Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

23 grudnia 2014 r.
13:02
Edytuj ten wpis

Budżet Lublina uchwalony jednym głosem. Radni PiS byli przeciw

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
95 27 A A

Rada Miasta uchwaliła budżet Lublina na 2015 r. Projekt poparli radni Platformy Obywatelskiej i Wspólnego Lublina, przeciw byli radni PiS. Wynik głosowania to 16 do 15. - Wydawało mi się, ze jak się skończyła kampania wyborcza, skończył się też i populizm - komentuje sprzeciw radnych PiS prezydent Krzysztof Żuk (PO).

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Największe miejskie inwestycje przyszłego roku to m.in. budowa basenu olimpijskiego i kontynuacja budowy Trasy Zielonej od al. Piłsudskiego do stadionu, gdzie wyburzono już budynki i wycięto drzewa. - W sumie będziemy realizować kilkaset zadań - mówi prezydent. Na liście nie znalazły się za to takie inwestycje jak przebudowa pl. Litewskiego, czy też przebudowa skrzyżowania ul. Ducha z al. Sikorskiego, jak też droga łącząca węzeł Sławin z al. Kraśnicką.

Od 1 stycznia stuzłotową podwyżkę otrzymają - oprócz nauczycieli - pracownicy wszystkich miejskich jednostek: od urzędników, przez pracowników placówek kulturalnych, strażników miejskich, woźne, kucharki, pracowników domów pomocy społecznej. Łącznie to prawie 6 tys. osób.

Zgodnie z przewidywaniami, najwięcej zastrzeżeń do budżetu zgłaszali radni PiS. Członek tego klubu, Tomasz Pitucha krytykował m.in. wzrost wydatków na kulturę, która - jak stwierdził po lekturze ulotki z Galerii Labirynt - według niego "nic nie wnosi”. Nie podoba mu się również to, że na schronisko dla zwierząt znalazło się ponad 3 mln zł, w tym kwota ze zwycięskiego projektu z budżetu obywatelskiego. - Niezależnie od tego, jak bardzo obywatelski jest ten projekt, ja na jego temat mam bardzo złe zdanie, bo tyle samo pieniędzy przeznaczamy na poprawę warunków życia ludzi w mieszkaniach komunalnych - mówił Pitucha. - Czy to był triumf rozumu, czy pewnej swawoli - wtórował mu Mieczysław Ryba (PiS). - Na budowę nowej szkoły pieniędzy nie znaleziono, ale na produkcję filmową są - mówi Zdzisław Drozd (PiS).

Pitucha wytykał fakt, że w budżecie znalazły się pieniądze na nowe sygnalizacje świetlne, które w jego ocenie są mniej potrzebne od świateł na skrzyżowaniu ul. Diamentowej z Krochmalną. Podkreślał też fakt, że na Czubach będzie niewspółmiernie dużo inwestycji. - W innych dzielnicach jest tych inwestycji znacznie mniej lub bardzo mało - stwierdza Pitucha. - Tam mieszka po prostu najwięcej ludzi - kontruje Mariusz Banach (Wspólny Lublin).

Opozycja krytykowała też projekt za to, że jest w nim mniej pieniędzy na wydatki. - Całą kampanię wyborczą opieraliście o temat zadłużenia miasta - przypomniał im Jarosław Pakuła (Platforma Obywatelska) pytając jak to się ma do faktu, że radni zgłaszali do budżetu wnioski na ponad 100 milionów złotych. - W przyszłym roku nie będziemy mieli dostępu do tak ogromnych funduszu europejskich - tak Michał Krawczyk (PO) wyjaśniał spadek wydatków na inwestycje i podkreślał, że unijne pieniądze pojawią się w 2016 r. - Musimy część zadań przesunąć w czasie do uzyskania środków europejskich - podkreśla Krzysztof Żuk, prezydent Lublina. I tłumaczy, że czeka po to, by nie zaciągać kredytów.

