Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 marca 2018 r.
11:01

Coś się ruszało w worku wrzuconym do śmietnika. Niecodzienna interwencja na LSM [zdjęcia]

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
73 17 A A

Zgłoszenie o wyrzuconym do śmieci worku, w którym coś się rusza, postawiło na nogi policjantów i strażników miejskich z Lublina. Mundurowi liczyli się z najgorszym, wewnątrz znaleźli żywego kaczora

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Ruszający się worek w kontenerze na frakcję suchą zauważył jeden z przechodniów niedaleko przychodni przy ul. Zana. O odkryciu powiadomił Straż Miejską.

– Okazało się, że w worku jest żywy kaczor – relacjonuje Robert Gogola, rzecznik Straży Miejskiej. – Na szczęście był to worek przepuszczający powietrze. Ptak został przewieziony do Lubelskiego Centrum Małych Zwierząt przy Stefczyka. Nie miał żadnych obrażeń, był w dobrym stanie i został przekazany do Lubelskiej Straży Ochrony Zwierząt.

Skąd kaczor w worku wziął się w śmietniku przy Zana? Tego nie wiadomo. – Bez wątpienia był to ptak hodowlany – mówi Gogola.

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 9 marca 2018 o 20:43
Polityczna sprawa !!! Ale czy to kaczor Donald czy kaczor Kaczyński?? Komu chcą ukręcić łeb?
Avatar
funkcjonariusz / 9 marca 2018 o 16:03
undefined napisał:
to soboń go wrzucił
 Jaki Soboń? Widzę, że temat jest ci znany więc ujawinij jego personalia i zgłoś się na komendę. Albo my do ciebie dotrzemy...
Avatar
polak i Patriota ... / 9 marca 2018 o 11:54
po co wypisywać takie rzeczy w lokalnych massmediach kierowanych do normalnych ludzi? Wrogo nastawia się Polaka na Polaka tak jakby jakas kaczka była wazniejsza od dobrych kontaktów sąsiada z sąsiadem i tak dalej. Polską kobietę za jakiegoś psa tez chcieli do paki wsadzić ale im się naszczecie nie udało. Takie niusy tylko zaogniają ludzkie relacje miedzy homosapiens! Szwaby przejeli stery w dzienniku żeby tak na narod nadawac?
Avatar
Gość / 8 marca 2018 o 16:14
Donald się zamaskował?
Avatar
Gość / 8 marca 2018 o 14:06
to soboń go wrzucił
Avatar
Gość / 8 marca 2018 o 13:06
Jak można zmarnować tyle pysznego jedzenia?
Avatar
Gość / 8 marca 2018 o 13:06
Wina Tuska!
Avatar
Gość / 8 marca 2018 o 12:07
Wołyńska mentalność w tym Lublinie panuje...Chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy. Pozdrawiam Wiesław z Bydgoszczy.
Avatar
Gość / 8 marca 2018 o 11:54
Toż to zamach na najwyższe polskie władze, pewnie jakieś terrorysty............
Avatar
Gość / 8 marca 2018 o 11:48
i pieczeń z kaczki przeszło koło nosa....
Avatar
Gość / 9 marca 2018 o 20:43
Polityczna sprawa !!! Ale czy to kaczor Donald czy kaczor Kaczyński?? Komu chcą ukręcić łeb?
Avatar
funkcjonariusz / 9 marca 2018 o 16:03
undefined napisał:
to soboń go wrzucił
 Jaki Soboń? Widzę, że temat jest ci znany więc ujawinij jego personalia i zgłoś się na komendę. Albo my do ciebie dotrzemy...
Avatar
polak i Patriota ... / 9 marca 2018 o 11:54
po co wypisywać takie rzeczy w lokalnych massmediach kierowanych do normalnych ludzi? Wrogo nastawia się Polaka na Polaka tak jakby jakas kaczka była wazniejsza od dobrych kontaktów sąsiada z sąsiadem i tak dalej. Polską kobietę za jakiegoś psa tez chcieli do paki wsadzić ale im się naszczecie nie udało. Takie niusy tylko zaogniają ludzkie relacje miedzy homosapiens! Szwaby przejeli stery w dzienniku żeby tak na narod nadawac?
Avatar
Gość / 8 marca 2018 o 16:14
Donald się zamaskował?
Avatar
Gość / 8 marca 2018 o 14:06
to soboń go wrzucił
Avatar
Gość / 8 marca 2018 o 13:06
Jak można zmarnować tyle pysznego jedzenia?
Avatar
Gość / 8 marca 2018 o 13:06
Wina Tuska!
Avatar
Gość / 8 marca 2018 o 12:07
Wołyńska mentalność w tym Lublinie panuje...Chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy. Pozdrawiam Wiesław z Bydgoszczy.
Avatar
Gość / 8 marca 2018 o 11:54
Toż to zamach na najwyższe polskie władze, pewnie jakieś terrorysty............
Avatar
Gość / 8 marca 2018 o 11:48
i pieczeń z kaczki przeszło koło nosa....
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: 11-letnia dziewczynka potrącona na przejściu, rowerzysta potrącony na ścieżce

Lublin: 11-letnia dziewczynka potrącona na przejściu, rowerzysta potrącony na ścieżce 1 0

Do dwóch potrąceń przez kierujących samochodami doszło w poniedziałek rano w Lublinie. W jednym przypadku poszkodowany jest rowerzysta, w drugim piesza dziewczynka.

