czwartek, 22 lutego 2018 r.

Lublin

Czat z posłanką Joanną Muchą. Przeczytaj i zobacz relację (wideo)

  Edytuj ten wpis
Dodano: 14 lutego 2011, 10:42

Posłanka Joanna Mucha w redakcji Dziennika Wschodniego (Wojciech Nieśpiałowski)
Posłanka Joanna Mucha w redakcji Dziennika Wschodniego (Wojciech Nieśpiałowski)

O godz. 11 rozpoczyna się czat z Joanną Muchą. Posłanka PO odpowiada na pytania Internautów.

WIDEO

11:18 Internauta Dziennika Wschodniego: Zwracam się z pytaniem do P. Muchy, aby wymieniła, co zrobiła w czasie Swojej kadencji sejmowej dla Lublina. Proszę powiedzieć gdzie mogę znaleźć odpowiedzi na zadawane pytania.

Joanna Mucha: Odsyłam na moją stronę internetową www.joannamucha.pl. Przypominam też, że zgodnie z konstytucją jesteśmy posłami, którzy reprezentują wszystkich Polaków a nie region. A jeśli chodzi o konkrety duży wpływ na zmianę algorytmu podziału środków na służbę zdrowia w woj. lubelskim (wzrost środków dla Lubelszczyzny), działania na rzecz budowy S17, podjęcie próby stworzenia ośrodków dla dzieci z niepełnosprawnościami, parę setek drobnych spraw jakie podejmowałam jako konsekwencje spotkań z mieszkańcami w moim biurze poselskim.

11:10 Internauta Dziennika Wschodniego: Czy będzie pani jedynką Platformy w jesiennych wyborach?

Joanna Mucha: Zgodnie z zaleceniami naszych szefów, to wiem, to że będę miała miejsce w pierwszej czwórce. Jest nas czworo posłów na liście w tym okręgu i mamy zajmować na początkowe pozycje. Która to będzie konkretnie pozycja - ma to znaczenie drugorzędne.

11:05 Internauta Dziennika Wschodniego: Kto pod panią kopie dołki? Wywiad ukazał się w partyjnej gazecie, teraz partyjni koledzy mówią, że po wypowiedzi o starych ludziach pani nie zasłużyła na pierwsze miejsce na liście wyborczej.

Joanna Mucha: Mam wrażenie, że rzeczywiście zbieżność czasu, kiedy tworzymy listę wyborczą i tej sytuacji, to nie przypadek, ale nie spodziewam się żeby stali za tym moi przyjaciele z Platformy. Raczej przypuszczałabym, że była to próba osłabienia potencjalnego lidera przez konkurentów z innych partii.

11:00 Mateusz Gortat: Jak Pani rodzice zareagowali na Pani słowa "Tylko jaki jest sens wykonywania takiej operacji (biodra) u 85-latka, który nie chodzi i nie będzie chodzić, bo się nie zrehabilituje”? Czy gdyby chodziło o Pani mamę, Pani opinia na ten temat był...aby identyczna? (P.S. skoro lekarze chcą taką operację wykonać u 85latki znaczy, że zrobili bilans zysków i strat, ocenili ryzyko i uznali operację za konieczną i potrzebną w celu poprawy zdrowia pacjentki... Pani może nie widzieć sensu ekonomicznego...).

Joanna Mucha: Moi rodzice zgodnie z moimi przypuszczeniami nie uwierzyli, że takie może być moje przesłanie. Ja w tym wywiadzie mówiłam o złym kwalifikowaniu pacjentów do świadczeń medycznych, czyli o takich sytuacjach, które naprawdę się zdarzają, kiedy wykonanie świadczenia niesie za sobą większe niebezpieczeństwo niż korzyść zdrowotną.

10:55 Posłanka jest już w naszej redakcji. Czekamy na Wasze pytania.

Udostępnij na Facebook  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
urami
urami
Niekumaty Bolek II
(9) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

urami
urami (16 lutego 2011 o 00:14) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='Gość' timestamp='1297679007' post='437258']
Przypominam diametralnie różne wypowiedzi Posłanki Muchy.

