niedziela, 18 lutego 2018 r.

Lublin

Czat z Januszem Palikotem

  Edytuj ten wpis
Dodano: 22 lutego 2011, 11:07

Janusz Palikot w naszej redakcji (fot. Wojciech Nieśpiałowski)
Janusz Palikot w naszej redakcji (fot. Wojciech Nieśpiałowski)

Czat z Januszem Palikotem. Były poseł odpowiada na pytania Internautów Dziennika Wschodniego.

WIDEO

Czat z posłem Palikotem - jak wysłać pytanie

W czacie mogą wziąć udział posiadacze kont na Facebooku. Zadać pytanie można pisząc na alarm24@dziennikwschodni.pl lub wejść na nasz profil utworzony w tym portalu, uprzednio klikając na przycisk "Lubię to”.

Można go śledzić także na portalu www.dziennikwschodni.pl. Najciekawsze pytania i odpowiedzi opublikujemy we wtorkowym papierowym wydaniu Dziennika Wschodniego.

Czat można też śledzić na portalu społecznościowym Facebook www.facebook.com/dziennikwschodni
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
Pan Bug
Gość
wes
(27) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Pan Bug
Pan Bug (24 lutego 2011 o 14:07) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[color="#000080"]WSPOMNIENIE POŚMIERTNE:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy Kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
Wśród wielu problemów poruszanych w artykule jest i ten zaliczany do Hitów XXI wieku - Śmierć ArcyPasterza:
[color="#FF0000"]Szum zrobiony bez żadnej zwłoki[/color] wokół zwłok ArcyPasterza[color="#FF0000"] wskazuje na brak dojrzałości emocjonalnej – tylko dzieci robią dużo hałasu w czasie zabawy[/color]. Sam zaś ArcyPasterz „był Człowiekiem dialogu” - [color="#FF0000"]stosował najnowszą formę dialogu przez monolog[/color], w rozumieniu księŻULKÓW jest to Homilia. [color="#FF0000"]Najlepiej też czuł się wśród Baranów, którym przewodził i dziwne, że na pogrzebie nikt nie beczał!.[/color]
[color="#FF0000"]Od samego początku[/color] istnienia Boskiej Firmy z siedzibą w Vaticano [color="#FF0000"]nikt nie wie KTO BYŁ OJCEM JEZUSA[/color].Od początku też zamieniają[color="#FF0000"] JEDNO NA DRUGIE[/color] twierdząc, że to CUDA, a nawet[color="#FF0000"] ArcyPasterz uczył, że cud to COŚ Z NICZEGO [/color]i sypał jak z rękawa: [color="#FF0000"]zamianę wody w wino; chorych na zdrowych[/color]... i tylko nie mogą zamienić[color="#FF0000"] pijanych na trzeźwych i głupich na mądrych - w tym względzie nawet Biblijny Jezus wysiadał[/color].–[color="#FF0000"]Nikt z Trzody[/color] Baranów[color="#FF0000"] ArcyPasterza się o tym nie połapał[/color].
Nadeszła też [color="#FF0000"]Era Mikołaja Kopernika[/color] i to On pokazał Panu Bogu, [color="#FF0000"]że coś pokręcił stwarzając świat i kręci nie tym, co się kręci[/color]...
