niedziela, 18 lutego 2018 r.

Lublin

Chatka Żaka szuka szefa - ma ośmiu kandydatów

  Edytuj ten wpis
Dodano: 29 marca 2010, 13:15
Autor: (MB)

Prawdopodobnie tuż po świętach poznamy nowego kierownika lubelskiej Chatki Żaka. Zgłosiło się ośmiu kandydatów. Dziś komisja konkursowa rozpoczęła ich przesłuchania.

– Chcemy poznać koncepcje każdego z kandydatów i wybrać tego z najlepszą – mówi Katarzyna Mieczkowska-Czerniak, rzecznik UMCS. Wiadomo, że wśród osób, które się zgłosiły, nie ma żadnego z dwóch poprzednich kierowników Chatki (głównego – Arnolda Decia i jego zastępcy – Szymona Pietrasiwicza). Jest za to troje innych pracowników ACK. O kogo chodzi? To na razie tajemnica.

Przypomnijmy, że poprzedni kierownik Arnold Deć zrezygnował pod koniec lutego. W piśmie do przełożonych stwierdził, że przepisy obowiązujące na uczelni nie pozwalają mu w pełni realizować zadań. Zaprzeczył, jakoby jego rezygnacja miała jakikolwiek związek z wcześniejszym wyrzuceniem jego zastępcy Szymona Pietrasiewicza.

Pietrasiewicz został odwołany dyscyplinarnie przez władze uczelni (na wniosek Decia). Wśród oficjalnych powodów władze uczelni podały "przekroczenie kompetencji polegające na podpisywaniu dokumentów bez pełnomocnictw, nie wykonywanie poleceń przełożonego, powodowanie dezorganizacji pracy i parokrotną odmowę podpisania zakresu obowiązków”. Nieoficjalnie mówiło się o konflikcie Pietrasiewicza z Deciem.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!