Lubelskie: Ostrzeżenie pogodowe. Nadchodzą burze z gradem

Lubelskie: Ostrzeżenie pogodowe. Nadchodzą burze z gradem 2 0

Synoptycy ostrzegają przed burzami z gradem, które pojawić mają się po południu w części woj. lubelskiego

Kompletnie pijany wiózł 11-latka. Zderzył się z samochodem

Kompletnie pijany wiózł 11-latka. Zderzył się z samochodem 0 0

Ponad trzy promile alkoholu w organizmie miał motorowerzysta, który w miejscowości Przytoczno (pow. lubartowski) zderzył się z Oplem.

Replika Festiwalu Etiuda&Anima w Lublinie
20 czerwca 2018, 18:00

Replika Festiwalu Etiuda&Anima w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Najstarszy festiwal filmowy w Polsce Etiuda&Anima po raz kolejny zawita do Lublina w formie repliki. Już 20 czerwca o godz. 18 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) zobaczymy najciekawsze festiwalowe produkcje.

Chory martwy dzik zawieszony wysoko na drzewie? Dziwna plotka wśród rolników i myśliwych

Chory martwy dzik zawieszony wysoko na drzewie? Dziwna plotka wśród rolników i myśliwych 4 1

Znaleziony martwy, chory dzik w miejscowości Wygnańce (pow. chełmski) był zawieszony wysoko na drzewie – taką plotkę podają miejscowi rolnicy i myśliwi. Kłopot w tym, że stanowczo zaprzeczają temu służby weterynaryjne.

Jacek Sarna: Szymajda będzie miał okazję do rewanżu

Jacek Sarna: Szymajda będzie miał okazję do rewanżu 1 0

ROZMOWA Z Jackiem Sarną, organizatorem gali Thunderstrike Fight League 14 „Akpol Night” w Kraśniku

Islandia. Wakacje w kraju innym niż wszystkie [co warto zobaczyć]
galeria

Islandia. Wakacje w kraju innym niż wszystkie [co warto zobaczyć] 0 0

Islandia jest jak z innej planety. Wulkaniczne plaże, gejzery, pola lawy i niezwykłe wodospady. Kto był tu raz, z pewnością będzie chciał wrócić.

Wypadek na DK17. KIA dachowała w Żyrzynie [zdjęcia]
galeria

Wypadek na DK17. KIA dachowała w Żyrzynie [zdjęcia] 7 2

Do wypadku doszło rano w Żyrzynie na drodze krajowej nr 17. Dachował samochód marki KIA.

Lublin: Trolejbusy pojadą dalej. Przedłużą trakcję na ul. Mełgiewskiej

Lublin: Trolejbusy pojadą dalej. Przedłużą trakcję na ul. Mełgiewskiej 0 0

Trolejbusy, które dzisiaj kończą trasę na pętli Mełgiewska WSEI będą mogły pojechać o wiele dalej, aż do zajezdni MPK.

Lublin: Mistrzostwa Polski w Koszykówce Ulicznej i Duńczyk Cup

Lublin: Mistrzostwa Polski w Koszykówce Ulicznej i Duńczyk Cup 2 0

Duża dawka sportowych atrakcji czeka w tym tygodniu kibiców koło stadionu Arena Lublin. I nie chodzi tylko o wielki ekran z meczami mundialu. Na stadionie zagrają młodzieżowe drużyny z najlepszych akademii piłkarskich, a tuż obok popatrzymy na eliminacje do Mistrzostw Polski w ulicznej koszykówce.

Spektakl "Krzesiwo" Grupy Teatralnej DYNKS w DDK Węglin
18 czerwca 2018, 19:00

Spektakl "Krzesiwo" Grupy Teatralnej DYNKS w DDK Węglin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 18 czerwca o godz. 19 w Dzielnicowym Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) odbędzie się pokaz spektaklu Krzesiwo w wykonaniu Grupy Teatralnej DYNKS.

Pędził 142 km/h w terenie zabudowanym

Pędził 142 km/h w terenie zabudowanym 2 7

32-letni kierowca audi przekroczył w terenie zabudowanym prędkość o 92 km/h. Policjanci apelują o rozwagę. Na drodze odpowiadamy nie tylko za siebie, ale również za innych użytkowników dróg - przypominają

Rocznie dostają 170 tys. zł. Na co posłowie wydają nasze pieniądze? [lista]
galeria

Rocznie dostają 170 tys. zł. Na co posłowie wydają nasze pieniądze? [lista] 3 1

170 tysięcy 400 złotych rocznie dostaje każdy poseł na prowadzenie swoich biur. Nie wszystkim to wystarcza, ale są i tacy, którzy sporo zaoszczędzili i teraz mogą wydać więcej. Tak zrobił np. Sylwester Tułajew, kandydat PiS na prezydenta Lublina

Niwa pogrążyła LZS Dobryń, wyniki ostatniej kolejki bialskiej okręgówki

Niwa pogrążyła LZS Dobryń, wyniki ostatniej kolejki bialskiej okręgówki 1 1

Lider Orlęta Łuków przegrały pierwszy mecz w sezonie. Drużynę beniaminka IV ligi pokonał Tytan Wisznice. Po porażce 2:5 ze zdegradowaną już wcześniej Niwą Łomazy do klasy A spadł również LZS Dobryń

Wypadek autokaru w Konstanynowie. Dwie osoby nie żyją, wielu rannych

Wypadek autokaru w Konstanynowie. Dwie osoby nie żyją, wielu rannych 3 0

Dwie osoby nie żyją, a 16 zostało rannych w wypadku autokaru wycieczkowego w Konstanynowie na drodze krajowej nr 91

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!