Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 sierpnia 2011 r.
7:06
Edytuj ten wpis

Czuby: Pożar samochodów na Tymiankowej

Autor: Zdjęcie autora łm
0 38 A A
Akcja gaśnicza na ul. Tymiankowej (Tomasz Piekut)
Akcja gaśnicza na ul. Tymiankowej (Tomasz Piekut)

Trzy samochody spłonęły doszczętnie, a dwa częściowo w nocy przy ul. Tymiankowej w dzielnicy Czuby w Lublinie,. Prawdopodobna przyczyna pożaru to podpalenie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Od początku roku w Lublinie spłonęło około 50 aut. Co najmniej połowa została podpalona. Policja powołała grupę, która ma znaleźć sprawców.

Komentarze 38

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Krakowianka 33 / 8 sierpnia 2011 o 22:15
To przykre...Moim skromnym zdaniem monitoring obowiazkowo!!!
Avatar
trop / 8 sierpnia 2011 o 21:19
psy sa ale po to zeby wlepic mandat o 20 za spozywanie... albo szukac sensacji przy przeszukaniu kieszeni...
Avatar
PrzebieRaniec / 8 sierpnia 2011 o 20:04
"Tam na polu stoi krowa, cierpi, bo jest pełna mleka
Biegnie do niej Maciejowa, drogą jedzie dyskoteka
Jadą, jadą chłopcy, chłopcy-radarowcy
Niebieska czapeczka przy boku pałeczka

Życie takie zna przypadki: jadą sobie za rogatki
Staną sobie gdzieś w szuwarach, w płocie dziura, jakaś szpara
Licznik już notuje, wszystko rejestruje
Wszelkie przekroczenia, czeka na jelenia

Jechał sobie raz księgowy, robotnikom wiózł wypłatę
Chociaż w pracy był wzorowy, to przekroczył małym fiatem
Już go mają chłopcy, chłopcy-radarowcy
Więc zapłacił trzysta, bo to był artysta

Jechał sobie powiem szczerze, poborowy na rowerze
Mijał lasy, czarne chmury, jechał szybko było z góry
Za zakrętem stali, rower mu zabrali
Chłopcy już się cieszą, żołnierz idzie pieszo

Jechał sobie od Dąbrowy młody śliczny dzielnicowy
Na motorze w dezabilu, na wycieczkę po cywilu
Też go mają chłopcy, chłopcy-radarowcy
Dostrzegli go z dala, zapłacił górala

A gdy już się zmierzchać miało, to się wtedy okazało
Że to nie są milicjanci, że to byli przebierańcy
Czas już jest na finał, pointa się zaczyna:
Coraz więcej przebierańców, coraz trudniej o oryginał"

"Chłopcy radarowcy" - Andrzej Rosiewicz
"Tam na polu stoi krowa, cierpi, bo jest pełna mleka
Biegnie do niej Maciejowa, drogą jedzie dyskoteka
Jadą, jadą chłopcy, chłopcy-radarowcy
Niebieska czapeczka przy boku pałeczka

Życie takie zna przypadki: jadą sobie za rogatki
Staną sobie gdzieś w szuwarach, w płocie dziura, jakaś szpara
Licznik już notuje, wszystko rejestruje
Wszelkie przekroczenia, czeka na jelenia

