Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 listopada 2007 r.
11:42
Edytuj ten wpis

Człowiek "Małpa” schwytany (wideo)

0 14 A A

Paweł M., zwany w środowisku przestępczym "Małpą” potrafił wspiąć się po elewacji nawet na szóste piętro. Policja naliczyła, że ma na koncie około 150 włamań.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
"Małpa” został zatrzymany w poniedziałek, kiedy po włamaniu do mieszkania przy ul. Lawinowej w Lublinie przyszedł z łupami do pasera. Czekali już na niego policjanci.

Paweł M. "fachu” nauczył się pracując w fabryce okien. Skonstruował nawet specjalny przyrząd, którym bez pozostawienia śladów pokonywał zabezpieczenia w oknach. Mężczyzna wybierał przypadkowe mieszkania. Miał buty, które ułatwiały wspinaczkę. Nakryty przez domowników potrafił skoczyć z balkonu na drugim piętrze.

- Z mieszkań zabierał przedmioty, które zmieściły mu się w kieszenie i plecak - mówi Janusz Wojtowicz, rzecznik KWP w Lublinie. - Z reguły były to pieniądze, biżuteria, aparaty fotograficzne, laptopy lub cyfrowe odtwarzacze.

Włamywacz poszedł na współpracę z policją. Od dwóch dni wskazuje mieszkania, które okradł. Policja zabezpieczyła około 500 przedmiotów, które pochodzą z włamań. Ofiary włamań mogą je zobaczyć w KWP w Lublinie przy ul. Narutowicza i sprawdzić czy pochodzą z ich mieszkań.
er

