Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 lutego 2016 r.
16:00

Ceny paliw rekordowo niskie, a ma być jeszcze taniej

Autor: Zdjęcie autora pp
0 19 A A
W nadchodzącym tygodniu możliwe są kolejne obniżki cen paliw
W nadchodzącym tygodniu możliwe są kolejne obniżki cen paliw

Tak tanio na stacjach paliwowych nie było od dawna. Przed popularnym centrum handlowym w Lublinie litr benzyny 95 kosztuje 3,80 zł

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Kierowcy cieszą się tanim paliwem, a lubelscy mają najwięcej powodów do radości. Według danych serwisu e-petrol.pl, w ubiegłym tygodniu Lublin był jednym z najtańszych miast w kraju. Średnia cena benzyny 95-oktanowej wyniosła tu 3,92 zł/l.

W Lublinie najtaniej tankowano także olej napędowy, który przeciętnie kosztował 3,59 zł/l. Na niektórych stacjach w Lublinie, za 100 złotych można zatankować ponad 26 litrów benzyny 95-oktanowej, w cenie po 3,8 zł za litr. Litr popularnej „98” kosztuje 4,16 zł, diesel – 3,42 a LPG – 1,58 zł.

– Nic nie zapowiada, by w najbliższym czasie rosły ceny paliw – mówi Grzegorz Maziak, redaktor naczelny portalu e-petrol. – Brak porozumienia państw OPEC z Rosją w kwestii ceny i wysokości wydobycia, pojawienie się na rynku irańskiej ropy oraz słabe dane gospodarcze z Chin powodują, że cena baryłki oscyluje w okolicach 32 dolarów amerykańskich. A to przekłada się na tanie tankowanie. Ten trend utrzyma się przez dłuższy czas – uważa Maziak.

W nadchodzącym tygodniu możliwe są kolejne obniżki cen paliw. Stanieć ma także m.in. autogaz.

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 17 lutego 2016 o 21:24
spokojnie, poczekajcie na nowy pisowski podatek, wtedy zobaczycie jakie beda ceny :)
Avatar
Gość / 17 lutego 2016 o 16:57
Kilka lat temu gdy benzyna i olej napędowy drożały, handel podnosił ceny bo rosły koszty transportu . Czy teraz handlowcy obniżą ceny gdy ceny paliw spadły blisko 2 zł/litr??????????
Avatar
gość / 15 lutego 2016 o 13:00

Ale walisz ścieme . zobacz chłopie na dystrybutor czy ma aktualną legalizację i poproś o certyfikat jakości jak masz wątpliwości co do jakości paliwa. do tych stacji paliwo dostarcza ORLEN, i jak to sobie wyobrażasz że podczas tankowania cysterny dolewają wody? chyba nie wiesz jak to się nawet odbywa tankowanie i rozładunek cysterny. prawo fizyki się kłania o objętości cieczy w stosunku do temperatury. a co do dynamiki jazdy to wymieniaj częściej filtr paliwa. 


Ale walisz ścieme . zobacz chłopie na dystrybutor czy ma aktualną legalizację i poproś o certyfikat jakości jak masz wątpliwości co do jakości paliwa. do tych stacji paliwo dostarcza ORLEN, i jak to sobie wyobrażasz że podczas tankowania cysterny dolewają wody? chyba nie wiesz jak to się nawet odbywa tankowanie i rozładunek cysterny. prawo fizyki się kłania o objętości cieczy w stosunku do temperatury. a co do dynamiki jazdy to wymieniaj częściej filtr paliwa. 

