Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

24 kwietnia 2008 r.
12:43
Edytuj ten wpis

CBA w domu byłego urzędnika

0 14 A A

Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało w nocy Mirosława B., byłego dyrektora Departamentu Mienia i Inwestycji w Urzędzie Marszałkowskim w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wieczorem pod dom Mirosława B. podjechało pięć samochodów z funkcjonariuszami CBA. Weszli do środka. Prawdopodobnie przeszukali dom. Mirosław B. został zatrzymany.

- Prokuratura została zawiadomiona przez CBA o zatrzymaniu tej osoby - potwierdza Beata Syk-Jankowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie. - Nic więcej o sprawie nie mogę jeszcze powiedzieć, bo jeszcze do nas nie wpłynęła.

Mirosław B., był dyrektorem w Urzędzie Marszałkowskim do jesieni ubiegłego roku. Odwołał go Jarosław Zdrojkowski, ówczesny marszałek.
(er)

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
obiektywny / 25 kwietnia 2008 o 22:04
T. napisał:
No wreszcie kogoś zatrzymali. Ciekawe czy Pana Jacka Sobczaka zatrzyma CBA. Myśle że coś mogło być nie tak z przetargami odnośnie firmy "Styks". Wiadomo udziały przepisał na swoją córke Magdalene Sobczak więc ma z tego korzyści P. Sobczak. CBA powinno zbadać przetargi a słyszałem że CBA chyba już pracuje nad Styksem. A ludzie się buntują: Bo szpitale podpisały umowy ze Styksem i nie pytając się o zgode rodziny osoby zmarłej w szpitalu - Styks wywozi ciała na Majdanek do swojej siedziby firmy., rodziny zmarłych nie mają nic do powiedzenia Myśle że ciała nie powinny opuszczać terenu szpitala bez zgody rodziny ktoś tu chyba popełnia jakiś błąd może zmiana w ustawie potrzebna?. W Holandii czy innych krajach EU ciała znajdują się w chłodniach szpitalnych a rodzina osoby zmarłej decyduje co dalej ma sie dziać ze zwłokami. A Styks dzięki temu ma pierwszy kontakt z klientem i myśle że to jest krzywdząca sytuacja dla innych firm pogrzebowych w Lublinie. Nic sie nie mówi nawet o sytuacji jaka była w siedzibie firmy Styks. Mianowicie jest tyle ciał a pracownicy je ubierają i mają z tego kase. Pobili się o to kto ile będzie ubierał ciał ale lubelskie gazety widocznie boją sie pisać o firmie Styks. Dobrze że zakazali im budować krematorium na Majdanku bo takiej firmie gdzie prawdopodobnie funkcjonuje na układach nie należy sie takie pozwolenie

z poważaniem lubelski prawnik.

"Myślę", "coś mogło być", "słyszałem", "chyba", "prawdopodobnie" - to są "dowody" walczącego o praworządność "prawnika", któremu nie powierzyłbym za nic w świecie swej sprawy! To jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że red. Panas nie będzie miał pożytku z tego "źródła informacji". A swoją drogą - gdzie zapisane jest, że nie można własnej córce przepisać udziałów?! Jeśli, jak sugeruje prawnik z Bożej łaski, winna jest ustawa, to gdzie tu wina p. Sobczaka?! Kuriozalne jest też stwierdzenie: "Mianowicie jest tyle ciał a pracownicy je ubierają i mają z tego kasę". A co, za darmo mają pracować?! Poza tym zawsze ciało zmarłego się ubiera, więc nie widzę w tym niczego niezwykłego! A może, "prawniku", klecąc swój donos rodem z magla, sam masz ochotę zastąpić Sobczaka na jego stanowisku? Jeśli tak, to niechybnie należysz do arbuzowej partii!