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ktosktos / 22 listopada 2007 o 09:25
to nieźle. myslisz, ze sie różni polak ze wschodu, zachodu, południa czy północy. To co piszesz świadczyo tym, ze rozumu to ty za dużo nie masz, sto razy mniej od małpy. ŻAL
Avatar
poszkodowany / 16 listopada 2007 o 09:05
OK, po wielu telefonach w końcu natrafiłem i na ten, ale namiar był tylko w Gazecie Wyborczej.Po przeczytaniu Dziennika nie wiadomo było gdzie i jak się o tym dowiadywać.teraz czekam na wezwanie na przegląd fantów ...
Avatar
konsument / 14 listopada 2007 o 21:02
Bardzo często widzę uwagi o tym, że komentarze się nie wyświetlają. sam zgłaszałem podobną uwagę wczoraj:http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20071112/ZAMOSC/71111013Widocznie administrator nie czyta tekstów, lub nie potrafi poradzić sobie z tym problemem.
Avatar
lipniak / 14 listopada 2007 o 17:33
Podobny do Bonda
Avatar
OSZUKANA / 14 listopada 2007 o 16:17
DALCZEGO KOMENTARZE INNYCH MOŻNA PRZECZYTAĆ TYLKO PO ZAMIESZCZENIU SWOJEGO!!!!!!!!!!!!!!!! O CO TU CHODZI DROGA REDAKCJO DZIENNIKA NIE LADNIE OSZUKIWAĆ SPOŁECZEŃSTWO PISZĄC POD TEKSTEM, ŻE NIE MA KOMENTARZY KIEDY SĄ????????????????????
Avatar
zadziwiona / 14 listopada 2007 o 16:11
A to drań!!! Jest bardzo niebezpieczny. Po wyjsciu będzie dalej to robił ala ostrożniej. Na tym polega jego niebezpieczeństwo.
Avatar
rzecznik / 14 listopada 2007 o 14:39
proszę zatem dzwonić na telefon podany w komunikacie W czasie przeszukań policjanci zabezpieczyli ponad 500 różnego rodzaju przedmiotów. W tej chwili nie ustaliliśmy jeszcze ich właścicieli. Dlatego też apelujemy do mieszkańców Lublina, którzy w okresie ostatnich dwóch lat stracili tego typu przedmioty w wyniku włamania by zgłaszali się do KWP w Lublinie przy ul. Narutowicza 73 po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Telefon czynny w godz. 8.00 - 15.00 nr (081) 535-54-76. Z poważaniem podinsp. Janusz Wójtowicz
Avatar
kat / 14 listopada 2007 o 14:20
puścić wolno. Niech szuka wsparcia u tych, których okradał. może któryś poda mu kromkę chleba i szklankę wody. Do mnie lepiej niech nie przychodzi. Już dwa razy mnie takie g.n.o.j.e jak on pozbawiły dorobku życia.
Avatar
(Anonimowy) / 14 listopada 2007 o 13:44
w sprawie fantów" malpy" trzeba dzwonic do dochodzeniówki 535-54-76.
Avatar
małpa / 14 listopada 2007 o 13:39
Avatar
ktosktos / 22 listopada 2007 o 09:25
to nieźle. myslisz, ze sie różni polak ze wschodu, zachodu, południa czy północy. To co piszesz świadczyo tym, ze rozumu to ty za dużo nie masz, sto razy mniej od małpy. ŻAL
Avatar
poszkodowany / 16 listopada 2007 o 09:05
OK, po wielu telefonach w końcu natrafiłem i na ten, ale namiar był tylko w Gazecie Wyborczej.Po przeczytaniu Dziennika nie wiadomo było gdzie i jak się o tym dowiadywać.teraz czekam na wezwanie na przegląd fantów ...
Avatar
konsument / 14 listopada 2007 o 21:02
Bardzo często widzę uwagi o tym, że komentarze się nie wyświetlają. sam zgłaszałem podobną uwagę wczoraj:http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20071112/ZAMOSC/71111013Widocznie administrator nie czyta tekstów, lub nie potrafi poradzić sobie z tym problemem.
Avatar
lipniak / 14 listopada 2007 o 17:33
Podobny do Bonda
Avatar
OSZUKANA / 14 listopada 2007 o 16:17
DALCZEGO KOMENTARZE INNYCH MOŻNA PRZECZYTAĆ TYLKO PO ZAMIESZCZENIU SWOJEGO!!!!!!!!!!!!!!!! O CO TU CHODZI DROGA REDAKCJO DZIENNIKA NIE LADNIE OSZUKIWAĆ SPOŁECZEŃSTWO PISZĄC POD TEKSTEM, ŻE NIE MA KOMENTARZY KIEDY SĄ????????????????????
Avatar
zadziwiona / 14 listopada 2007 o 16:11
A to drań!!! Jest bardzo niebezpieczny. Po wyjsciu będzie dalej to robił ala ostrożniej. Na tym polega jego niebezpieczeństwo.
Avatar
rzecznik / 14 listopada 2007 o 14:39
proszę zatem dzwonić na telefon podany w komunikacie W czasie przeszukań policjanci zabezpieczyli ponad 500 różnego rodzaju przedmiotów. W tej chwili nie ustaliliśmy jeszcze ich właścicieli. Dlatego też apelujemy do mieszkańców Lublina, którzy w okresie ostatnich dwóch lat stracili tego typu przedmioty w wyniku włamania by zgłaszali się do KWP w Lublinie przy ul. Narutowicza 73 po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Telefon czynny w godz. 8.00 - 15.00 nr (081) 535-54-76. Z poważaniem podinsp. Janusz Wójtowicz
Avatar
kat / 14 listopada 2007 o 14:20
puścić wolno. Niech szuka wsparcia u tych, których okradał. może któryś poda mu kromkę chleba i szklankę wody. Do mnie lepiej niech nie przychodzi. Już dwa razy mnie takie g.n.o.j.e jak on pozbawiły dorobku życia.
Avatar
(Anonimowy) / 14 listopada 2007 o 13:44
w sprawie fantów" malpy" trzeba dzwonic do dochodzeniówki 535-54-76.
Avatar
małpa / 14 listopada 2007 o 13:39
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze 0 0

Grzegorz Małys, ojciec 12-letniego Rafała, który zginął na przejściu dla pieszych wracając z zajęć na basenie, będzie mógł poznać opinie dotyczące pracy byłego już dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu. Sam domagał się ich ujawnienia. Prezydent Zamościa będzie musiał udostępnić te dokumenty

Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce od soboty w Lublinie

Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce od soboty w Lublinie 0 0

W ten weekend Lublin będzie gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski. Uroczyste otwarcie zaplanowano na sobotę, o godz. 17.30. Zawody oczywiście odbędą się na nowym stadionie przy Al. Piłsudskiego 22

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona 0 0

Bez tytułu, bez nadmiaru strof. Ale z cennymi uwagami stołecznego poety. Akurat coś na sobotni poranek

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie 1 0

W sobotę najważniejszy mecz klubowego sezonu. Punktualnie o 20.45 na stadionie w Kijowie w meczu finałowym zagrają Real Madryt i Liverpool

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 5 2

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 14 4

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 182 20

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 2 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 14 22

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS 0 0

Brianna Joelle Kiesel i Magdalena Szajtauer wzmocniły Pszczółkę Polski Cukier AZS UMCS Lublin. Dorota Mistygacz podpisała nowy kontrakt

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 1

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!