Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 listopada 2010 r.
13:58
Edytuj ten wpis

D&D Resory Polska rozbuduje zakład w strefie ekonomicznej

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
0 12 A A

Lubelska spółka D&D Resory Polska może rozpocząć działalność w strefie ekonomicznej. Ministerstwo Gospodarki wydało stosowne pozwolenie. Dzięki temu firma wprowadzi na rynek nowe produkty.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
D&D powstała pod koniec lat 90., na bazie upadłego zakładu Daewoo Motor Polska. Specjalizuje się m.in. w produkcji sprężyn, stosowanych w zawieszeniach samochodowych. Sprężyny z Lublina montowane są w samochodach takich marek, jak KIA, hyundai i opel. Sporą cześć swoich produktów firma eksportuje m.in. do Niemiec i Słowacji.

Więcej o nowej inwestycji w Strefie Ekonomicznej na Felinie na Strefie Biznesu: Strefa ekonomiczna w Lublinie: Firma motoryzacyjna chce działać na Felinie

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
megi / 30 czerwca 2012 o 12:30
co wy pier***icie pracuje tam już troche czasu.Zarobki są troche małe ale w naszym durnyn kraju lepszej pracy nie znajdzicie no chyba że pójdzieci na żebry pod kościół
Avatar
prusak / 21 lutego 2012 o 12:45
Zanosi się, że w najbliższym czasie w naszym regionie mogą być zrealizowane spore inwestycje.
Przykład? Brakuje magazynów - http://hale.jartom.com/nieruchomosci/index.php?szukaj=1&lang_id=61&rodzaj_tr=0&rodzaj_n=hale&rodzaj_h=cd&rodzaj_t=w&od=&do=&woj=3&numer=&x=102&y=9
Możliwe, że wdrożona zostanie inwestycja pod wynajem...
Avatar
parnik77 / 15 listopada 2011 o 19:43
trudno nie przyznać tutaj racji użytkownikom. Firma nadal się rozwija tzn z zewnatrz to teraz nawet wygląda , jest dbanie o porządek, podłogi są co jakiś czas malowane, w kiblu nie śmierdzi jak się tylko wejdzie a bywa tak w innych miejscach. Niestety jak ktoś napisał rok temu ze kwestia pieniedzy nie poszla w gore tak dzisiaj jest identycznie .Na wejście otrzymujesz 8 zl brutto plus szkodliwe 1,24 plus za nocki też dodatek chyba 1.5. Mobing jest i to na każdym kroku ludzie którzy tam pracują przyzwyczaili się już chyba do tego. Trochę to przykre jak za byle co można otrzymać upomnienie które idzie w papiery lub pan prezes grozi podziekowaniem za współpracę bo coś mu się nie podoba. jeżeli nie zadrobi sie w nadgodzinach ktore sa placone 50% więcej oraz soboty setki to faktycznie na koncie swieci dziesiątego 1100. Poza tym pocieczeniem jest ze pieniądze są na czas. Ogólnie zatem nie polecam pracy w tej firmie ludziom o słabych nerwach wiadomo pracować trzeba mi przyszło akurat tam i siedze tam zapewne do konca umowy i podziękuję. Sa miejsca ze jest o wiele wiele gorzej zapewniem
trudno nie przyznać tutaj racji użytkownikom. Firma nadal się rozwija tzn z zewnatrz to teraz nawet wygląda , jest dbanie o porządek, podłogi są co jakiś czas malowane, w kiblu nie śmierdzi jak się tylko wejdzie a bywa tak w innych miejscach. Niestety jak ktoś napisał rok temu ze kwestia pieniedzy nie poszla w gore tak dzisiaj jest identycznie .Na wejście otrzymujesz 8 zl brutto plus szkodliwe 1,24 plus za nocki też dodatek chyba 1.5. Mobing jest i to na każdym kroku ludzie którzy tam pracują przyzwyczaili się już chyba do tego. Trochę to pr... rozwiń
Avatar
zzzz / 24 lutego 2011 o 14:58
firma okropna, nie przestrzegająca przepisów BHP, magazyn C15 zapomniany przez PIP. Bardzo złe warunki klimatyczne (praca w temperaturze minusowej), marne zarobki, praca bardzo ciężka, przerzucanie po kilka ton dziennie przez kobiety. Na każdym kroku mobbing i poniżanie. krótko mówiąc bardzo zła sytuacja, która zniechęca nawet do pisania.
Avatar
TOM / 21 stycznia 2011 o 21:17
FIRMA DZIADOWSKA SZUKAJĄCA TANIEJ SIŁY ROBOCZEJ!!!!!!! ZERO PODWYŻEK A CO WIECEJ OBNIŻAJĄ PENSJĘ!!!!!
Avatar
Ksin / 8 listopada 2010 o 21:27
Kolejna firma, która nie będzie płacić podatków do miejskiej kasy
Avatar
gosc / 8 listopada 2010 o 15:44
[quote name='wojtek' timestamp='1289226860' post='376475']
Twój starzy byli po prycie jak cie robili i musisz teraz z tym żyć.Jak uważasz że jest ok płacić ludziom 1000zł/mie. wykorzystując to że są w ciężkiej sytuacji i nie mają innego wyjścia to jesteś kretynem i bezmuzgim nieudacznikiem.
[/quote]


