Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

23 marca 2010 r.
14:29
Edytuj ten wpis

Chleb Dobroci na każdym Wielkanocnym stole

Autor: Zdjęcie autora (tom)
0 4 A A

Można już kupić "Chleb Dobroci”. Akcję charytatywną w okresie Wielkanocy po raz jedenasty organizuje Lubelska Caritas.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Umieszczony na świątecznym stole, mały bochenek chleba, jest czytelnym znakiem chrześcijańskiego miłosierdzia i wyrazem wielkanocnej solidarności z potrzebującymi – zachęca do wsparcia inicjatywy ks. Andrzej Głos, dyrektor lubelskiej Caritas.

Dochód ze sprzedaży "Chleba Dobroci” zostaną przeznaczone na powstające w Krasnymstawie Centrum Charytatywne Caritas. W ramach centrum zostanie utworzone hospicjum dla chorych wymagających opieki paliatywnej i ośrodek wolontariatu.

"Chlebki dobroci” będą rozprowadzane we wszystkich kościołach Archidiecezji Lubelskiej, w szkołach, na których terenie działają szkolne koła Caritas, a od 28 marca do 3 kwietnia przed kościołem OO Kapucynów, na Krakowskim Przedmieściu w Lublinie.

Komentarze 4

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
STYX / 23 marca 2010 o 19:02
Cariras ???? O nie nie ! Dziekuję ! Wszystko tylko nie Caritas bo nie lubię podejrzanych instytucji.
Avatar
Pisiek / 23 marca 2010 o 18:31
to niech dadzą na Centrum Jana Pawła II, a nie sobie zgarnią, tam przynajmniej chyba wykorzystają dobrze
Avatar
Gość / 23 marca 2010 o 17:21
A ile procent dochodu z "chleba dobroci" trafi do naprawdę biednych dzieci???
Avatar
zibi / 23 marca 2010 o 17:03
Skoro "POLSKA TO DZIKI KRAJ"(słowa członka rządzącej partii i rządowego ministra) to skąd pewność,że apel spotka się z odzewem ?
Przecież od "dzikusów "jedyne czego się można spodziewać to wyłącznie tego ,że pozwolą nam ujść z życiem-a tu proszę jakie zaufanie .
Myślę,że moherowi lepiej zdadzą egzamin miłosierdzia niż uczniowie Synyszyn i ci w których tak wielką nadzieję pokłada Betlejewscki.
Avatar
STYX / 23 marca 2010 o 19:02
Cariras ???? O nie nie ! Dziekuję ! Wszystko tylko nie Caritas bo nie lubię podejrzanych instytucji.
Avatar
Pisiek / 23 marca 2010 o 18:31
to niech dadzą na Centrum Jana Pawła II, a nie sobie zgarnią, tam przynajmniej chyba wykorzystają dobrze
Avatar
Gość / 23 marca 2010 o 17:21
A ile procent dochodu z "chleba dobroci" trafi do naprawdę biednych dzieci???
Avatar
zibi / 23 marca 2010 o 17:03
Skoro "POLSKA TO DZIKI KRAJ"(słowa członka rządzącej partii i rządowego ministra) to skąd pewność,że apel spotka się z odzewem ?
Przecież od "dzikusów "jedyne czego się można spodziewać to wyłącznie tego ,że pozwolą nam ujść z życiem-a tu proszę jakie zaufanie .
Myślę,że moherowi lepiej zdadzą egzamin miłosierdzia niż uczniowie Synyszyn i ci w których tak wielką nadzieję pokłada Betlejewscki.

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Warszawska Orkiestra Sentymentalna wystąpi w Radiu Lublin
25 maja 2018, 19:00

Warszawska Orkiestra Sentymentalna wystąpi w Radiu Lublin 0 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 19 w studiu muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi Warszawska Orkiestra Sentymentalna.

Wypadek na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Wjechała na czerwonym świetle?

Wypadek na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Wjechała na czerwonym świetle? 4 0

Do wypadku doszło około godz. 9 na skrzyżowaniu ul. Zamojskiej i al. Unii Lubelskiej w Lublinie.