"Myślę", "coś mogło być", "słyszałem", "chyba", "prawdopodobnie" - to są "dowody" walczącego o praworządność "prawnika", któremu nie powierzyłbym za nic w świecie swej sprawy! To jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że red. Panas nie będzie miał pożytku z tego "źródła informacji". A swoją drogą - gdzie zapisane jest, że nie można własnej córce przepisać udziałów?! Jeśli, jak sugeruje prawnik z Bożej łaski, winna jest ustawa, ... rozwiń
Avatar
obiektywny / 25 kwietnia 2008 o 21:28
rafał panas napisał:
Witam i proszę o kontakt: panas@dziennikwschodni.pl lub 697 770 373

Pozdrawiam

No cóż, mały donosik... Bez dowodów, bez świadków. Do tej pory "prawnik" niczego nie widział, nie wiedział! Nagle teraz olśnienie! Obaj z red. Panasem tropić będą "układ". Panie Panas! Rozczaruje się pan srodze! Nie będzie sensacji, nie będzie premii - co najwyżej parę groszy za wierszówkę. "Prawnikowi" przypominam zaś o konieczności udowodnienia winy i zasadzie domniemania niewinności.

No cóż, mały donosik... Bez dowodów, bez świadków. Do tej pory "prawnik" niczego nie widział, nie wiedział! Nagle teraz olśnienie! Obaj z red. Panasem tropić będą "układ". Panie Panas! Rozczaruje się pan srodze! Nie będzie sensacji, nie będzie premii - co najwyżej parę groszy za wierszówkę. "Prawnikowi" przypominam zaś o konieczności udowodnienia winy i zasadzie domniemania niewinności. rozwiń
Avatar
rafał panas / 25 kwietnia 2008 o 09:59
T. napisał:
No wreszcie kogoś zatrzymali. Ciekawe czy Pana Jacka Sobczaka zatrzyma CBA. Myśle że coś mogło być nie tak z przetargami odnośnie firmy "Styks". Wiadomo udziały przepisał na swoją córke Magdalene Sobczak więc ma z tego korzyści P. Sobczak. CBA powinno zbadać przetargi a słyszałem że CBA chyba już pracuje nad Styksem. A ludzie się buntują: Bo szpitale podpisały umowy ze Styksem i nie pytając się o zgode rodziny osoby zmarłej w szpitalu - Styks wywozi ciała na Majdanek do swojej siedziby firmy., rodziny zmarłych nie mają nic do powiedzenia Myśle że ciała nie powinny opuszczać terenu szpitala bez zgody rodziny ktoś tu chyba popełnia jakiś błąd może zmiana w ustawie potrzebna?. W Holandii czy innych krajach EU ciała znajdują się w chłodniach szpitalnych a rodzina osoby zmarłej decyduje co dalej ma sie dziać ze zwłokami. A Styks dzięki temu ma pierwszy kontakt z klientem i myśle że to jest krzywdząca sytuacja dla innych firm pogrzebowych w Lublinie. Nic sie nie mówi nawet o sytuacji jaka była w siedzibie firmy Styks. Mianowicie jest tyle ciał a pracownicy je ubierają i mają z tego kase. Pobili się o to kto ile będzie ubierał ciał ale lubelskie gazety widocznie boją sie pisać o firmie Styks. Dobrze że zakazali im budować krematorium na Majdanku bo takiej firmie gdzie prawdopodobnie funkcjonuje na układach nie należy sie takie pozwolenie

z poważaniem lubelski prawnik.


Witam i proszę o kontakt: panas@dziennikwschodni.pl lub 697 770 373

Pozdrawiam


Witam i proszę o kontakt: panas@dziennikwschodni.pl lub 697 770 373

Pozdrawiam rozwiń
Avatar
hetman / 24 kwietnia 2008 o 21:52
jakby mirosław był dyr departamentu transportu to bym sie nawet nie zdziwił ale tak to nie wiem o co tam może chodzić a tak a propos transportu rozwiązali departament kwity poginęły winnych nie ma ale do cholery ktoś brał te pieniądze od firm przewozowych dziwię się bezradności organów ścigania
Avatar
krzysiek / 24 kwietnia 2008 o 19:34
Janek napisał:
Ciekawy jestem czy z SIM też Pan Bernecki odszedł sam? Ochroniarz pojechał z nim do domu po kwity i Pan Mirosław został wywalony na zbity pysk. Ciekawe dlaczrgo?



