Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

16 kwietnia 2012 r.
18:29
Edytuj ten wpis

Czy posłowie wywiązują się ze złożonych obietnic?

Autor: Zdjęcie autora Rafał Panas
0 10 A A
Joanna Mucha (PO) chciała, by w Lublinie powstało interaktywne muzeum  (Archiwum)
Joanna Mucha (PO) chciała, by w Lublinie powstało interaktywne muzeum (Archiwum)

W trakcie jesiennej kampanii wyborczej nie było dnia, żeby kandydaci na posłów i senatorów nie pochwalili się, czego dla nas nie zrobią. Minęło pół roku. Teraz o realizacji obietnic zwykle milczą.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Joanna Mucha (PO),obecnie posłanka i minister sportu, obiecała zrobić wszystko, żeby w Lublinie powstało interaktywne muzeum wzorowane na Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Podobne placówki, zwane "Kopernikami” PO planowała w każdym województwie. – Proponujemy na początek dla każdego centrum 1 mln zł – mówiła Mucha.

Nie udało się nam z nią wczoraj skontaktować. – Pani minister na razie nie pomaga, ale jest cały czas w kontakcie. Jeśli okaże się, że nasze działania są nieskuteczne, to będziemy szukali promotorów pięknej idei i może pójdziemy do minister sportu – mówi Jacek Sobczak (PO), członek zarządu województwa.

Były piłkarz a teraz lubelski poseł Cezary Kucharski (PO), obiecywał "Świetliki”. To nowoczesne kluby dla dzieci, młodzieży i dorosłych z mniejszych miejscowości. Platforma zapowiedziała przed wyborami tysiąc "Świetlików” w całym kraju. Jednak i w tym przypadku brak wieści, co z realizacją wyborczej obietnicy.

– Myślę, że projekt jest w fazie przygotowania. To tak jak z budową domu. Trzeba mieć projekt i finansowanie, a budżet nie jest z gumy. Ja to sprawdzę i dam panu znać – obiecuje Kucharski.

Mniejsze możliwości realizacji obietnic mają parlamentarzyści opozycyjni. – Żeby cokolwiek zrobić, to trzeba mieć realną władzę. Jestem w opozycji i moje wypełnianie mandatu poselskiego polega na wskazywaniu rządzącym, co źle działa – tłumaczy poseł Jacek Czerniak z SLD.

Podaje przykład, jak Sojusz dopytywał w Sejmie o refundację leków, a on sam interpelował w sprawie przekazania procenta z podatku na rzecz hospicjów. W kampanii Czerniak zapowiadał "realną podwyżkę dla nauczycieli” i "więcej nowoczesnych technologii informatycznych na wsi i w małych miasteczkach”.

Inny poseł opozycji, Krzysztof Michałkiewicz z PiS wyliczał: "ciekawa praca dla młodych”, "godna emerytura dla seniorów”, "lotnisko, dobre drogi, szybka kolej dla Lubelszczyzny”, "opłacalność produkcji dla lubelskich rolników”.

Czy wyborcze obietnice mają jeszcze cokolwiek wspólnego z rzeczywistością?

– Byłoby bardzo źle, gdybyśmy zbiorowo uznali, że nie należy rozliczać polityków. Bo jaki wtedy sens iść do wyborów? – mówi Sebastian Łuczak z Agencji Public Relations Łuczak PR. – Ja bym wybory traktował jak kontrakt. Wyborcy zagłosowali i jeśli poseł nie zrealizował obietnicy, to powinien ponieść odpowiedzialność.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
koziara / 17 kwietnia 2012 o 11:56
dobór kadr wg PEŁO

Nowak jezdzi samoachodem to dostal transport, Mucha uprawiała karate wiec ma sport a Gowin sprawiedliwosc bo jest filozofem,przyklady mozna mnozyc

a lubelszczyzna jest nadal w ogonie Polski i Europy
Avatar
chłop małorolny / 17 kwietnia 2012 o 10:39
a co?głosowalim na partyje chłopske,głosowalim,dali chłoopom emeryture wczesno i cało ,dali,Pawlaki swoje chłopy,wiedzo skond im nogi wyrosły.
Avatar
obywatel / 17 kwietnia 2012 o 09:32
Mucha jesk w porządku w stosunku do miasta Lublina ,które ją wylansowałow wyborach a premier w mnagrodę dał etat .Pani minister powinna pomagać w przyznawania środków na sport jak stadion,pływalnie olimpijską czy pomagać w przydziału środków na sport ,tutaj Lubblin ma olbrzymie zaległości .Budowanie ośrodków kultury czy innych inwestycji związanych to nie jej działka-pomyście czytelnicy sami ?
Avatar
Mucha / 17 kwietnia 2012 o 09:23
Mucha jest w porządku. Obiecała fryzjerowi, ze go zatrudni, i słowa dotrzymała. Więc nie piszcie, ze mamy nieslownych ministrów.
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2012 o 09:12
[quote name='Pan Pietrzak' timestamp='1334644834' post='622212']
Plagi Tuska
muz. Jan Pietrzak, słowa Ryszard Makowski, śpiewa Jan Pietrzak

