel powinien !, to już mnie obojętne nie jest i jakby nie patrzeć wstyd swojej wsi przyniosłaś i u sołtysa masz przechlapane a sołectwo oraz rodzice też dumni być nie mogą a szkoda bo była nadzieja że w tym mieście zdołasz się zasymilować ale nie dało rady zbyt wielka różnica w intelekcie .


człowieku, a po co tyle jadu?
ulotka jak ulotka, dziecko od niej nie umrze, niepełnoletnia osoba raczej nie zakupi tam produktów, a pełnoletnia już dawno powinna potrafić rozróżnic co jest dobre, a co złe.


człowieku, a po co tyle jadu?
ulotka jak ulotka, dziecko od niej nie umrze, niepełnoletnia osoba raczej nie zakupi tam produktów, a pełnoletnia już dawno powinna potrafić rozróżnic co jest dobre, a co złe. rozwiń
Avatar
bronia / 15 lipca 2010 o 16:27
Wójt i Gromada . napisał:
Łoj Bronia Bronia za daleko do drogi było i choć dałaś radę tu dotrzeć niczego się dotychczas nie nauczyłaś dlatego może i je po ptokach jak rzucisz do śmietnika tylko nie zapomnij że jeżeli 100 trafi do śmieci to 101 niekoniecznie i to może być ta jedna która młodego człowieka może zaprowadzić do grobu a jako ew. matka powinnaś być bardziej uczulona i mniej liberalna na takie świństwa chyba że -nie możesz mieć dzieci bo jesteś pusta jak bęben i wisi Ci to kalafiorem , albo jesteś za młoda albo z innych powodów niemniej jednak tego typu używki powinny być ZAKAZANE i to że ten mieszkaniec zareagował w taki sposób to bardzo dobrze przynajmniej od czasu do czasu znajduje się normalny obywatel i reaguje prawidłowo , tak trzymać !.Ale taki punkt widzenia z tak rozbudowaną tolerancją mają najczęściej ludzie z bardzo głębokiej prowincji w końcu nawet taki mały Lublin to dla nich metropolia i wszystko to czego pewnie u siebie na tej głębokiej prowincji nie zobaczyli by jest dla nich ciekawostką , doświadczeniem ale cóż ten typ tak a jak powiadał dziadek ślusarz !.I pamiętaj NIE MA narkotyków bezpiecznych są tylko takie które później zabijają ale uzależniają i zabijają wszystkie .Więc Broniu zakup sobie parę książek wyedukuj się albo z pomocą tej klawiatury zasięgnij informacji i nie wypisuj bredni ! bo mnie nie interesuje co zrobiłaś z ulotką Kaczyńskiego to Twój problem ale to że Ty robisz z normalnego obywatela aferzystę który nawiasem zrobił to co każdy obywatel powinien !, to już mnie obojętne nie jest i jakby nie patrzeć wstyd swojej wsi przyniosłaś i u sołtysa masz przechlapane a sołectwo oraz rodzice też dumni być nie mogą a szkoda bo była nadzieja że w tym mieście zdołasz się zasymilować ale nie dało rady zbyt wielka różnica w intelekcie .

Po czym "poznałeś" że pochodzę ze wsi?Czy to nienormalne?Chociaż kaj mówią,swój swego pozna nawet na drugim końcu świata.
A tak dla informacji dodam,że od wielu,wielu lat Bronowice (stąd nick bronia) zamieszkują ludzie z dziada pradziada.Ale jak zauważyłam,co piątek wiele samochodów wyjeźdża z Lublina po prowiant w rodzinne strony.Wracają późnym popołudnie w niedzielę.Czyżbyś i Ty do tej grupy się zaliczał?
A nawet jeśli miała bym rodowód wiejski,to cóż w tym złego?Czy mam dzieci?Otóż mam już dorastające wnuki.Ale to tak dla zaspokojenia Twej ciekawości.I nadaluważam,że żadna ulotka nie jest groźna.Jak młody człowiek zechce sięgnąć po narkotyki,to nawet pod kościołem może nabyć (chociaż niektórzy myślą że to rozprowadzają kadzidło i popiół ze środy Popielcowej).Taka jest prawda.

