Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 listopada 2013 r.
19:16
Edytuj ten wpis

Budujemy kościoły za miliony

0 54 A A
Kościół pw. Trójcy Świętej zaprojektował inż. Antoni Herman we współpracy z proboszczem ks. Waldemar
Kościół pw. Trójcy Świętej zaprojektował inż. Antoni Herman we współpracy z proboszczem ks. Waldemar

Już 12 lat trwa budowa kościoła przy ul. Nałęczowskiej w Lublinie. To jedna z dziesięciu świątyń budowanych obecnie w archidiecezji lubelskiej. Te wielomilionowe inwestycje finansowane są głównie z kieszeni wiernych

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 54

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
boski_lu / 26 listopada 2013 o 18:51

Nawet jeśli tak było to wigilię mamy raz w roku. A człowiek zwykle potrzebuje jeść codziennie. Więc nie kituj, że to w jakikolwiek sposób rozwiązywało problem ludzi najuboższych.

wystarczy ze kazdy z nas codziennie odda to co mu zostaje po obiedzie i problem  dozywianiem sie skonczy, tony pozywienia marnowane sa cdziennie na calym swiecie

Avatar
Gość / 24 listopada 2013 o 10:36

Hmmm...nie wiem co powiedziec.

Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D

Sprawdziliście? http://urwij.pl/lokaliz
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D

Avatar
dziadek / 23 listopada 2013 o 12:54
Gość | dodano: dzisiaj, 11:03

Ciekawe..ale sama nie wiem. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizuj Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D

Anna Grodzka lub inny kleient - Idiotów szukaj w innym forum

Ile kretyni  toto kosztuje ?

Gość | dodano: dzisiaj, 11:03

Ciekawe..ale sama nie wiem. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizuj Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D

Anna Grodzka lub inny kleient - Idiotów szukaj w innym forum

Ile kretyni  toto kosztuje ?

rozwiń
Avatar
Gość / 23 listopada 2013 o 11:03

Ciekawe..ale sama nie wiem.

Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D

Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizuj
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D

Avatar
luk / 22 listopada 2013 o 21:24

A ja znam takie przypadki, że zapraszali bezdomnego, biednego, samotnego i chorego a jednym z takich przypadków moze być śp Arcybiskup Życiński, który zapraszal takie osoby do siebie np na wigilię.

Nawet jeśli tak było to wigilię mamy raz w roku. A człowiek zwykle potrzebuje jeść codziennie. Więc nie kituj, że to w jakikolwiek sposób rozwiązywało problem ludzi najuboższych.

Avatar
piotr / 22 listopada 2013 o 18:39

proboszcz Trąbka?, czy nie był kiedyś wikariuszem w Księżomierzy?

Avatar
Gość / 22 listopada 2013 o 10:32

Ja już sama nie wiem.....

Znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D

Sprawdziliście? http://lokaliz.pl
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D

Avatar
Gość / 22 listopada 2013 o 00:22

przeciez koscioly buduja za WASZE pieniadze, to po co sie teraz tak oburzacie????

mniej na tace dawac, to i koscioly beda mniejsze....i brzuchy tych drmozjadow rowniez.

Avatar
gość / 21 listopada 2013 o 16:13

A ja znam takie przypadki, że zapraszali bezdomnego, biednego, samotnego i chorego a jednym z takich przypadków moze być śp Arcybiskup Życiński, który zapraszal takie osoby do siebie np na wigilię.


A ja znam takie przypadki, że zapraszali bezdomnego, biednego, samotnego i chorego a jednym z takich przypadków moze być śp Arcybiskup Życiński, który zapraszal takie osoby do siebie np na wigilię.

Wielkie mi "Hallo"! Ciekawe czy by zaprosił biednych i ubogich na Wigilię do siebie, gdyby za 800zł miesięcznie ciężko pracował??? Nie za swoje pieniążki -to i zapraszał! Ukryty "pi-ar" !

Wielkie mi "Hallo"! Ciekawe czy by zaprosił biednych i ubogich na Wigilię do siebie, gdyby za 800zł miesięcznie ciężko pracował??? Nie za swoje pieniążki -to i zapraszał! Ukryty "pi-ar" !

rozwiń
Avatar
Gość / 21 listopada 2013 o 11:01

Też mi.... :)

Ejj znalazłem tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D

Sprawdziliście? http://lokaliz.pl
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D

Avatar
boski_lu / 26 listopada 2013 o 18:51

Nawet jeśli tak było to wigilię mamy raz w roku. A człowiek zwykle potrzebuje jeść codziennie. Więc nie kituj, że to w jakikolwiek sposób rozwiązywało problem ludzi najuboższych.

wystarczy ze kazdy z nas codziennie odda to co mu zostaje po obiedzie i problem  dozywianiem sie skonczy, tony pozywienia marnowane sa cdziennie na calym swiecie

Avatar
Gość / 24 listopada 2013 o 10:36

Hmmm...nie wiem co powiedziec.

Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D

Sprawdziliście? http://urwij.pl/lokaliz
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D

Avatar
dziadek / 23 listopada 2013 o 12:54
Gość | dodano: dzisiaj, 11:03

Ciekawe..ale sama nie wiem. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizuj Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D

Anna Grodzka lub inny kleient - Idiotów szukaj w innym forum

Ile kretyni  toto kosztuje ?

