Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

23 grudnia 2016 r.
21:21

Cztery lata Portu Lotniczego Lublin. Lotnisko w liczbach

Autor: Zdjęcie autora toma
71 26 A A

Port Lotniczy Lublin swoją działalność rozpoczął 17 grudnia 2012 roku. 29 listopada w porcie zameldowała się milionowa pasażerka. Najbliższe plany spółki wiążą się ze wzrostem liczby podróżnych, ale też z rozbudową terminala. Jego przebudowa pozwoli na obsługiwanie do miliona osób rocznie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

 

 

 

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 23 grudnia 2016 o 22:46
+1
Bardzo dobrze że Lublin posiada port lotniczy w dzielnicy Świdnik.To daje szanse na rozwój regionu.Inną sprawą o co trzeba walczyć w Stolycy to to by nie podnoszono opłat dla lotniska.Niech nasi wybrańcy narodu pokarzą co potrafią poza puszczaniem przemówienia gen.Wojciecha Jaruzelskiego wprowadzającego stan wojenny.Do roboty.
Avatar
gucio / 3 stycznia 2017 o 07:59
do Dymany- 400 tysięcy podziel sobie przez 4 . ludzie po kilka razy w roku latają
Avatar
Gość / 2 stycznia 2017 o 13:45
Lotnisko w liczbach? No to proszę: rada nadzorcza PAWLAK-PSL, KALINOWSKI-PSL, SMOLARZ-PSL, Opielak - blisko z PSL, Wysocki - PO
Avatar
Gość / 29 grudnia 2016 o 20:24
Ze Świdnika do centrum Lublina mam bliżej niż z niektórych Lubelskich osiedli to co mi za różnica czy miejsce w którym mieszkam będzie sie nazywało tak czy tak kwestia umowna
Avatar
Gość / 28 grudnia 2016 o 18:33
Pan z kafeterii chyba zaspal, bo po 5 rano kawy jeszcze nie bylo. A automatow brak
Avatar
samulak / 27 grudnia 2016 o 23:17
Masz rację Świdnik to nie dzielnica to osiedle
Avatar
gvyy / 27 grudnia 2016 o 21:20
Świdnik to nie dzielnica Lublina....chciałbyś....
Avatar
Stefan Kisielewski post mortem / 27 grudnia 2016 o 17:42
SŁynny lot do Izraela na 2 dni za 1,35 mil. To dopiero i liczba i wydarzenie roku. No i konferencja o "sukcesach" pana szefa lotniska, pana o dużym brzuchu w nazwisku z "miasta" i podobnie pana z pojemnikiem na kwiatki w nazwisku "z chamowa". To, że każdy z nich jeszcze pracuje jest wymownym dowodem ruskich standardów w 2 najbiedniejszym mieście UE. Aaa i zdjęcie Żuka z Gąsiorowskim BOMBA!!! Ciekawe jakie doświadczenia wymieniali.
Avatar
Gość / 27 grudnia 2016 o 16:44
Postacie na lotnisku automaty z gorącymi napojami....czekając na nocne loty z opóznieniem to jakaś masakra....wszystko nieczynne...automatów brak
Avatar
Gość / 26 grudnia 2016 o 22:43
Jest błąd w opisie czwartego zdjęcia - jako rekordowy podany jest maj 2017 :) Pozdrawiam!
Avatar
gucio / 3 stycznia 2017 o 07:59
do Dymany- 400 tysięcy podziel sobie przez 4 . ludzie po kilka razy w roku latają
Avatar
Gość / 2 stycznia 2017 o 13:45
Lotnisko w liczbach? No to proszę: rada nadzorcza PAWLAK-PSL, KALINOWSKI-PSL, SMOLARZ-PSL, Opielak - blisko z PSL, Wysocki - PO
Avatar
Gość / 29 grudnia 2016 o 20:24
Ze Świdnika do centrum Lublina mam bliżej niż z niektórych Lubelskich osiedli to co mi za różnica czy miejsce w którym mieszkam będzie sie nazywało tak czy tak kwestia umowna
Avatar
Gość / 28 grudnia 2016 o 18:33
Pan z kafeterii chyba zaspal, bo po 5 rano kawy jeszcze nie bylo. A automatow brak
Avatar
samulak / 27 grudnia 2016 o 23:17
Masz rację Świdnik to nie dzielnica to osiedle
Avatar
gvyy / 27 grudnia 2016 o 21:20
Świdnik to nie dzielnica Lublina....chciałbyś....
Avatar
Stefan Kisielewski post mortem / 27 grudnia 2016 o 17:42
SŁynny lot do Izraela na 2 dni za 1,35 mil. To dopiero i liczba i wydarzenie roku. No i konferencja o "sukcesach" pana szefa lotniska, pana o dużym brzuchu w nazwisku z "miasta" i podobnie pana z pojemnikiem na kwiatki w nazwisku "z chamowa". To, że każdy z nich jeszcze pracuje jest wymownym dowodem ruskich standardów w 2 najbiedniejszym mieście UE. Aaa i zdjęcie Żuka z Gąsiorowskim BOMBA!!! Ciekawe jakie doświadczenia wymieniali.
Avatar
Gość / 27 grudnia 2016 o 16:44
Postacie na lotnisku automaty z gorącymi napojami....czekając na nocne loty z opóznieniem to jakaś masakra....wszystko nieczynne...automatów brak
Avatar
Gość / 26 grudnia 2016 o 22:43
Jest błąd w opisie czwartego zdjęcia - jako rekordowy podany jest maj 2017 :) Pozdrawiam!
Avatar
Gość / 25 grudnia 2016 o 21:13
Co w radzie lotniska robi ekipa PSL?
Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 7 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 13

Kolejki cudów nie było. Wisła powalczyła w Radomiu, ale urwała gospodarzom tylko jeden punkt po remisie 2:2. Znicz Pruszków i MKS Kluczbork wygrały swoje mecze. A to oznacza, że puławianie muszą przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Właśnie zaliczyli drugi spadek z rzędu i w następnym sezonie zagrają w III lidze

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 8

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 40 7

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 238 53

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 16

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 64 65

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 22 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 20 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!