Po czym "poznałeś" że pochodzę ze wsi?Czy to nienormalne?Chociaż kaj mówią,swój swego pozna nawet na drugim końcu świata.
A tak dla informacji dodam,że od wielu,wielu lat Bronowice (stąd nick bronia) zamieszkują ludzie z dziada pradziada.Ale jak zauważyłam,co piątek wiele samochodów wyjeźdża z Lublina po prowiant w rodzinne strony.Wracają późnym popołudnie w niedzielę.Czyżbyś i Ty do tej grupy się zaliczał?
A nawet jeśli miała bym rodowód wiejski,to cóż w tym złego?Czy mam dzieci?Otóż mam już dorasta... rozwiń
Avatar
Wójt i Gromada . / 15 lipca 2010 o 13:31
bronia napisał:
...Jeden z mieszkańców okolic Drogi Męczenników Majdanka, wśród ulotek reklamowych [color="#FF0000"]w sw[b]w swojej skrzynce pocztowej[/color]ojej skrzynce pocztowej[/b] znalazł reklamę nowego sklepu z dopalaczami. Swoje zaniepokojenie w e-mailu do redakcji argumentował tym, że ulotki mogą propagować do ich zażywania dzieci i młodzież.
Bez przesady panie "jeden mieszkaniec".W skrzynkach pocztowych znajduje się wiele różnych reklamówek i innych śmieci,więc i taka tez mogła się zawieruszyć.Jeśli nie będzie uporządkowana sprawa ulotek i gazetek,to zawsze jakieś śmiecie będą zalegały skrzynki pocztowe,do których przeważnie klucze mają rodzice "dzieci".Dodam,że ja również kilkakrotnie w swojej skrzynce znalazłam reklamówkę Jaroslawa Kaczyńskiego i z tego powodu nie robiłam żadnego rabanu.Po prostu ulotka trafiła do zsypu i po aferze.
Dodam,że nie oznacza to wcale iż pochwalam sklep z dopalaczami

Łoj Bronia Bronia za daleko do drogi było i choć dałaś radę tu dotrzeć niczego się dotychczas nie nauczyłaś dlatego może i je po ptokach jak rzucisz do śmietnika tylko nie zapomnij że jeżeli 100 trafi do śmieci to 101 niekoniecznie i to może być ta jedna która młodego człowieka może zaprowadzić do grobu a jako ew. matka powinnaś być bardziej uczulona i mniej liberalna na takie świństwa chyba że -nie możesz mieć dzieci bo jesteś pusta jak bęben i wisi Ci to kalafiorem , albo jesteś za młoda albo z innych powodów niemniej jednak tego typu używki powinny być ZAKAZANE i to że ten mieszkaniec zareagował w taki sposób to bardzo dobrze przynajmniej od czasu do czasu znajduje się normalny obywatel i reaguje prawidłowo , tak trzymać !.Ale taki punkt widzenia z tak rozbudowaną tolerancją mają najczęściej ludzie z bardzo głębokiej prowincji w końcu nawet taki mały Lublin to dla nich metropolia i wszystko to czego pewnie u siebie na tej głębokiej prowincji nie zobaczyli by jest dla nich ciekawostką , doświadczeniem ale cóż ten typ tak a jak powiadał dziadek ślusarz !.I pamiętaj NIE MA narkotyków bezpiecznych są tylko takie które później zabijają ale uzależniają i zabijają wszystkie .Więc Broniu zakup sobie parę książek wyedukuj się albo z pomocą tej klawiatury zasięgnij informacji i nie wypisuj bredni ! bo mnie nie interesuje co zrobiłaś z ulotką Kaczyńskiego to Twój problem ale to że Ty robisz z normalnego obywatela aferzystę który nawiasem zrobił to co każdy obywatel powinien !, to już mnie obojętne nie jest i jakby nie patrzeć wstyd swojej wsi przyniosłaś i u sołtysa masz przechlapane a sołectwo oraz rodzice też dumni być nie mogą a szkoda bo była nadzieja że w tym mieście zdołasz się zasymilować ale nie dało rady zbyt wielka różnica w intelekcie .