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
radny / 25 grudnia 2014 o 12:24

Gość pewnie to pisor, bo kłamie jak pies:

- po pierwsze pisiory mają jednego przewodniczącego komisji, a nie zero jak pisze gość z pisu

- po drugie nie zgłaszali kandydatów na zastępców, więc jak miał być wybrany zastępca komisji z pisu ??

- po trzecie skoro rządzi koalicja i odpowiada za miasto, to przewodniczy obradom komisji ktoś z koalicji - to logiczne, dać coś pisiorom to by rozwalili - szczególnie budżet

O czym ty piszesz ?? kmunistyczna,czerwona  świnio !!

O czym ty piszesz ?? kmunistyczna,czerwona  świnio !!

rozwiń
Avatar
Jajka / 25 grudnia 2014 o 09:14

Tak bardzo im przeszkadza,że ludzie zdecydowali się na pomoc dla schroniska? Nikt im z ich koryta nie odbiera na ten cel więc niech skończą się pogrążać. Jeśli widzą jakiś pilniejszy cel proszę bardzo stać ich,żeby coś zrobić. Może pomóc jakiemuś choremu dziecku albo rodzinie w potrzebie? A,nie,zapomniałam,oni nie pomagają,oni tylko pier*** głupoty i robią coś cudzym kosztem ;)

Avatar
gx / 24 grudnia 2014 o 03:15

********* PIS   TO   POLSCY  PATRIOCI   A  (PO)  TO  SEPARATYSCI  PUTINA ! ******************** Wszystkie  polskie  miasta  pod  rządami (PO) są  miliardowo  zadłuźone  tak  jak  i  cała  Polska.  A były  Premier  Jarosław  Kaczynski  szanuje  Wschodnią  Polskę  i  kocha  Lublin  a  w  ocenie  Na szego  miasta  miał  na  myśli  Lublinian  Którzy  nie  mają  prawa  krytyki  gdyź  to  Sami  Lublinia nie  wybrali  (PO)  do  władz  Lublina  i  zezwolili  na  miliardowe  zadłuźanie  pięknego  Lublina .    Faktem  teź  są  NIEROZLICZONE  MILIONOWE  INWESTYCJE  takie  jak  lotnisko *bubel*  w  Swidniku  czy  stadion *kurnik* na  BAGNIE  po  lubelskiej  cukrowni .  Złodziejskie  MILIONOWE  inwestycje  (PO)  juź  udowodnione  to  autostrady  i  Stadion  Narodowy  w  Warszawie .  Oczeku jemy  obecnie  na  rozliczenie  MILIONOWYCH  inwestycji  w  Lublinie  co  udowodni  kto  Przyjacie lem  Lublina  (PIS)  czy  (PO) ? .

lubelski pis jest zakłamany - troska o budżet miasta zakończyła się wraz z dniem wyborów, 

pis swoimi nierozsądnymi poprawkami do budżetu chciał zwiększyć zadłużenie miasta o kolejne 100 milionów złotych !!!!!

i tym samym rozwalić budżet i wpędzić miasto w problemy !!!!!

lubelski pis jest zakłamany - troska o budżet miasta zakończyła się wraz z dniem wyborów, 

pis swoimi nierozsądnymi poprawkami do budżetu chciał zwiększyć zadłużenie miasta o kolejne 100 milionów złotych !!!!!

i tym samym rozwalić budżet i wpędzić miasto w problemy !!!!!

rozwiń
Avatar
gx / 24 grudnia 2014 o 03:10

Populizm a może trzeba napisać jak to zaczął współpracę KLUB POWCÓW od zabrania wszystkich stanowisk szefów komisji stałych i zastępców wot demokratija nu zajesz i smatrij towariszcz

MY RZĄDZIMY WY GŁOSUJCIE !

Gość pewnie to pisor, bo kłamie jak pies:

- po pierwsze pisiory mają jednego przewodniczącego komisji, a nie zero jak pisze gość z pisu

- po drugie nie zgłaszali kandydatów na zastępców, więc jak miał być wybrany zastępca komisji z pisu ??

