Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

25 kwietnia 2009 r.
22:34
Edytuj ten wpis

Czechów: Protest mieszkańców trwa

Autor: Zdjęcie autora Anna Hereta
0 28 A A

Trwa protest mieszkańców Czechowa przeciwko budowie biurowców koło ich bloków przy ul. Młodej Polski. W sobotę wieczorem spotkali się z zastępcą prezydenta Lublina Elżbietą Kołodziej - Wnuk.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Mieszkańcy osiedla Karłowicza przez dwa ostatnie dni blokowali wjazd na plac budowy Izby Skarbowej, która ma powstać przy ul. Smorawińskiego. Twierdzą, że o inwestycji nie zostali w pełni poinformowani. Najbardziej nie podoba im się to, że budynki powstaną blisko balkonów i okien ich mieszkań.

W sobotę na ul. Młodej Polski spotkała się z nimi wiceprezydent Elżbieta Kołodziej-Wnuk.

Sprawdzimy jeszcze raz, czy decyzja o pozwoleniu na budowę Izby Skarbowej była wydana zgodnie z prawem, ale w planie zagospodarowania przestrzennego ten teren był przeznaczony na obiekt użyteczności publicznej - powiedziała wiceprezydent.

Mieszkańcy bloków zapowiedzieli, że będą protestować do skutku, by dokuczliwa budowa została przerwana. Chwilowo odstąpili jednak od utrudniania pracy budowlańcom.




Komentarze 28

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Slodki cukier / 26 kwietnia 2009 o 22:27
Zgoszkniały Ferdynant napisał:
Kurcze, kretynie jeden, sugerujesz, że ta budowa to jakaś kara jest? W czasach demokracji masz wybór, chcesz tam mieszkać albo nie chcesz tam mieszkać - ale oczywiście to źli urzędnicy robią Ci na złość i stawiają kolejny urząd pod Twoim oknem, decydując o tym już jakieś cztery lata temu. Ludzie weźcie d**y w troki i weźcie się w końcu do roboty. A może taka duża inwestycja to wspaniała okazja to późniejszych zysków? Czy ktoś kiedykolwiek zastanowił się jakie z tego mogą być korzyści? Czy W y umiecie tylko narzekać?


Inwektywy zamiast argumentow - tylko tyle potrafisz?
Jezeli dla Ciebie demokracja to tylko swoboda przemieszczania sie to do powyzszego dodam - uwazaj bo Ciebie tez kiedys moga zeslac!!!


Inwektywy zamiast argumentow - tylko tyle potrafisz?
Jezeli dla Ciebie demokracja to tylko swoboda przemieszczania sie to do powyzszego dodam - uwazaj bo Ciebie tez kiedys moga zeslac!!! rozwiń
Avatar
~tom~ / 26 kwietnia 2009 o 21:34
21latek napisał:
no to prawda , ale moim zdaniem zatrudnianie powinno sie zmniejszac w jakis miastach powiatowych , typu lubartow, radzyn, hrubieszów... bo zrozum czlowieku ze lublin jest miastem wojewodzkim . No a z czego wiem na całym globie nie powstał jeszcze zaden system komputerowy sprawdzajacy te podania, odpowiadajacy na jakies skomplikowane pytania laikow , rozliczajacy wyrafinowane przestepstwa podatkowe, no chyba ze Ty masz taki program i w ponurych czelusciach swego umyslu go przetchowujesz....
Skoro tak nie chcecie urzedu skarbowego , to moze pojdziemy , podpalimy ratusz, starostwo, wszelkie urzedy zrownamy z ziemia a zamiast prezydenta miasta , Lublinem bedzie rzadzilo gremium z czechowa , tak ?


Taki "system komputerowy" istnieje i działa dobrze w Polsce. Napewno jest konkurencją dla "wprowadzacza danych" czy "przystawiacza pieczątek" pracujących w US. Wolałbym aby te pieniądze zostały wydane na inny cel. Każdy ma swoje zdanie.