Łoj Bronia Bronia za daleko do drogi było i choć dałaś radę tu dotrzeć niczego się dotychczas nie nauczyłaś dlatego może i je po ptokach jak rzucisz do śmietnika tylko nie zapomnij że jeżeli 100 trafi do śmieci to 101 niekoniecznie i to może być ta jedna która młodego człowieka może zaprowadzić do grobu a jako ew. matka powinnaś być bardziej uczulona i mniej liberalna na takie świństwa chyba że -nie możesz mieć dzieci bo jesteś pusta jak bęben i wisi Ci to kalafiorem , albo jesteś za młoda albo z innych powodów niemniej j... rozwiń
Avatar
bronia / 15 lipca 2010 o 10:07
...Jeden z mieszkańców okolic Drogi Męczenników Majdanka, wśród ulotek reklamowych [color="#FF0000"]w sw[b]w swojej skrzynce pocztowej[/color]ojej skrzynce pocztowej[/b] znalazł reklamę nowego sklepu z dopalaczami. Swoje zaniepokojenie w e-mailu do redakcji argumentował tym, że ulotki mogą propagować do ich zażywania dzieci i młodzież.
Bez przesady panie "jeden mieszkaniec".W skrzynkach pocztowych znajduje się wiele różnych reklamówek i innych śmieci,więc i taka tez mogła się zawieruszyć.Jeśli nie będzie uporządkowana sprawa ulotek i gazetek,to zawsze jakieś śmiecie będą zalegały skrzynki pocztowe,do których przeważnie klucze mają rodzice "dzieci".Dodam,że ja również kilkakrotnie w swojej skrzynce znalazłam reklamówkę Jaroslawa Kaczyńskiego i z tego powodu nie robiłam żadnego rabanu.Po prostu ulotka trafiła do zsypu i po aferze.
Dodam,że nie oznacza to wcale iż pochwalam sklep z dopalaczami
...Jeden z mieszkańców okolic Drogi Męczenników Majdanka, wśród ulotek reklamowych [color="#FF0000"]w sw[b]w swojej skrzynce pocztowej[/color]ojej skrzynce pocztowej[/b] znalazł reklamę nowego sklepu z dopalaczami. Swoje zaniepokojenie w e-mailu do redakcji argumentował tym, że ulotki mogą propagować do ich zażywania dzieci i młodzież.
Bez przesady panie "jeden mieszkaniec".W skrzynkach pocztowych znajduje się wiele różnych reklamówek i innych śmieci,więc i taka tez mogła się zawieruszyć.Jeśli nie będzie upor... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r. 0 0

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu rozpoczynającym drugą serię meczów grupowych Rosja pokonała Egipt 3:1 i zapewniła sobie awans do fazy pucharowej. Natomiast „Faraonowie” zagrają już tylko jeden mecz na tegorocznym mundialu

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie 0 2

Dużo strachu napędził mieszkańcom wąż przechadzający się po jednym z balkonów bloku przy ul. Koncertowej.

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską 24 10

Przyznanie bezpłatnej komunikacji miejskiej osobom po 65. roku życia zapowiedział we wtorek prezydent Lublina. Ogłosił również, że miejskie żłobki będą darmowe dla dzieci niepełnosprawnych.

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał 0 0

Sprzęt do destylacji alkoholu, karabiny, broń pneumatyczna, setki nabojów, słoiki z prochem i radiostacja. Taki arsenał znaleźli policjanci w domu pod Krasnymstawem.

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł 0 0

Około 70 kg haszyszu oraz 658 g kokainy wywąchał na drogowym przejściu granicznym Ceron, pies służbowy Straży Granicznej. Wartość przejętych narkotyków to ponad 3,8 mln zł.

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 13 3

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 6 4

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 3

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 2 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 3 4

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów 35 11

Obecny burmistrz, jego były zastępca oraz pełnomocnik wojewody – apetyt na fotel burmistrza Kazimierza Dolnego mają co najmniej trzy osoby.

P.Unity - koncert w Radiu Lublin
22 czerwca 2018, 18:00

P.Unity - koncert w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja P.Unity.

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę 3 0

Cztery kraje, 17 miast, 18 dni i blisko 2800 km na rowerze – tak w liczbach wygląda trasa, jaką pokona Kamil Misztal z Lublina, by pomóc niepełnosprawnemu 26-latkowi spełnić jego marzenia.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!