Gość | dodano: dzisiaj, 11:03

Ciekawe..ale sama nie wiem. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizuj Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D

Anna Grodzka lub inny kleient - Idiotów szukaj w innym forum

Ile kretyni  toto kosztuje ?

rozwiń
Avatar
Gość / 23 listopada 2013 o 11:03

Ciekawe..ale sama nie wiem.

Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D

Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizuj
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D

Avatar
luk / 22 listopada 2013 o 21:24

A ja znam takie przypadki, że zapraszali bezdomnego, biednego, samotnego i chorego a jednym z takich przypadków moze być śp Arcybiskup Życiński, który zapraszal takie osoby do siebie np na wigilię.

Nawet jeśli tak było to wigilię mamy raz w roku. A człowiek zwykle potrzebuje jeść codziennie. Więc nie kituj, że to w jakikolwiek sposób rozwiązywało problem ludzi najuboższych.

Avatar
piotr / 22 listopada 2013 o 18:39

proboszcz Trąbka?, czy nie był kiedyś wikariuszem w Księżomierzy?

Avatar
Gość / 22 listopada 2013 o 10:32

Ja już sama nie wiem.....

Znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D

Sprawdziliście? http://lokaliz.pl
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D

Avatar
Gość / 22 listopada 2013 o 00:22

przeciez koscioly buduja za WASZE pieniadze, to po co sie teraz tak oburzacie????

mniej na tace dawac, to i koscioly beda mniejsze....i brzuchy tych drmozjadow rowniez.

Avatar
gość / 21 listopada 2013 o 16:13

A ja znam takie przypadki, że zapraszali bezdomnego, biednego, samotnego i chorego a jednym z takich przypadków moze być śp Arcybiskup Życiński, który zapraszal takie osoby do siebie np na wigilię.


A ja znam takie przypadki, że zapraszali bezdomnego, biednego, samotnego i chorego a jednym z takich przypadków moze być śp Arcybiskup Życiński, który zapraszal takie osoby do siebie np na wigilię.

Wielkie mi "Hallo"! Ciekawe czy by zaprosił biednych i ubogich na Wigilię do siebie, gdyby za 800zł miesięcznie ciężko pracował??? Nie za swoje pieniążki -to i zapraszał! Ukryty "pi-ar" !

Wielkie mi "Hallo"! Ciekawe czy by zaprosił biednych i ubogich na Wigilię do siebie, gdyby za 800zł miesięcznie ciężko pracował??? Nie za swoje pieniążki -to i zapraszał! Ukryty "pi-ar" !

rozwiń
Avatar
Gość / 21 listopada 2013 o 11:01

Też mi.... :)

Ejj znalazłem tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D

Sprawdziliście? http://lokaliz.pl
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D

Zobacz wszystkie komentarze 54

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tragiczny wypadek w Biłgoraju. Przyjaciele proszą o wsparcie dla rodziny Pawła
galeria

Tragiczny wypadek w Biłgoraju. Przyjaciele proszą o wsparcie dla rodziny Pawła 0 2

Przyjaciele Pawła, który kilka dni temu zginął w tragicznym wypadku w Biłgoraju, proszą o wsparcie dla jego rodziny, dwóch synów: Kuby i Bartka.

MUNDIAL 2018. Polska gra z Senegalem. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie

MUNDIAL 2018. Polska gra z Senegalem. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie 0 0

MUNDIAL 2018 Finałowe odliczanie zakończone! Już dziś o godzinie 17 na stadionie Spartaka w Moskwie reprezentacja Polski zmierzy się z Senegalem

Bunt rolników przeciwko niskim cenom malin - tłumy na spotkaniu w Bobach. A politycy się kłócą
tylko u nas
galeria

Bunt rolników przeciwko niskim cenom malin - tłumy na spotkaniu w Bobach. A politycy się kłócą 0 5

W centrum malinowego zagłębia, podkraśnickich Bobach było wczoraj kilkuset rolników. Przejechał też wiceminister rolnictwa. Były zarzuty, postulaty i obietnice. Nie było zaś jednomyślności, co do tego czy w proteście przeciwko niskim cenom na skupie, powstrzymanie się od zbioru malin ma jakikolwiek sens.

Wstrząsająca napaść w Lubelskiem. Gwałcili chłopaka kijem baseballowym i kluczem do kół
film

Wstrząsająca napaść w Lubelskiem. Gwałcili chłopaka kijem baseballowym i kluczem do kół 0 11

Pobili, wywieźli do lasu i znów katowali. Prokuratura mówi o „szczególnym udręczeniu”. Sprawcy zostali już aresztowani

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku 0 0

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta 1 0

Świetna pierwsza połowa, ale z fatalną skutecznością. A w drugiej wielkie męczarnie. Anglia ostatecznie wygrała jednak z Tunezją 2:1 po dwóch golach Harry’ego Kane’a. Ta druga padła w doliczonym czasie gry,

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 1 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 3 13

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 13 5

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 1 2

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 1 2

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 111 12

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 15

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!