Taki "system komputerowy" istnieje i działa dobrze w Polsce. Napewno jest konkurencją dla "wprowadzacza danych" czy "przystawiacza pieczątek" pracujących w US. Wolałbym aby te pieniądze zostały wydane na inny cel. Każdy ma swoje zdanie. rozwiń
Avatar
21latek / 26 kwietnia 2009 o 20:43
~tom~ napisał:
Czyli kilkuset urzędników przerzucających papiery będzie efektywniejszych od serwera ? Ja przyszłość widzę w uproszczeniu przepisów prawa podatkowego, zmiejszenie zatrudnienia w administacji skarbowej, a serwery nie zajmują wieżowca. Niedługo się okaże że najlepszym pracodawcą jest US ale to chyba nie te czasy ?

no to prawda , ale moim zdaniem zatrudnianie powinno sie zmniejszac w jakis miastach powiatowych , typu lubartow, radzyn, hrubieszów... bo zrozum czlowieku ze lublin jest miastem wojewodzkim . No a z czego wiem na całym globie nie powstał jeszcze zaden system komputerowy sprawdzajacy te podania, odpowiadajacy na jakies skomplikowane pytania laikow , rozliczajacy wyrafinowane przestepstwa podatkowe, no chyba ze Ty masz taki program i w ponurych czelusciach swego umyslu go przetchowujesz....
Skoro tak nie chcecie urzedu skarbowego , to moze pojdziemy , podpalimy ratusz, starostwo, wszelkie urzedy zrownamy z ziemia a zamiast prezydenta miasta , Lublinem bedzie rzadzilo gremium z czechowa , tak ?

no to prawda , ale moim zdaniem zatrudnianie powinno sie zmniejszac w jakis miastach powiatowych , typu lubartow, radzyn, hrubieszów... bo zrozum czlowieku ze lublin jest miastem wojewodzkim . No a z czego wiem na całym globie nie powstał jeszcze zaden system komputerowy sprawdzajacy te podania, odpowiadajacy na jakies skomplikowane pytania laikow , rozliczajacy wyrafinowane przestepstwa podatkowe, no chyba ze Ty masz taki program i w ponurych czelusciach swego umyslu go przetchowujesz....
Skoro tak nie chcecie urz... rozwiń
Avatar
Gość / 26 kwietnia 2009 o 20:40
Urząd skarbowy musi być, chociażby po to aby ktoś mógł w nim pracować, jeżeli ktoś z twojej rodziny miałby pracować w tym budynku, to broniłbyś budowy, zamiast wskazywać negatywne strony nowej skarbówki. I nie ufaj tak informatyzacji, bo wystarczy zmasowany atak DDos aby sparaliżować funkcjonowanie skarbówki na kilka dni, a to nie jest przyjemne dla nikogo.
Avatar
~tom~ / 26 kwietnia 2009 o 20:30
Czyli kilkuset urzędników przerzucających papiery będzie efektywniejszych od serwera ? Ja przyszłość widzę w uproszczeniu przepisów prawa podatkowego, zmiejszenie zatrudnienia w administacji skarbowej, a serwery nie zajmują wieżowca. Niedługo się okaże że najlepszym pracodawcą jest US ale to chyba nie te czasy ?
Avatar
21latek / 26 kwietnia 2009 o 20:14
dobrze rozliczamy sie przez internet , ale urzad tez musi miec siedzibe ... prawda ? , na dodatek jest to miasto wojewodzkie, swego rodzaju stolica Polski Wschodniej.... to gdzie mamy ten urzad ulokowac ? co ? w kosmosie ? a strzegł go bedzie kapitan planeta z kosmicznym szeryfem ? ... spojrz na mądrosc swej teorii...
Avatar
Gość / 26 kwietnia 2009 o 20:14
Ciężko będzie uzyskać dojazd od al. Smorawińskiego, droga wojewódzka, nawet probosz pobliskiego kościoła miał problemy z wybudowaniem dojazdu do parkingu, więc nie ma co liczyć na wjazd od tamtej strony. I tak ul. Szeligowskiego nie przebudują, została wyremontowana, chodnik postawiony i nie będzie zrobiony wjazd tuż przy samym sygnalizatorze.
Przecież ktoś musi kontrolować nasze rozliczenia, a miasto się rozwija więc budowa takiego budynku jest niezbędna.
Mnie bardziej cieszy widok budowanego budynku, niz zdemoralizowanych dzieci.
Avatar
~tom~ / 26 kwietnia 2009 o 20:00
Budowy pewnie nie przerwą a mieszkańcy liczą na zmiane lokalizacji budowanej drogi wewnętrznej. Tak to jest jak się nie konsultuje z sąsiadami za miedzy takiej inwestycji. Czyli zamiast rozliczania się z fiskusem drogą elektroniczną mamy następny biurowiec z urzędnikami do wyżywienia z naszych podatków zamiast odrobiny zieleni czy placu zabaw dla dzieci. Widze że niektórzy cofają się w rozwoju.
Avatar
Gość / 26 kwietnia 2009 o 19:48
Żadne prostesty nie przyniosły skutku, a tylko ludzie ośmieszają ul. Młodej Polski. O budowie to każdy wiedział kilka lat temu, jak usprzątneli teren, teraz to tylko gadki w stylu o niczym nas nie poinformowali, troche informacji już było, wystarczyło poszukać na internecie o tej inwestycji. Mój teren, robie na nim co chce, mam kasę na piramidę to ją buduje, a nawet oczyszalnie ścieków, ale się nie wtrącam na działkę sąsiadów, a widać, że tu protestują ludzie, którzy widzą wszędzie własny interes, wątpie, żeby swoim kosztem coś oddali.
Ludzie przestańcie się ośmieszać, będą się z was śmiać i tak nic nie zdziałacie, budowa jest LEGALNA i tak zbudują budynek, z waszymi blokadami czy bez, jeżeli będziecie dalej blokować, to zapłacicie za opóźnienia w budowie i dopiero będzie z was pośmielisko.