Zakończyli juwenalia na komisariacie. "Myśleliśmy, że atakują nas kibole. A to policja"
Alarm 24

Zakończyli juwenalia na komisariacie. "Myśleliśmy, że atakują nas kibole. A to policja" 12 4

Trzy osoby zakończyły juwenalia w komisariacie. Kolejna poddała się obdukcji lekarza sądowego. Studenci dęblińskie „Szkoły Orląt” oskarżają policję o bezpodstawną i zbyt brutalną interwencję. Policja twierdzi, ze młodzi byli pijani i agresywni.

Nie kupuj, wynajmij. O zaletach korzystania z wypożyczalni samochodowych

Nie kupuj, wynajmij. O zaletach korzystania z wypożyczalni samochodowych 0 0

Chcesz przetestować elektryczny pojazd, zanim w niego zainwestujesz kupę ciężko zarobionych pieniędzy? Potrzebujesz nowej floty transportowej dla swojej firmy spedycyjnej? Chcesz wybrać się na wakacyjną przejażdżkę, lecz nie posiadasz własnego auta? Zapraszamy do poczytania niniejszego tekstu, za pośrednictwem którego dowiesz się, jak cenna jest w dzisiejszych czasach atrakcyjna oferta godnej polecenia wypożyczalni samochodowej.

Wernisaż wystawy fotografii Tadeusza Rolke w CSK
26 maja 2018, 12:00

Wernisaż wystawy fotografii Tadeusza Rolke w CSK 2 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 12 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się spotkanie z fotografem Tadeuszem Rolke połączone z wernisażem wystawy prac artysty.

Antylopa biegała pod Michowem? Pijany kierowca z Tanzanii trochę przesadził
galeria
film

Antylopa biegała pod Michowem? Pijany kierowca z Tanzanii trochę przesadził 54 6

Prawie 2 promile alkoholu miał zatrzymany pijany kierowca. Pochodzący z Tanzanii 34-latek, próbował uciekać przed policjantami po tym, jak rozbił pożyczone BMW.

"Zdarzają się nawet długotrwałe przyjaźnie". Ile zarobi opiekunka osób starszych w Niemczech?

"Zdarzają się nawet długotrwałe przyjaźnie". Ile zarobi opiekunka osób starszych w Niemczech? 0 1

Rozmowa z Maciejem Łastowieckim, właścicielem firmy iOPIEKA, która oferuje legalne zatrudnienie dla opiekunów i opiekunek osób starszych głównie na terenie Niemiec.

Chcą pobić rekord Guinnessa. W czytaniu

Chcą pobić rekord Guinnessa. W czytaniu 1 0

Chełmska Biblioteka Publiczna chce się zgłosić do bicia rekordu Guinnessa w ilości osób czytających jeden po drugim. Dotychczasowy rekord to 3071 czytelników.

Zadyma na meczu Lech Poznań - Legia Warszawa. Pseudokibice wtargnęli na boisko [wideo]
film

Zadyma na meczu Lech Poznań - Legia Warszawa. Pseudokibice wtargnęli na boisko [wideo] 2 0

Do zadymy doszło w drugiej połowie meczu Lecha Poznań z Legią Warszawa w 37., ostatniej kolejce Lotto Ekstraklasy.

Ile powinni zarabiać posłowie? Wyniki sondażu mogą zaskakiwać
film

Ile powinni zarabiać posłowie? Wyniki sondażu mogą zaskakiwać 0 6

Posłowie powinni zarabiać nie więcej niż 5 tys. zł brutto, czyli około 3550 zł "na rękę" - uważa prawie połowa ankietowanych w sondażu zamówionym przez portal Gazeta.pl

Padwa Zamość – Orzeł Przeworsk 36:29. Strzelecki popis rozgrywającego

Padwa Zamość – Orzeł Przeworsk 36:29. Strzelecki popis rozgrywającego 1 0

II LIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH W ostatnim spotkaniu sezonu Padwa Zamość pokonała przed swoimi kibicami Orła Przeworsk 36:29. Aż 13 bramek zdobył na pożegnanie z fanami Tomasz Fugiel

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną
Zdjęcia
galeria

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną 36 4

Niedziela na Feliniadzie 2018 należała do zespołów disco polo. Gwiazdą wieczoru byli Sławomir oraz Akcent z Zenkiem Martyniukiem. Przed nimi wystąpiły zespoły PowerBoy i Defis.

Puławy: Nowe pracownie dla szkół