Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 czerwca 2011 r.
18:18
Edytuj ten wpis

Chcesz, by Lublin został ESK? Przyjdź na Pl. Litewski

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 18 A A
Będzie można zanurzyć dłoń w farbie i odcisnąć ją na wielkim banerze, który zawiśnie potem w centrum
Będzie można zanurzyć dłoń w farbie i odcisnąć ją na wielkim banerze, który zawiśnie potem w centrum

Na jak największą rzeszę uczestników liczą organizatorzy poniedziałkowego happeningu, który odbędzie się na pl. Litewskim. Tego dnia do Lublina przyjadą eksperci ESK.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
smutny marian / 10 czerwca 2011 o 17:46
[quote name='Karr' timestamp='1307711326' post='488169']

[/quote]
Dziecko drogie won spać!!!.
Avatar
Karr / 10 czerwca 2011 o 15:08
ku
Avatar
Gość / 10 czerwca 2011 o 14:38
"Happening rozpocznie się w poniedziałek o godz. 19. Wtedy też ruszą warsztaty, podczas których grupa SAMBASIM będzie uczyć wszystkich rytmu oklasków, którymi będzie witana czwórka ekspertów ESK"


.... Edward Gierek przyjeżdża ?
Avatar
qwertty / 10 czerwca 2011 o 14:04
Sylwia czy naprawde jestes taka glupia czy tylko udajesz? ESK ma byc bodzcem do sprowadzenia ewentualnych inwestorow. Im wiecej sie mowi o miescie tym lepiej. Ale niestety to miasto i takich glabow jak ty urodzilo.Oby jak najmniej.
Avatar
Sylwia / 10 czerwca 2011 o 13:17
A ja NIE chcę , aby lublin został stolicą ESK. Chcę, aby tu ściągli przedsiębiorcy, a ludzie mieli pracę i żyli dobrze.Post o szpitalu-bardzo trafny.
Avatar
monika / 10 czerwca 2011 o 13:14
Aż mi się słabo robi jak to czytam. Jak Wam się tak Lublin nie podoba, to wyjedźcie do innego miasta.Nie mówię, że wszystko jest idealnie, ale od rozpoczęcia starania się o ESK, w mieście dzieje się dużo więcej. Polska, czy też może lubelska mentalność ciągłych narzekaczy - nic tylko siedzieć na forum i pisać jak to jest źle i strasznie, wszędzie brud, smród i korupcja. Wylewanie frustracji w niczym nie pomoże. A może warto doceniać to co się ma. Ludzie! Więcej optymizmu!
Avatar
bez obłudy / 10 czerwca 2011 o 13:08
Przyjdźcie do DSK na Chodźki, do przychodni ,a zobaczycie spoconą rzeczywistość Lublina.
Avatar
KIBIC / 10 czerwca 2011 o 12:57
NO FAJNIE BY BYŁO,WYRWAĆ DODATKOWĄ KASĘ NA PREMIE I NAGRODY DLA ZIOMALI I SZWAGRÓW ZATRUDNIONYCH W URZĘDZIE MARSZAŁKOWSKIM,WOJEWÓDZKIM,MIEJSKIM,RODEM Z BISZCZY ,CHEŁMA,I INNYCH WIEJSKICH OKOLIC!!!!!
Avatar
qwertyyy / 10 czerwca 2011 o 12:42
Ocho widze że konkurencja z innych miast kandydatów nie śpi i czyta dziennikwschodni.pl
Avatar
Przyjaciel / 10 czerwca 2011 o 12:41
A gdzie mam przyjsc jak nie chce zeby Lublin został ESK ?
Avatar
smutny marian / 10 czerwca 2011 o 17:46
[quote name='Karr' timestamp='1307711326' post='488169']

[/quote]
Dziecko drogie won spać!!!.
Avatar
Karr / 10 czerwca 2011 o 15:08
ku
Avatar
Gość / 10 czerwca 2011 o 14:38
"Happening rozpocznie się w poniedziałek o godz. 19. Wtedy też ruszą warsztaty, podczas których grupa SAMBASIM będzie uczyć wszystkich rytmu oklasków, którymi będzie witana czwórka ekspertów ESK"