A noc ??? Czy w nocy nie da się "ochrzcić" paliwa na takich CPNach ?  Kilka lat temu mój znajomy powiedział mi wprost: Nie tankuję swego auta w tym CPNie blisko mojego domu, bo zdarza mi się zauważyć nocą to, czego widzieć nie powinienem.

iwa na takich CPNach ?  Kilka lat temu mój znajomy powiedział mi wprost: Nie tankuję swego auta w tym CPNie blisko mojego domu, bo zdarza mi się zauważyć nocą to, czego widzieć nie powinienem.

rozwiń
Avatar
coNato św.Krzysiek ? / 15 lutego 2016 o 12:52

Ale walisz ścieme . zobacz chłopie na dystrybutor czy ma aktualną legalizację i poproś o certyfikat jakości jak masz wątpliwości co do jakości paliwa. do tych stacji paliwo dostarcza ORLEN, i jak to sobie wyobrażasz że podczas tankowania cysterny dolewają wody? chyba nie wiesz jak to się nawet odbywa tankowanie i rozładunek cysterny. prawo fizyki się kłania o objętości cieczy w stosunku do temperatury. a co do dynamiki jazdy to wymieniaj częściej filtr paliwa. 

Co, jak co ale z tym "wymieniaj częściej filtr paliwa" to "poleciałeś ostro" :lol:  Niby po co wymieniać "częściej" filtr paliwa, skoro auto kilka miesięcy wcześniej wyjechało z salonu -czyli miało zaledwie kilka tys.km przejechane? Potrafisz czytać ze zrozumieniem ??? Natomiast co do jakości paliwa, to jeszcze chyba 4 lata temu jeden z pracowników Carfura powiedział mi tylko tyle: "Ja swojego auta na tym CPNie nie tankuję, więcej nic nie powiem -bo mi nie wolno". Jeśli to takie dobre paliwo (jak uważasz), to czemu on tam nie tankuje?

o ale z tym "wymieniaj częściej filtr paliwa" to "poleciałeś ostro" :lol:  Niby po co wymieniać "częściej" filtr paliwa, skoro auto kilka miesięcy wcześniej wyjechało z salonu -czyli miało zaledwie kilka tys.km przejechane? Potrafisz czytać ze zrozumieniem ??? Natomiast co do jakości paliwa, to jeszcze chyba 4 lata temu jeden z pracowników Carfura powiedział mi tylko tyle: "Ja swojego auta na tym CPNie nie tankuję, więcej nic nie powiem -bo mi nie wolno". Jeśli to takie dobre paliwo (jak uważasz), to czemu on tam nie tankuje?

rozwiń
Avatar
Gość / 15 lutego 2016 o 11:25
A czy wiecie że jeśli paliwo w Polsce byłoby za darmo to i tak trzeba by zapłacić coś około 3 zł za litr.
Avatar
szofer / 15 lutego 2016 o 09:56

Pocieszaj się dalej, że Cię orżnęli na markowej stacji. Jeśli nawet tak jest to przyczyną jest Twoja głowa - jak zatankujesz taniej, to mocniej wciskasz gaz w podłogę - efekt - wyższe spalanie. Robiłem długo w paliwach i wiem, że paliwo do auchana jak i na bp, statoila, czy orlena biorą z tego samego zbiornika na bazie paliwowej (nie dotyczy paliw premium). A cena jest niższa, bo mają duży obrót, stąd minimalne (lub nawet zerowe) marże, tanie paliwo ma przyciągnąć klientów do marketu, galerii handlowej, itp, do tego dochodzą duże ilości paliwa odbieranego od dostawcy i duże upusty. Marża na paliwie na markowej stacji wynosi około 20 - 30 groszy na litrze, do tego duży odbiorca może wynegocjować upust u dostawcy sięgający nawet -250 (zł na metrze sześc.), co daje około 25 groszy na litrze netto. W efekcie markety mogą pozwolić sobie sprzedawać to samo paliwo (paliwo z tego samego źródła) taniej o 50 gr. niż stacje markowe.

Paliwo w stacjach marketowych jest gorszej jakości.Przekonałem się bardzo boleśnie przy naprawie wtryskiwaczy w citroenie.Jeżeli robiłeś w paliwach,to napisz trochę więcej o uszlachetniaczach w paliwie markowym i marketowym.