Spadł samolot pod Smoleńskiem niespodzianie,
Potem powódź spustoszyła biedny kraj,
Gradobicia, nawałnice niesłychane,
Alarmowy przekroczony kraju stan !

Obiecanych cudów brak,
Za to moc egipskich plag,
Co rujnują nam kraj,
Jak za ruska.
Nasz faraon TusekAmon
To pechowiec jakich mało,
Plagi Tuska, plagi Tuska,
Plagi Tuska.

Budżet państwa tu się pruje, tam się sypie,
Toną stocznie, kolej zjeżdża w boczny tor,
W służbie zdrowia wesolutko jak na stypie,
Nie stać wszystkich na benzynę, gaz i prąd.

Obiecanych cudów brak …

Dziś jedyna troska rządu to sondaże,
Cała reszta niech się wali, jak ta mać,
W takim kraju, gdzie sam premier jest piłkarzem,
Nawet kadra nie potrafi w piłkę grać.

Obiecanych cudów brak …

Lecą dachy, płyną domy, gniją zbiory,
Opadają ludziom ręce, rośnie dług,
A nasz premier, na tle mapy, o zielonej
Dobrobytu wyspie plecie tak, jak z nut.

Obiecanych cudów brak
[/quote]
Śierpem i młotem w tą czerwoną konfidencką hołotę,w tych pachołków moskwy.
[quote name='Pan Pietrzak' timestamp='1334644834' post='622212']
Plagi Tuska
muz. Jan Pietrzak, słowa Ryszard Makowski, śpiewa Jan Pietrzak

Spadł samolot pod Smoleńskiem niespodzianie,
Potem powódź spustoszyła biedny kraj,
Gradobicia, nawałnice niesłychane,
Alarmowy przekroczony kraju stan !

Obiecanych cudów brak,
Za to moc egipskich plag,
Co rujnują nam kraj,
Jak za ruska.
Nasz faraon TusekAmon
To pechowiec jakich mało,
Pl... rozwiń
Avatar
twertweqt / 17 kwietnia 2012 o 09:00
[quote name='normalny' timestamp='1334644483' post='622207']
Oto standardy Partii Oszustów:
Minister Mucha -totalne zero od spraw sportu
filozof Gowin- decyduje o prawie
minister transportu który nie wie że PKP już od kilku lat nie istnieje
premier i szef MSZ którzy układają się z Rosjanami jak sprzątnąć polskie elity

... a może nadal będziecie głosować na PO ?????
[/quote]

Przepraszam bardzo..... gwoli ścisłości, coby nie obrażać filozofów.... Gowin jest historykiem filozofii, a to duuuuża róznica.....
[quote name='normalny' timestamp='1334644483' post='622207']
Oto standardy Partii Oszustów:
Minister Mucha -totalne zero od spraw sportu
filozof Gowin- decyduje o prawie
minister transportu który nie wie że PKP już od kilku lat nie istnieje
premier i szef MSZ którzy układają się z Rosjanami jak sprzątnąć polskie elity

... a może nadal będziecie głosować na PO ?????
[/quote]

Przepraszam bardzo..... gwoli ścisłości, coby nie obrażać filozofów.... Gowin jest ... rozwiń
Avatar
tvs / 17 kwietnia 2012 o 08:43
POLSKOŚĆ TO NIENORMALNOŚĆ-słynna wypowiedź Tuska, więc się nie dziwmy, że Donald niszczy Lubelszczyznę i Polskę cała. Bando Rudego Kaszuba! Zima wasza wiosna nasza!
Avatar
Pan Pietrzak / 17 kwietnia 2012 o 08:40
Plagi Tuska
muz. Jan Pietrzak, słowa Ryszard Makowski, śpiewa Jan Pietrzak

Spadł samolot pod Smoleńskiem niespodzianie,
Potem powódź spustoszyła biedny kraj,
Gradobicia, nawałnice niesłychane,
Alarmowy przekroczony kraju stan !