Mieszkaniec Mł. Polski, który się z was śmieje.
Żadne prostesty nie przyniosły skutku, a tylko ludzie ośmieszają ul. Młodej Polski. O budowie to każdy wiedział kilka lat temu, jak usprzątneli teren, teraz to tylko gadki w stylu o niczym nas nie poinformowali, troche informacji już było, wystarczyło poszukać na internecie o tej inwestycji. Mój teren, robie na nim co chce, mam kasę na piramidę to ją buduje, a nawet oczyszalnie ścieków, ale się nie wtrącam na działkę sąsiadów, a widać, że tu protestują ludzie, którzy widzą wszędzie własny interes, wątpie, żeby swoim kosztem coś oddali.
... rozwiń
Avatar
zjadacz_rozumow / 26 kwietnia 2009 o 18:28
ziomek napisał:
a skądżeś ty przyszedł
daj fote sygnetu szlacheckiego
budowa molochu biurokratycznego do łupienia naszych pieniędzy
banda nierobów od picia herbaty
też mi rozwój

No to zamiast urzedu skarbowego postawmy tam drukarnie pieniedzy , wszystkim blokujacym codziennie rano dostarczy sie 3 skrzynki kasy pod drzwi . Wtedy bedzie ok .... gdyby nie urząd skarbowy bucu to w naszym kraju by byly same malwersacje finansowe, dobrze kombinujesz panie...
Powiedz mi jeszcze jak okreslic grupe neandertalczykow blokujacych wjazdy na budowe, chociaz wiedza ze i tak nic nie zdziałaja, przeciez juz budowy nie cofna, to jest rozwoj prawda ? niech zaczna palic opony, albo ubiora sie w skóry zwierzece i stoja tam z dzidami, b.madre rozwiazania
rsacje finansowe, dobrze kombinujesz panie...
Powiedz mi jeszcze jak okreslic grupe neandertalczykow blokujacych wjazdy na budowe, chociaz wiedza ze i tak nic nie zdziałaja, przeciez juz budowy nie cofna, to jest rozwoj prawda ? niech zaczna palic opony, albo ubiora sie w skóry zwierzece i stoja tam z dzidami, b.madre rozwiazania rozwiń
Avatar
Slodki cukier / 26 kwietnia 2009 o 22:27
Zgoszkniały Ferdynant napisał:
Kurcze, kretynie jeden, sugerujesz, że ta budowa to jakaś kara jest? W czasach demokracji masz wybór, chcesz tam mieszkać albo nie chcesz tam mieszkać - ale oczywiście to źli urzędnicy robią Ci na złość i stawiają kolejny urząd pod Twoim oknem, decydując o tym już jakieś cztery lata temu. Ludzie weźcie d**y w troki i weźcie się w końcu do roboty. A może taka duża inwestycja to wspaniała okazja to późniejszych zysków? Czy ktoś kiedykolwiek zastanowił się jakie z tego mogą być korzyści? Czy W y umiecie tylko narzekać?


