Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 maja 2013 r.
10:52
Edytuj ten wpis

Brutalnie pobili 46-latka na dworcu w Lublinie (wideo)

Autor: Zdjęcie autora (MB)
0 67 A A
Fragment z nagrania monitoringu
Fragment z nagrania monitoringu

Policjanci na gorącym uczynku zatrzymali 3 sprawców rozboju, do którego doszło na terenie dworca PKS w Lublinie. Napastnicy pobili siedzącego na ławce 46-latka i zabrali mu kurtkę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 67

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Lorencywow / 16 maja 2018 o 21:44
zaklady bukmacherskie
Avatar
ewka23 / 27 maja 2013 o 15:44
Najciekawsze wydarzenia w Lublinie

http://pulsmiast.pl/pl/lublin/artykuly/index.html
Avatar
Stary Karabin / 27 maja 2013 o 09:22
[quote name='Buzal.' timestamp='1368007531' post='767278']
A nikt jakos nie pisze o rospaczy narodu pod rzadami Tuska i innych. Ludzie boja sie wychodzic na ulice zeby nie dzielic sie majontkiem z biedakami co z rospaczy napadaja aby miec jakis przyodziewek. Tylko zamiast robic takie filmy i stawiak wszedzie kamery mozna te pieniondze otpowiednio rozdac na biedote co pod dachem ma rodziny bez chleba. Latwo jest tak atakowac tego najmniejszego i najbiedniejszego. Milismy Polske na drodze do sprawiedliwosci, ale cholota zabrala wladze patrjotom i oddala opcemu zlu. Kosciol stara sie dbac o tych najbardziej na dole, ale i srotkow na to nie wystarcza. ale i tak pluje sie na kosciol i duchownych. Pomyslcie zaniem cos napiszecie i zaatakujecie...
[/quote]

Ty "napadnij" na jakąś ksiegarnię i "zrabój" słownik ortograficzny heh miszczu.. hehe
[quote name='Buzal.' timestamp='1368007531' post='767278']
A nikt jakos nie pisze o rospaczy narodu pod rzadami Tuska i innych. Ludzie boja sie wychodzic na ulice zeby nie dzielic sie majontkiem z biedakami co z rospaczy napadaja aby miec jakis przyodziewek. Tylko zamiast robic takie filmy i stawiak wszedzie kamery mozna te pieniondze otpowiednio rozdac na biedote co pod dachem ma rodziny bez chleba. Latwo jest tak atakowac tego najmniejszego i najbiedniejszego. Milismy Polske na drodze do sprawiedliwosci, ale c... rozwiń
Avatar
polacy to patologia / 26 maja 2013 o 20:58
[quote name='Student' timestamp='1368123813' post='767997']
Pokazać twarze tych bandytów! Mam nadzieję, że będą zrywać asfalt gołymi rękami.
[/quote]