Wiesz przyjemniaku żebyś ty jeszcze prawdę pisał, najpierw sprawdź a potem pisz, aniele.
Avatar
gabriela / 24 kwietnia 2008 o 19:31
Maniek napisał:
Pamietam taką Radę Powiatu PO, gdzie Pani żona Pana Mirosława B, krzyczała z oburzeniem na kolegów z Platformy, że to oni wykopali z Urzędu jej męża, że nikt nie chciał walczyć o takiego wspaniałego faceta, fachowca itd. Wydzierała się najbardziej na Pana Marszałka Sobczaka. Z tego co wiem to właśnie Pan Marszałek wnioskował o odwołanie Pana B.


Ja też pamiętam tą Radę i jakoś sobie tego nie przypominam a oprócz tego to marszałek Sobczak nie miał nic do powiedzenia i z tego co wiem cały czas portkami trzęsie. A żonę pana M to proszę zostawić w spokoju , ta dziewczyna jest tak dzielna i ma taką postawę że przyglądać się i uczyć sugeruję.


Ja też pamiętam tą Radę i jakoś sobie tego nie przypominam a oprócz tego to marszałek Sobczak nie miał nic do powiedzenia i z tego co wiem cały czas portkami trzęsie. A żonę pana M to proszę zostawić w spokoju , ta dziewczyna jest tak dzielna i ma taką postawę że przyglądać się i uczyć sugeruję. rozwiń
Avatar
zyga / 24 kwietnia 2008 o 19:23
Jak wam nie wstyd tylko szukacie sensacji , to poprostu kolejna prowokacja . Znależli się wszyscy święci.
Avatar
T. / 24 kwietnia 2008 o 18:57
No wreszcie kogoś zatrzymali. Ciekawe czy Pana Jacka Sobczaka zatrzyma CBA. Myśle że coś mogło być nie tak z przetargami odnośnie firmy "Styks". Wiadomo udziały przepisał na swoją córke Magdalene Sobczak więc ma z tego korzyści P. Sobczak. CBA powinno zbadać przetargi a słyszałem że CBA chyba już pracuje nad Styksem. A ludzie się buntują: Bo szpitale podpisały umowy ze Styksem i nie pytając się o zgode rodziny osoby zmarłej w szpitalu - Styks wywozi ciała na Majdanek do swojej siedziby firmy., rodziny zmarłych nie mają nic do powiedzenia Myśle że ciała nie powinny opuszczać terenu szpitala bez zgody rodziny ktoś tu chyba popełnia jakiś błąd może zmiana w ustawie potrzebna?. W Holandii czy innych krajach EU ciała znajdują się w chłodniach szpitalnych a rodzina osoby zmarłej decyduje co dalej ma sie dziać ze zwłokami. A Styks dzięki temu ma pierwszy kontakt z klientem i myśle że to jest krzywdząca sytuacja dla innych firm pogrzebowych w Lublinie. Nic sie nie mówi nawet o sytuacji jaka była w siedzibie firmy Styks. Mianowicie jest tyle ciał a pracownicy je ubierają i mają z tego kase. Pobili się o to kto ile będzie ubierał ciał ale lubelskie gazety widocznie boją sie pisać o firmie Styks. Dobrze że zakazali im budować krematorium na Majdanku bo takiej firmie gdzie prawdopodobnie funkcjonuje na układach nie należy sie takie pozwolenie