Tworzyła się Historia Kościoła wraz z upływem czasu i [color="#FF0000"]w latach 1980-tych KUL-awy ks. mgr-ant uczył Lud Boży z błędami, których nie widziały nawet tęgie umysły[/color] pół[color="#FF0000"]Świat[/color](k)[color="#FF0000"]a Naukowego, do tej pory na[/color] (o)[color="#FF0000"]błędnej nauce zdobywane są KUL-awe tytuły naukowe jak Mańka [/color](g)[color="#FF0000"]ruchała z Gołębiem[/color], a te sprawy w Polsce załatwił[color="#FF0000"] Jan Parandowski w „Mitologii greckiej”[/color] , co zawarł więc ArcyPasterz w swojej teorii ewolucji – chyba jedynie to, że pominął Benka XVI przemienionego na drodze KUL-awej ewolucji[color="#FF0000"] ze Szkopa na Boga[/color], a jak się dowiedział - to zawał gotów!
[color="#FF0000"]Zjechała się cała potęga Niebieskich Umysłów[/color] z Prymasem – Emerytem [color="#FF0000"]Józefem Glempem [/color]włącznie (2x na Liście Wildsteina), który za prezydentury Aleksandra Kwaśniewskiego i sprawy Jedwabnego dał KUL-awy i PAT-ologiczny [color="#FF0000"]PO-PiS elokwencji płynącej z Natchnienia Ducha Św.[/color](irniętego) „[color="#FF0000"]ZA MORDY PRZEPRASZAŁ NIE BĘDĘ[/color]” - odszedł na emeryturę i [color="#FF0000"]za swoją nie przeprosił[/color]! Czas płynie, [color="#FF0000"]reklama[/color] pół[color="#FF0000"]Świat[/color](k)[color="#FF0000"]a Naukowego[/color] KUL-awego i PAT-ologicznego osiąga punkt KULminacyjny, czyli[color="#FF0000"] sięga nieba[/color], a tu rok
2011 i lubelscy [color="#FF0000"]Pallotyni[/color],a może już [color="#FF0000"]Pall[/color]...[color="#FF0000"]anty[/color] (al. Warszawska, Lublin)[color="#FF0000"] od X lat zapier[/color]...niczają każdej niedzieli w południe [color="#FF0000"]„AVE MARIA” F. Schuberta mającego tylko 50% wspólnego z tym, co napisał Schubert – tylko dla Półgłówków[/color]...Pokazywanie samego ArcyPasterza w pozytywnym świetle też wygląda dziwnie, bo:
rozmowy z Nim żadnej nie było – [color="#FF0000"]z Jego strony leciały same monologi[/color] (materiały nawet w TVP Lublin).
Jak wyglądał Rząd R.P.na głośnych Funebraliach?
Prezydent R.P.,[color="#FF0000"] B. Komorowski, którego z błotem mieszały księŻULKI [/color]chyba załamując ręce westchnął: „[color="#FF0000"]Broń mnie BORze[/color]”.
Samo zaś[color="#FF0000"] pośmiertne odznaczenie ArcyPasterza Krzyżem przez Prezydenta R.P.[/color]wygląda dziwnie – to przecież [color="#FF0000"]Dzięki Bogu SB-ki w latach 1980-tych zamknęli Bronisława Komorowskiego za działalność w SOLIDARNOŚCI, a sam ArcyPasterz Józef Życiński to „FILOZOF”[/color]! - mało tego:
Zmarły Arcypasterz [color="#FF0000"]na równi z innymi rozpier[/color]...niczał [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚCORGANISTÓW[/color] w latach 1980-tych –