- po trzecie skoro rządzi koalicja i odpowiada za miasto, to przewodniczy obradom komisji ktoś z koalicji - to logiczne, dać coś pisiorom to by rozwalili - szczególnie budżet

Gość pewnie to pisor, bo kłamie jak pies:

- po pierwsze pisiory mają jednego przewodniczącego komisji, a nie zero jak pisze gość z pisu

- po drugie nie zgłaszali kandydatów na zastępców, więc jak miał być wybrany zastępca komisji z pisu ??

- po trzecie skoro rządzi koalicja i odpowiada za miasto, to przewodniczy obradom komisji ktoś z koalicji - to logiczne, dać coś pisiorom to by rozwalili - szczególnie budżet

rozwiń
Avatar
BudŻet / 23 grudnia 2014 o 20:55

Tak się zastanawiam czy gro wpisów pochodzi od postkomunistów czy homosowietikus?

Przecież dwustopniowe wybory samorządowe miały na celu normalność, a nie anormalność, w której każdy radny musi być zgodny z linią programową prezydenta miasta - albo odwrotnie.

Gdyby miało być jak pisze gro forumowiczów, to po jakiego "grzyba" rada miasta i idące za tym budżetowe koszty, skoro wszystko ma być tak jak sobie zaplanował prezydent?

Problemem całej Polski, a nie tylko Lublina jest to, że wmówiono części społeczeństwa, że linia programowa radnych ma być  zgodna z wizją i planami prezydenta czy też burmistrza.

Jedność "narodowa" była już za komunizmu i pora najwyższa powrócić do normalności, w której prezydent jest organem wykonawczym, a rada miasta kontrolno-stanowiącym.

Przyklepanie przez radnych PO i "Wspólny Lublin" prezydenckiego projektu budżetu na 2015 wraz z jego osobistymi autopoprawkami jest działalnością na szkodę nas mieszkańców, bo uchwalono tam dotacje dla spółek, które nie składają sprawozdań finansowych czyli nie informują obiegu gospodarczego jak gospodarują środkami publicznymi.

Jak chceta jedności, to sobie przywróćta oficjalnie PPR i ZSL oraz UB, bo już nawet w czasach SB radni miejskich rad narodowych potrafili stanąć "okoniem" pierwszemu sekretarzowi komitetu miejskiego PZPR...

Tak się zastanawiam czy gro wpisów pochodzi od postkomunistów czy homosowietikus?

Przecież dwustopniowe wybory samorządowe miały na celu normalność, a nie anormalność, w której każdy radny musi być zgodny z linią programową prezydenta miasta - albo odwrotnie.

Gdyby miało być jak pisze gro forumowiczów, to po jakiego "grzyba" rada miasta i idące za tym budżetowe koszty, skoro wszystko ma być tak jak sobie zaplanował prezydent?

Problemem całej Polski, a nie tylko Lublina jest to, że wmówiono części społeczeństwa, że ... rozwiń

Avatar
xx / 23 grudnia 2014 o 20:21

Chcesz aby twoje dziecko miało kulturę -to płać.

Dlaczego ja mam płacić jak nie mam dzieci.


Avatar
ŁOWCA SKÓR / 23 grudnia 2014 o 18:20

Niech żyje nasz Wielki ("kurdupel") Jarosław Polskę Zbaw oraz jego Nieśmiertelny Brat wraz z naszymi przyjaciółmi z Watykanu.

JUDE ???

Avatar
Gość / 23 grudnia 2014 o 18:15

Niech żyje nasz Wielki ("kurdupel") Jarosław Polskę Zbaw oraz jego Nieśmiertelny Brat wraz z naszymi przyjaciółmi z Watykanu.

