Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

15 grudnia 2014 r.
16:15
Edytuj ten wpis

Były dyrektor Perły ma być nowym prezesem MOSiR w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
59 22 A A

Były dyrektor generalny Perły Browarów Lubelskich ma zostać nowym prezesem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. To miejska spółka zarządzająca m.in. stadionem Arena Lublin, halą Globus i wieloma innymi obiektami sportowymi

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Tak, padła taka propozycja - przyznaje Tomasz Grodzki, który jesienią stracił stanowisko dyrektora generalnego w Lubelskich Browarach. O planach powierzenia mu sterów MOSiR mówi bardzo ostrożnie. - Nie mogę jeszcze tego na sto procent potwierdzić. Teraz jestem na urlopie, decyzja zapadnie w ciągu tygodnia.

W samym Ratuszu nikt nie zaprzecza tej nominacji, choć oficjalnie nikt nie chce jej też potwierdzić. - Pan prezydent o decyzjach personalnych będzie informował osobiście - ucina Katarzyna Mieczkowska-Czerniak, zastępca prezydenta Lublina ds. kultury, sportu i relacji zewnętrznych.

Grodzki miałby przejść do MOSiR w bardzo specyficznej chwili. Miejska spółka dostała niedawno w zarząd nowy stadion zbudowany kosztem 160 mln zł oraz cieszący się dużą popularnością basen przy ul. Łabędziej. Kilka tygodni temu otworzyła też kryte lodowisko w nowej hali, która w ciepłe miesiące ma służyć za miasteczko ruchu drogowego. Plenerowa część miasteczka w praktyce ma być czynna od wiosny. A od września MOSiR ma prowadzić powstający kompleks pływacki z basenem olimpijskim.

Największym wyzwaniem dla spółki jest zorganizowanie na nowym stadionie tylu dochodowych imprez, żeby do utrzymania obiektu trzeba było jak najmniej dokładać z miejskiej kasy. Do tego celu obecny prezes zatrudnił menadżera, ale o jego pomysłach nie wiadomo praktycznie nic. Niedawno MOSiR ogłaszał, że będzie organizować płatne wycieczki po obiekcie i wynajmować go na sesje ślubne. Szacunkowa kwota, którą musiałoby rocznie dokładać miasto miała być znana w połowie listopada, ale nie została podana do dziś.

Obecny prezes, Zdzisław Hołysz, wśród wielu podwładnych ma opinię despoty. Rok temu do Ratusza dotarła skarga od załogi proszącej o spotkanie z prezydentem. Ten na spotkanie przyszedł, ale uznał, że nie będzie się mieszać w wewnętrzne sprawy spółki.

W czasie, gdy Grodzki był dyrektorem generalnym Perły, firma zdecydowała się udostępniać na plenerowe imprezy tereny starego browaru przy ul. Bernardyńskiej.

Czym zarządza MOSiR

Stadion Arena Lublin, stary stadion miejski, stadion przy Kresowej, hala przy Al. Zygmuntowskich, pływalnia Strefa H2O, pływalnia przy Łabędziej, lodowisko Icemania, hala Globus, stok z wyciągiem na Globusie, korty tenisowe przy Bursztynowej, miasteczko rowerowe, ośrodek Słoneczny Wrotków, tereny wokół Zalewu Zemborzyckiego, nieczynny Bikepark, stadion Lublinianki
Czytaj więcej o:

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Andrzej H. / 3 stycznia 2015 o 09:59

A przeciez jest w Lublinie tylu .mlodych i zdolnych ludzi ,ktorzy uprawiali sport i sa po AWFie,i to dla nich jest stanowisko - tylko trzeba ich wylowic ,a przekreslic przekrety w lubelskim swiatku.Nigdy nie wyjdziemy z,, dolka,, jesli bedziemy zatrudniali np, ludzi z ,,BROWARU,, na stanowisko ktore powinien piastowac np.jakis sportowiec z glowa,a mamy takich w LUBLINIE. Nie chcialbym tutaj kogokolwiek uszczypnac ,ale decyzje powinny byc przemyslane!  Z powazaniem  Andrzej H. z Australii - LUBELAK :angry: :( :ph34r: :o