[quote name='Student' timestamp='1368123813' post='767997']
Pokazać twarze tych bandytów! Mam nadzieję, że będą zrywać asfalt gołymi rękami.
[/quote]
[size=5]Patologiczne Państwo Polskie będzie więcej na nich łożyło niż na Twoją chorą matkę w szpitalu.[/size]
Avatar
Gość / 18 maja 2013 o 18:02
Tatuś i syn BIJĄ ludzi - takie hobby! no i dobrze! ja się zajmuje czym innym - fotografią. Wygrałem konkurs fotograficzny zorganizowany przez Lubelski Teatr Tańca, a ci z kolei durnie zorganizowali wernisaż późno, bo o godzinie 20... Ponieważ mieszkam kilka godzin jazdy od Lublina (daleko) - nie byłem w stanie dotrzeć na wernisaż nawet gdybym chciał. Nie mam szofera i budżetu na hotele takiego jak przeciętny Poseł, czy Senator. Była zima - mróz i ciemno. Nie będę się włóczył w ciemnościach po obcym i nieznanym mi Lublinie bo jeszcze w pysk dostanę (właśnie dlatego, że niebezpiecznie samemu tak jak na filmie pokazane), a policja w tym kraju przeważnie nie działa tak jak na filmie, coraz częściej z tego co widzę, czytam i słyszę polskie policjanty bandytom pomagają. I tak się zastanawiam jak było rozdanie nagród w Lubelskim Teatrze Tańca wyczytali moje nazwisko jako zwycięzcy, a mnie nie było na sali... Gdyby tych ludzi tam obecnych w Teatrze rostrzelali Niemcy, czy Rosjanie nie byłoby z mojego punktu widzenia żadnej straty. Niegościnna swołocz, żadnej straty, że w Katyniu leżą Lublinianie. A co do idiotów z dworca . Państwo polskie będzie tych dwóch idiotów utrzymywało - pomagało im, wspierało, resocjalizowało, więcej kasy przeznaczy na nich niż na chore dzieci w szpitalu publicznym, a jak wpadną w alkoholizm to rentę otrzymają - nagrodę za paskudny tryb życia menela. Tak jak Korwin-Mikke (nie będe na niego głosował, ale ma czasami facet racje) powiedział - jak ktoś chce w tym kraju pracować to obkłada go państwo podatkami-opłatami - otrzymuje karę, natomiast jak ktoś jest menelem-żulem to otrzymuje nagrody od polskiego państwa - zasiłki, renty etc...
Tatuś i syn BIJĄ ludzi - takie hobby! no i dobrze! ja się zajmuje czym innym - fotografią. Wygrałem konkurs fotograficzny zorganizowany przez Lubelski Teatr Tańca, a ci z kolei durnie zorganizowali wernisaż późno, bo o godzinie 20... Ponieważ mieszkam kilka godzin jazdy od Lublina (daleko) - nie byłem w stanie dotrzeć na wernisaż nawet gdybym chciał. Nie mam szofera i budżetu na hotele takiego jak przeciętny Poseł, czy Senator. Była zima - mróz i ciemno. Nie będę się w... rozwiń
Avatar
NATALKA / 18 maja 2013 o 11:37
SAM SOBIE CHUDZ ALBO ODDAJ DO PECEKU I NIE OPISUJ LUDZI JAK ICH NIE ZNASZ BO NAWET NIE WIESZ CO TAM SIĘ NAPRAWDE WYDARZYŁO JEDEN ZAWINIŁ A NIE WSZYSCY PORESZTĄ[color=#ff0000] [/color]
Avatar
Student / 9 maja 2013 o 20:23
Pokazać twarze tych bandytów! Mam nadzieję, że będą zrywać asfalt gołymi rękami.
Avatar
paweł / 9 maja 2013 o 18:01
Dobrze że krematorium jest czynne bedzie jak palić
Avatar
kibol / 9 maja 2013 o 17:28
[quote name='ciupcia' timestamp='1368112179' post='767898']
pobili go i kurtke zabrali . to zaje... fajni recydywisci ....... za co siedzisz za kurtke . A tak poważnie,dla sprawców i dla ich rodzin : oddam stare rzeczy (kurtki - firmowe) bez pierdla - za darmo. Moze dziwne ale prawdziwe - ps2 w umowie o oddaniu jest tylko jedno ale ............... tez cie w łeb kopne .
[/quote]TUSKA - kraina. ech.
Avatar
Gość / 9 maja 2013 o 17:23
tłuki . 37 lat goscio - dworzec w lublinie . gosciowi chyba wstyd bedzie za to (skuli mnie za kurtke za 120 PLN- na trzech wychodzi po 40 PLN - widze ze hura skok) a malowac pasów i kopac dołów nie ma kto - zalamka, takich gosci od razu zastrzelic. I weź tu siedz na dworcu w Lublinie i czekaj na pociag do domu. Ja pitole 37 lat i dalej cwaniaka zgrywa - 3 deb***E Z LUBLINA . AAAAAAAAAAAa i stadion buduja nieopodal . jak wyjdzie bedzie mial zajecie . Tylko prosze nie traf na mnie. Patologia. Wracajac do sprawy. Powaznie 5 lat - 20 tys zadoscuczynienie - a za to Miasto powinno zaplacic bo goscie nie maja pewnie kasy . a to Miasto Lublin za bezpeiczentwo odpowiada.
tłuki . 37 lat goscio - dworzec w lublinie . gosciowi chyba wstyd bedzie za to (skuli mnie za kurtke za 120 PLN- na trzech wychodzi po 40 PLN - widze ze hura skok) a malowac pasów i kopac dołów nie ma kto - zalamka, takich gosci od razu zastrzelic. I weź tu siedz na dworcu w Lublinie i czekaj na pociag do domu. Ja pitole 37 lat i dalej cwaniaka zgrywa - 3 deb***E Z LUBLINA . AAAAAAAAAAAa i stadion buduja nieopodal . jak wyjdzie bedzie mial zajecie . Tylko prosze nie traf na mnie. Patologia. Wracajac do sprawy. Powaznie 5 lat - 20 tys zadosc... rozwiń
Avatar
Lorencywow / 16 maja 2018 o 21:44
zaklady bukmacherskie
Avatar
ewka23 / 27 maja 2013 o 15:44
Najciekawsze wydarzenia w Lublinie