Avatar
Gość / 23 grudnia 2014 o 17:00

na przykładzie postów SYLWESTRA widać doskonale, że PiS to nie partia - PiS to stan umysłu :lol:

Avatar
M< / 23 grudnia 2014 o 16:49

Labirynt nic nie wnosi, a ile dostają kasy to szok. Żeby tyle dawali dla dzieciaków w domach kultury.Święta racja z tym marnotrawstwem środków na pseudo kulturę.

Avatar
radny / 25 grudnia 2014 o 12:24

Gość pewnie to pisor, bo kłamie jak pies:

- po pierwsze pisiory mają jednego przewodniczącego komisji, a nie zero jak pisze gość z pisu

- po drugie nie zgłaszali kandydatów na zastępców, więc jak miał być wybrany zastępca komisji z pisu ??

- po trzecie skoro rządzi koalicja i odpowiada za miasto, to przewodniczy obradom komisji ktoś z koalicji - to logiczne, dać coś pisiorom to by rozwalili - szczególnie budżet

O czym ty piszesz ?? kmunistyczna,czerwona  świnio !!

O czym ty piszesz ?? kmunistyczna,czerwona  świnio !!

rozwiń
Avatar
Jajka / 25 grudnia 2014 o 09:14

Tak bardzo im przeszkadza,że ludzie zdecydowali się na pomoc dla schroniska? Nikt im z ich koryta nie odbiera na ten cel więc niech skończą się pogrążać. Jeśli widzą jakiś pilniejszy cel proszę bardzo stać ich,żeby coś zrobić. Może pomóc jakiemuś choremu dziecku albo rodzinie w potrzebie? A,nie,zapomniałam,oni nie pomagają,oni tylko pier*** głupoty i robią coś cudzym kosztem ;)

Avatar
gx / 24 grudnia 2014 o 03:15

********* PIS   TO   POLSCY  PATRIOCI   A  (PO)  TO  SEPARATYSCI  PUTINA ! ******************** Wszystkie  polskie  miasta  pod  rządami (PO) są  miliardowo  zadłuźone  tak  jak  i  cała  Polska.  A były  Premier  Jarosław  Kaczynski  szanuje  Wschodnią  Polskę  i  kocha  Lublin  a  w  ocenie  Na szego  miasta  miał  na  myśli  Lublinian  Którzy  nie  mają  prawa  krytyki  gdyź  to  Sami  Lublinia nie  wybrali  (PO)  do  władz  Lublina  i  zezwolili  na  miliardowe  zadłuźanie  pięknego  Lublina .    Faktem  teź  są  NIEROZLICZONE  MILIONOWE  INWESTYCJE  takie  jak  lotnisko *bubel*  w  Swidniku  czy  stadion *kurnik* na  BAGNIE  po  lubelskiej  cukrowni .  Złodziejskie  MILIONOWE  inwestycje  (PO)  juź  udowodnione  to  autostrady  i  Stadion  Narodowy  w  Warszawie .  Oczeku jemy  obecnie  na  rozliczenie  MILIONOWYCH  inwestycji  w  Lublinie  co  udowodni  kto  Przyjacie lem  Lublina  (PIS)  czy  (PO) ? .

lubelski pis jest zakłamany - troska o budżet miasta zakończyła się wraz z dniem wyborów, 

pis swoimi nierozsądnymi poprawkami do budżetu chciał zwiększyć zadłużenie miasta o kolejne 100 milionów złotych !!!!!

i tym samym rozwalić budżet i wpędzić miasto w problemy !!!!!

lubelski pis jest zakłamany - troska o budżet miasta zakończyła się wraz z dniem wyborów, 

pis swoimi nierozsądnymi poprawkami do budżetu chciał zwiększyć zadłużenie miasta o kolejne 100 milionów złotych !!!!!

i tym samym rozwalić budżet i wpędzić miasto w problemy !!!!!

rozwiń
Avatar
gx / 24 grudnia 2014 o 03:10

Populizm a może trzeba napisać jak to zaczął współpracę KLUB POWCÓW od zabrania wszystkich stanowisk szefów komisji stałych i zastępców wot demokratija nu zajesz i smatrij towariszcz

MY RZĄDZIMY WY GŁOSUJCIE !

