Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 maja 2011 r.
20:43
Edytuj ten wpis

Centrum Lublina całe w korkach. Do kiedy remonty ulic?

0 16 A A
Prace realizujemy zgodnie z harmonogramem i kontrakt skończymy w terminie – uspokaja wykonawca remon
Prace realizujemy zgodnie z harmonogramem i kontrakt skończymy w terminie – uspokaja wykonawca remon

W pierwszej połowie czerwca – wielkie utrudnienia. Zostanie zamknięty duży fragment ulicy 3 Maja i północna jezdnia al. Solidarności. Dolna 3 Maja i przylegająca do niej południowa część trasy będą zamknięte później. Ale nawet przez dwa miesiące.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Jeżdżę obok remontowanego skrzyżowania ul. Prusa i al. Solidarności, w poniedziałek rano nie widziałam tam żywej duszy. Po południu tylko małą koparkę, która coś tam robiła. Nie wiem, w jakich godzinach odbywa się tam praca, ale jak w takim tempie to będzie robione, to potrwa chyba z parę miesięcy – irytuje się pani Iwona. – Pewnie ta firma wygrała kilka przetargów i przerzuca ekipy z miejsca na miejsce – dodaje nasza Czytelniczka.
Sprawdziliśmy. We wtorek w południe na miejscu były 2 ekipy. Na 5 drogowców, trzech pracowało, dwaj odpoczywali w aucie. Mostostal, wykonawca przebudowy, nie widzi w tym nic złego. – Prace realizujemy zgodnie z harmonogramem i kontrakt skończymy w terminie – komentuje Karolina Dawidowicz z biura prasowego Mostostalu SA.

Kierowcy, którzy już teraz narzekają na utrudnienia, muszą się przygotować na większe korki. Tzw. agrafka między pasami ruchu na al. Solidarności będzie zamknięty za kilkanaście dni. – Zakładamy, że najpóźniej na początku czerwca powinniśmy wejść z pracami na całą jezdnię północną al. Solidarności – dodaje Dawidowicz. Tak będzie przez dwa tygodnie.

Na przełomie czerwca i lipca zostanie zamknięta południowa część trasy i ul. Dolna 3 Maja. To może potrwać nawet dwa miesiące.

Radziwiłłowska i 3 Maja

Rozkopana od kilku miesięcy Radziwiłłowska będzie przejezdna do 12 czerwca. Ale drogowcy zaczną rozkopywać jej sąsiedztwo. – 10 czerwca rozpoczniemy prace podziemne na ul. 3 Maja (między Chmielną a Radziwiłłowską). Do końca sierpnia ten fragment powinien być przejezdny. A 1 września drogowcy zaczną wykopy na kolejnym odcinku (między Radziwiłłowską a Krakowskim Przedmieściem). Koniec zaplanowano na 15 października. – Liczymy, że do końca listopada przy dobrej pogodzie przebudujemy skrzyżowania 3 Maja z ul. Wojska Polskiego i Krakowskim Przedmieściem – wyjaśnia Mirosław Kalinowski z biura prasowego UM.