Jechał sobie raz księgowy, robotnikom wiózł wypłatę
Chociaż w pracy był wzorowy, to przekrocz... rozwiń
Avatar
Olka / 8 sierpnia 2011 o 19:15
Jak nie ma patroli! Nawet piwa nie ma gdzie wypic na osiedlu bo wszedzie ich pełno! Mi sie wydaje ze to poprostu komus sprawia radoche te podpalenia.
Avatar
Czub / 8 sierpnia 2011 o 18:19
Współczuje mieszkańcom Tymiankowej, 3 stycznia tego roku na tym samym parkingu spłonęło 6 samochody jednej nocy, teraz te trzy. Chyba taniej by wyszło zainstalować tam chodź jedna obrotową kamerę miejskiego monitoringu. A jeszcze lepiej jakby złapali tego podpalacza i zrobili z nim ład. Powinien ludziom zapłacić za straty.
Avatar
Życzliwy / 8 sierpnia 2011 o 16:08
Zaraz po pierwszej w nocy uciekał dość szybko po chodnikach osiedla a potem Tatarakową, Orkana i AK w stronę Kraśnickiej na ciemnym motocyklu jakiś człowiek.
Radzę policji sprawdzik kamery monitoringu miejskiego, bo o 1 w nocy to raczej niewiele motocykli jeździ
Avatar
pit / 8 sierpnia 2011 o 14:43
[quote name='bumszakalaka' timestamp='1312793562' post='512048']
W dupi...e byłeś i gówno widziałeś. Nie musi być żadnego podobieństwa, wystarczy że będzie miał taki kaprys żeby spisać i to zrobi. nie wiesz to nie gadaj głupot.
[/quote]To ty w dupi...e byłeś i gówno widziałeś,ale masz rację z tym kaprysem tylko kaprys musi jakoś uzasadnić,jak by trafił na mnie albo na kogoś kto się trochę orientuje w prawie to musały podać powód legitymowania albo jedziemy na komendę a tam musi podać powód zatrzymania.Jeżeli legitymowalby bezpodstawnie to można mu pojechać np.po premii.Tylko nie każdy o tym wie i na widok policjanta ze strachu odrazu wyskakuje z dokumentów,a jak niema policji to JP na 100%.Więc nie wypowiadaj się jak nie znasz choć trochę tematu.
[quote name='bumszakalaka' timestamp='1312793562' post='512048']
W dupi...e byłeś i gówno widziałeś. Nie musi być żadnego podobieństwa, wystarczy że będzie miał taki kaprys żeby spisać i to zrobi. nie wiesz to nie gadaj głupot.
[/quote]To ty w dupi...e byłeś i gówno widziałeś,ale masz rację z tym kaprysem tylko kaprys musi jakoś uzasadnić,jak by trafił na mnie albo na kogoś kto się trochę orientuje w prawie to musały podać powód legitymowania albo jedziemy na komendę a tam musi podać powód zatrzymania.Jeże... rozwiń
Avatar
crx / 8 sierpnia 2011 o 14:33
Nie takie to proste-patrole mundurowe lub wywiadowcy.Ponieważ jest to już kolejne podpalenie,to najprawdopodobniej są to inteligentni ludzie,których raczej ciężko będzie złapać.A do tego nie ma zagrożenia życia tylko mienia,środki skąpe(bo i skąd je brać,skoro zlikwidowano przemysł to podatków brak)!
Avatar
zbychu / 8 sierpnia 2011 o 14:20
Patrole są ale o godzinie 18 przejeżdża radiowóz....
Avatar
maria / 8 sierpnia 2011 o 13:23
CZY KTOŚ WIDZIAŁ GDZIEKOLWIEK NA ULICY PATROLE POLICYJNE ? CHYBA ŻE WLEPIAJĄCE MANDATY ZA ZŁE PARKOWANIE !!!
DZWONIŁAM KIEDYŚ NA NUMERY 112 i 997 OK. 1.00 W NOCY, PRZEZ PONAD GODZINĘ NIKT NIE ODBIERAŁ. POZDROWIENIA.
Avatar
Krakowianka 33 / 8 sierpnia 2011 o 22:15
To przykre...Moim skromnym zdaniem monitoring obowiazkowo!!!
Avatar
trop / 8 sierpnia 2011 o 21:19
psy sa ale po to zeby wlepic mandat o 20 za spozywanie... albo szukac sensacji przy przeszukaniu kieszeni...
Avatar
PrzebieRaniec / 8 sierpnia 2011 o 20:04
"Tam na polu stoi krowa, cierpi, bo jest pełna mleka
Biegnie do niej Maciejowa, drogą jedzie dyskoteka
Jadą, jadą chłopcy, chłopcy-radarowcy
Niebieska czapeczka przy boku pałeczka

Życie takie zna przypadki: jadą sobie za rogatki
Staną sobie gdzieś w szuwarach, w płocie dziura, jakaś szpara
Licznik już notuje, wszystko rejestruje
Wszelkie przekroczenia, czeka na jelenia

Jechał sobie raz księgowy, robotnikom wiózł wypłatę
Chociaż w pracy był wzorowy, to przekroczył małym fiatem
Już go mają chłopcy, chłopcy-radarowcy
Więc zapłacił trzysta, bo to był artysta

Jechał sobie powiem szczerze, poborowy na rowerze
Mijał lasy, czarne chmury, jechał szybko było z góry
Za zakrętem stali, rower mu zabrali
Chłopcy już się cieszą, żołnierz idzie pieszo

Jechał sobie od Dąbrowy młody śliczny dzielnicowy
Na motorze w dezabilu, na wycieczkę po cywilu
Też go mają chłopcy, chłopcy-radarowcy
Dostrzegli go z dala, zapłacił górala

A gdy już się zmierzchać miało, to się wtedy okazało
Że to nie są milicjanci, że to byli przebierańcy
Czas już jest na finał, pointa się zaczyna:
Coraz więcej przebierańców, coraz trudniej o oryginał"

"Chłopcy radarowcy" - Andrzej Rosiewicz
"Tam na polu stoi krowa, cierpi, bo jest pełna mleka
Biegnie do niej Maciejowa, drogą jedzie dyskoteka
Jadą, jadą chłopcy, chłopcy-radarowcy
Niebieska czapeczka przy boku pałeczka