Te z partyjnej gazetki PO "POgłos" (autoryzowane "pośpiesznie") i te drugie, autoryzowane "bez pośpiechu", poprawione dopiero wtedy gdy wszystkie media ją ośmieszyły.
Te "poprawne politycznie" umieściła na swojej stronie internetowej.


Wywiad autoryzowany "w pośpiechu" :
"Jaki jest sens wykonywania takiej operacji u 85-latka, który nie chodzi i nie będzie chodzić, bo się nie zrehabilituje"

Powtórnie autoryzowany wywiad :

"Jeśli w wyniku takiego postępowania operacji poddaje się pacjenta, który już od kilku lat nie chodzi, ma zwiotczałe mięśnie, bardzo słaby kontakt z otoczeniem a dodatkowo problemy kardiologiczne – to poddanie takiego pacjenta operacji w większym stopniu zagraża jego życiu niż służy jego poprawie"

Wywiad autoryzowany "w pośpiechu" :
"Starsi ludzie przyzwyczajeni do traktowania wizyt u lekarza co dwa tygodnie jako rozrywki"

Powtórnie autoryzowany wywiad :
"Starsi ludzie są często odsyłani po kilka, czasem kilkanaście razy między lekarzem a diagnostyką i w rezultacie spędzają w poczekalniach całe dni. Kiedyś nawet nazwałam to wycieczkami. To nie jest dobre ani dla nich, ani dla systemu"

Uczcie się maluczcy od Posłanki Muchy jak zmieniać zdanie w zależności od tego, czy na następne 4 lata będzie robota na garnuszku państwa w Sejmie, czy nie będzie tej roboty.
[/quote]
Dokładnie. Kłamcie , a potem sprytnie wybrnijcie z tego tak , aby Wasze kłamstwo stało się bardziej odzwierciedleniem ,,prawdy".Ta Pani pasuje , jak ulał do Partii Obłudy.
Rozwiń
urami
urami (16 lutego 2011 o 00:07) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Patrząc przez ekran komputera ludziom prosto w oczy łże Pani tak samo , jak jej partyjni koledzy . Nie ma Pani cywilnej odwagi przyznać się do tego , co faktycznie miała Pani na myśli mówiąc słowa , z których się Pani obecnie głupio tłumaczy. Takich zakłamanych osób nam we władzach rządowych nie potrzeba. Jak widać uroda nie zawsze idzie w parze z rozumem, więc czas dać sobie spokój Pani posłanko i zejść ze sceny politycznej....
Rozwiń
Niekumaty Bolek II
Niekumaty Bolek II (14 lutego 2011 o 20:18) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Powiem tak.
Panu Mucha powidziała co wiedziała.
Już tej Pani Dziękujemy.

Osobiście mam dość tej Pani w mediach.
Wolałbym aby wreszcie zamilkła.
Życzę jej aby miała więcej czasu dla rodziny. Wybory
już blisko.
Tej pani już dziękujemy. Wystarczająco ośmieszyła Lublin.
Rozwiń
Gość
Gość (14 lutego 2011 o 13:56) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
"Godz. 11:40 Pytanie Internauty "Dziennika Wschodniego" : Czy świętuje pani Walentynki? A jeśli tak to jak?

Joanna Mucha : Dostałam wczoraj wielkie malinowe serce. Z pewnością obcałujemy się też z moimi synami. Mimo że to komercyjne święto, to lubię Walentynki. Życzę wszystkim Czytelnikom prawdziwej miłości"


http://www.fakt.pl/m/Repozytorium.Obiekt.aspx/-580/-500/faktonline/634088612373983676.JPG
Czy takiej miłości (jak na fotce) życzy Czytelnikom Posłanka Mucha ?

Bo to nie jest mąż Pani Muchy. O lubelskim mężu jakoś nie wspomina odpowiadając na czacie internautom.
Rozwiń
Ilona
Ilona (14 lutego 2011 o 13:26) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Cały czat na stronie Dziennika Wschodniego

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110214/LUBLIN/711783937
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (9)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!