czwartek, 22 marca 2018 r.

Lublin

Czytaj Dziennik, wygraj mieszkanie. Jest pierwszy zestaw kuponów

Dodano: 12 stycznia 2016, 10:29
Autor: red

W poniedziałek Pani Anna dostarczyła do Biura Loterii 3 koperty z kartami prenumeratora
W poniedziałek Pani Anna dostarczyła do Biura Loterii 3 koperty z kartami prenumeratora

W poniedziałek wydrukowaliśmy kupon z numerem „10”, a to znaczy, że możesz już skompletować pierwszy zestaw. I brać udział w naszej loterii!

Przypominamy wszystkim, którzy mają już pierwszy zestaw kuponów naszej loterii (trzeba mieć ich 10 i to kolejnych), że należy je dostarczyć (lub przesłać) do Biura Loterii do 2 marca do godz. 15. Kupony muszą być w białej kopercie formatu C6 na której trzeba czarnym, niebieskim lub granatowym kolorem umieścić dopisek: Mieszkanie za czytanie. Jeśli ktoś decyduje się na wysyłanie kuponów to kopertę z zestawem musi spakować w drugą, większą kopertę, na której należy umieścić adres Biura Loterii (20-002 Lublin, Krakowskie Przedmieście 54).

Czytaj Dziennik, wygraj mieszkanie

Do wzięcia udziału w losowaniu nagród upoważnia minimum jeden przesłany komplet, złożony z 10 kolejnych, oryginalnych kuponów lub minimum jedna Karta Prenumeratora. Wszystkie zestawy, które dotrą do biura loterii w regulaminowym czasie wezmą udział w losowaniu 3 marca i we wszystkich następnych, bo kupony biorące udział w pierwszym losowaniu wracają do gry w dwóch kolejnych. Nawet te, które będą szczęśliwe i zostaną wylosowane.

W ramach naszej loterii będą miały miejsce trzy losowania. Pierwsze odbędzie się 3 marca 2016 r. Do wygrania będą nagrody pieniężne: trzy po 500 zł oraz jedna w wysokości 5 tys. zł. Te same nagrody będzie można wygrać podczas następnego losowania, które odbędzie się 28 kwietnia 2016 r. Losowanie głównej nagrody – 30-metrowego mieszkania o wartości 138 184 zł – odbędzie się 30 czerwca 2016 r. Oprócz zwycięskiego zestawu wylosowane zostaną również dwa, których właściciele otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 500 zł.

Zamów prenumeratę, wygraj mieszkanie

Żeby zwiększyć szansę na wygraną wraz z kuponami można już do nas dostarczać (i przysyłać) Karty Prenumeratora – każdą kartę w oddzielnej kopercie opisanej jak w przypadku kuponów. Karty Prenumeratora przysługują wszystkim osobom, które zaprenumerują Dziennik Wschodni na minimum jeden miesiąc.

Prenumerata 1-miesięczna upoważnia do otrzymania jednej takiej karty, 2-miesięczna – do otrzymania dwóch kart itd. Taka karta zastępuje w naszej loterii zestaw 10 kuponów. Zamówienia na prenumeratę można składać tylko do 20 stycznia w redakcji Dziennika Wschodniego, na poczcie lub u listonosza.

Regulamin loterii "Mieszkanie za czytanie"

Czytaj więcej o: mieszkanie za czytanie
Gość
Gość
Gość
(3) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (14 stycznia 2016 o 12:44) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
NO I CO !!!! CENZURA DZIAŁA!!!
Rozwiń
Gość
Gość (14 stycznia 2016 o 12:38) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Jedno pytanie . DLACZEGO REDAKCJA USUWA WSZYSTKIE POSTY Z TEGO DNIA? MOŻE WSZYSTKO BYŁO PRAWDĄ! WSTYD!
Rozwiń
Gość
Gość (12 stycznia 2016 o 12:39) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

(...)

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (3)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!