Remonty ulic w Lublinie

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
bambosh / 19 maja 2011 o 18:21
[quote name='Maksellus Łoles' timestamp='1305802094' post='480199']
~bambosh~ Ty musisz być konkretnym deb***em i musisz mieć nieodwracalnie uszkodzone to "coś" co masz pod czaszką bo mózgiem nazwać tego si nie da matole. Ciebie powinno się sprzedać do badań eugenicznych bo takiego idioty i kretyna już dawno na DW nie było tak popieprzonego osobnika. Nie masz co robić pusty dzbanie? Za naukę się weź pustaku a ni piszesz bzdury od których rzygać się chce.
[/quote]
Ha!Ha! -a Ty to jesteś pewnie "Pełny Dzban" skoro ja "Pusty"... W wieku 36 lat to chyba trochę za późno dla mnie na naukę... A Ty to chyba jesteś tym wyżej wspomnianym "Dziadkiem,który do kiosku jeździ po gazetę" skoro Cię aż tak to zabolało ?
[quote name='Maksellus Łoles' timestamp='1305802094' post='480199']
~bambosh~ Ty musisz być konkretnym deb***em i musisz mieć nieodwracalnie uszkodzone to "coś" co masz pod czaszką bo mózgiem nazwać tego si nie da matole. Ciebie powinno się sprzedać do badań eugenicznych bo takiego idioty i kretyna już dawno na DW nie było tak popieprzonego osobnika. Nie masz co robić pusty dzbanie? Za naukę się weź pustaku a ni piszesz bzdury od których rzygać się chce.
[/quote]
Ha!Ha! -a Ty to jes... rozwiń
Avatar
Maksellus Łoles / 19 maja 2011 o 12:48
~bambosh~ Ty musisz być konkretnym deb***em i musisz mieć nieodwracalnie uszkodzone to "coś" co masz pod czaszką bo mózgiem nazwać tego si nie da matole. Ciebie powinno się sprzedać do badań eugenicznych bo takiego idioty i kretyna już dawno na DW nie było tak popieprzonego osobnika. Nie masz co robić pusty dzbanie? Za naukę się weź pustaku a ni piszesz bzdury od których rzygać się chce.
Avatar
bambosh / 19 maja 2011 o 11:58
Korki nie biorą się "od tak-z niczego"! Mieszkam w Lublinie od niedawna ale już zauważyłem przynajmniej kilka dziadków,którzy "jadą do kiosku po gazetę" i tworzą korki zamiast sprzedać auto i przesiąść się na MPK -wszak mają darmowe bilety. Ja też mam niezłe auto,ale biorę go tylko do jazdy za miasto-a po mieście wygodniej jest jeździć MPKami i nie trzeba się martwić "gdzie tu na mieście auto postawić?".
Avatar
sceptyk / 19 maja 2011 o 11:57
Polscy drogowcy to banda leniwców bez narzędzi odpowiednich do pracy brak dobrej organizacji to w polce tez standard no i ten polsko-chiński asfalt czy co tam daja na te drogi tez do dupy i prosze mi nie mowic jacy Ci drogowcy dobrzy ze remontuja. Powinni to zrobic qrwa szybko i dobrze bo placimy za to wszyscy czy tego chcemy czy nie i to glownie przez drogowcow mamy takie drogi jakie mamy bo oni sa organem ktory powinien utrzymywac je w dobrym stanie. Wystarczy przeczytac raport NIKu na temat polskich dróg zaledwie połowa nadaje sie do uzytku. Brak słów. Jezdze nieduzo ale wystarczajaco zeby co rok wymieniac tuleje w aucie. A jak panowie lubią postać w korku wydac wiecej na paliwo stracic czas i do tego sie jeszcze podenerwowac to mają coś nie tak z głową. Z innymi sie zgodze ze tez wina urzednikow ktorzy zamiast zalaczyc paragraf ze roboty maja sie odbywac przy najmniejszym natezeniu ruchu a najlepiej to w nocy zeby nikomu nie przeszkadzac + krotszy termin robót. Wtedy wiecej firm by zarobilo roboty bylyby wykonane szybko bo nie tylko jedna firma nachapalaby sie przetargami zeby miec co robic i przerzucac robotnikow z budowy na budowe ... przeciez za ich czas tez placimy. Mozna by dlugo debatowac ale moral jest jeden kupcie sobie auta terenowe bo szybko to sie nie zmieni a podejrzewam ze bedzie jeszcze gorzej.
Polscy drogowcy to banda leniwców bez narzędzi odpowiednich do pracy brak dobrej organizacji to w polce tez standard no i ten polsko-chiński asfalt czy co tam daja na te drogi tez do dupy i prosze mi nie mowic jacy Ci drogowcy dobrzy ze remontuja. Powinni to zrobic qrwa szybko i dobrze bo placimy za to wszyscy czy tego chcemy czy nie i to glownie przez drogowcow mamy takie drogi jakie mamy bo oni sa organem ktory powinien utrzymywac je w dobrym stanie. Wystarczy przeczytac raport NIKu na temat polskich dróg zaledwie połowa nadaje sie do uzyt... rozwiń
Avatar
jan / 19 maja 2011 o 11:49
rowerem nie ma żadnych korków, tylko najwięksi fantycy stania w korkach spalinach i skwarze sobie funduja takie atrakcje i jescze pretensje heheh co za prostaki, oczywiscie nie licze tych ktorzy autem pracuja , mowa o paniach ktore nigdy na rower nie wsiada tak jak do autobusu bo korona spadnie mezcyzni to samo yooo
Avatar
llubellak@op.pl / 19 maja 2011 o 09:44
tak jak został rozpisany przetarg i wszystkie warunki w nim zawarte, tak będzie pracować wykonawca. jakby urzędnicy UM napisali, że przebudowa tego skrzyżowania ma być zrobiona w miesiące, to ten co by wygrał, zrobiłby wszystko aby wyrobić się w terminie. niestety urzędnicy dali "bardzo" dużo czasu, dlatego nie potrzeba rzucać wszystkich sił jeśli można na spokojnie nie spiesząc się, zrobić to w 5.

