Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 lipca 2013 r.
10:35
Edytuj ten wpis

Burza nad Lublinem. Grzmiało, lało, ale strat jest niewiele (zdjęcia, wideo)

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 5 A A
Burza nad Lublinem 10.07.2013 (Michał Łukasik)
Burza nad Lublinem 10.07.2013 (Michał Łukasik)

9 razy strażacy musieli wyjeżdżać minionej nocy, by wypompowywać wodę z zalanych przez ulewę posesji na terenie Lublina. Tuż obok miasta doszło do dwóch pożarów wywołanych uderzeniem pioruna.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Publikujemy Wasze zdjęcia z burzy: alarm24@dziennikwschodni.pl

Pompy trzeba było wysyłać m.in. na ul. Relaksową, Kalinową, Dożynkową, Czechowską, Walecznych i Mireckiego, a także na ul. Jana Sawy 10, gdzie po raz kolejny woda zalała budowane tu garaże.

Pioruny spowodowały dwa pożary pod Lublinem: w Dobrowili doszczętnie spłonęła stodoła (straty oszacowano na 30 tys. zł) a w Łuszczowie II zapalił się dach domu mieszkalnego (60 tys. zł strat).


Filmik Arkadiusza Wó/YouYube:

http://www.youtube.com/watch?v=dcZK5vAjd6Q

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
marianoo / 11 lipca 2013 o 19:12
Zauwazcie ze kierowca lamie przepisy ruchu drogowego zakaz skretu w lewo idiota dodal to na youtuba hehehe kretyn
Avatar
małe straty? / 11 lipca 2013 o 15:03
Grzmiało, lało, ale strat jest niewiele

Pioruny spowodowały dwa pożary pod Lublinem: w Dobrowili doszczętnie spłonęła stodoła (straty oszacowano na 30 tys. zł) a w Łuszczowie II zapalił się dach domu mieszkalnego (60 tys. zł strat).

i to są małe straty?

Avatar
Oburzony / 11 lipca 2013 o 13:31

Relaksowa 16 - Developer INTERBUD - efekt zalany parking podziemny wodą wypływającą z kanalizacji i spływającą z ulicy - kto odebrał ten budynek i dopuścił do użytkowania - tu trzeba prokuratora!

Avatar
Oburzony / 11 lipca 2013 o 13:30

Relaksowa 16 - Developer INTERBUD - efekt zalany parking podziemny wodą wypływającą z kanalizacji i spływającą z ulicy - kto odebrał ten budynek i dopuścił do urzytkowania - tu trzeba prokuratora!

Avatar
miko / 11 lipca 2013 o 11:52

Jak to mało strat !!

Mi spaliło 2 switche :)

Avatar
marianoo / 11 lipca 2013 o 19:12
Zauwazcie ze kierowca lamie przepisy ruchu drogowego zakaz skretu w lewo idiota dodal to na youtuba hehehe kretyn
Avatar
małe straty? / 11 lipca 2013 o 15:03
Grzmiało, lało, ale strat jest niewiele

Pioruny spowodowały dwa pożary pod Lublinem: w Dobrowili doszczętnie spłonęła stodoła (straty oszacowano na 30 tys. zł) a w Łuszczowie II zapalił się dach domu mieszkalnego (60 tys. zł strat).

i to są małe straty?

Avatar
Oburzony / 11 lipca 2013 o 13:31

Relaksowa 16 - Developer INTERBUD - efekt zalany parking podziemny wodą wypływającą z kanalizacji i spływającą z ulicy - kto odebrał ten budynek i dopuścił do użytkowania - tu trzeba prokuratora!

Avatar
Oburzony / 11 lipca 2013 o 13:30

Relaksowa 16 - Developer INTERBUD - efekt zalany parking podziemny wodą wypływającą z kanalizacji i spływającą z ulicy - kto odebrał ten budynek i dopuścił do urzytkowania - tu trzeba prokuratora!

Avatar
miko / 11 lipca 2013 o 11:52

Jak to mało strat !!

Mi spaliło 2 switche :)

Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kto wygra mecz: Polska czy Senegal? Mieszkańcy Lublina optymistyczni [wideo]
film

Kto wygra mecz: Polska czy Senegal? Mieszkańcy Lublina optymistyczni [wideo] 2 2

Dzisiaj Polska gra swój pierwszy mecz na mundialu 2018. Przeciwnikiem będzie Senegal. Osoby, które zapytaliśmy dzisiaj w centrum Lublina o to, jak skończy się to spotkanie, w większości typują zwycięstwo Polaków. - Mamy zaufanie do naszych piłkarzy - mówią.