Inwektywy zamiast argumentow - tylko tyle potrafisz?
Jezeli dla Ciebie demokracja to tylko swoboda przemieszczania sie to do powyzszego dodam - uwazaj bo Ciebie tez kiedys moga zeslac!!!


Inwektywy zamiast argumentow - tylko tyle potrafisz?
Jezeli dla Ciebie demokracja to tylko swoboda przemieszczania sie to do powyzszego dodam - uwazaj bo Ciebie tez kiedys moga zeslac!!! rozwiń
Avatar
~tom~ / 26 kwietnia 2009 o 21:34
21latek napisał:
no to prawda , ale moim zdaniem zatrudnianie powinno sie zmniejszac w jakis miastach powiatowych , typu lubartow, radzyn, hrubieszów... bo zrozum czlowieku ze lublin jest miastem wojewodzkim . No a z czego wiem na całym globie nie powstał jeszcze zaden system komputerowy sprawdzajacy te podania, odpowiadajacy na jakies skomplikowane pytania laikow , rozliczajacy wyrafinowane przestepstwa podatkowe, no chyba ze Ty masz taki program i w ponurych czelusciach swego umyslu go przetchowujesz....
Skoro tak nie chcecie urzedu skarbowego , to moze pojdziemy , podpalimy ratusz, starostwo, wszelkie urzedy zrownamy z ziemia a zamiast prezydenta miasta , Lublinem bedzie rzadzilo gremium z czechowa , tak ?


Taki "system komputerowy" istnieje i działa dobrze w Polsce. Napewno jest konkurencją dla "wprowadzacza danych" czy "przystawiacza pieczątek" pracujących w US. Wolałbym aby te pieniądze zostały wydane na inny cel. Każdy ma swoje zdanie.


Taki "system komputerowy" istnieje i działa dobrze w Polsce. Napewno jest konkurencją dla "wprowadzacza danych" czy "przystawiacza pieczątek" pracujących w US. Wolałbym aby te pieniądze zostały wydane na inny cel. Każdy ma swoje zdanie. rozwiń
Avatar
21latek / 26 kwietnia 2009 o 20:43
~tom~ napisał:
Czyli kilkuset urzędników przerzucających papiery będzie efektywniejszych od serwera ? Ja przyszłość widzę w uproszczeniu przepisów prawa podatkowego, zmiejszenie zatrudnienia w administacji skarbowej, a serwery nie zajmują wieżowca. Niedługo się okaże że najlepszym pracodawcą jest US ale to chyba nie te czasy ?

no to prawda , ale moim zdaniem zatrudnianie powinno sie zmniejszac w jakis miastach powiatowych , typu lubartow, radzyn, hrubieszów... bo zrozum czlowieku ze lublin jest miastem wojewodzkim . No a z czego wiem na całym globie nie powstał jeszcze zaden system komputerowy sprawdzajacy te podania, odpowiadajacy na jakies skomplikowane pytania laikow , rozliczajacy wyrafinowane przestepstwa podatkowe, no chyba ze Ty masz taki program i w ponurych czelusciach swego umyslu go przetchowujesz....
Skoro tak nie chcecie urzedu skarbowego , to moze pojdziemy , podpalimy ratusz, starostwo, wszelkie urzedy zrownamy z ziemia a zamiast prezydenta miasta , Lublinem bedzie rzadzilo gremium z czechowa , tak ?