ps- ciekaw jestem jak wyglądał przetarg na "remont" głównej siedziby PKO BP przy Krakowskim? ilekroć nie spojrzę przez okno, zawsze spora część robotników sobie odpoczywa podziwiając przechodzące niewiasty:)
tak jak został rozpisany przetarg i wszystkie warunki w nim zawarte, tak będzie pracować wykonawca. jakby urzędnicy UM napisali, że przebudowa tego skrzyżowania ma być zrobiona w miesiące, to ten co by wygrał, zrobiłby wszystko aby wyrobić się w terminie. niestety urzędnicy dali "bardzo" dużo czasu, dlatego nie potrzeba rzucać wszystkich sił jeśli można na spokojnie nie spiesząc się, zrobić to w 5.

ps- ciekaw jestem jak wyglądał przetarg na "remont" głównej siedziby PKO BP przy Krakowskim? ilekroć nie spojrzę... rozwiń
Avatar
mzk / 19 maja 2011 o 09:34
polscy pracownicy fizyczni to banda kebaby i zlodzieji pospolitych!!!
Avatar
Osito / 19 maja 2011 o 09:25
Prasa, zwłaszcza lubelska, oraz "specjaliści"-malkontenci. Te dwie grupy zawsze, ale to ZAWSZE znajdą powody do narzekań. Nie było remontów - źle. Są remonty - źle. Jakkolwiek absurdalnie to zabrzmi, ja z radością stoję w korkach spowodowanych robotami drogowymi, bo przez dwie prezydenckie kadencje na to czekałem. W takich korkach mogę stać.
Avatar
pfff / 19 maja 2011 o 08:53
[quote name='stefan' timestamp='1305786800' post='480068']
Ludzie!!! Bez znajomości przepisów i procedur to można sobie pokomentować, ale przez szybkę samochodu, do tego gościa co na łopacie jedzie... Mostostal wygrał przetarg, w którym jasno i ściśle było określone co jak i na kiedy. Jeżeli teraz "Miasto" robi problemy, konkurencja z przetargu zniechęca podwykonawców to sory... troche pokory. Jak nie wyrobią się w czasie choćby 1 dzień, to w umowie mają przewidziane kary!!! Więc to kwestia "Miasta" jak wyegzekwuje tę robotę, i poprawność realizowania podpisanej umowy.
[/quote]