http://pulsmiast.pl/pl/lublin/artykuly/index.html
Avatar
Stary Karabin / 27 maja 2013 o 09:22
[quote name='Buzal.' timestamp='1368007531' post='767278']
A nikt jakos nie pisze o rospaczy narodu pod rzadami Tuska i innych. Ludzie boja sie wychodzic na ulice zeby nie dzielic sie majontkiem z biedakami co z rospaczy napadaja aby miec jakis przyodziewek. Tylko zamiast robic takie filmy i stawiak wszedzie kamery mozna te pieniondze otpowiednio rozdac na biedote co pod dachem ma rodziny bez chleba. Latwo jest tak atakowac tego najmniejszego i najbiedniejszego. Milismy Polske na drodze do sprawiedliwosci, ale cholota zabrala wladze patrjotom i oddala opcemu zlu. Kosciol stara sie dbac o tych najbardziej na dole, ale i srotkow na to nie wystarcza. ale i tak pluje sie na kosciol i duchownych. Pomyslcie zaniem cos napiszecie i zaatakujecie...
[/quote]

Ty "napadnij" na jakąś ksiegarnię i "zrabój" słownik ortograficzny heh miszczu.. hehe
[quote name='Buzal.' timestamp='1368007531' post='767278']
A nikt jakos nie pisze o rospaczy narodu pod rzadami Tuska i innych. Ludzie boja sie wychodzic na ulice zeby nie dzielic sie majontkiem z biedakami co z rospaczy napadaja aby miec jakis przyodziewek. Tylko zamiast robic takie filmy i stawiak wszedzie kamery mozna te pieniondze otpowiednio rozdac na biedote co pod dachem ma rodziny bez chleba. Latwo jest tak atakowac tego najmniejszego i najbiedniejszego. Milismy Polske na drodze do sprawiedliwosci, ale c... rozwiń
Avatar
polacy to patologia / 26 maja 2013 o 20:58
[quote name='Student' timestamp='1368123813' post='767997']
Pokazać twarze tych bandytów! Mam nadzieję, że będą zrywać asfalt gołymi rękami.
[/quote]