no to prawda , ale moim zdaniem zatrudnianie powinno sie zmniejszac w jakis miastach powiatowych , typu lubartow, radzyn, hrubieszów... bo zrozum czlowieku ze lublin jest miastem wojewodzkim . No a z czego wiem na całym globie nie powstał jeszcze zaden system komputerowy sprawdzajacy te podania, odpowiadajacy na jakies skomplikowane pytania laikow , rozliczajacy wyrafinowane przestepstwa podatkowe, no chyba ze Ty masz taki program i w ponurych czelusciach swego umyslu go przetchowujesz....
Skoro tak nie chcecie urz... rozwiń
Avatar
Gość / 26 kwietnia 2009 o 20:40
Urząd skarbowy musi być, chociażby po to aby ktoś mógł w nim pracować, jeżeli ktoś z twojej rodziny miałby pracować w tym budynku, to broniłbyś budowy, zamiast wskazywać negatywne strony nowej skarbówki. I nie ufaj tak informatyzacji, bo wystarczy zmasowany atak DDos aby sparaliżować funkcjonowanie skarbówki na kilka dni, a to nie jest przyjemne dla nikogo.
Avatar
~tom~ / 26 kwietnia 2009 o 20:30
Czyli kilkuset urzędników przerzucających papiery będzie efektywniejszych od serwera ? Ja przyszłość widzę w uproszczeniu przepisów prawa podatkowego, zmiejszenie zatrudnienia w administacji skarbowej, a serwery nie zajmują wieżowca. Niedługo się okaże że najlepszym pracodawcą jest US ale to chyba nie te czasy ?
Avatar
21latek / 26 kwietnia 2009 o 20:14
dobrze rozliczamy sie przez internet , ale urzad tez musi miec siedzibe ... prawda ? , na dodatek jest to miasto wojewodzkie, swego rodzaju stolica Polski Wschodniej.... to gdzie mamy ten urzad ulokowac ? co ? w kosmosie ? a strzegł go bedzie kapitan planeta z kosmicznym szeryfem ? ... spojrz na mądrosc swej teorii...
Avatar
Gość / 26 kwietnia 2009 o 20:14
Ciężko będzie uzyskać dojazd od al. Smorawińskiego, droga wojewódzka, nawet probosz pobliskiego kościoła miał problemy z wybudowaniem dojazdu do parkingu, więc nie ma co liczyć na wjazd od tamtej strony. I tak ul. Szeligowskiego nie przebudują, została wyremontowana, chodnik postawiony i nie będzie zrobiony wjazd tuż przy samym sygnalizatorze.
Przecież ktoś musi kontrolować nasze rozliczenia, a miasto się rozwija więc budowa takiego budynku jest niezbędna.
Mnie bardziej cieszy widok budowanego budynku, niz zdemoralizowanych dzieci.
Avatar
~tom~ / 26 kwietnia 2009 o 20:00
Budowy pewnie nie przerwą a mieszkańcy liczą na zmiane lokalizacji budowanej drogi wewnętrznej. Tak to jest jak się nie konsultuje z sąsiadami za miedzy takiej inwestycji. Czyli zamiast rozliczania się z fiskusem drogą elektroniczną mamy następny biurowiec z urzędnikami do wyżywienia z naszych podatków zamiast odrobiny zieleni czy placu zabaw dla dzieci. Widze że niektórzy cofają się w rozwoju.
Avatar
Gość / 26 kwietnia 2009 o 19:48
Żadne prostesty nie przyniosły skutku, a tylko ludzie ośmieszają ul. Młodej Polski. O budowie to każdy wiedział kilka lat temu, jak usprzątneli teren, teraz to tylko gadki w stylu o niczym nas nie poinformowali, troche informacji już było, wystarczyło poszukać na internecie o tej inwestycji. Mój teren, robie na nim co chce, mam kasę na piramidę to ją buduje, a nawet oczyszalnie ścieków, ale się nie wtrącam na działkę sąsiadów, a widać, że tu protestują ludzie, którzy widzą wszędzie własny interes, wątpie, żeby swoim kosztem coś oddali.
Ludzie przestańcie się ośmieszać, będą się z was śmiać i tak nic nie zdziałacie, budowa jest LEGALNA i tak zbudują budynek, z waszymi blokadami czy bez, jeżeli będziecie dalej blokować, to zapłacicie za opóźnienia w budowie i dopiero będzie z was pośmielisko.