A przeciez jest w Lublinie tylu .mlodych i zdolnych ludzi ,ktorzy uprawiali sport i sa po AWFie,i to dla nich jest stanowisko - tylko trzeba ich wylowic ,a przekreslic przekrety w lubelskim swiatku.Nigdy nie wyjdziemy z,, dolka,, jesli bedziemy zatrudniali np, ludzi z ,,BROWARU,, na stanowisko ktore powinien piastowac np.jakis sportowiec z glowa,a mamy takich w LUBLINIE. Nie chcialbym tutaj kogokolwiek uszczypnac ,ale decyzje powinny byc przemyslane!  Z powazaniem  Andrzej H. z Australii - LUBELAKrozwiń

Avatar
Sznapsel / 2 stycznia 2015 o 07:39

A może ten wybraniec Łysonia ustali, że na Arenę Lublin wstęp wolny będzie za 5 szt pustych butelek PO Perle lub innych chodliwych piwach. Zniknęłyby te dzielnicowe wysypiska butelek po piwie. Do przodu szefie. Jak być szefem to całą buzią a nie PÓłdu.....

Avatar
lubelak / 16 grudnia 2014 o 11:19

MOSIR przynosi i będzie przynosił coraz większe straty doputy politycy będą się nim zajmować.  

Drodzy mieszkańcy pamiętajcie że my za te wszystkie igrzyska płacimy !!!

Avatar
vvolf / 16 grudnia 2014 o 10:38

Zawód Dyrektor :)

Dyrektor to nie zawód. To stan umysłu ...

Avatar
vvolf / 16 grudnia 2014 o 10:36

Z piwa do sportu ...  Dwie, blisko sobie, namiętności :)

Avatar
Jadwiga / 16 grudnia 2014 o 07:19

Dawać pisowskiego omnibusa BudŻeta na prezesa MOSiR, spółka od razu zacznie przynosić milionowe zyski :lol:

Jaj bym niesioła bandytę słyszała,POdłość ludzka nie zna granic !!!   ech

Avatar
BudŻet / 15 grudnia 2014 o 23:21

Szanowny Panie BudŻet myli Pan się... Zastępca Prezesa?! Co prawda pracowałem na produkcji, ale wiem, że Pan Tomasz był głównym menedżerem, a jeżeli Pan nie widzi jak Perła w ostatnich latach zwiększyła produkcję i rozpoznawalność marki to jest Pan tu po to żeby pisać obelgi na dobrych ludzi!

Jakie obelgi?

Stwierdzenie, że tak fantastyczny manager jakim go piszecie nie powinien być zwolniony z funkcji dyrektora, a powołany na zastępcę prezesa.

Przecież każda inna decyzja w kontekście przypisywanych temu panu zasług byłaby działalnością na szkodę spółki.

Jeżeli obelgą jest stwierdzenie faktu, że w prywatnych spółkach nie odwołuje się nikogo bez przyczyny, to ja nic na to nie poradzę, że tak pan to widzi szanowny Panie Wiesławie.

Proszę pamiętać, że nie komentujemy rezygnacji, a odwołanie.

Tak poza tym  nie oceniałem człowieka, a fakty.

Jakie obelgi?

Stwierdzenie, że tak fantastyczny manager jakim go piszecie nie powinien być zwolniony z funkcji dyrektora, a powołany na zastępcę prezesa.

Przecież każda inna decyzja w kontekście przypisywanych temu panu zasług byłaby działalnością na szkodę spółki.

Jeżeli obelgą jest stwierdzenie faktu, że w prywatnych spółkach nie odwołuje się nikogo bez przyczyny, to ja nic na to nie poradzę, że tak pan to widzi szanowny Panie Wiesławie.

Proszę pamiętać, że nie komentujemy rezygnacji, a odwo... rozwiń

Avatar
BudŻet / 15 grudnia 2014 o 23:13

Dawać pisowskiego omnibusa BudŻeta na prezesa MOSiR, spółka od razu zacznie przynosić milionowe zyski :lol:

Poza tym wszyscy w domu zdrowi?

Co wam się z tymi "pisowcami" porobiło, że widzicie ich w każdym poza samymi sobą?

Tak całkiem na marginesie, to w zupełności by wystarczyło żeby ta spółka zaczęła się bilansować na "0", bo aktualnie poza zakupem usług przez miasto na ponad 6 milionów złotych rocznie(bez balastu wymienionego w tym materiale) prawie drugie tyle potrzebuje na pokrycie strat.