Ty to wiesz i ja to wiem, ale pani iwona nie wie, ona oczekuje pracy jak w obozie, bo to przeciez robol, ciekawe czy ona pracuje tak jak wymaga tego od innych, tylko narzekac
[quote name='stefan' timestamp='1305786800' post='480068']
Ludzie!!! Bez znajomości przepisów i procedur to można sobie pokomentować, ale przez szybkę samochodu, do tego gościa co na łopacie jedzie... Mostostal wygrał przetarg, w którym jasno i ściśle było określone co jak i na kiedy. Jeżeli teraz "Miasto" robi problemy, konkurencja z przetargu zniechęca podwykonawców to sory... troche pokory. Jak nie wyrobią się w czasie choćby 1 dzień, to w umowie mają przewidziane kary!!! Wię... rozwiń
Avatar
Gość / 19 maja 2011 o 08:52
Związkowa miała być skończona do 3, sorry 6 maja a tu 19 maj i dalej koparka jeździ po tej ulicy i stwarza zagrożenie cofając i nagle wyjeżdżając na ulicę przed osobówki.
Avatar
bambosh / 19 maja 2011 o 18:21
[quote name='Maksellus Łoles' timestamp='1305802094' post='480199']
~bambosh~ Ty musisz być konkretnym deb***em i musisz mieć nieodwracalnie uszkodzone to "coś" co masz pod czaszką bo mózgiem nazwać tego si nie da matole. Ciebie powinno się sprzedać do badań eugenicznych bo takiego idioty i kretyna już dawno na DW nie było tak popieprzonego osobnika. Nie masz co robić pusty dzbanie? Za naukę się weź pustaku a ni piszesz bzdury od których rzygać się chce.
[/quote]
Ha!Ha! -a Ty to jesteś pewnie "Pełny Dzban" skoro ja "Pusty"... W wieku 36 lat to chyba trochę za późno dla mnie na naukę... A Ty to chyba jesteś tym wyżej wspomnianym "Dziadkiem,który do kiosku jeździ po gazetę" skoro Cię aż tak to zabolało ?
[quote name='Maksellus Łoles' timestamp='1305802094' post='480199']
~bambosh~ Ty musisz być konkretnym deb***em i musisz mieć nieodwracalnie uszkodzone to "coś" co masz pod czaszką bo mózgiem nazwać tego si nie da matole. Ciebie powinno się sprzedać do badań eugenicznych bo takiego idioty i kretyna już dawno na DW nie było tak popieprzonego osobnika. Nie masz co robić pusty dzbanie? Za naukę się weź pustaku a ni piszesz bzdury od których rzygać się chce.
[/quote]
Ha!Ha! -a Ty to jes... rozwiń
Avatar
Maksellus Łoles / 19 maja 2011 o 12:48
~bambosh~ Ty musisz być konkretnym deb***em i musisz mieć nieodwracalnie uszkodzone to "coś" co masz pod czaszką bo mózgiem nazwać tego si nie da matole. Ciebie powinno się sprzedać do badań eugenicznych bo takiego idioty i kretyna już dawno na DW nie było tak popieprzonego osobnika. Nie masz co robić pusty dzbanie? Za naukę się weź pustaku a ni piszesz bzdury od których rzygać się chce.
Avatar
bambosh / 19 maja 2011 o 11:58
Korki nie biorą się "od tak-z niczego"! Mieszkam w Lublinie od niedawna ale już zauważyłem przynajmniej kilka dziadków,którzy "jadą do kiosku po gazetę" i tworzą korki zamiast sprzedać auto i przesiąść się na MPK -wszak mają darmowe bilety. Ja też mam niezłe auto,ale biorę go tylko do jazdy za miasto-a po mieście wygodniej jest jeździć MPKami i nie trzeba się martwić "gdzie tu na mieście auto postawić?".
Avatar
sceptyk / 19 maja 2011 o 11:57
Polscy drogowcy to banda leniwców bez narzędzi odpowiednich do pracy brak dobrej organizacji to w polce tez standard no i ten polsko-chiński asfalt czy co tam daja na te drogi tez do dupy i prosze mi nie mowic jacy Ci drogowcy dobrzy ze remontuja. Powinni to zrobic qrwa szybko i dobrze bo placimy za to wszyscy czy tego chcemy czy nie i to glownie przez drogowcow mamy takie drogi jakie mamy bo oni sa organem ktory powinien utrzymywac je w dobrym stanie. Wystarczy przeczytac raport NIKu na temat polskich dróg zaledwie połowa nadaje sie do uzytku. Brak słów. Jezdze nieduzo ale wystarczajaco zeby co rok wymieniac tuleje w aucie. A jak panowie lubią postać w korku wydac wiecej na paliwo stracic czas i do tego sie jeszcze podenerwowac to mają coś nie tak z głową. Z innymi sie zgodze ze tez wina urzednikow ktorzy zamiast zalaczyc paragraf ze roboty maja sie odbywac przy najmniejszym natezeniu ruchu a najlepiej to w nocy zeby nikomu nie przeszkadzac + krotszy termin robót. Wtedy wiecej firm by zarobilo roboty bylyby wykonane szybko bo nie tylko jedna firma nachapalaby sie przetargami zeby miec co robic i przerzucac robotnikow z budowy na budowe ... przeciez za ich czas tez placimy. Mozna by dlugo debatowac ale moral jest jeden kupcie sobie auta terenowe bo szybko to sie nie zmieni a podejrzewam ze bedzie jeszcze gorzej.
Polscy drogowcy to banda leniwców bez narzędzi odpowiednich do pracy brak dobrej organizacji to w polce tez standard no i ten polsko-chiński asfalt czy co tam daja na te drogi tez do dupy i prosze mi nie mowic jacy Ci drogowcy dobrzy ze remontuja. Powinni to zrobic qrwa szybko i dobrze bo placimy za to wszyscy czy tego chcemy czy nie i to glownie przez drogowcow mamy takie drogi jakie mamy bo oni sa organem ktory powinien utrzymywac je w dobrym stanie. Wystarczy przeczytac raport NIKu na temat polskich dróg zaledwie połowa nadaje sie do uzyt... rozwiń
Avatar
jan / 19 maja 2011 o 11:49
rowerem nie ma żadnych korków, tylko najwięksi fantycy stania w korkach spalinach i skwarze sobie funduja takie atrakcje i jescze pretensje heheh co za prostaki, oczywiscie nie licze tych ktorzy autem pracuja , mowa o paniach ktore nigdy na rower nie wsiada tak jak do autobusu bo korona spadnie mezcyzni to samo yooo
Avatar
llubellak@op.pl / 19 maja 2011 o 09:44
tak jak został rozpisany przetarg i wszystkie warunki w nim zawarte, tak będzie pracować wykonawca. jakby urzędnicy UM napisali, że przebudowa tego skrzyżowania ma być zrobiona w miesiące, to ten co by wygrał, zrobiłby wszystko aby wyrobić się w terminie. niestety urzędnicy dali "bardzo" dużo czasu, dlatego nie potrzeba rzucać wszystkich sił jeśli można na spokojnie nie spiesząc się, zrobić to w 5.