Paliwo w stacjach marketowych jest gorszej jakości.Przekonałem się bardzo boleśnie przy naprawie wtryskiwaczy w citroenie.Jeżeli robiłeś w paliwach,to napisz trochę więcej o uszlachetniaczach w paliwie markowym i marketowym.

rozwiń
Avatar
qaz / 15 lutego 2016 o 08:58

Jest różnicą bardzo duża.. na paliwie z Auchan przejedzie się mniej km niż nz paliwie Z BP lub ststoil

Pocieszaj się dalej, że Cię orżnęli na markowej stacji. Jeśli nawet tak jest to przyczyną jest Twoja głowa - jak zatankujesz taniej, to mocniej wciskasz gaz w podłogę - efekt - wyższe spalanie. Robiłem długo w paliwach i wiem, że paliwo do auchana jak i na bp, statoila, czy orlena biorą z tego samego zbiornika na bazie paliwowej (nie dotyczy paliw premium). A cena jest niższa, bo mają duży obrót, stąd minimalne (lub nawet zerowe) marże, tanie paliwo ma przyciągnąć klientów do marketu, galerii handlowej, itp, do tego dochodzą duże ilości paliwa odbieranego od dostawcy i duże upusty. Marża na paliwie na markowej stacji wynosi około 20 - 30 groszy na litrze, do tego duży odbiorca może wynegocjować upust u dostawcy sięgający nawet -250 (zł na metrze sześc.), co daje około 25 groszy na litrze netto. W efekcie markety mogą pozwolić sobie sprzedawać to samo paliwo (paliwo z tego samego źródła) taniej o 50 gr. niż stacje markowe.

Pocieszaj się dalej, że Cię orżnęli na markowej stacji. Jeśli nawet tak jest to przyczyną jest Twoja głowa - jak zatankujesz taniej, to mocniej wciskasz gaz w podłogę - efekt - wyższe spalanie. Robiłem długo w paliwach i wiem, że paliwo do auchana jak i na bp, statoila, czy orlena biorą z tego samego zbiornika na bazie paliwowej (nie dotyczy paliw premium). A cena jest niższa, bo mają duży obrót, stąd minimalne (lub nawet zerowe) marże, tanie paliwo ma przyciągnąć klientów do marketu, galerii handlowej, itp, do tego dochodzą... rozwiń

Avatar
Gość / 15 lutego 2016 o 08:11
Jest różnicą bardzo duża.. na paliwie z Auchan przejedzie się mniej km niż nz paliwie Z BP lub ststoil
Avatar
oktan / 15 lutego 2016 o 07:37

Nie tylko w Auchanie... Zaraz obok na Carfurze też raczej nie najlepiej z tym paliwem. Kilka razy zatankowałem moją nową Hondę tam - i auto nie chciało jechać (słabo się zbierało). Oprócz tego chyba oszukują w litrach -bo jakimś cudem wchodziło do pełnego zbiornika około półtora litra więcej, niż na innych CPNach...


Nie tylko w Auchanie... Zaraz obok na Carfurze też raczej nie najlepiej z tym paliwem. Kilka razy zatankowałem moją nową Hondę tam - i auto nie chciało jechać (słabo się zbierało). Oprócz tego chyba oszukują w litrach -bo jakimś cudem wchodziło do pełnego zbiornika około półtora litra więcej, niż na innych CPNach...

Ale walisz ścieme . zobacz chłopie na dystrybutor czy ma aktualną legalizację i poproś o certyfikat jakości jak masz wątpliwości co do jakości paliwa. do tych stacji paliwo dostarcza ORLEN, i jak to sobie wyobrażasz że podczas tankowania cysterny dolewają wody? chyba nie wiesz jak to się nawet odbywa tankowanie i rozładunek cysterny. prawo fizyki się kłania o objętości cieczy w stosunku do temperatury. a co do dynamiki jazdy to wymieniaj częściej filtr paliwa. 

tor czy ma aktualną legalizację i poproś o certyfikat jakości jak masz wątpliwości co do jakości paliwa. do tych stacji paliwo dostarcza ORLEN, i jak to sobie wyobrażasz że podczas tankowania cysterny dolewają wody? chyba nie wiesz jak to się nawet odbywa tankowanie i rozładunek cysterny. prawo fizyki się kłania o objętości cieczy w stosunku do temperatury. a co do dynamiki jazdy to wymieniaj częściej filtr paliwa. 

rozwiń
Avatar
opiniak.tom / 14 lutego 2016 o 22:48

paliwo tanieje a usługi transportowe jakimś cudem nie....