Gość pewnie to pisor, bo kłamie jak pies:

- po pierwsze pisiory mają jednego przewodniczącego komisji, a nie zero jak pisze gość z pisu

- po drugie nie zgłaszali kandydatów na zastępców, więc jak miał być wybrany zastępca komisji z pisu ??

- po trzecie skoro rządzi koalicja i odpowiada za miasto, to przewodniczy obradom komisji ktoś z koalicji - to logiczne, dać coś pisiorom to by rozwalili - szczególnie budżet

Gość pewnie to pisor, bo kłamie jak pies:

- po pierwsze pisiory mają jednego przewodniczącego komisji, a nie zero jak pisze gość z pisu

- po drugie nie zgłaszali kandydatów na zastępców, więc jak miał być wybrany zastępca komisji z pisu ??

- po trzecie skoro rządzi koalicja i odpowiada za miasto, to przewodniczy obradom komisji ktoś z koalicji - to logiczne, dać coś pisiorom to by rozwalili - szczególnie budżet

rozwiń
Avatar
BudŻet / 23 grudnia 2014 o 20:55

Tak się zastanawiam czy gro wpisów pochodzi od postkomunistów czy homosowietikus?

Przecież dwustopniowe wybory samorządowe miały na celu normalność, a nie anormalność, w której każdy radny musi być zgodny z linią programową prezydenta miasta - albo odwrotnie.

Gdyby miało być jak pisze gro forumowiczów, to po jakiego "grzyba" rada miasta i idące za tym budżetowe koszty, skoro wszystko ma być tak jak sobie zaplanował prezydent?

Problemem całej Polski, a nie tylko Lublina jest to, że wmówiono części społeczeństwa, że linia programowa radnych ma być  zgodna z wizją i planami prezydenta czy też burmistrza.

Jedność "narodowa" była już za komunizmu i pora najwyższa powrócić do normalności, w której prezydent jest organem wykonawczym, a rada miasta kontrolno-stanowiącym.

Przyklepanie przez radnych PO i "Wspólny Lublin" prezydenckiego projektu budżetu na 2015 wraz z jego osobistymi autopoprawkami jest działalnością na szkodę nas mieszkańców, bo uchwalono tam dotacje dla spółek, które nie składają sprawozdań finansowych czyli nie informują obiegu gospodarczego jak gospodarują środkami publicznymi.

Jak chceta jedności, to sobie przywróćta oficjalnie PPR i ZSL oraz UB, bo już nawet w czasach SB radni miejskich rad narodowych potrafili stanąć "okoniem" pierwszemu sekretarzowi komitetu miejskiego PZPR...

Tak się zastanawiam czy gro wpisów pochodzi od postkomunistów czy homosowietikus?

Przecież dwustopniowe wybory samorządowe miały na celu normalność, a nie anormalność, w której każdy radny musi być zgodny z linią programową prezydenta miasta - albo odwrotnie.

Gdyby miało być jak pisze gro forumowiczów, to po jakiego "grzyba" rada miasta i idące za tym budżetowe koszty, skoro wszystko ma być tak jak sobie zaplanował prezydent?

Problemem całej Polski, a nie tylko Lublina jest to, że wmówiono części społeczeństwa, że ... rozwiń

Avatar
xx / 23 grudnia 2014 o 20:21

Chcesz aby twoje dziecko miało kulturę -to płać.

Dlaczego ja mam płacić jak nie mam dzieci.


Avatar
ŁOWCA SKÓR / 23 grudnia 2014 o 18:20

Niech żyje nasz Wielki ("kurdupel") Jarosław Polskę Zbaw oraz jego Nieśmiertelny Brat wraz z naszymi przyjaciółmi z Watykanu.

JUDE ???