ps- ciekaw jestem jak wyglądał przetarg na "remont" głównej siedziby PKO BP przy Krakowskim? ilekroć nie spojrzę przez okno, zawsze spora część robotników sobie odpoczywa podziwiając przechodzące niewiasty:)
tak jak został rozpisany przetarg i wszystkie warunki w nim zawarte, tak będzie pracować wykonawca. jakby urzędnicy UM napisali, że przebudowa tego skrzyżowania ma być zrobiona w miesiące, to ten co by wygrał, zrobiłby wszystko aby wyrobić się w terminie. niestety urzędnicy dali "bardzo" dużo czasu, dlatego nie potrzeba rzucać wszystkich sił jeśli można na spokojnie nie spiesząc się, zrobić to w 5.

ps- ciekaw jestem jak wyglądał przetarg na "remont" głównej siedziby PKO BP przy Krakowskim? ilekroć nie spojrzę... rozwiń
Avatar
mzk / 19 maja 2011 o 09:34
polscy pracownicy fizyczni to banda kebaby i zlodzieji pospolitych!!!
Avatar
Osito / 19 maja 2011 o 09:25
Prasa, zwłaszcza lubelska, oraz "specjaliści"-malkontenci. Te dwie grupy zawsze, ale to ZAWSZE znajdą powody do narzekań. Nie było remontów - źle. Są remonty - źle. Jakkolwiek absurdalnie to zabrzmi, ja z radością stoję w korkach spowodowanych robotami drogowymi, bo przez dwie prezydenckie kadencje na to czekałem. W takich korkach mogę stać.
Avatar
pfff / 19 maja 2011 o 08:53
[quote name='stefan' timestamp='1305786800' post='480068']
Ludzie!!! Bez znajomości przepisów i procedur to można sobie pokomentować, ale przez szybkę samochodu, do tego gościa co na łopacie jedzie... Mostostal wygrał przetarg, w którym jasno i ściśle było określone co jak i na kiedy. Jeżeli teraz "Miasto" robi problemy, konkurencja z przetargu zniechęca podwykonawców to sory... troche pokory. Jak nie wyrobią się w czasie choćby 1 dzień, to w umowie mają przewidziane kary!!! Więc to kwestia "Miasta" jak wyegzekwuje tę robotę, i poprawność realizowania podpisanej umowy.
[/quote]