z poważaniem lubelski prawnik.
No wreszcie kogoś zatrzymali. Ciekawe czy Pana Jacka Sobczaka zatrzyma CBA. Myśle że coś mogło być nie tak z przetargami odnośnie firmy "Styks". Wiadomo udziały przepisał na swoją córke Magdalene Sobczak więc ma z tego korzyści P. Sobczak. CBA powinno zbadać przetargi a słyszałem że CBA chyba już pracuje nad Styksem. A ludzie się buntują: Bo szpitale podpisały umowy ze Styksem i nie pytając się o zgode rodziny osoby zmarłej w szpitalu - Styks wywozi ciała na Majdanek do swojej siedziby firmy., rodziny zmarłych nie mają nic do powie... rozwiń
Avatar
Maniek / 24 kwietnia 2008 o 16:27
Pamietam taką Radę Powiatu PO, gdzie Pani żona Pana Mirosława B, krzyczała z oburzeniem na kolegów z Platformy, że to oni wykopali z Urzędu jej męża, że nikt nie chciał walczyć o takiego wspaniałego faceta, fachowca itd. Wydzierała się najbardziej na Pana Marszałka Sobczaka. Z tego co wiem to właśnie Pan Marszałek wnioskował o odwołanie Pana B.
Avatar
Janek / 24 kwietnia 2008 o 16:01
Ciekawy jestem czy z SIM też Pan Bernecki odszedł sam? Ochroniarz pojechał z nim do domu po kwity i Pan Mirosław został wywalony na zbity pysk. Ciekawe dlaczrgo?
Avatar
obiektywny / 25 kwietnia 2008 o 22:04
T. napisał:
No wreszcie kogoś zatrzymali. Ciekawe czy Pana Jacka Sobczaka zatrzyma CBA. Myśle że coś mogło być nie tak z przetargami odnośnie firmy "Styks". Wiadomo udziały przepisał na swoją córke Magdalene Sobczak więc ma z tego korzyści P. Sobczak. CBA powinno zbadać przetargi a słyszałem że CBA chyba już pracuje nad Styksem. A ludzie się buntują: Bo szpitale podpisały umowy ze Styksem i nie pytając się o zgode rodziny osoby zmarłej w szpitalu - Styks wywozi ciała na Majdanek do swojej siedziby firmy., rodziny zmarłych nie mają nic do powiedzenia Myśle że ciała nie powinny opuszczać terenu szpitala bez zgody rodziny ktoś tu chyba popełnia jakiś błąd może zmiana w ustawie potrzebna?. W Holandii czy innych krajach EU ciała znajdują się w chłodniach szpitalnych a rodzina osoby zmarłej decyduje co dalej ma sie dziać ze zwłokami. A Styks dzięki temu ma pierwszy kontakt z klientem i myśle że to jest krzywdząca sytuacja dla innych firm pogrzebowych w Lublinie. Nic sie nie mówi nawet o sytuacji jaka była w siedzibie firmy Styks. Mianowicie jest tyle ciał a pracownicy je ubierają i mają z tego kase. Pobili się o to kto ile będzie ubierał ciał ale lubelskie gazety widocznie boją sie pisać o firmie Styks. Dobrze że zakazali im budować krematorium na Majdanku bo takiej firmie gdzie prawdopodobnie funkcjonuje na układach nie należy sie takie pozwolenie

z poważaniem lubelski prawnik.

"Myślę", "coś mogło być", "słyszałem", "chyba", "prawdopodobnie" - to są "dowody" walczącego o praworządność "prawnika", któremu nie powierzyłbym za nic w świecie swej sprawy! To jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że red. Panas nie będzie miał pożytku z tego "źródła informacji". A swoją drogą - gdzie zapisane jest, że nie można własnej córce przepisać udziałów?! Jeśli, jak sugeruje prawnik z Bożej łaski, winna jest ustawa, to gdzie tu wina p. Sobczaka?! Kuriozalne jest też stwierdzenie: "Mianowicie jest tyle ciał a pracownicy je ubierają i mają z tego kasę". A co, za darmo mają pracować?! Poza tym zawsze ciało zmarłego się ubiera, więc nie widzę w tym niczego niezwykłego! A może, "prawniku", klecąc swój donos rodem z magla, sam masz ochotę zastąpić Sobczaka na jego stanowisku? Jeśli tak, to niechybnie należysz do arbuzowej partii!

"Myślę", "coś mogło być", "słyszałem", "chyba", "prawdopodobnie" - to są "dowody" walczącego o praworządność "prawnika", któremu nie powierzyłbym za nic w świecie swej sprawy! To jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że red. Panas nie będzie miał pożytku z tego "źródła informacji". A swoją drogą - gdzie zapisane jest, że nie można własnej córce przepisać udziałów?! Jeśli, jak sugeruje prawnik z Bożej łaski, winna jest ustawa, ... rozwiń
Avatar
obiektywny / 25 kwietnia 2008 o 21:28
rafał panas napisał:
Witam i proszę o kontakt: panas@dziennikwschodni.pl lub 697 770 373

Pozdrawiam

No cóż, mały donosik... Bez dowodów, bez świadków. Do tej pory "prawnik" niczego nie widział, nie wiedział! Nagle teraz olśnienie! Obaj z red. Panasem tropić będą "układ". Panie Panas! Rozczaruje się pan srodze! Nie będzie sensacji, nie będzie premii - co najwyżej parę groszy za wierszówkę. "Prawnikowi" przypominam zaś o konieczności udowodnienia winy i zasadzie domniemania niewinności.