[quote name='Student' timestamp='1368123813' post='767997']
Pokazać twarze tych bandytów! Mam nadzieję, że będą zrywać asfalt gołymi rękami.
[/quote]
[size=5]Patologiczne Państwo Polskie będzie więcej na nich łożyło niż na Twoją chorą matkę w szpitalu.[/size]
Avatar
Gość / 18 maja 2013 o 18:02
Tatuś i syn BIJĄ ludzi - takie hobby! no i dobrze! ja się zajmuje czym innym - fotografią. Wygrałem konkurs fotograficzny zorganizowany przez Lubelski Teatr Tańca, a ci z kolei durnie zorganizowali wernisaż późno, bo o godzinie 20... Ponieważ mieszkam kilka godzin jazdy od Lublina (daleko) - nie byłem w stanie dotrzeć na wernisaż nawet gdybym chciał. Nie mam szofera i budżetu na hotele takiego jak przeciętny Poseł, czy Senator. Była zima - mróz i ciemno. Nie będę się włóczył w ciemnościach po obcym i nieznanym mi Lublinie bo jeszcze w pysk dostanę (właśnie dlatego, że niebezpiecznie samemu tak jak na filmie pokazane), a policja w tym kraju przeważnie nie działa tak jak na filmie, coraz częściej z tego co widzę, czytam i słyszę polskie policjanty bandytom pomagają. I tak się zastanawiam jak było rozdanie nagród w Lubelskim Teatrze Tańca wyczytali moje nazwisko jako zwycięzcy, a mnie nie było na sali... Gdyby tych ludzi tam obecnych w Teatrze rostrzelali Niemcy, czy Rosjanie nie byłoby z mojego punktu widzenia żadnej straty. Niegościnna swołocz, żadnej straty, że w Katyniu leżą Lublinianie. A co do idiotów z dworca . Państwo polskie będzie tych dwóch idiotów utrzymywało - pomagało im, wspierało, resocjalizowało, więcej kasy przeznaczy na nich niż na chore dzieci w szpitalu publicznym, a jak wpadną w alkoholizm to rentę otrzymają - nagrodę za paskudny tryb życia menela. Tak jak Korwin-Mikke (nie będe na niego głosował, ale ma czasami facet racje) powiedział - jak ktoś chce w tym kraju pracować to obkłada go państwo podatkami-opłatami - otrzymuje karę, natomiast jak ktoś jest menelem-żulem to otrzymuje nagrody od polskiego państwa - zasiłki, renty etc...
Tatuś i syn BIJĄ ludzi - takie hobby! no i dobrze! ja się zajmuje czym innym - fotografią. Wygrałem konkurs fotograficzny zorganizowany przez Lubelski Teatr Tańca, a ci z kolei durnie zorganizowali wernisaż późno, bo o godzinie 20... Ponieważ mieszkam kilka godzin jazdy od Lublina (daleko) - nie byłem w stanie dotrzeć na wernisaż nawet gdybym chciał. Nie mam szofera i budżetu na hotele takiego jak przeciętny Poseł, czy Senator. Była zima - mróz i ciemno. Nie będę się w... rozwiń
Avatar
NATALKA / 18 maja 2013 o 11:37
SAM SOBIE CHUDZ ALBO ODDAJ DO PECEKU I NIE OPISUJ LUDZI JAK ICH NIE ZNASZ BO NAWET NIE WIESZ CO TAM SIĘ NAPRAWDE WYDARZYŁO JEDEN ZAWINIŁ A NIE WSZYSCY PORESZTĄ[color=#ff0000] [/color]
Avatar
Student / 9 maja 2013 o 20:23
Pokazać twarze tych bandytów! Mam nadzieję, że będą zrywać asfalt gołymi rękami.
Avatar
paweł / 9 maja 2013 o 18:01
Dobrze że krematorium jest czynne bedzie jak palić
Avatar
kibol / 9 maja 2013 o 17:28
[quote name='ciupcia' timestamp='1368112179' post='767898']
pobili go i kurtke zabrali . to zaje... fajni recydywisci ....... za co siedzisz za kurtke . A tak poważnie,dla sprawców i dla ich rodzin : oddam stare rzeczy (kurtki - firmowe) bez pierdla - za darmo. Moze dziwne ale prawdziwe - ps2 w umowie o oddaniu jest tylko jedno ale ............... tez cie w łeb kopne .
[/quote]TUSKA - kraina. ech.
Avatar
Gość / 9 maja 2013 o 17:23
tłuki . 37 lat goscio - dworzec w lublinie . gosciowi chyba wstyd bedzie za to (skuli mnie za kurtke za 120 PLN- na trzech wychodzi po 40 PLN - widze ze hura skok) a malowac pasów i kopac dołów nie ma kto - zalamka, takich gosci od razu zastrzelic. I weź tu siedz na dworcu w Lublinie i czekaj na pociag do domu. Ja pitole 37 lat i dalej cwaniaka zgrywa - 3 deb***E Z LUBLINA . AAAAAAAAAAAa i stadion buduja nieopodal . jak wyjdzie bedzie mial zajecie . Tylko prosze nie traf na mnie. Patologia. Wracajac do sprawy. Powaznie 5 lat - 20 tys zadoscuczynienie - a za to Miasto powinno zaplacic bo goscie nie maja pewnie kasy . a to Miasto Lublin za bezpeiczentwo odpowiada.
tłuki . 37 lat goscio - dworzec w lublinie . gosciowi chyba wstyd bedzie za to (skuli mnie za kurtke za 120 PLN- na trzech wychodzi po 40 PLN - widze ze hura skok) a malowac pasów i kopac dołów nie ma kto - zalamka, takich gosci od razu zastrzelic. I weź tu siedz na dworcu w Lublinie i czekaj na pociag do domu. Ja pitole 37 lat i dalej cwaniaka zgrywa - 3 deb***E Z LUBLINA . AAAAAAAAAAAa i stadion buduja nieopodal . jak wyjdzie bedzie mial zajecie . Tylko prosze nie traf na mnie. Patologia. Wracajac do sprawy. Powaznie 5 lat - 20 tys zadosc... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 67

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Przebudowa al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać

Przebudowa al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać 0 2

Nie będzie tego lata utrudnień spowodowanych przebudową Al. Racławickich i ul. Lipowej. Roboty nie zaczną się wcześniej niż pod koniec roku. Dotąd nie ogłoszono nawet przetargu, który wyłoni wykonawcę prac, a sam przetarg może potrwać wiele miesięcy

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 18

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 85 49

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 1

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 367 30

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 17 17

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 1

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 215 47

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 17

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 1

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 17

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 2

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 6

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!