Posłuchaj
- po pierwsze - nikt tu nie pisze ze taka sytuacja jest OK
- po drugie - nikt nie upoważnia Cię do obrażania innych
- po trzecie - sądząc po tonie i słownictwie jakiego używasz łatwo wywnioskować że to Ty jesteś "kretynem i bezmuzgim nieudacznikiem" (a tak przy okazji proponuje skorzystać ze słownika ortograficznego)
[quote name='wojtek' timestamp='1289226860' post='376475']
Twój starzy byli po prycie jak cie robili i musisz teraz z tym żyć.Jak uważasz że jest ok płacić ludziom 1000zł/mie. wykorzystując to że są w ciężkiej sytuacji i nie mają innego wyjścia to jesteś kretynem i bezmuzgim nieudacznikiem.
[/quote]


Posłuchaj
- po pierwsze - nikt tu nie pisze ze taka sytuacja jest OK
- po drugie - nikt nie upoważnia Cię do obrażania innych
- po trzecie - sądząc po tonie i słownictwi... rozwiń
Avatar
wojtek / 8 listopada 2010 o 15:34
Twój starzy byli po prycie jak cie robili i musisz teraz z tym żyć.Jak uważasz że jest ok płacić ludziom 1000zł/mie. wykorzystując to że są w ciężkiej sytuacji i nie mają innego wyjścia to jesteś kretynem i bezmuzgim nieudacznikiem.
Avatar
gregor / 8 listopada 2010 o 14:57
[quote name='wojtek' timestamp='1289223634' post='376436']
Firma się rozbudowuje a ludziom za ciężką prace ochłapy się płaci.1000 zł z taką prace to jest żałosne.
[/quote]