Poza tym wszyscy w domu zdrowi?

Co wam się z tymi "pisowcami" porobiło, że widzicie ich w każdym poza samymi sobą?

Tak całkiem na marginesie, to w zupełności by wystarczyło żeby ta spółka zaczęła się bilansować na "0", bo aktualnie poza zakupem usług przez miasto na ponad 6 milionów złotych rocznie(bez balastu wymienionego w tym materiale) prawie drugie tyle potrzebuje na pokrycie strat.

rozwiń
Avatar
Korek / 15 grudnia 2014 o 21:42

Mosirowi nie wystarczy menadzer od zarabiania kasy lecz też osoba rozumiejąca sport. Mówienie o 100 tys kasy za wynajem stadionu dla Motor i Lublinianki to jakieś żarty. Zresztą ewidentna niechęć do lubelskich klubów i promowanie na siłę Łęcznej to nieporozumienie. Szczególnie że oczernianie Motoru i insynuacje o klubie były uskuteczniane na dniu otwartym. Dziwię się że Prezydent tak długo czekał na ten ruch.

Szkoda że nikt nie napisał że to KIBICE MOTORU wymusili rozegranie meczu przy świetle który okazał się mega sukcesem którym się wszyscy chwalili. Tak samo jak opinia publiczna wymusiła na Mosir dzień otwarty.

Osoby zarządzające MOSiRem odpowiedzialne są za rozwój ośrodków sportowych, utrzymanie ich w dobrej kondycji finansowej itp. za kondycje lubelskich klubów sportowych tj. Motor Lublin odpowiedzialni są prezesi klubów. Unikajmy stwierdzeń, w których menedżer musi być jak w tym przypadku np sportowcem. Wystarczy spojrzeć na szpitale, gdzie dyrektorami zostawali lekarze :D studiowali medycynę, a pracują jako menedżerowie, nie tędy droga :D Kluby sportowe w Lublinie nie potrafią skutecznie zdobywać kapitału oraz szkolić młodzieży. Mam nadzieje, że nowy dyrektor MOSiRu skupi się na mieszkańcach i będzie dążył do zapewnienia im aktywnego spedzania wolnego czasu.

Osoby zarządzające MOSiRem odpowiedzialne są za rozwój ośrodków sportowych, utrzymanie ich w dobrej kondycji finansowej itp. za kondycje lubelskich klubów sportowych tj. Motor Lublin odpowiedzialni są prezesi klubów. Unikajmy stwierdzeń, w których menedżer musi być jak w tym przypadku np sportowcem. Wystarczy spojrzeć na szpitale, gdzie dyrektorami zostawali lekarze :D studiowali medycynę, a pracują jako menedżerowie, nie tędy droga :D Kluby sportowe w Lublinie nie potrafią skutecznie zdobywać kapitału oraz szkolić młodzieży... rozwiń

Avatar
m / 15 grudnia 2014 o 21:23

Mosirowi nie wystarczy menadzer od zarabiania kasy lecz też osoba rozumiejąca sport. Mówienie o 100 tys kasy za wynajem stadionu dla Motor i Lublinianki to jakieś żarty. Zresztą ewidentna niechęć do lubelskich klubów i promowanie na siłę Łęcznej to nieporozumienie. Szczególnie że oczernianie Motoru i insynuacje o klubie były uskuteczniane na dniu otwartym. Dziwię się że Prezydent tak długo czekał na ten ruch.

Szkoda że nikt nie napisał że to KIBICE MOTORU wymusili rozegranie meczu przy świetle który okazał się mega sukcesem którym się wszyscy chwalili. Tak samo jak opinia publiczna wymusiła na Mosir dzień otwarty.

Mosirowi nie wystarczy menadzer od zarabiania kasy lecz też osoba rozumiejąca sport. Mówienie o 100 tys kasy za wynajem stadionu dla Motor i Lublinianki to jakieś żarty. Zresztą ewidentna niechęć do lubelskich klubów i promowanie na siłę Łęcznej to nieporozumienie. Szczególnie że oczernianie Motoru i insynuacje o klubie były uskuteczniane na dniu otwartym. Dziwię się że Prezydent tak długo czekał na ten ruch.