Życie takie zna przypadki: jadą sobie za rogatki
Staną sobie gdzieś w szuwarach, w płocie dziura, jakaś szpara
Licznik już notuje, wszystko rejestruje
Wszelkie przekroczenia, czeka na jelenia

Jechał sobie raz księgowy, robotnikom wiózł wypłatę
Chociaż w pracy był wzorowy, to przekrocz... rozwiń
Avatar
Olka / 8 sierpnia 2011 o 19:15
Jak nie ma patroli! Nawet piwa nie ma gdzie wypic na osiedlu bo wszedzie ich pełno! Mi sie wydaje ze to poprostu komus sprawia radoche te podpalenia.
Avatar
Czub / 8 sierpnia 2011 o 18:19
Współczuje mieszkańcom Tymiankowej, 3 stycznia tego roku na tym samym parkingu spłonęło 6 samochody jednej nocy, teraz te trzy. Chyba taniej by wyszło zainstalować tam chodź jedna obrotową kamerę miejskiego monitoringu. A jeszcze lepiej jakby złapali tego podpalacza i zrobili z nim ład. Powinien ludziom zapłacić za straty.
Avatar
Życzliwy / 8 sierpnia 2011 o 16:08
Zaraz po pierwszej w nocy uciekał dość szybko po chodnikach osiedla a potem Tatarakową, Orkana i AK w stronę Kraśnickiej na ciemnym motocyklu jakiś człowiek.
Radzę policji sprawdzik kamery monitoringu miejskiego, bo o 1 w nocy to raczej niewiele motocykli jeździ
Avatar
pit / 8 sierpnia 2011 o 14:43
[quote name='bumszakalaka' timestamp='1312793562' post='512048']
W dupi...e byłeś i gówno widziałeś. Nie musi być żadnego podobieństwa, wystarczy że będzie miał taki kaprys żeby spisać i to zrobi. nie wiesz to nie gadaj głupot.
[/quote]To ty w dupi...e byłeś i gówno widziałeś,ale masz rację z tym kaprysem tylko kaprys musi jakoś uzasadnić,jak by trafił na mnie albo na kogoś kto się trochę orientuje w prawie to musały podać powód legitymowania albo jedziemy na komendę a tam musi podać powód zatrzymania.Jeżeli legitymowalby bezpodstawnie to można mu pojechać np.po premii.Tylko nie każdy o tym wie i na widok policjanta ze strachu odrazu wyskakuje z dokumentów,a jak niema policji to JP na 100%.Więc nie wypowiadaj się jak nie znasz choć trochę tematu.
[quote name='bumszakalaka' timestamp='1312793562' post='512048']
W dupi...e byłeś i gówno widziałeś. Nie musi być żadnego podobieństwa, wystarczy że będzie miał taki kaprys żeby spisać i to zrobi. nie wiesz to nie gadaj głupot.
[/quote]To ty w dupi...e byłeś i gówno widziałeś,ale masz rację z tym kaprysem tylko kaprys musi jakoś uzasadnić,jak by trafił na mnie albo na kogoś kto się trochę orientuje w prawie to musały podać powód legitymowania albo jedziemy na komendę a tam musi podać powód zatrzymania.Jeże... rozwiń
Avatar
crx / 8 sierpnia 2011 o 14:33
Nie takie to proste-patrole mundurowe lub wywiadowcy.Ponieważ jest to już kolejne podpalenie,to najprawdopodobniej są to inteligentni ludzie,których raczej ciężko będzie złapać.A do tego nie ma zagrożenia życia tylko mienia,środki skąpe(bo i skąd je brać,skoro zlikwidowano przemysł to podatków brak)!
Avatar
zbychu / 8 sierpnia 2011 o 14:20
Patrole są ale o godzinie 18 przejeżdża radiowóz....
Avatar
maria / 8 sierpnia 2011 o 13:23
CZY KTOŚ WIDZIAŁ GDZIEKOLWIEK NA ULICY PATROLE POLICYJNE ? CHYBA ŻE WLEPIAJĄCE MANDATY ZA ZŁE PARKOWANIE !!!
DZWONIŁAM KIEDYŚ NA NUMERY 112 i 997 OK. 1.00 W NOCY, PRZEZ PONAD GODZINĘ NIKT NIE ODBIERAŁ. POZDROWIENIA.
Zobacz wszystkie komentarze 38

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 7 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 12

Kolejki cudów nie było. Wisła powalczyła w Radomiu, ale urwała gospodarzom tylko jeden punkt po remisie 2:2. Znicz Pruszków i MKS Kluczbork wygrały swoje mecze. A to oznacza, że puławianie muszą przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Właśnie zaliczyli drugi spadek z rzędu i w następnym sezonie zagrają w III lidze

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 8

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 40 7

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 236 53

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 16

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 64 64

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 22 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 20 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!