.... Edward Gierek przyjeżdża ?
Avatar
qwertty / 10 czerwca 2011 o 14:04
Sylwia czy naprawde jestes taka glupia czy tylko udajesz? ESK ma byc bodzcem do sprowadzenia ewentualnych inwestorow. Im wiecej sie mowi o miescie tym lepiej. Ale niestety to miasto i takich glabow jak ty urodzilo.Oby jak najmniej.
Avatar
Sylwia / 10 czerwca 2011 o 13:17
A ja NIE chcę , aby lublin został stolicą ESK. Chcę, aby tu ściągli przedsiębiorcy, a ludzie mieli pracę i żyli dobrze.Post o szpitalu-bardzo trafny.
Avatar
monika / 10 czerwca 2011 o 13:14
Aż mi się słabo robi jak to czytam. Jak Wam się tak Lublin nie podoba, to wyjedźcie do innego miasta.Nie mówię, że wszystko jest idealnie, ale od rozpoczęcia starania się o ESK, w mieście dzieje się dużo więcej. Polska, czy też może lubelska mentalność ciągłych narzekaczy - nic tylko siedzieć na forum i pisać jak to jest źle i strasznie, wszędzie brud, smród i korupcja. Wylewanie frustracji w niczym nie pomoże. A może warto doceniać to co się ma. Ludzie! Więcej optymizmu!
Avatar
bez obłudy / 10 czerwca 2011 o 13:08
Przyjdźcie do DSK na Chodźki, do przychodni ,a zobaczycie spoconą rzeczywistość Lublina.
Avatar
KIBIC / 10 czerwca 2011 o 12:57
NO FAJNIE BY BYŁO,WYRWAĆ DODATKOWĄ KASĘ NA PREMIE I NAGRODY DLA ZIOMALI I SZWAGRÓW ZATRUDNIONYCH W URZĘDZIE MARSZAŁKOWSKIM,WOJEWÓDZKIM,MIEJSKIM,RODEM Z BISZCZY ,CHEŁMA,I INNYCH WIEJSKICH OKOLIC!!!!!
Avatar
qwertyyy / 10 czerwca 2011 o 12:42
Ocho widze że konkurencja z innych miast kandydatów nie śpi i czyta dziennikwschodni.pl
Avatar
Przyjaciel / 10 czerwca 2011 o 12:41
A gdzie mam przyjsc jak nie chce zeby Lublin został ESK ?
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę 1 4

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłosił właśnie kolejny nabór pracowników do wydziału w Białej Podlaskiej. Do końca tego roku ma tu pracować 120 osób.

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana 13 0

Sześć osób ucierpiało w wypadku w podlubelskich Trojaczkowicach na drodze krajowej nr 19.

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 21:21 [RELACJA NA ŻYWO]

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 21:21 [RELACJA NA ŻYWO] 5 0

Lubelscy żużlowcy w niedzielę o godzinie 14:40 powalczą o obronę pozycji lidera Nice 1 Ligi Żużlowej w Pile przeciwko tamtejszej Polonii. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć) 4 1

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Mikołaja przy ulicy Słowikowskiego w Lublinie. Byliśmy na miejscu.

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra 22 0

Półtoraroczne dziecko wypadło z trzeciego piętra bloku przy ulicy Górnej w Lublinie.

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW?

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW? 5 4

Tragiczny wypadek w Siennicy Królewskiej Dużej (pow. krasnostawski). Nie żyje 47-letni mężczyzna.

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach
30 maja 2018, 19:00

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Inspiracje po lubelsku. W środę, 30 maja o godz. 19 odbędzie się spotkanie poświęcone związkom i relacjom.

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale 0 0

Niezbyt dobrze zaczął się ten rok dla Bogdanki. W pierwszym kwartale przychody spadły o 14,3 proc., do 398,7 mln zł z 465,2 mln zł przed rokiem. Kopalnia na czysto zarobiła w tym okresie 23,2 mln zł.

Innymi Słowy Impro w Amnesii
30 maja 2018, 20:00

Innymi Słowy Impro w Amnesii 1 0

Co Gdzie Kiedy. 30 maja o godz. 20 w klubie Amnesia (al. Racławickie 6) wystąpi formacja Innymi Słowy. Artyści zaprezentują improwizowane szorty sceniczne.

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?"

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?" 13 6

Nieco ponad 2 miliony złotych zgodzili się przeznaczyć miejscy radni na budowę ul. Sosnowej. Ponieważ inwestycja nie była wcześniej wpisana do budżetu pieniądze zostały przesunięte z puli przeznaczonej na budowę basenów. Wybór akurat tej ulicy nie dla wszystkich jest jasny

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 26 2

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć)
galeria

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć) 5 8

Uczniowie gimnazjum przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie bawili się na uroczystym Balu. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza"

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza" 0 1

„Człowiek - legenda, który przyprowadził Śląsk do Polski, a potem został przez Polskę zdeptany”.

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć) 17 4

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Andrzeja Boboli w Lublinie. Towarzyszyliśmy im w tej uroczystej chwili.

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 28 maja o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia NMP Zwycięskiej w Lublinie (ul. Narutowicza 6) odbędzie się wyjątkowy koncert Magiczny "Lublin Jagiellonów".

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!