Usługi transportowe nie tanieją z prostej przyczyny. Po pierwsze nie rosły gdy paliwo kosztowało niemal 6 zł, a jak staniało to można wreszcie odbic sobie straty z ostatnich kilku lat. Taksówki np nie drożeją od 2009 roku. Paliwo to nie wszystko. Wzrosły płace kierowców, ZUS-u, podatki i inne składowe prowadzonej działalności. To co zaoszczędzono na paliwie, oddano w innej formie więc nie domagaj się czegoś co nie wynika z kalkulacji.

Usługi transportowe nie tanieją z prostej przyczyny. Po pierwsze nie rosły gdy paliwo kosztowało niemal 6 zł, a jak staniało to można wreszcie odbic sobie straty z ostatnich kilku lat. Taksówki np nie drożeją od 2009 roku. Paliwo to nie wszystko. Wzrosły płace kierowców, ZUS-u, podatki i inne składowe prowadzonej działalności. To co zaoszczędzono na paliwie, oddano w innej formie więc nie domagaj się czegoś co nie wynika z kalkulacji.

rozwiń
Avatar
Gość / 17 lutego 2016 o 21:24
spokojnie, poczekajcie na nowy pisowski podatek, wtedy zobaczycie jakie beda ceny :)
Avatar
Gość / 17 lutego 2016 o 16:57
Kilka lat temu gdy benzyna i olej napędowy drożały, handel podnosił ceny bo rosły koszty transportu . Czy teraz handlowcy obniżą ceny gdy ceny paliw spadły blisko 2 zł/litr??????????
Avatar
gość / 15 lutego 2016 o 13:00

Ale walisz ścieme . zobacz chłopie na dystrybutor czy ma aktualną legalizację i poproś o certyfikat jakości jak masz wątpliwości co do jakości paliwa. do tych stacji paliwo dostarcza ORLEN, i jak to sobie wyobrażasz że podczas tankowania cysterny dolewają wody? chyba nie wiesz jak to się nawet odbywa tankowanie i rozładunek cysterny. prawo fizyki się kłania o objętości cieczy w stosunku do temperatury. a co do dynamiki jazdy to wymieniaj częściej filtr paliwa. 


Ale walisz ścieme . zobacz chłopie na dystrybutor czy ma aktualną legalizację i poproś o certyfikat jakości jak masz wątpliwości co do jakości paliwa. do tych stacji paliwo dostarcza ORLEN, i jak to sobie wyobrażasz że podczas tankowania cysterny dolewają wody? chyba nie wiesz jak to się nawet odbywa tankowanie i rozładunek cysterny. prawo fizyki się kłania o objętości cieczy w stosunku do temperatury. a co do dynamiki jazdy to wymieniaj częściej filtr paliwa. 

A noc ??? Czy w nocy nie da się "ochrzcić" paliwa na takich CPNach ?  Kilka lat temu mój znajomy powiedział mi wprost: Nie tankuję swego auta w tym CPNie blisko mojego domu, bo zdarza mi się zauważyć nocą to, czego widzieć nie powinienem.

iwa na takich CPNach ?  Kilka lat temu mój znajomy powiedział mi wprost: Nie tankuję swego auta w tym CPNie blisko mojego domu, bo zdarza mi się zauważyć nocą to, czego widzieć nie powinienem.

rozwiń
Avatar
coNato św.Krzysiek ? / 15 lutego 2016 o 12:52

Ale walisz ścieme . zobacz chłopie na dystrybutor czy ma aktualną legalizację i poproś o certyfikat jakości jak masz wątpliwości co do jakości paliwa. do tych stacji paliwo dostarcza ORLEN, i jak to sobie wyobrażasz że podczas tankowania cysterny dolewają wody? chyba nie wiesz jak to się nawet odbywa tankowanie i rozładunek cysterny. prawo fizyki się kłania o objętości cieczy w stosunku do temperatury. a co do dynamiki jazdy to wymieniaj częściej filtr paliwa. 

