sobota, 17 marca 2018 r.

Lublin

Co z połączeniem drogi 747 z obwodnicą Lublina? Będzie później. Przez... jaskółki

Dodano: 13 sierpnia 2017, 16:21
Autor: p.p.

– Do końca lipca miało być gotowe połączenie drogi 747 z obwodnicą Lublina, tak aby można było bez problemu wjechać bezpośrednio z ekspresowej s19 na 747. Byłoby to znaczne ułatwienie dla kierowców, pozwalające ominąć Konopnicę. Jednak prace nadal trwają – pyta w mailu do naszej redakcji czytelnik Piotr.

– Na tym blisko 3,5-kilometrowym odcinku trwają ostatnie prace wykończeniowe. Powinny zakończyć się do końca sierpnia – mówi Andrzej Gwozda, dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie.

Za miesięczne opóźnienie odpowiadają jaskółki, które wiosną zagnieździły się na budowie. – Droga powinna być oddana do użytku pod koniec września lub na początku października – dodaje dyrektor Gwozda.

Budowa łącznika była realizowana w cyklu dwuletnim i kosztowała 28 mln zł.

Czytaj więcej o: Lublin drogi
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(7) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (16 sierpnia 2017 o 11:14) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Błąd za błędem przy budowie wyjazdu z Lublina na Opole Lubelskie (most w Kamieniu) i na Kraśnik. Idiotycznie "przebudowano" skrzyżowanie w Kopnopnicy. Zamiast wybudować po dwa pasy ruchu to dokonano totalnej blokady neurologicznego, gdyż jedynego wyjazdu ww. kierunkach. Nie wybudowano drugiego wiaduktu nad linią kolejową, aby były po dwa pasy ruchu w obu kierunkach. Codziennie w korku od Selgrosa do wiaduktu kolejowego na Stasinie stoję po 35-55minut. Czy ktoś w ogóle myśli "planując" inwestycje? !
Rozwiń
Gość
Gość (13 sierpnia 2017 o 20:34) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Uważam że na drogowskazie przy zjeździe na 747 nie powinno byłc tylko miejscowości Opole Lubelskie, ale miejsce końcowe DW747 czyli Iłża, ostatecznie Lipsko. To samo w Iłży jest drogowskaz Lipsko a w Lipsku Solec n Wisłą. W Solcu od niedawna podano kierunek Opole Lubelskie, a powinien być wszędzie Lublin (Konopnica) czyli tam gdzie kończy się docelowo 747. I jeszcze jedno pytanie dlaczego stara 747 nadal oznakowana jest jako 747. Powinna być jako 747 bis - widziałem takie oznakowania we Francji
Rozwiń
Gość
Gość (13 sierpnia 2017 o 20:34) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Gość (dzisiaj o 17:48) Zgłoś 0 jeszcze tak debilnej wymówki to nie słyszałem!! Jaskółki?? zagnieździły się na budowie?? To jakieś żarty!! Chyba że to taka budowa co nic się nie dzieje a sprzęt wrasta w ziemie!! Co to za dziadowski wykonawca!!! Żądam maksymalnej kary za opóźnienia dla tej firmy krzak co to niby to buduje; a ten pan co ich będzie krył lub kryje to powinien także odpowiadać za niedopełnienie obowiązków lub za mataczenie!. Szok - jaskółki im przeszkodziły!! No szok! abc Jesteś ograniczony ze wszech miar... nie potrzeba nic dodawać
Rozwiń
Gość
Gość (13 sierpnia 2017 o 20:28) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
a ja już wjechałem na ten nowy odcinek na jednym skrzyżowaniu, bo nie było zakazu ruchu i dojechałem tam gdzie łączy się z wcześniej wybudowaną 747. Swoją drogą zastanawia mnie kiedy jakiś mędrzec drogowy zauwazy błąd w oznakowaniu na rondzie przy zjeździe do Opola. Na znaku są błedne dane o odległości do Kamienia i Lipska. Po przejechaniu 3 km na znakach ubyło 10 kilometrów. Sądzę że znak ten ustawiono nie po minięciu własciwego ronda.
Rozwiń
driver
driver (13 sierpnia 2017 o 18:42) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Albo chociaż wydłużyć cykl na 19
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (7)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!