Ty to wiesz i ja to wiem, ale pani iwona nie wie, ona oczekuje pracy jak w obozie, bo to przeciez robol, ciekawe czy ona pracuje tak jak wymaga tego od innych, tylko narzekac
[quote name='stefan' timestamp='1305786800' post='480068']
Ludzie!!! Bez znajomości przepisów i procedur to można sobie pokomentować, ale przez szybkę samochodu, do tego gościa co na łopacie jedzie... Mostostal wygrał przetarg, w którym jasno i ściśle było określone co jak i na kiedy. Jeżeli teraz "Miasto" robi problemy, konkurencja z przetargu zniechęca podwykonawców to sory... troche pokory. Jak nie wyrobią się w czasie choćby 1 dzień, to w umowie mają przewidziane kary!!! Wię... rozwiń
Avatar
Gość / 19 maja 2011 o 08:52
Związkowa miała być skończona do 3, sorry 6 maja a tu 19 maj i dalej koparka jeździ po tej ulicy i stwarza zagrożenie cofając i nagle wyjeżdżając na ulicę przed osobówki.
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 0 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 0 0

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów 5 2

Obecny burmistrz, jego były zastępca oraz pełnomocnik wojewody – apetyt na fotel burmistrza Kazimierza Dolnego mają co najmniej trzy osoby.

P.Unity - koncert w Radiu Lublin
22 czerwca 2018, 18:00

P.Unity - koncert w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja P.Unity.

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę 1 0

Cztery kraje, 17 miast, 18 dni i blisko 2800 km na rowerze – tak w liczbach wygląda trasa, jaką pokona Kamil Misztal z Lublina, by pomóc niepełnosprawnemu 26-latkowi spełnić jego marzenia.

Pierwszy transfer Motoru Lublin

Pierwszy transfer Motoru Lublin 1 1

Motor wziął sobie do serca starą, piłkarską prawdę, że zespół buduje się od tyłu. W poniedziałek pierwszy profesjonalny kontrakt z klubem podpisał Maksymilian Cichocki. A we wtorek żółto-biało-niebiescy poinformowali o pozyskaniu kapitana Chełmianki Michała Wołosa

MUNDIAL 2018. Polska – Senegal 0:2 [NA ŻYWO]
galeria

MUNDIAL 2018. Polska – Senegal 0:2 [NA ŻYWO] 1 7

Odliczanie zakończone! O godzinie 17 reprezentacja Polski na stadionie w Moskwie zmierzy się z reprezentacją Senegalu. Biało-Czerwoni wracają na Mundial po 12 latach przerwy. W 2002 i 2006 roku w meczach otwarcia nasz zespół ponosił porażki. Tym razem kibice liczą na zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Kolumbia – Japonia 1:2. Sensacja w Sarańsku

MUNDIAL 2018. Kolumbia – Japonia 1:2. Sensacja w Sarańsku 0 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy H Japonia niespodziewanie pokonała w Sarańsku Kolumbię 2:1. Zespół z Ameryki Południowej niemal przez cały mecz musiał radzić sobie bez jednego zawodnika

Lublin: Komendant komisariatu pod lupą przełożonych. Chodzi o niewłaściwe stosunki z podwładnymi

Lublin: Komendant komisariatu pod lupą przełożonych. Chodzi o niewłaściwe stosunki z podwładnymi 4 7

Komendant III Komisariatu Policji w Lublinie musi się liczyć z „dyscyplinarką” za naruszenie zasad etyki zawodowej. Chodzi o relacje mł. insp. Piotra Kuczmary z podwładnymi.

Długa droga do raju piłkarek MKS Perły Lublin

Długa droga do raju piłkarek MKS Perły Lublin 0 1

Liga Mistrzyń piłkarek ręcznych MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca

"To kuriozum na skalę europejską". Jest szansa na przebudowę problematycznej ścieżki rowerowej
Alarm 24

"To kuriozum na skalę europejską". Jest szansa na przebudowę problematycznej ścieżki rowerowej 4 25

Być może 300-metrowy odcinek ścieżki rowerowej wzdłuż ulicy Żwirki i Wigury w Świdniku stanie się bezpieczniejszy dla kierowców i rowerzystów. Obecnie to „kuriozum na skalę europejską”.