OTO OPRAWCY ZWIĄZKOWI:

[color="#FF0000"]1) OJCIEC ŚW., PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP, BP. BOLESŁAW PYLAK I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS. EDWARD PUDEŁKO ORAZ CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA!

2) OJCIEC ŚW. JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ DZIEŻA (ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ), KS. MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄAR RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA...[/color]

Obracając się w Świecie[color="#FF0000"] KANIBALIZMU [/color](„wziął chleb... i rzekł <<[color="#FF0000"]Bierzcie i jedzcie - To Jest Ciało Moje[/color]>>”) i
[color="#FF0000"]WAMPIRYZMU[/color] („wziął kielich.. i rzekł <<[color="#FF0000"]Bierzcie i pijcie - To Jest Krew Moja[/color]>>”) i to KANIBALIZMU z WAMPIRYZMEM urojonego - taka [color="#FF0000"]Ostatnia KUL-acja [/color]- bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli Kanibalizm po wegetariańsku! -, a Krew Pańska nie jest krwią ...[color="#FF0000"]ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI[/color] panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat, [color="#FF0000"]CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...”[/color]

A Lud Boży i Rząd R.P.: „[color="#FF0000"]Ciało Pańskie[/color]” - „[color="#FF0000"]AMEN[/color]”!

Na wieczną pamiątkę KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC całą ostatnią drogę (z Katedry do Krypty) [color="#FF0000"]wykłada kąKULami[/color]*, a[color="#FF0000"] na krypcie składa Różę Duchowną[/color] i proponuje, aby wypełniając pozostałą po Nim pustkę w supermarketach i innych punktach cywilnych (KULeje, Lotnictwo, Żegluga, Dworce PKS, KULejowe, przystanki...) księŻULKI odprawiały Msze Św. Za Spokój Duszy, z gwarancją, że Oni dobrze chowają „[color="#FF0000"]bo jak do tej pory nikt nie wstał[/color]” i tak wygląda w żargonie kościelnym „[color="#FF0000"]zabawa w chowanego” czyli Pogrzeb!, a Pogrzebacze też stanęły na wysokości zadania i było z czego wybrać[/color]...

„[color="#FF0000"]Metropolita lubelski: Ciszej nad tą trumną[/color]" dodano: 27 stycznia 2008, 11:23 „ - pisał o katastrofie lotniczej pod Mirosławcem ustami Dziennikarzy „D.W.” co w finale dało [color="#FF0000"]jedną wielką targowicę[/color]... potwierdzający znany polski slogan: "[color="#FF0000"]DOROSŁE DZIECI MAJĄ ŻAL ZA KIEPSKI PRZEPIS NA TEN ŚWIAT[/color]".
Biblia też nie pozostaje bez echa, bo „[color="#FF0000"]JEŚLI NIE STANIECIE SIĘ JAKO DZIECI NIE WEJDZIECIE DO KRÓLESTWA NIEBIESKIEGO[/color]”.

Nie można i też nie wypada w Fatalnych i Ferbunalnych Funebraliach pominąć tego, co mówił były już ArcyPasterz: sięgając zaś do współczesnego języka RŻNĄŁ GŁUPA NA CAŁEGO i dziwne, że dziennikarze to puścili w TVN([color="#FF0000"]19.VIII.2010 "Fakty po Faktach"[/color])! W Słowie Bożym kierowanym do Ludu z ust Axcelencji leciał „HEPNING” i „...MAN...” (strongman; superman...)- pisownia fonetyczna, czyli tak jak Axcelencja pedoł! W Krzyżowym Ogniu Pytań GŁOS BOŻY DOSTAWAŁ DELIRKI...
[color="#FF0000"]Kończąc Vatykańską Szkołę Aktorską zwaną Seminarium Duchowne (Wyższe) przygotowani są wszyscy do odgrywania ino jednej roli sprzed ponad 2000 lat!

Szkoda, że ArcyPasterzowi nie włożono do trumny kamerki bezprzewodowej,[/color] a każdy – na całym świecie – mógłby przekonać się jak wygląda w realu transmisja śmierci na żywo – nawet 3 lub 5D.

Nadając zaś Krzyż pośmiertnie Rząd podkreślał rolę Kościoła – jak do tej pory nikt nie rozwija tego wątku, bo też i nie ma co, a o roli jaką odgrywa Kościół było trochę wcześniej.


Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW[/color] - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – [color="#FF0000"]Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.

Zostańcie z B(L)OGIEM[/color]

Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
[/color]
* kąKUL – biblijny chwast KĄKOL podlewany Wodą Święconą.
Rozwiń
Gość
Gość (24 lutego 2011 o 10:16) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
miał REALNĄ szansę zmian - tylko mordę wydzierał i skakał po stercie papierów. A co zrobił? NIC. Taki to z niego działacz - mocny w gębie.
Rozwiń
wes
wes (23 lutego 2011 o 21:12) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Masz Pan mój głos.
Rozwiń
Marian P. z Biłgoraja
Marian P. z Biłgoraja (23 lutego 2011 o 10:54) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Niczego nowego nie powiedział i niczego dobrego zrobił ani w życiu rodzinnym, ani w polityce. Żadnego pozytywnego programu, tylko urządzać hece - to jedyny cel. Palant dalej pie..rzy jak potłu..ony.
Rozwiń
Gość
Gość (23 lutego 2011 o 09:10) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='komunista' timestamp='1298448097' post='441347']
Czyżbyś była od sprawdzania czystości czyichś odbytów?
Tak poza czystością z racji tego że mam już swoje 50 lat widzę, że jedyną polityczną szansą dla tego kraju jest Pan Janusz.W najbliższych wyborach poprę Go z całą rodziną i licznym gronem znajomych!!!!
[/quote]
Dobrze ze to tylko ty i jeszcze kilku oszolomow bedzie na niego glosowac i nikt wiecej.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (27)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!