czwartek, 22 marca 2018 r.

Lublin

Cyrk z rozkładem jazdy autobusów w Boże Ciało

  Edytuj ten wpis
Dodano: 16 czerwca 2011, 17:30
Autor: Dominik Smaga

23 czerwca na pasażerów komunikacji miejskiej czeka wielkie zamieszanie (Jacek Świerczyński / Archiw
23 czerwca na pasażerów komunikacji miejskiej czeka wielkie zamieszanie (Jacek Świerczyński / Archiw

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, 23 czerwca ul. 3 Maja będzie jeszcze przejezdna. Nie wiadomo tylko jak długo. Być może tylko do godz. 22. Tego dnia pasażerów komunikacji miejskiej czeka wielkie zamieszanie.

Zgodnie z komunikatami drogowców już w czwartek zamknięty miał zostać odcinek od Chmielnej do Cichej. Dla linii 2, 10, 18, 31, 32 i 39 przez pl. Wolności, a 26, 40 i 57 przez Leszczyńskiego. Dzięki temu, że zamknięcie ulicy zbiegło się w czasie z początkiem letniego rozkładu jazdy, na przystankach miały pojawić się tabelki uwzględniające już zmienione trasy. Zarząd Transportu Miejskiego opracował nawet dokładne rozkłady.

Wczoraj urzędnicy z Ratusza zaskoczyli ZTM informacją, że nie da się wysłać autobusów na objazd przy Poczcie Głównej, bo ta część Krakowskiego Przedmieścia będzie w czwartek zamknięta (procesja Bożego Ciała i późniejszy koncert na pl. Litewskim).

– Dlatego w Boże Ciało do godz. 22 autobusy będą kursowały starymi trasami przez ul. 3 Maja, a na objazdy trafią od godz. 22 – mówi Tomasz Siedlecki z ZTM. Teraz ZTM ma dodatkowy problem: 23 czerwca nie będzie już obowiązywał "zwykły” rozkład, a nowy nie przewiduje, by cokolwiek jeździło przez ul. 3 Maja.

Skąd pasażerowie mają wiedzieć, o której godzinie pojedzie ich autobus?

– Pracujemy nad rozwiązaniem tej kwestii – odpowiada Siedlecki. Jednym z rozwiązań jest ułożenie specjalnego rozkładu tylko na jeden dzień i to z zastrzeżeniem, że jest aktualny tylko do godz. 22. Po tej godzinie pasażerowie musieliby iść na przystanek gdzie indziej, np. chętni do jazdy linią 26 musieliby z pl. Litewskiego spacerować aż pod dawne kino Kosmos lub komendę policji.

O decyzjach w tej sprawie niezwłocznie poinformujemy na naszym portalu.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
Św. Bogimił
coś jest nie tak
antyŻUK
(3) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Św. Bogimił
Św. Bogimił (17 czerwca 2011 o 17:05) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[color="#4B0082"]KULawy i PATologiczny Cyrk KATolicki:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

Kogo uznać za winnego powstałego Cyrku?
Czy przypadkiem wina nie leży w zakłócających porządek publiczny [color="#FF0000"]Procesjach Bożego Ciała[/color], które w KULturalny sposób organizuje Kościół,alena ten temat nawet w Niebieskich KULuarach panuje Św.(irnięty) Spokój - identyczny jak o przypadłości [color="#FF0000"]ECCLESIOFOBII nekającej księŻULKÓW[/color].

[color="#FF0000"]Teraz strach nawet chodzić do Kościoła, bo nie wiadomo czy przy Ołtarzu Pańskim, w Konfesjonale, na Ambonie, na Katechezie nie stoją Przebierańcy! i czy z Tacą nie zapier...nicza Przebieraniec.

Identyczny strach towarzyszyć powinien rodzicom będącym w Św.(irniętym) Okresie I-Komunii Św. - czy w Konfesjonale nie siedzi Przebieraniec lub księŻULEK o specjalności PEDO, który ukryty w mrokach Konfesjonału w ramach Pokuty może umówić się na randkę z Dzieckiem - dla Dziecka to Pokuta, a dla księŻULKA nagroda!, a na dokładkę dla Dziecka to jeszcze zostaje Pamiątka I Komunii Św.[/color] (choć nie tylko) - [color="#FF0000"]często z finałem w Sądzie[/color]!

Jak pokazuje artykuł „Kara w zawieszeniu dla księdza za molestowanie 15-latki” ([color="#FF0000"]D.W. Z dn. 7.VI.2011) to pomysłowość ksieŻULKÓW nie ma końca i jadą równo nawet w czasie Bierzmowania, w czasie którego Sakramentu [/color]ma zstąpić Światło Ducha Św.(irniętego).
KsięŻULKI mają do czynienia z dziećmi, są zatrudniani w szkołach... - nauczyciel. policjant za taki numer leci z zawodu, a księŻULEK może walić KULejne małolaty... dziwne, że [color="#FF0000"]nie dostał zakazu wykonywania zawodu [/color]– to już prawdziwy zawód..., a [color="#FF0000"]księŻULKI dalej uczą jak Mańka[/color] (g)[color="#FF0000"]ruchała z Gołębiem, cytują Pedofilskie Wycie Wyposzczonego Jezusa „DOPUŚĆCIE DZIATKOM PRZYCHODZIĆ DO MNIE, BO DO NICH NALEŻY KRÓLESTWO NIEBIESKIE” wśród Pedofilskich pień: „Kiedyś o Jezu chodził po świecie, brałeś dziateczki w objęcia swe...”[/color]
[color="#FF0000"]Strach nawet pomyśleć o Ostatnim Namaszczeniu[/color]..., a tu jeszcze w KULejce [color="#FF0000"]9 Pierwszych Piątków Miesiąca obfitujące w Łaski z Bożej Łaski[/color]...

Tym wszystkim Św. Poczynaniom powinien zsyłać swe Światło [color="#FF0000"]Duch Św[/color].(irniety) z nowym Image – [color="#FF0000"]KULoPATwy[/color] pokazującej [color="#FF0000"]jak Kościół wyprowadził Lud Boży w pole[/color]..., a tam można zbierać naręcza[color="#FF0000"] Róży Duchownej i kąKULi [/color]– kąKUL jest to biblijny chwast [color="#FF0000"]KĄKOL podlewany Wodą Św.[/color] - i sypać księŻULKOM pod nogi[color="#FF0000"] w czasie Procesji Bożego Ciała [/color]– Ministerstwo e[color="#FF0000"]KUL[/color]ogii ([color="#FF0000"]Lublin, al.Racławickie14[/color]) powinno przyznać za te wyczyny własną nagrodę bo[color="#FF0000"] odpada sprzątanie ulic po przemarszu Orszaku Duchownego.[/color]

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW [/color]- czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – [color="#FF0000"]Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.

Zostańcie z B(L)OGIEM [/color]

Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)[/color]
Rozwiń
coś jest nie tak
coś jest nie tak (17 czerwca 2011 o 17:01) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Dlaczego akurat linie nr. 57 i 26 będą jeździć przez długosza?? Jedna i druga trasa prowadzi z czubów do centrum i akurat one zostały skierowane tą ulicą. Do tego dochodzi linia 40 i 44 których trasy w dużej części się pokrywają. Nie wiem kto zasiada w ZTM ale z pewnością nie powinien tam być...
Rozwiń
antyŻUK
antyŻUK (17 czerwca 2011 o 15:00) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Nic dodać, nic ująć oto cały tubtin. Miasto inspiracji... Co na to Żuk ?? Dalej będzie utrzymywał takich dyrektorów ??
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (3)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!