Obiecanych cudów brak,
Za to moc egipskich plag,
Co rujnują nam kraj,
Jak za ruska.
Nasz faraon TusekAmon
To pechowiec jakich mało,
Plagi Tuska, plagi Tuska,
Plagi Tuska.

Budżet państwa tu się pruje, tam się sypie,
Toną stocznie, kolej zjeżdża w boczny tor,
W służbie zdrowia wesolutko jak na stypie,
Nie stać wszystkich na benzynę, gaz i prąd.

Obiecanych cudów brak …

Dziś jedyna troska rządu to sondaże,
Cała reszta niech się wali, jak ta mać,
W takim kraju, gdzie sam premier jest piłkarzem,
Nawet kadra nie potrafi w piłkę grać.

Obiecanych cudów brak …

Lecą dachy, płyną domy, gniją zbiory,
Opadają ludziom ręce, rośnie dług,
A nasz premier, na tle mapy, o zielonej
Dobrobytu wyspie plecie tak, jak z nut.

Obiecanych cudów brak
Plagi Tuska
muz. Jan Pietrzak, słowa Ryszard Makowski, śpiewa Jan Pietrzak

Spadł samolot pod Smoleńskiem niespodzianie,
Potem powódź spustoszyła biedny kraj,
Gradobicia, nawałnice niesłychane,
Alarmowy przekroczony kraju stan !

Obiecanych cudów brak,
Za to moc egipskich plag,
Co rujnują nam kraj,
Jak za ruska.
Nasz faraon TusekAmon
To pechowiec jakich mało,
Plagi Tuska, plagi Tuska,
Plagi Tuska.

Budżet państwa tu się pruje, tam się sy... rozwiń
Avatar
antykomor / 17 kwietnia 2012 o 08:37
Chcesz być niewolnikiem u Niemca i Ruska, głosuj na Tuska.
Avatar
normalny / 17 kwietnia 2012 o 08:34
Oto standardy Partii Oszustów:
Minister Mucha -totalne zero od spraw sportu
filozof Gowin- decyduje o prawie
minister transportu który nie wie że PKP już od kilku lat nie istnieje
premier i szef MSZ którzy układają się z Rosjanami jak sprzątnąć polskie elity

... a może nadal będziecie głosować na PO ?????
Avatar
koziara / 17 kwietnia 2012 o 11:56
dobór kadr wg PEŁO

Nowak jezdzi samoachodem to dostal transport, Mucha uprawiała karate wiec ma sport a Gowin sprawiedliwosc bo jest filozofem,przyklady mozna mnozyc

a lubelszczyzna jest nadal w ogonie Polski i Europy
Avatar
chłop małorolny / 17 kwietnia 2012 o 10:39
a co?głosowalim na partyje chłopske,głosowalim,dali chłoopom emeryture wczesno i cało ,dali,Pawlaki swoje chłopy,wiedzo skond im nogi wyrosły.
Avatar
obywatel / 17 kwietnia 2012 o 09:32
Mucha jesk w porządku w stosunku do miasta Lublina ,które ją wylansowałow wyborach a premier w mnagrodę dał etat .Pani minister powinna pomagać w przyznawania środków na sport jak stadion,pływalnie olimpijską czy pomagać w przydziału środków na sport ,tutaj Lubblin ma olbrzymie zaległości .Budowanie ośrodków kultury czy innych inwestycji związanych to nie jej działka-pomyście czytelnicy sami ?
Avatar
Mucha / 17 kwietnia 2012 o 09:23
Mucha jest w porządku. Obiecała fryzjerowi, ze go zatrudni, i słowa dotrzymała. Więc nie piszcie, ze mamy nieslownych ministrów.
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2012 o 09:12
[quote name='Pan Pietrzak' timestamp='1334644834' post='622212']
Plagi Tuska
muz. Jan Pietrzak, słowa Ryszard Makowski, śpiewa Jan Pietrzak

Spadł samolot pod Smoleńskiem niespodzianie,
Potem powódź spustoszyła biedny kraj,
Gradobicia, nawałnice niesłychane,
Alarmowy przekroczony kraju stan !

Obiecanych cudów brak,
Za to moc egipskich plag,
Co rujnują nam kraj,
Jak za ruska.
Nasz faraon TusekAmon
To pechowiec jakich mało,
Plagi Tuska, plagi Tuska,
Plagi Tuska.

Budżet państwa tu się pruje, tam się sypie,
Toną stocznie, kolej zjeżdża w boczny tor,
W służbie zdrowia wesolutko jak na stypie,
Nie stać wszystkich na benzynę, gaz i prąd.

