środa, 24 maja 2017 r.

Lublin

Bułka z masłem przez Internet

Dodano: 7 sierpnia 2003, 20:10
Autor: Lidia Dzierba

Od września – zamiast biegać rano po zakupy – będziemy je mogli zamówić przez Internet. To nowa usługa jaką zamierza we wrześniu wprowadzić LSS „Społem”.

– W przyszłym roku wchodzimy do Unii Europejskiej – mówi Stanisława Prożogo, wiceprezes zarządu ds. handlu, produkcji i gastronomii LSS „Społem”. – Nie możemy zostawać w tyle. Musimy poszerzać naszą ofertę tak, by zaspokoić rosnące oczekiwania klientów.
Zakupy spożywcze przez Internet to w naszym regionie zupełna nowość.
– Ludzie już się przyzwyczaili do kupowania przez Internet książek, płyt czy sprzętu AGD – przyznaje Prożogo. – Teraz damy im kolejną możliwość i liczymy, że ten rodzaj usługi z czasem stanie się bardzo popularny. Na zachodzie Polski już całkiem dobrze funkcjonuje.
Produkty oferowane przez Internet będą w takich samych cenach jak na półkach normalnego sklepu. W ofercie znajdą się artykuły spożywcze, chemia gospodarcza i artykuły drogeryjne.
– Wszystko to, co można dostać w naszej sieci – zapewnia S. Prożogo. – Klienci nie dostrzegą żadnej różnicy, oprócz oczywiście tej, że nie byli osobiście w sklepie.
Jak robić zakupy przez Internet? Klient wpisując kod pocztowy Lublina uzyskuje dostęp do oferty sklepu. Po zakończeniu wyboru produktów dokonuje rejestracji podając dane zamawiającego i dane miejsca dostawy a także czas dostawy. Internauta może dokonać wyboru formy płatności: gotówka, karta płatnicza, ale też od razu dokonać zapłaty i autoryzacji karty. Po zakończeniu realizacji zamówienia otrzyma po kilku minutach potwierdzenie jego przyjęcia od operatora sklepu.
– Opłata za dowóz zakupów do kwoty 300 zł wyniesie 15 zł – mówi wiceprezes. – Usługi będą wykonywane tylko na terenie Lublina. Zamówienia powyżej 300 zł będą dostarczane na koszt sklepu.
Dostawy będą realizowane w godz. 8–21. Towary mają być dostarczone do domu w ciągu ok. 2 godz. od chwili złożenia zamówienia.
W przedsięwzięciu LSS „Społem” uczestniczy Centrum Handlowe TOTU, które jest dostępne w Internecie pod adresem www.totu.com.
Produkty i aktualna oferta będą pochodziły ze sklepu LUX przy ul. Zemborzyckiej 29. Teraz trwa tam zakładanie odpowiedniej instalacji internetowej.
– Jeszcze nie mogę podać naszego internetowego adresu, będzie znany za miesiąc – zaznacza wiceprezes Prożogo. – Liczymy, że nasza propozycja wzbudzi zainteresowanie.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24