Szkoda że nikt nie napisał że to KIBICE MOTORU wymusili rozegranie meczu przy świetle który okazał się mega sukcesem którym ... rozwiń

Avatar
Andrzej H. / 3 stycznia 2015 o 09:59

A przeciez jest w Lublinie tylu .mlodych i zdolnych ludzi ,ktorzy uprawiali sport i sa po AWFie,i to dla nich jest stanowisko - tylko trzeba ich wylowic ,a przekreslic przekrety w lubelskim swiatku.Nigdy nie wyjdziemy z,, dolka,, jesli bedziemy zatrudniali np, ludzi z ,,BROWARU,, na stanowisko ktore powinien piastowac np.jakis sportowiec z glowa,a mamy takich w LUBLINIE. Nie chcialbym tutaj kogokolwiek uszczypnac ,ale decyzje powinny byc przemyslane!  Z powazaniem  Andrzej H. z Australii - LUBELAK :angry: :( :ph34r: :o

A przeciez jest w Lublinie tylu .mlodych i zdolnych ludzi ,ktorzy uprawiali sport i sa po AWFie,i to dla nich jest stanowisko - tylko trzeba ich wylowic ,a przekreslic przekrety w lubelskim swiatku.Nigdy nie wyjdziemy z,, dolka,, jesli bedziemy zatrudniali np, ludzi z ,,BROWARU,, na stanowisko ktore powinien piastowac np.jakis sportowiec z glowa,a mamy takich w LUBLINIE. Nie chcialbym tutaj kogokolwiek uszczypnac ,ale decyzje powinny byc przemyslane!  Z powazaniem  Andrzej H. z Australii - LUBELAKrozwiń

Avatar
Sznapsel / 2 stycznia 2015 o 07:39

A może ten wybraniec Łysonia ustali, że na Arenę Lublin wstęp wolny będzie za 5 szt pustych butelek PO Perle lub innych chodliwych piwach. Zniknęłyby te dzielnicowe wysypiska butelek po piwie. Do przodu szefie. Jak być szefem to całą buzią a nie PÓłdu.....

Avatar
lubelak / 16 grudnia 2014 o 11:19

MOSIR przynosi i będzie przynosił coraz większe straty doputy politycy będą się nim zajmować.  

Drodzy mieszkańcy pamiętajcie że my za te wszystkie igrzyska płacimy !!!

Avatar
vvolf / 16 grudnia 2014 o 10:38

Zawód Dyrektor :)

Dyrektor to nie zawód. To stan umysłu ...

Avatar
vvolf / 16 grudnia 2014 o 10:36

Z piwa do sportu ...  Dwie, blisko sobie, namiętności :)

Avatar
Jadwiga / 16 grudnia 2014 o 07:19

Dawać pisowskiego omnibusa BudŻeta na prezesa MOSiR, spółka od razu zacznie przynosić milionowe zyski :lol:

Jaj bym niesioła bandytę słyszała,POdłość ludzka nie zna granic !!!   ech

Avatar
BudŻet / 15 grudnia 2014 o 23:21

Szanowny Panie BudŻet myli Pan się... Zastępca Prezesa?! Co prawda pracowałem na produkcji, ale wiem, że Pan Tomasz był głównym menedżerem, a jeżeli Pan nie widzi jak Perła w ostatnich latach zwiększyła produkcję i rozpoznawalność marki to jest Pan tu po to żeby pisać obelgi na dobrych ludzi!

Jakie obelgi?

Stwierdzenie, że tak fantastyczny manager jakim go piszecie nie powinien być zwolniony z funkcji dyrektora, a powołany na zastępcę prezesa.

Przecież każda inna decyzja w kontekście przypisywanych temu panu zasług byłaby działalnością na szkodę spółki.

Jeżeli obelgą jest stwierdzenie faktu, że w prywatnych spółkach nie odwołuje się nikogo bez przyczyny, to ja nic na to nie poradzę, że tak pan to widzi szanowny Panie Wiesławie.

Proszę pamiętać, że nie komentujemy rezygnacji, a odwołanie.

Tak poza tym  nie oceniałem człowieka, a fakty.

Jakie obelgi?

Stwierdzenie, że tak fantastyczny manager jakim go piszecie nie powinien być zwolniony z funkcji dyrektora, a powołany na zastępcę prezesa.

Przecież każda inna decyzja w kontekście przypisywanych temu panu zasług byłaby działalnością na szkodę spółki.