Obiecanych cudów brak …

Dziś jedyna troska rządu to sondaże,
Cała reszta niech się wali, jak ta mać,
W takim kraju, gdzie sam premier jest piłkarzem,
Nawet kadra nie potrafi w piłkę grać.

Obiecanych cudów brak …

Lecą dachy, płyną domy, gniją zbiory,
Opadają ludziom ręce, rośnie dług,
A nasz premier, na tle mapy, o zielonej
Dobrobytu wyspie plecie tak, jak z nut.

Obiecanych cudów brak
[/quote]
Śierpem i młotem w tą czerwoną konfidencką hołotę,w tych pachołków moskwy.
[quote name='Pan Pietrzak' timestamp='1334644834' post='622212']
Plagi Tuska
muz. Jan Pietrzak, słowa Ryszard Makowski, śpiewa Jan Pietrzak

Spadł samolot pod Smoleńskiem niespodzianie,
Potem powódź spustoszyła biedny kraj,
Gradobicia, nawałnice niesłychane,
Alarmowy przekroczony kraju stan !

Obiecanych cudów brak,
Za to moc egipskich plag,
Co rujnują nam kraj,
Jak za ruska.
Nasz faraon TusekAmon
To pechowiec jakich mało,
Pl... rozwiń
Avatar
twertweqt / 17 kwietnia 2012 o 09:00
[quote name='normalny' timestamp='1334644483' post='622207']
Oto standardy Partii Oszustów:
Minister Mucha -totalne zero od spraw sportu
filozof Gowin- decyduje o prawie
minister transportu który nie wie że PKP już od kilku lat nie istnieje
premier i szef MSZ którzy układają się z Rosjanami jak sprzątnąć polskie elity

... a może nadal będziecie głosować na PO ?????
[/quote]

Przepraszam bardzo..... gwoli ścisłości, coby nie obrażać filozofów.... Gowin jest historykiem filozofii, a to duuuuża róznica.....
[quote name='normalny' timestamp='1334644483' post='622207']
Oto standardy Partii Oszustów:
Minister Mucha -totalne zero od spraw sportu
filozof Gowin- decyduje o prawie
minister transportu który nie wie że PKP już od kilku lat nie istnieje
premier i szef MSZ którzy układają się z Rosjanami jak sprzątnąć polskie elity

... a może nadal będziecie głosować na PO ?????
[/quote]

Przepraszam bardzo..... gwoli ścisłości, coby nie obrażać filozofów.... Gowin jest ... rozwiń
Avatar
tvs / 17 kwietnia 2012 o 08:43
POLSKOŚĆ TO NIENORMALNOŚĆ-słynna wypowiedź Tuska, więc się nie dziwmy, że Donald niszczy Lubelszczyznę i Polskę cała. Bando Rudego Kaszuba! Zima wasza wiosna nasza!
Avatar
Pan Pietrzak / 17 kwietnia 2012 o 08:40
Plagi Tuska
muz. Jan Pietrzak, słowa Ryszard Makowski, śpiewa Jan Pietrzak

Spadł samolot pod Smoleńskiem niespodzianie,
Potem powódź spustoszyła biedny kraj,
Gradobicia, nawałnice niesłychane,
Alarmowy przekroczony kraju stan !

Obiecanych cudów brak,
Za to moc egipskich plag,
Co rujnują nam kraj,
Jak za ruska.
Nasz faraon TusekAmon
To pechowiec jakich mało,
Plagi Tuska, plagi Tuska,
Plagi Tuska.

Budżet państwa tu się pruje, tam się sypie,
Toną stocznie, kolej zjeżdża w boczny tor,
W służbie zdrowia wesolutko jak na stypie,
Nie stać wszystkich na benzynę, gaz i prąd.

Obiecanych cudów brak …

Dziś jedyna troska rządu to sondaże,
Cała reszta niech się wali, jak ta mać,
W takim kraju, gdzie sam premier jest piłkarzem,
Nawet kadra nie potrafi w piłkę grać.

Obiecanych cudów brak …

Lecą dachy, płyną domy, gniją zbiory,
Opadają ludziom ręce, rośnie dług,
A nasz premier, na tle mapy, o zielonej
Dobrobytu wyspie plecie tak, jak z nut.

Obiecanych cudów brak
Plagi Tuska
muz. Jan Pietrzak, słowa Ryszard Makowski, śpiewa Jan Pietrzak

Spadł samolot pod Smoleńskiem niespodzianie,
Potem powódź spustoszyła biedny kraj,
Gradobicia, nawałnice niesłychane,
Alarmowy przekroczony kraju stan !