Avatar
Gość / 23 grudnia 2014 o 18:15

Niech żyje nasz Wielki ("kurdupel") Jarosław Polskę Zbaw oraz jego Nieśmiertelny Brat wraz z naszymi przyjaciółmi z Watykanu.

Avatar
Gość / 23 grudnia 2014 o 17:00

na przykładzie postów SYLWESTRA widać doskonale, że PiS to nie partia - PiS to stan umysłu :lol:

Avatar
M< / 23 grudnia 2014 o 16:49

Labirynt nic nie wnosi, a ile dostają kasy to szok. Żeby tyle dawali dla dzieciaków w domach kultury.Święta racja z tym marnotrawstwem środków na pseudo kulturę.

Zobacz wszystkie komentarze 27

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia]
galeria

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia] 0 1

Ponad 3 tys. chronionych pijawek lekarskich znaleźli celnicy w śmietnikach w międzynarodowym pociągu z Kijowa do Warszawy. Żaden z podróżnych nie przyznał się do przemytu.

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy
wiersz między newsami

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy 0 0

Problemy, które nie są obce działaczom ruchu Zero Waste, idee bliskie wrogom nadmiaru, konsumpcjonizmu i jednorazowości. Poeta z minionej epoki jest wam bratem

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach
25 maja 2018, 18:00

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach 2 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek, 25 maja o godz. 18 w Marinie Puławy (ul. Portowa 3) rozpocznie się I Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych. To święto miłośników dobrego piwa. Impreza potrwa cały weekend!

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack 16 24

340 tys. zł, czyli dorobek całego życia, straciła na poleconych jej w banku obligacjach 81-letnia Krystyna Rafalska z Lublina. Na liście osób, które zainwestowały w papiery GetBacku, jest znacznie więcej mieszkańców regionu

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej 0 13

Mateusz Morawiecki odwiedzi w sobotę Lublin. Spotkanie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim jest otwarte dla mieszkańców

Kubańska noc w Radości
26 maja 2018, 21:00

Kubańska noc w Radości 3 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maj o godz. 21 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się kubańska impreza. Będą też warsztaty taneczne i animacje.

Klubowa impreza w OSTRO
26 maja 2018, 20:00

Klubowa impreza w OSTRO 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 26 maja o godz. 20 w klubie OSTRO (Krakowskie Przedmieście 25) odbędzie się klubowa impreza w rytmie house i electro.

Techno Lublin w Plenerze
26 maja 2018, 20:00

Techno Lublin w Plenerze 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Plener (al. Piłsudskiego 23) zaprasza na imprezę z cyklu Techno Lublin, podczas której 10 znanych lubelskich DJ'ów przez 12 godzin będzie rozkręcać imprezę. Start 26 maja o godz. 20.

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko 5 11

Warto będzie wybrać się w sobotę na stadion w Chełmie. Piłkarze Artura Bożyka podejmują Motor Lublin. Jeżeli wygrają, to na dobre wrócą do walki o awans. Jednocześnie mogą zamknąć drogę do II ligi rywalom. Bardzo ciekawe derby rozpoczną się o godz. 17

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc
galeria
film

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc 109 7

Alicja Mazurek z Lublina potrzebuje pomocy. Po tragicznym wypadku trafiła do kliniki "Budzik", rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na jej leczenie i rehabilitację

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób 13 4

26-letni mieszkaniec Świdnika aresztowany. Grozi mu do 8 lat więzienia

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód 0 4

Motocyklista z gminy Urzędów uderzył w krawężnik. Od jednośladu oderwało się przednie koło i uderzyło w jadący z przeciwka samochód

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 8 2

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie?

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie? 1 1

Najbliższy weekend upłynie kibicom z województwa lubelskiego pod znakiem derbów. W Chełmie gra Motor, a w Radzyniu Podlaskim zmierzą się tamtejsze Orlęta Spomlek i Podlasie (godz. 17). Punktów niby bardziej potrzebują podopieczni Tomasza Złomańczuka jednak gospodarze też mają o co grać

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!