Mieszkaniec Mł. Polski, który się z was śmieje.
Żadne prostesty nie przyniosły skutku, a tylko ludzie ośmieszają ul. Młodej Polski. O budowie to każdy wiedział kilka lat temu, jak usprzątneli teren, teraz to tylko gadki w stylu o niczym nas nie poinformowali, troche informacji już było, wystarczyło poszukać na internecie o tej inwestycji. Mój teren, robie na nim co chce, mam kasę na piramidę to ją buduje, a nawet oczyszalnie ścieków, ale się nie wtrącam na działkę sąsiadów, a widać, że tu protestują ludzie, którzy widzą wszędzie własny interes, wątpie, żeby swoim kosztem coś oddali.
... rozwiń
Avatar
zjadacz_rozumow / 26 kwietnia 2009 o 18:28
ziomek napisał:
a skądżeś ty przyszedł
daj fote sygnetu szlacheckiego
budowa molochu biurokratycznego do łupienia naszych pieniędzy
banda nierobów od picia herbaty
też mi rozwój

No to zamiast urzedu skarbowego postawmy tam drukarnie pieniedzy , wszystkim blokujacym codziennie rano dostarczy sie 3 skrzynki kasy pod drzwi . Wtedy bedzie ok .... gdyby nie urząd skarbowy bucu to w naszym kraju by byly same malwersacje finansowe, dobrze kombinujesz panie...
Powiedz mi jeszcze jak okreslic grupe neandertalczykow blokujacych wjazdy na budowe, chociaz wiedza ze i tak nic nie zdziałaja, przeciez juz budowy nie cofna, to jest rozwoj prawda ? niech zaczna palic opony, albo ubiora sie w skóry zwierzece i stoja tam z dzidami, b.madre rozwiazania
rsacje finansowe, dobrze kombinujesz panie...
Powiedz mi jeszcze jak okreslic grupe neandertalczykow blokujacych wjazdy na budowe, chociaz wiedza ze i tak nic nie zdziałaja, przeciez juz budowy nie cofna, to jest rozwoj prawda ? niech zaczna palic opony, albo ubiora sie w skóry zwierzece i stoja tam z dzidami, b.madre rozwiazania rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 28

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tragiczny wypadek w Biłgoraju. Przyjaciele proszą o wsparcie dla rodziny Pawła
galeria

Tragiczny wypadek w Biłgoraju. Przyjaciele proszą o wsparcie dla rodziny Pawła 0 2

Przyjaciele Pawła, który kilka dni temu zginął w tragicznym wypadku w Biłgoraju, proszą o wsparcie dla jego rodziny, dwóch synów: Kuby i Bartka.

MUNDIAL 2018. Polska gra z Senegalem. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie

MUNDIAL 2018. Polska gra z Senegalem. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie 0 0

MUNDIAL 2018 Finałowe odliczanie zakończone! Już dziś o godzinie 17 na stadionie Spartaka w Moskwie reprezentacja Polski zmierzy się z Senegalem

Bunt rolników przeciwko niskim cenom malin - tłumy na spotkaniu w Bobach. A politycy się kłócą
tylko u nas
galeria

Bunt rolników przeciwko niskim cenom malin - tłumy na spotkaniu w Bobach. A politycy się kłócą 0 4

W centrum malinowego zagłębia, podkraśnickich Bobach było wczoraj kilkuset rolników. Przejechał też wiceminister rolnictwa. Były zarzuty, postulaty i obietnice. Nie było zaś jednomyślności, co do tego czy w proteście przeciwko niskim cenom na skupie, powstrzymanie się od zbioru malin ma jakikolwiek sens.

Wstrząsająca napaść w Lubelskiem. Gwałcili chłopaka kijem baseballowym i kluczem do kół
film

Wstrząsająca napaść w Lubelskiem. Gwałcili chłopaka kijem baseballowym i kluczem do kół 0 11

Pobili, wywieźli do lasu i znów katowali. Prokuratura mówi o „szczególnym udręczeniu”. Sprawcy zostali już aresztowani

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku 0 0

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta 1 0

Świetna pierwsza połowa, ale z fatalną skutecznością. A w drugiej wielkie męczarnie. Anglia ostatecznie wygrała jednak z Tunezją 2:1 po dwóch golach Harry’ego Kane’a. Ta druga padła w doliczonym czasie gry,

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 1 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 3 13

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 13 5

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 1 2

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 1 2

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 111 12

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 15

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!