Obiecanych cudów brak,
Za to moc egipskich plag,
Co rujnują nam kraj,
Jak za ruska.
Nasz faraon TusekAmon
To pechowiec jakich mało,
Plagi Tuska, plagi Tuska,
Plagi Tuska.

Budżet państwa tu się pruje, tam się sy... rozwiń
Avatar
antykomor / 17 kwietnia 2012 o 08:37
Chcesz być niewolnikiem u Niemca i Ruska, głosuj na Tuska.
Avatar
normalny / 17 kwietnia 2012 o 08:34
Oto standardy Partii Oszustów:
Minister Mucha -totalne zero od spraw sportu
filozof Gowin- decyduje o prawie
minister transportu który nie wie że PKP już od kilku lat nie istnieje
premier i szef MSZ którzy układają się z Rosjanami jak sprzątnąć polskie elity

... a może nadal będziecie głosować na PO ?????
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 0 2

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki 0 0

Władze podlubelskiej gminy Niemce znalazły sposób na to, by zachęcić mieszkańców do płacenia podatków w ich gminie. Już po raz drugi urzędnicy zorganizowali loterię z nagrodami. Można wygrać telewizor, laptop albo konsolę.

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo 0 0

W Zamościu odbędzie się festiwal Hip-Hop Graffiti Jam, podczas którego stworzona będzie miejską galerię sztuki na szarych dziś murach Ogrodu Zoologicznego. Wszystko dzięki grantowi otrzymanego w programie Lechstarter.

Skład sztuki. Interaktywna wystawa dla dzieci w Galerii Labirynt
26 maja 2018, 12:00

Skład sztuki. Interaktywna wystawa dla dzieci w Galerii Labirynt 0 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (ul. Popiełuszki 5) zaprasza na wernisaż interaktywnej wystawy dla dzieci Skład sztuki. Otwarcie ekspozycji odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

Lubelskie: Nowe pociągi w tym roku nie przyjadą

Lubelskie: Nowe pociągi w tym roku nie przyjadą 0 3

Miały pachnieć nowością, koić klimatyzacją i zapewniać pasażerom bezprzewodowy internet. W takich warunkach miały nas wozić po trasach regionalnych, np. z Lublina do Chełma i Dęblina. Miały, ale na razie nie będą. Unieważniony został przetarg na dostawę 11 pociągów elektrycznych dla województwa lubelskiego

100 milionów złotych na fotonikę!

100 milionów złotych na fotonikę! 0 0

100 mln zł na fotonikę – wspólne przedsięwzięcie NCBiR i samorządu województwa lubelskiego Samorząd województwa lubelskiego oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju wspólnie wspierają projekty w zakresie innowacyjnych technologii fotonicznych. Na ten cel przeznaczono aż 100 milionów złotych.

Havana Nights w El Cubano
26 maja 2018, 21:00

Havana Nights w El Cubano 0 0

W sobotę, 26 maja o godz. 21 w klubie El Cubano (ul. Zesłańców Sybiru 5) odbędzie się impreza z cyklu Havana Nights.

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia]
galeria

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia] 0 1

Ponad 3 tys. chronionych pijawek lekarskich znaleźli celnicy w śmietnikach w międzynarodowym pociągu z Kijowa do Warszawy. Żaden z podróżnych nie przyznał się do przemytu.

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy
wiersz między newsami

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy 0 0

Problemy, które nie są obce działaczom ruchu Zero Waste, idee bliskie wrogom nadmiaru, konsumpcjonizmu i jednorazowości. Poeta z minionej epoki jest wam bratem

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach
25 maja 2018, 18:00

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach 2 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek, 25 maja o godz. 18 w Marinie Puławy (ul. Portowa 3) rozpocznie się I Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych. To święto miłośników dobrego piwa. Impreza potrwa cały weekend!

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack 16 35

340 tys. zł, czyli dorobek całego życia, straciła na poleconych jej w banku obligacjach 81-letnia Krystyna Rafalska z Lublina. Na liście osób, które zainwestowały w papiery GetBacku, jest znacznie więcej mieszkańców regionu

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej 0 17

Mateusz Morawiecki odwiedzi w sobotę Lublin. Spotkanie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim jest otwarte dla mieszkańców

Kubańska noc w Radości
26 maja 2018, 21:00

Kubańska noc w Radości 3 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maj o godz. 21 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się kubańska impreza. Będą też warsztaty taneczne i animacje.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!