Poseł z PiS kupił prawo jazdy? Jest wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego

Poseł z PiS kupił prawo jazdy? Jest wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego 1 23

Jest wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego Piotrowi Olszówce z Biłgoraja. To skutek śledztwa, dotyczącego handlu prawami jazdy. Materiały zebrane przez prokuraturę wskazują, że parlamentarzysta Prawa i Sprawiedliwości mógł kupić swoje uprawnienia

Wolisz dzikość przyrody czy zapach orientu? Zobacz, jakie kierunki wakacyjne warto uwzględnić w swoich planach

Wolisz dzikość przyrody czy zapach orientu? Zobacz, jakie kierunki wakacyjne warto uwzględnić w swoich planach 1 0

Zagraniczne wakacje mają to do siebie, że pozwalają spojrzeć z dystansem na świat, w którym żyjemy na co dzień. Nagle się okazuje, że na całym globie istnieją różne style życia, różne modele pracy i spędzania czasu wolnego, a my – korzystając z urlopu – możemy wreszcie przetestować je na własnej skórze. Zobacz, jakie możliwości daje Ci urlop na Zanzibarze, jakie zaś w Turcji.

Wypadek na trasie Lublin-Łęczna. Są utrudnienia dla kierowców

Wypadek na trasie Lublin-Łęczna. Są utrudnienia dla kierowców 1 0

Utrudnienia na drodze krajowej nr 82 po wypadku w Zofiówce (pow. łęczyński). Samochód zjechał tam do rowu.

O ustawie 2.0 - wywiad z Tomaszem Tokarskim Przewodniczącym Parlamentu Studentów RP
19 czerwca 2018, 0:00

O ustawie 2.0 - wywiad z Tomaszem Tokarskim Przewodniczącym Parlamentu Studentów RP 16 0

O reformie nauki i szkolnictwa wyższego, protestach przeciwko ustawie 2.0 oraz zamieszaniu wokół jej uchwalenia rozmawiamy z Panem Tomaszem Tokarskim, studentem i doktorantem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, przewodniczącym Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej.

Wjechał dacią w słup energetyczny

Wjechał dacią w słup energetyczny 0 3

Kierowca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w słup energetyczny

Lubartów: 48-latek przeżył zderzenie z pociągiem

Lubartów: 48-latek przeżył zderzenie z pociągiem 16 6

Wiele szczęścia miał 48-letni mężczyzna, którego w poniedziałek potrącił pociąg

Artur Bożyk (Chełmianka): Doświadczenie naszej reprezentacji zaprocentuje

Artur Bożyk (Chełmianka): Doświadczenie naszej reprezentacji zaprocentuje 7 1

ROZMOWA Z Arturem Bożykiem, trenerem Chełmianki Chełm

PO: Śmigłowce odleciały, repolonizacja PZL Świdnik to demagogia

PO: Śmigłowce odleciały, repolonizacja PZL Świdnik to demagogia 0 16

Posłowie PO Joanna Mucha, Stanisław Żmijan i Wojciech Wilk twierdzą, że rząd Prawa i Sprawiedliwości nie kupi żadnych śmigłowców dla polskiej armii. Ich zdaniem maszyny definitywnie odleciały z Polski, a repolonizacja Świdnika, o której mówił poseł Artur Soboń z PiS, to wprowadzanie helikopterów na plakaty wyborcze

Tragiczny wypadek w Biłgoraju. Przyjaciele proszą o wsparcie dla rodziny Pawła
galeria

Tragiczny wypadek w Biłgoraju. Przyjaciele proszą o wsparcie dla rodziny Pawła 20 8

Przyjaciele Pawła, który kilka dni temu zginął w tragicznym wypadku w Biłgoraju, proszą o wsparcie dla jego rodziny, dwóch synów: Kuby i Bartka.

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie 0 1

MUNDIAL 2018 Finałowe odliczanie zakończone! Już dziś o godzinie 17 na stadionie Spartaka w Moskwie reprezentacja Polski zmierzy się z Senegalem

Bunt rolników przeciwko niskim cenom malin - tłumy na spotkaniu w Bobach. A politycy się kłócą
galeria

Bunt rolników przeciwko niskim cenom malin - tłumy na spotkaniu w Bobach. A politycy się kłócą 43 26

W centrum malinowego zagłębia, podkraśnickich Bobach było wczoraj kilkuset rolników. Przejechał też wiceminister rolnictwa. Były zarzuty, postulaty i obietnice. Nie było zaś jednomyślności, co do tego czy w proteście przeciwko niskim cenom na skupie, powstrzymanie się od zbioru malin ma jakikolwiek sens.