Jeżeli obelgą jest stwierdzenie faktu, że w prywatnych spółkach nie odwołuje się nikogo bez przyczyny, to ja nic na to nie poradzę, że tak pan to widzi szanowny Panie Wiesławie.

Proszę pamiętać, że nie komentujemy rezygnacji, a odwo... rozwiń

Avatar
BudŻet / 15 grudnia 2014 o 23:13

Dawać pisowskiego omnibusa BudŻeta na prezesa MOSiR, spółka od razu zacznie przynosić milionowe zyski :lol:

Poza tym wszyscy w domu zdrowi?

Co wam się z tymi "pisowcami" porobiło, że widzicie ich w każdym poza samymi sobą?

Tak całkiem na marginesie, to w zupełności by wystarczyło żeby ta spółka zaczęła się bilansować na "0", bo aktualnie poza zakupem usług przez miasto na ponad 6 milionów złotych rocznie(bez balastu wymienionego w tym materiale) prawie drugie tyle potrzebuje na pokrycie strat.

Poza tym wszyscy w domu zdrowi?

Co wam się z tymi "pisowcami" porobiło, że widzicie ich w każdym poza samymi sobą?

Tak całkiem na marginesie, to w zupełności by wystarczyło żeby ta spółka zaczęła się bilansować na "0", bo aktualnie poza zakupem usług przez miasto na ponad 6 milionów złotych rocznie(bez balastu wymienionego w tym materiale) prawie drugie tyle potrzebuje na pokrycie strat.

rozwiń
Avatar
Korek / 15 grudnia 2014 o 21:42

Mosirowi nie wystarczy menadzer od zarabiania kasy lecz też osoba rozumiejąca sport. Mówienie o 100 tys kasy za wynajem stadionu dla Motor i Lublinianki to jakieś żarty. Zresztą ewidentna niechęć do lubelskich klubów i promowanie na siłę Łęcznej to nieporozumienie. Szczególnie że oczernianie Motoru i insynuacje o klubie były uskuteczniane na dniu otwartym. Dziwię się że Prezydent tak długo czekał na ten ruch.

Szkoda że nikt nie napisał że to KIBICE MOTORU wymusili rozegranie meczu przy świetle który okazał się mega sukcesem którym się wszyscy chwalili. Tak samo jak opinia publiczna wymusiła na Mosir dzień otwarty.

Osoby zarządzające MOSiRem odpowiedzialne są za rozwój ośrodków sportowych, utrzymanie ich w dobrej kondycji finansowej itp. za kondycje lubelskich klubów sportowych tj. Motor Lublin odpowiedzialni są prezesi klubów. Unikajmy stwierdzeń, w których menedżer musi być jak w tym przypadku np sportowcem. Wystarczy spojrzeć na szpitale, gdzie dyrektorami zostawali lekarze :D studiowali medycynę, a pracują jako menedżerowie, nie tędy droga :D Kluby sportowe w Lublinie nie potrafią skutecznie zdobywać kapitału oraz szkolić młodzieży. Mam nadzieje, że nowy dyrektor MOSiRu skupi się na mieszkańcach i będzie dążył do zapewnienia im aktywnego spedzania wolnego czasu.

Osoby zarządzające MOSiRem odpowiedzialne są za rozwój ośrodków sportowych, utrzymanie ich w dobrej kondycji finansowej itp. za kondycje lubelskich klubów sportowych tj. Motor Lublin odpowiedzialni są prezesi klubów. Unikajmy stwierdzeń, w których menedżer musi być jak w tym przypadku np sportowcem. Wystarczy spojrzeć na szpitale, gdzie dyrektorami zostawali lekarze :D studiowali medycynę, a pracują jako menedżerowie, nie tędy droga :D Kluby sportowe w Lublinie nie potrafią skutecznie zdobywać kapitału oraz szkolić młodzieży... rozwiń

Avatar
m / 15 grudnia 2014 o 21:23

Mosirowi nie wystarczy menadzer od zarabiania kasy lecz też osoba rozumiejąca sport. Mówienie o 100 tys kasy za wynajem stadionu dla Motor i Lublinianki to jakieś żarty. Zresztą ewidentna niechęć do lubelskich klubów i promowanie na siłę Łęcznej to nieporozumienie. Szczególnie że oczernianie Motoru i insynuacje o klubie były uskuteczniane na dniu otwartym. Dziwię się że Prezydent tak długo czekał na ten ruch.