Co, jak co ale z tym "wymieniaj częściej filtr paliwa" to "poleciałeś ostro" :lol:  Niby po co wymieniać "częściej" filtr paliwa, skoro auto kilka miesięcy wcześniej wyjechało z salonu -czyli miało zaledwie kilka tys.km przejechane? Potrafisz czytać ze zrozumieniem ??? Natomiast co do jakości paliwa, to jeszcze chyba 4 lata temu jeden z pracowników Carfura powiedział mi tylko tyle: "Ja swojego auta na tym CPNie nie tankuję, więcej nic nie powiem -bo mi nie wolno". Jeśli to takie dobre paliwo (jak uważasz), to czemu on tam nie tankuje?

o ale z tym "wymieniaj częściej filtr paliwa" to "poleciałeś ostro" :lol:  Niby po co wymieniać "częściej" filtr paliwa, skoro auto kilka miesięcy wcześniej wyjechało z salonu -czyli miało zaledwie kilka tys.km przejechane? Potrafisz czytać ze zrozumieniem ??? Natomiast co do jakości paliwa, to jeszcze chyba 4 lata temu jeden z pracowników Carfura powiedział mi tylko tyle: "Ja swojego auta na tym CPNie nie tankuję, więcej nic nie powiem -bo mi nie wolno". Jeśli to takie dobre paliwo (jak uważasz), to czemu on tam nie tankuje?

rozwiń
Avatar
Gość / 15 lutego 2016 o 11:25
A czy wiecie że jeśli paliwo w Polsce byłoby za darmo to i tak trzeba by zapłacić coś około 3 zł za litr.
Avatar
szofer / 15 lutego 2016 o 09:56

Pocieszaj się dalej, że Cię orżnęli na markowej stacji. Jeśli nawet tak jest to przyczyną jest Twoja głowa - jak zatankujesz taniej, to mocniej wciskasz gaz w podłogę - efekt - wyższe spalanie. Robiłem długo w paliwach i wiem, że paliwo do auchana jak i na bp, statoila, czy orlena biorą z tego samego zbiornika na bazie paliwowej (nie dotyczy paliw premium). A cena jest niższa, bo mają duży obrót, stąd minimalne (lub nawet zerowe) marże, tanie paliwo ma przyciągnąć klientów do marketu, galerii handlowej, itp, do tego dochodzą duże ilości paliwa odbieranego od dostawcy i duże upusty. Marża na paliwie na markowej stacji wynosi około 20 - 30 groszy na litrze, do tego duży odbiorca może wynegocjować upust u dostawcy sięgający nawet -250 (zł na metrze sześc.), co daje około 25 groszy na litrze netto. W efekcie markety mogą pozwolić sobie sprzedawać to samo paliwo (paliwo z tego samego źródła) taniej o 50 gr. niż stacje markowe.

Paliwo w stacjach marketowych jest gorszej jakości.Przekonałem się bardzo boleśnie przy naprawie wtryskiwaczy w citroenie.Jeżeli robiłeś w paliwach,to napisz trochę więcej o uszlachetniaczach w paliwie markowym i marketowym.