No cóż, mały donosik... Bez dowodów, bez świadków. Do tej pory "prawnik" niczego nie widział, nie wiedział! Nagle teraz olśnienie! Obaj z red. Panasem tropić będą "układ". Panie Panas! Rozczaruje się pan srodze! Nie będzie sensacji, nie będzie premii - co najwyżej parę groszy za wierszówkę. "Prawnikowi" przypominam zaś o konieczności udowodnienia winy i zasadzie domniemania niewinności. rozwiń
Avatar
rafał panas / 25 kwietnia 2008 o 09:59
T. napisał:
No wreszcie kogoś zatrzymali. Ciekawe czy Pana Jacka Sobczaka zatrzyma CBA. Myśle że coś mogło być nie tak z przetargami odnośnie firmy "Styks". Wiadomo udziały przepisał na swoją córke Magdalene Sobczak więc ma z tego korzyści P. Sobczak. CBA powinno zbadać przetargi a słyszałem że CBA chyba już pracuje nad Styksem. A ludzie się buntują: Bo szpitale podpisały umowy ze Styksem i nie pytając się o zgode rodziny osoby zmarłej w szpitalu - Styks wywozi ciała na Majdanek do swojej siedziby firmy., rodziny zmarłych nie mają nic do powiedzenia Myśle że ciała nie powinny opuszczać terenu szpitala bez zgody rodziny ktoś tu chyba popełnia jakiś błąd może zmiana w ustawie potrzebna?. W Holandii czy innych krajach EU ciała znajdują się w chłodniach szpitalnych a rodzina osoby zmarłej decyduje co dalej ma sie dziać ze zwłokami. A Styks dzięki temu ma pierwszy kontakt z klientem i myśle że to jest krzywdząca sytuacja dla innych firm pogrzebowych w Lublinie. Nic sie nie mówi nawet o sytuacji jaka była w siedzibie firmy Styks. Mianowicie jest tyle ciał a pracownicy je ubierają i mają z tego kase. Pobili się o to kto ile będzie ubierał ciał ale lubelskie gazety widocznie boją sie pisać o firmie Styks. Dobrze że zakazali im budować krematorium na Majdanku bo takiej firmie gdzie prawdopodobnie funkcjonuje na układach nie należy sie takie pozwolenie

z poważaniem lubelski prawnik.


Witam i proszę o kontakt: panas@dziennikwschodni.pl lub 697 770 373

Pozdrawiam


Witam i proszę o kontakt: panas@dziennikwschodni.pl lub 697 770 373

Pozdrawiam rozwiń
Avatar
hetman / 24 kwietnia 2008 o 21:52
jakby mirosław był dyr departamentu transportu to bym sie nawet nie zdziwił ale tak to nie wiem o co tam może chodzić a tak a propos transportu rozwiązali departament kwity poginęły winnych nie ma ale do cholery ktoś brał te pieniądze od firm przewozowych dziwię się bezradności organów ścigania
Avatar
krzysiek / 24 kwietnia 2008 o 19:34
Janek napisał:
Ciekawy jestem czy z SIM też Pan Bernecki odszedł sam? Ochroniarz pojechał z nim do domu po kwity i Pan Mirosław został wywalony na zbity pysk. Ciekawe dlaczrgo?



Wiesz przyjemniaku żebyś ty jeszcze prawdę pisał, najpierw sprawdź a potem pisz, aniele.
Avatar
gabriela / 24 kwietnia 2008 o 19:31
Maniek napisał:
Pamietam taką Radę Powiatu PO, gdzie Pani żona Pana Mirosława B, krzyczała z oburzeniem na kolegów z Platformy, że to oni wykopali z Urzędu jej męża, że nikt nie chciał walczyć o takiego wspaniałego faceta, fachowca itd. Wydzierała się najbardziej na Pana Marszałka Sobczaka. Z tego co wiem to właśnie Pan Marszałek wnioskował o odwołanie Pana B.