Szkoda że nikt nie napisał że to KIBICE MOTORU wymusili rozegranie meczu przy świetle który okazał się mega sukcesem którym się wszyscy chwalili. Tak samo jak opinia publiczna wymusiła na Mosir dzień otwarty.

Mosirowi nie wystarczy menadzer od zarabiania kasy lecz też osoba rozumiejąca sport. Mówienie o 100 tys kasy za wynajem stadionu dla Motor i Lublinianki to jakieś żarty. Zresztą ewidentna niechęć do lubelskich klubów i promowanie na siłę Łęcznej to nieporozumienie. Szczególnie że oczernianie Motoru i insynuacje o klubie były uskuteczniane na dniu otwartym. Dziwię się że Prezydent tak długo czekał na ten ruch.

Szkoda że nikt nie napisał że to KIBICE MOTORU wymusili rozegranie meczu przy świetle który okazał się mega sukcesem którym ... rozwiń

Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia]
galeria

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia] 0 0

Ponad 3 tys. chronionych pijawek lekarskich znaleźli celnicy w śmietnikach w międzynarodowym pociągu z Kijowa do Warszawy. Żaden z podróżnych nie przyznał się do przemytu.

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy
wiersz między newsami

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy 0 0

Problemy, które nie są obce działaczom ruchu Zero Waste, idee bliskie wrogom nadmiaru, konsumpcjonizmu i jednorazowości. Poeta z minionej epoki jest wam bratem

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach
25 maja 2018, 18:00

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach 2 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek, 25 maja o godz. 18 w Marinie Puławy (ul. Portowa 3) rozpocznie się I Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych. To święto miłośników dobrego piwa. Impreza potrwa cały weekend!

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack 16 23

340 tys. zł, czyli dorobek całego życia, straciła na poleconych jej w banku obligacjach 81-letnia Krystyna Rafalska z Lublina. Na liście osób, które zainwestowały w papiery GetBacku, jest znacznie więcej mieszkańców regionu

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej 0 12

Mateusz Morawiecki odwiedzi w sobotę Lublin. Spotkanie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim jest otwarte dla mieszkańców

Kubańska noc w Radości
26 maja 2018, 21:00

Kubańska noc w Radości 3 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maj o godz. 21 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się kubańska impreza. Będą też warsztaty taneczne i animacje.

Klubowa impreza w OSTRO
26 maja 2018, 20:00

Klubowa impreza w OSTRO 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 26 maja o godz. 20 w klubie OSTRO (Krakowskie Przedmieście 25) odbędzie się klubowa impreza w rytmie house i electro.

Techno Lublin w Plenerze
26 maja 2018, 20:00

Techno Lublin w Plenerze 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Plener (al. Piłsudskiego 23) zaprasza na imprezę z cyklu Techno Lublin, podczas której 10 znanych lubelskich DJ'ów przez 12 godzin będzie rozkręcać imprezę. Start 26 maja o godz. 20.

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko 5 11

Warto będzie wybrać się w sobotę na stadion w Chełmie. Piłkarze Artura Bożyka podejmują Motor Lublin. Jeżeli wygrają, to na dobre wrócą do walki o awans. Jednocześnie mogą zamknąć drogę do II ligi rywalom. Bardzo ciekawe derby rozpoczną się o godz. 17

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc
galeria
film

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc 109 7

Alicja Mazurek z Lublina potrzebuje pomocy. Po tragicznym wypadku trafiła do kliniki "Budzik", rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na jej leczenie i rehabilitację

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób 13 4

26-letni mieszkaniec Świdnika aresztowany. Grozi mu do 8 lat więzienia

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód 0 4

Motocyklista z gminy Urzędów uderzył w krawężnik. Od jednośladu oderwało się przednie koło i uderzyło w jadący z przeciwka samochód

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 8 2

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie?

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie? 1 0

Najbliższy weekend upłynie kibicom z województwa lubelskiego pod znakiem derbów. W Chełmie gra Motor, a w Radzyniu Podlaskim zmierzą się tamtejsze Orlęta Spomlek i Podlasie (godz. 17). Punktów niby bardziej potrzebują podopieczni Tomasza Złomańczuka jednak gospodarze też mają o co grać

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!