Paliwo w stacjach marketowych jest gorszej jakości.Przekonałem się bardzo boleśnie przy naprawie wtryskiwaczy w citroenie.Jeżeli robiłeś w paliwach,to napisz trochę więcej o uszlachetniaczach w paliwie markowym i marketowym.

rozwiń
Avatar
qaz / 15 lutego 2016 o 08:58

Jest różnicą bardzo duża.. na paliwie z Auchan przejedzie się mniej km niż nz paliwie Z BP lub ststoil

Pocieszaj się dalej, że Cię orżnęli na markowej stacji. Jeśli nawet tak jest to przyczyną jest Twoja głowa - jak zatankujesz taniej, to mocniej wciskasz gaz w podłogę - efekt - wyższe spalanie. Robiłem długo w paliwach i wiem, że paliwo do auchana jak i na bp, statoila, czy orlena biorą z tego samego zbiornika na bazie paliwowej (nie dotyczy paliw premium). A cena jest niższa, bo mają duży obrót, stąd minimalne (lub nawet zerowe) marże, tanie paliwo ma przyciągnąć klientów do marketu, galerii handlowej, itp, do tego dochodzą duże ilości paliwa odbieranego od dostawcy i duże upusty. Marża na paliwie na markowej stacji wynosi około 20 - 30 groszy na litrze, do tego duży odbiorca może wynegocjować upust u dostawcy sięgający nawet -250 (zł na metrze sześc.), co daje około 25 groszy na litrze netto. W efekcie markety mogą pozwolić sobie sprzedawać to samo paliwo (paliwo z tego samego źródła) taniej o 50 gr. niż stacje markowe.

Pocieszaj się dalej, że Cię orżnęli na markowej stacji. Jeśli nawet tak jest to przyczyną jest Twoja głowa - jak zatankujesz taniej, to mocniej wciskasz gaz w podłogę - efekt - wyższe spalanie. Robiłem długo w paliwach i wiem, że paliwo do auchana jak i na bp, statoila, czy orlena biorą z tego samego zbiornika na bazie paliwowej (nie dotyczy paliw premium). A cena jest niższa, bo mają duży obrót, stąd minimalne (lub nawet zerowe) marże, tanie paliwo ma przyciągnąć klientów do marketu, galerii handlowej, itp, do tego dochodzą... rozwiń

Avatar
Gość / 15 lutego 2016 o 08:11
Jest różnicą bardzo duża.. na paliwie z Auchan przejedzie się mniej km niż nz paliwie Z BP lub ststoil
Avatar
oktan / 15 lutego 2016 o 07:37

Nie tylko w Auchanie... Zaraz obok na Carfurze też raczej nie najlepiej z tym paliwem. Kilka razy zatankowałem moją nową Hondę tam - i auto nie chciało jechać (słabo się zbierało). Oprócz tego chyba oszukują w litrach -bo jakimś cudem wchodziło do pełnego zbiornika około półtora litra więcej, niż na innych CPNach...


Nie tylko w Auchanie... Zaraz obok na Carfurze też raczej nie najlepiej z tym paliwem. Kilka razy zatankowałem moją nową Hondę tam - i auto nie chciało jechać (słabo się zbierało). Oprócz tego chyba oszukują w litrach -bo jakimś cudem wchodziło do pełnego zbiornika około półtora litra więcej, niż na innych CPNach...

Ale walisz ścieme . zobacz chłopie na dystrybutor czy ma aktualną legalizację i poproś o certyfikat jakości jak masz wątpliwości co do jakości paliwa. do tych stacji paliwo dostarcza ORLEN, i jak to sobie wyobrażasz że podczas tankowania cysterny dolewają wody? chyba nie wiesz jak to się nawet odbywa tankowanie i rozładunek cysterny. prawo fizyki się kłania o objętości cieczy w stosunku do temperatury. a co do dynamiki jazdy to wymieniaj częściej filtr paliwa. 

tor czy ma aktualną legalizację i poproś o certyfikat jakości jak masz wątpliwości co do jakości paliwa. do tych stacji paliwo dostarcza ORLEN, i jak to sobie wyobrażasz że podczas tankowania cysterny dolewają wody? chyba nie wiesz jak to się nawet odbywa tankowanie i rozładunek cysterny. prawo fizyki się kłania o objętości cieczy w stosunku do temperatury. a co do dynamiki jazdy to wymieniaj częściej filtr paliwa. 

rozwiń
Avatar
opiniak.tom / 14 lutego 2016 o 22:48

paliwo tanieje a usługi transportowe jakimś cudem nie....

