wtorek, 20 lutego 2018 r.

Lublin

Business Excellence 2016. Nagrody Lubelskiego Klubu Biznesu wręczone

Dodano: 18 czerwca 2016, 19:17
Autor: p.p.

fot. Lubelski Urząd Wojewódzki
fot. Lubelski Urząd Wojewódzki

Lubelski Klub Biznesu przyznał prestiżowe tytuły Business Excellence. Była to już XI Edycja Programu Promocji Firm i V Edycja Programu Promocji Gmin 2016.

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty

W kapitule programu Business Excellence zasiadają najlepsi eksperci, naukowcy i praktycy.

– Business Excellence to prestiżowy program, a zarazem konkurs wyłaniający najlepszych z najlepszych. W tym roku po raz pierwszy ocenie zostały poddane nie tylko firmy i gminy, ale także powiaty. To, co istotne w ramach programu BE, to budowanie relacji biznes-nauka-samorząd i tworzenie efektu synergii dla rozwoju przedsiębiorczości i rozwoju Lubelszczyzny. Myśląc o rozwoju zawsze mamy na uwadze przedsiębiorczość – mówi Agnieszka Gąsior-Mazur, prezes Stowarzyszenia LKB.

Przedsiębiorstwa biorące udział w XI Edycji Programu Promocji Firm „Business Excellence” zostały poddane szczegółowej analizie na wielu płaszczyznach. Obok prezentowanych wyników finansowych, które są podstawą oceny, szczególną uwagę zwrócono na innowacyjność, dbałość o ochronę środowiska, relacje z pracownikami, odpowiedzialność społeczną, a także obecność na rynkach zagranicznych.

W kategorii firma mikro kapituła przyznała wyróżnienie firmom Drewnoolit i Adampolnet. Wśród małych przedsiębiorstw tytuł Business Excellence 2016 przypadł firmie Krystian, zaś wyróżnienia firmom Ladros i „Malinex”.

W kategorii średnich firm tytuł BE 2016 zdobyła spółka Medi-Sept, zaś wyróżnienia powędrowały do „Cewar” Więch & Więch i Modern-Expo.

W kategorii dużych przedsiębiorstw tytułem Business Excellence 2016 zostały uhonorowane PZL-Świdnik. Wyróżnienia trafiły do Fabryki Kabli Elpar z Parczewa i Fabryki Łożysk Tocznych w Kraśniku.

W V Edycji Programu Promocji Gmin Business Excellence wśród gmin wiejskich triumfowała Gmina Łuków, miejsko-wiejskich – Ryki, miejskich do 30 tys. mieszkańców – Lubartów, miejskich powyżej 30 tys. mieszkańców – Świdnik. Po raz pierwszy też tytuł Business Excellence przyznano powiatom. W premierowej edycji triumfował Powiat Lubelski, wyróżnieniem nagrodzono Powiat Krasnostawski.

Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(6) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (19 czerwca 2016 o 11:45) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
NIE TO SAMO! Agnieszka Gąsior-Mazur jak zna historię ojczyzny, to niech znajdzie i wskaże obszar Lubelszczyzny, bo taka mowa utwierdza, że nie rozumie słowa i jak coś opowiada, to słowo Lubelszczyzna pada, a więc niech Prezes udowodni ludkom naukowo, że obecne lubelskie i Lubelszczyzna, to-to samo? Wywyższanie potwierdza, że to celowe myślenie, a jeśli to widzenie proszę udowodnić jej istnienie? >>>>>>>>>> Morał! PAN, rządzący oraz inni myślący wyjaśnili i Lubelszczyznę do lubelskiej ziemi Wam zawęzili, żebyście manii wywyższania na wieki się wyzbyli no i z prawdą historyczną i prawną się pogodzili! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> RADA JĘZYKA POLSKIEGO PRZY PREZYDIUM POLSKIEJ AKADEMII NAUK Warszawa ,dnia 6 lipca 2011 roku RJP-183/W/2011 Szanowny Panie, Lubelszczyzna to 'ziemia lubelska', a nie 'województwo lubelskie'. Wyraz ten powstał przez dodanie do przymiotnika lubelski przyrostka -yzna,wskazującego na jakiś obszar. Podobnie zostały utworzone nazwy: Opolszczyzna ('ziemia opolska'), Słowiańszczyzna ('ziemia słowiańska'), Wileńszczyzna ('ziemia wileńska'), Suwalszczyzna ('ziemia suwalska'), Kielecczyzna ('ziemia kielecka') oraz wiele innych. Łączę wyrazy szacunku /-/ dr Katarzyna Kłosińska Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN. >>>>>>>>>>>>>>> KANCELARIA PREZESA RADY MINISTRÓW pismo z dnia 15 lipca 2011r. Nr. DSWRU-571-513/10-(05)/11/JI cytuję: " Miarodajne w opisywanej przez Pana sprawie są wyjaśnienia przekazane Panu w piśmie z dnia 31 sierpnia 2005r. przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.Jak słusznie Pan zauważa w mowie potocznej i nie tylko,stosowane są określenia nieadekwatne.Wynika to-jak można sądzić-zarówno przyzwyczajenia jak i również i z niewiedzy stosujących takie określenia." podpisał:Radca Szefa KPRM Jerzy Izdebski.
Rozwiń
Gość
Gość (19 czerwca 2016 o 00:12) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Dobrze, że tym razem Łęcznej nie wybrali.
Rozwiń
Gość
Gość (18 czerwca 2016 o 23:14) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
A poco tam tego cwaniaka Czarnka zaprosili? A juz pamiętam, ma kilka spoleczek co w KRSie widac, ale w oświadczeniu pisze, ze nigdzie nie jest w zarządzie. Szuja
Rozwiń
Gość
Gość (18 czerwca 2016 o 21:40) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
to jeszcze nic! w lubartowie robią takie wałki, że ja ciebie zgłaszam, ty mnie zgładszasz, ty jesteś w komisji i dostajemy nagrody obydwie !!! ***lubartow.mamprawowiedziec.pl/burmistrz-miasta-lubartow-podpisal-w-swoim-zarzadzeniu/#more-426
Rozwiń
Gość
Gość (18 czerwca 2016 o 21:37) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
dokładnie, to samo jest w innych konkursach jak na przykład Solidna firma... po prostu płacisz i masz...
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (6)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!