Ja też pamiętam tą Radę i jakoś sobie tego nie przypominam a oprócz tego to marszałek Sobczak nie miał nic do powiedzenia i z tego co wiem cały czas portkami trzęsie. A żonę pana M to proszę zostawić w spokoju , ta dziewczyna jest tak dzielna i ma taką postawę że przyglądać się i uczyć sugeruję.


Ja też pamiętam tą Radę i jakoś sobie tego nie przypominam a oprócz tego to marszałek Sobczak nie miał nic do powiedzenia i z tego co wiem cały czas portkami trzęsie. A żonę pana M to proszę zostawić w spokoju , ta dziewczyna jest tak dzielna i ma taką postawę że przyglądać się i uczyć sugeruję. rozwiń
Avatar
zyga / 24 kwietnia 2008 o 19:23
Jak wam nie wstyd tylko szukacie sensacji , to poprostu kolejna prowokacja . Znależli się wszyscy święci.
Avatar
T. / 24 kwietnia 2008 o 18:57
No wreszcie kogoś zatrzymali. Ciekawe czy Pana Jacka Sobczaka zatrzyma CBA. Myśle że coś mogło być nie tak z przetargami odnośnie firmy "Styks". Wiadomo udziały przepisał na swoją córke Magdalene Sobczak więc ma z tego korzyści P. Sobczak. CBA powinno zbadać przetargi a słyszałem że CBA chyba już pracuje nad Styksem. A ludzie się buntują: Bo szpitale podpisały umowy ze Styksem i nie pytając się o zgode rodziny osoby zmarłej w szpitalu - Styks wywozi ciała na Majdanek do swojej siedziby firmy., rodziny zmarłych nie mają nic do powiedzenia Myśle że ciała nie powinny opuszczać terenu szpitala bez zgody rodziny ktoś tu chyba popełnia jakiś błąd może zmiana w ustawie potrzebna?. W Holandii czy innych krajach EU ciała znajdują się w chłodniach szpitalnych a rodzina osoby zmarłej decyduje co dalej ma sie dziać ze zwłokami. A Styks dzięki temu ma pierwszy kontakt z klientem i myśle że to jest krzywdząca sytuacja dla innych firm pogrzebowych w Lublinie. Nic sie nie mówi nawet o sytuacji jaka była w siedzibie firmy Styks. Mianowicie jest tyle ciał a pracownicy je ubierają i mają z tego kase. Pobili się o to kto ile będzie ubierał ciał ale lubelskie gazety widocznie boją sie pisać o firmie Styks. Dobrze że zakazali im budować krematorium na Majdanku bo takiej firmie gdzie prawdopodobnie funkcjonuje na układach nie należy sie takie pozwolenie

z poważaniem lubelski prawnik.
No wreszcie kogoś zatrzymali. Ciekawe czy Pana Jacka Sobczaka zatrzyma CBA. Myśle że coś mogło być nie tak z przetargami odnośnie firmy "Styks". Wiadomo udziały przepisał na swoją córke Magdalene Sobczak więc ma z tego korzyści P. Sobczak. CBA powinno zbadać przetargi a słyszałem że CBA chyba już pracuje nad Styksem. A ludzie się buntują: Bo szpitale podpisały umowy ze Styksem i nie pytając się o zgode rodziny osoby zmarłej w szpitalu - Styks wywozi ciała na Majdanek do swojej siedziby firmy., rodziny zmarłych nie mają nic do powie... rozwiń
Avatar
Maniek / 24 kwietnia 2008 o 16:27
Pamietam taką Radę Powiatu PO, gdzie Pani żona Pana Mirosława B, krzyczała z oburzeniem na kolegów z Platformy, że to oni wykopali z Urzędu jej męża, że nikt nie chciał walczyć o takiego wspaniałego faceta, fachowca itd. Wydzierała się najbardziej na Pana Marszałka Sobczaka. Z tego co wiem to właśnie Pan Marszałek wnioskował o odwołanie Pana B.
Avatar
Janek / 24 kwietnia 2008 o 16:01
Ciekawy jestem czy z SIM też Pan Bernecki odszedł sam? Ochroniarz pojechał z nim do domu po kwity i Pan Mirosław został wywalony na zbity pysk. Ciekawe dlaczrgo?