Usługi transportowe nie tanieją z prostej przyczyny. Po pierwsze nie rosły gdy paliwo kosztowało niemal 6 zł, a jak staniało to można wreszcie odbic sobie straty z ostatnich kilku lat. Taksówki np nie drożeją od 2009 roku. Paliwo to nie wszystko. Wzrosły płace kierowców, ZUS-u, podatki i inne składowe prowadzonej działalności. To co zaoszczędzono na paliwie, oddano w innej formie więc nie domagaj się czegoś co nie wynika z kalkulacji.

Usługi transportowe nie tanieją z prostej przyczyny. Po pierwsze nie rosły gdy paliwo kosztowało niemal 6 zł, a jak staniało to można wreszcie odbic sobie straty z ostatnich kilku lat. Taksówki np nie drożeją od 2009 roku. Paliwo to nie wszystko. Wzrosły płace kierowców, ZUS-u, podatki i inne składowe prowadzonej działalności. To co zaoszczędzono na paliwie, oddano w innej formie więc nie domagaj się czegoś co nie wynika z kalkulacji.

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę 1 2

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłosił właśnie kolejny nabór pracowników do wydziału w Białej Podlaskiej. Do końca tego roku ma tu pracować 120 osób.

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana 9 0

Sześć osób ucierpiało w wypadku w podlubelskich Trojaczkowicach na drodze krajowej nr 19.

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 17:13 [RELACJA NA ŻYWO]

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 17:13 [RELACJA NA ŻYWO] 3 0

Lubelscy żużlowcy w niedzielę o godzinie 14:40 powalczą o obronę pozycji lidera Nice 1 Ligi Żużlowej w Pile przeciwko tamtejszej Polonii. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć) 3 1

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Mikołaja przy ulicy Słowikowskiego w Lublinie. Byliśmy na miejscu.

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra 20 0

Półtoraroczne dziecko wypadło z trzeciego piętra bloku przy ulicy Górnej w Lublinie.

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW?

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW? 5 4

Tragiczny wypadek w Siennicy Królewskiej Dużej (pow. krasnostawski). Nie żyje 47-letni mężczyzna.

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach
30 maja 2018, 19:00

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Inspiracje po lubelsku. W środę, 30 maja o godz. 19 odbędzie się spotkanie poświęcone związkom i relacjom.

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale 0 0

Niezbyt dobrze zaczął się ten rok dla Bogdanki. W pierwszym kwartale przychody spadły o 14,3 proc., do 398,7 mln zł z 465,2 mln zł przed rokiem. Kopalnia na czysto zarobiła w tym okresie 23,2 mln zł.

Innymi Słowy Impro w Amnesii
30 maja 2018, 20:00

Innymi Słowy Impro w Amnesii 1 0

Co Gdzie Kiedy. 30 maja o godz. 20 w klubie Amnesia (al. Racławickie 6) wystąpi formacja Innymi Słowy. Artyści zaprezentują improwizowane szorty sceniczne.

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?"

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?" 13 6

Nieco ponad 2 miliony złotych zgodzili się przeznaczyć miejscy radni na budowę ul. Sosnowej. Ponieważ inwestycja nie była wcześniej wpisana do budżetu pieniądze zostały przesunięte z puli przeznaczonej na budowę basenów. Wybór akurat tej ulicy nie dla wszystkich jest jasny

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 26 2

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć)
galeria

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć) 5 8

Uczniowie gimnazjum przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie bawili się na uroczystym Balu. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza"

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza" 0 1

„Człowiek - legenda, który przyprowadził Śląsk do Polski, a potem został przez Polskę zdeptany”.

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć) 17 4

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Andrzeja Boboli w Lublinie. Towarzyszyliśmy im w tej uroczystej chwili.

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 28 maja o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia NMP Zwycięskiej w Lublinie (ul. Narutowicza 6) odbędzie się wyjątkowy koncert Magiczny "Lublin Jagiellonów".

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!