Gdyby nikt się nie zgadzał pracować za takie pieniądze to by płacili więcej. A skoro jest ktoś kto przychodzi za 1000pln to po co mu płacić więcej??
Postaw się też w roli pracodawcy - Ty byś chciał ludziom płacić po 5000pln gdybyś miał chętnych którym proponujesz 1000pln ??
Avatar
XXX / 8 listopada 2010 o 14:55
To Wojtku siedź w domu i chlaj prytę to będziesz miał więcej niz 1000 zl !!!!!
Avatar
megi / 30 czerwca 2012 o 12:30
co wy pier***icie pracuje tam już troche czasu.Zarobki są troche małe ale w naszym durnyn kraju lepszej pracy nie znajdzicie no chyba że pójdzieci na żebry pod kościół
Avatar
prusak / 21 lutego 2012 o 12:45
Zanosi się, że w najbliższym czasie w naszym regionie mogą być zrealizowane spore inwestycje.
Przykład? Brakuje magazynów - http://hale.jartom.com/nieruchomosci/index.php?szukaj=1&lang_id=61&rodzaj_tr=0&rodzaj_n=hale&rodzaj_h=cd&rodzaj_t=w&od=&do=&woj=3&numer=&x=102&y=9
Możliwe, że wdrożona zostanie inwestycja pod wynajem...
Avatar
parnik77 / 15 listopada 2011 o 19:43
trudno nie przyznać tutaj racji użytkownikom. Firma nadal się rozwija tzn z zewnatrz to teraz nawet wygląda , jest dbanie o porządek, podłogi są co jakiś czas malowane, w kiblu nie śmierdzi jak się tylko wejdzie a bywa tak w innych miejscach. Niestety jak ktoś napisał rok temu ze kwestia pieniedzy nie poszla w gore tak dzisiaj jest identycznie .Na wejście otrzymujesz 8 zl brutto plus szkodliwe 1,24 plus za nocki też dodatek chyba 1.5. Mobing jest i to na każdym kroku ludzie którzy tam pracują przyzwyczaili się już chyba do tego. Trochę to przykre jak za byle co można otrzymać upomnienie które idzie w papiery lub pan prezes grozi podziekowaniem za współpracę bo coś mu się nie podoba. jeżeli nie zadrobi sie w nadgodzinach ktore sa placone 50% więcej oraz soboty setki to faktycznie na koncie swieci dziesiątego 1100. Poza tym pocieczeniem jest ze pieniądze są na czas. Ogólnie zatem nie polecam pracy w tej firmie ludziom o słabych nerwach wiadomo pracować trzeba mi przyszło akurat tam i siedze tam zapewne do konca umowy i podziękuję. Sa miejsca ze jest o wiele wiele gorzej zapewniem
trudno nie przyznać tutaj racji użytkownikom. Firma nadal się rozwija tzn z zewnatrz to teraz nawet wygląda , jest dbanie o porządek, podłogi są co jakiś czas malowane, w kiblu nie śmierdzi jak się tylko wejdzie a bywa tak w innych miejscach. Niestety jak ktoś napisał rok temu ze kwestia pieniedzy nie poszla w gore tak dzisiaj jest identycznie .Na wejście otrzymujesz 8 zl brutto plus szkodliwe 1,24 plus za nocki też dodatek chyba 1.5. Mobing jest i to na każdym kroku ludzie którzy tam pracują przyzwyczaili się już chyba do tego. Trochę to pr... rozwiń
Avatar
zzzz / 24 lutego 2011 o 14:58
firma okropna, nie przestrzegająca przepisów BHP, magazyn C15 zapomniany przez PIP. Bardzo złe warunki klimatyczne (praca w temperaturze minusowej), marne zarobki, praca bardzo ciężka, przerzucanie po kilka ton dziennie przez kobiety. Na każdym kroku mobbing i poniżanie. krótko mówiąc bardzo zła sytuacja, która zniechęca nawet do pisania.
Avatar
TOM / 21 stycznia 2011 o 21:17
FIRMA DZIADOWSKA SZUKAJĄCA TANIEJ SIŁY ROBOCZEJ!!!!!!! ZERO PODWYŻEK A CO WIECEJ OBNIŻAJĄ PENSJĘ!!!!!
Avatar
Ksin / 8 listopada 2010 o 21:27
Kolejna firma, która nie będzie płacić podatków do miejskiej kasy
Avatar
gosc / 8 listopada 2010 o 15:44
[quote name='wojtek' timestamp='1289226860' post='376475']
Twój starzy byli po prycie jak cie robili i musisz teraz z tym żyć.Jak uważasz że jest ok płacić ludziom 1000zł/mie. wykorzystując to że są w ciężkiej sytuacji i nie mają innego wyjścia to jesteś kretynem i bezmuzgim nieudacznikiem.
[/quote]


Posłuchaj
- po pierwsze - nikt tu nie pisze ze taka sytuacja jest OK
- po drugie - nikt nie upoważnia Cię do obrażania innych
- po trzecie - sądząc po tonie i słownictwie jakiego używasz łatwo wywnioskować że to Ty jesteś "kretynem i bezmuzgim nieudacznikiem" (a tak przy okazji proponuje skorzystać ze słownika ortograficznego)
[quote name='wojtek' timestamp='1289226860' post='376475']
Twój starzy byli po prycie jak cie robili i musisz teraz z tym żyć.Jak uważasz że jest ok płacić ludziom 1000zł/mie. wykorzystując to że są w ciężkiej sytuacji i nie mają innego wyjścia to jesteś kretynem i bezmuzgim nieudacznikiem.
[/quote]


Posłuchaj
- po pierwsze - nikt tu nie pisze ze taka sytuacja jest OK
- po drugie - nikt nie upoważnia Cię do obrażania innych
- po trzecie - sądząc po tonie i słownictwi... rozwiń
Avatar
wojtek / 8 listopada 2010 o 15:34
Twój starzy byli po prycie jak cie robili i musisz teraz z tym żyć.Jak uważasz że jest ok płacić ludziom 1000zł/mie. wykorzystując to że są w ciężkiej sytuacji i nie mają innego wyjścia to jesteś kretynem i bezmuzgim nieudacznikiem.
Avatar
gregor / 8 listopada 2010 o 14:57
[quote name='wojtek' timestamp='1289223634' post='376436']
Firma się rozbudowuje a ludziom za ciężką prace ochłapy się płaci.1000 zł z taką prace to jest żałosne.
[/quote]

Gdyby nikt się nie zgadzał pracować za takie pieniądze to by płacili więcej. A skoro jest ktoś kto przychodzi za 1000pln to po co mu płacić więcej??
Postaw się też w roli pracodawcy - Ty byś chciał ludziom płacić po 5000pln gdybyś miał chętnych którym proponujesz 1000pln ??
Avatar
XXX / 8 listopada 2010 o 14:55
To Wojtku siedź w domu i chlaj prytę to będziesz miał więcej niz 1000 zl !!!!!