Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 marca 2017 r.
20:13

Darmowa siłownia w Lublinie. Ćwiczysz za zero złotych! Zdjęcia

Autor: Zdjęcie autora drs
408 22 A A

Darmowa siłownia bez żadnych zapisów, bezpłatny aerobik, albo fintess za okrągłe zero złotych? Rozpoczęły się już zajęcia sportowe dla mieszkańców Lublina finansowane w całości z budżetu obywatelskiego

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Ruch Bez zapisów można korzystać z darmowej siłowni na terenie stadionu Arena Lublin. Wystarczy przyjść między godziną 10 a 23 w dzień powszedni, zaś w sobotę między godz. 9 a 16. W tych samych godzinach, też bez umawiania się, można przyjść na stadion do sali fitness.

Zapisy wymagane są za to na prowadzone na siłowni – również bezpłatne – zajęcia z instruktorem dla osób, które liczą na szybszy efekt i fachową poradę. A także na specjalne zajęcia fitness: ogólnorozwojowy trening TBC, bazujące na tańcu zajęcia dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku tudzież ćwiczenia z odpowiednio przystosowanymi sztangami dla chcących zgubić zbędną tkankę tłuszczową.

Na takie ćwiczenia trzeba się umówić dzwoniąc bezpośrednio do instruktora prowadzącego zajęcia w danym dniu. Numer telefonu dostępny jest na stronie internetowej obywatelski.azs.umcs.pl. Na jeden termin na siłowni może się zapisać 15 osób, a rezerwacja jest możliwa nie wcześniej niż 7 dni przed czasem i nie później niż 3 godziny przed rozpoczęciem zajęć. Z takim samym wyprzedzeniem można się zapisywać na zajęcia fitness, ale tu grupy są 20-osobowe.

Po uprzednim zapisaniu się będzie można skorzystać z wielu innych ćwiczeń finansowanych z budżetu obywatelskiego. Na część da się zapisać już teraz, rezerwacje innych zaczną się w połowie marca. Zainteresowani powinni zaglądać na podany już adres, jak też na stronę bo2017.pl.

Chętni mogą wybrać np. aqua aerobik, nordic walking, biegi po Ogrodzie Saskim, specjalne zajęcia gimnastyczne dla seniorów, taniec z małym dzieckiem w chuście, taniec towarzyski, trening funkcjonalny, zumbę, bubble football, paintball, a nawet szachy.

Osobne zajęcia, również w ramach budżetu obywatelskiego, odbywają się dla lubelskich studentów. Do wyboru jest badminton, basen, fitness, futsal, judo, kick-boxing, lacrosse, zajęcia na lodowisku, paintball, piłka wodna, siłownia, strzelectwo, taniec, taniec towarzyski, tenis stołowy, tenis ziemny, trójbój siłowy, wspinaczka sportowa i zumba.

W tym przypadku też trzeba się zapisać (informacje na bo2017.pl), podobnie jest z zajęciami dla uczniów, którzy mogą wybrać wspinaczkę, squasha, siłownię, hokej na hali, pływanie, lodowisko, bubble football, zajęcia na trampolinach, paintball, czy też zumbę.

Ćwiczenia finansowane z budżetu obywatelskiego mają się odbywać niemal do końca roku.

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 13 marca 2017 o 07:16
Dla amatorów w sam raz. Zaawansowany potrzebuje wejść bez stresu, że już miejsc nie ma.
Avatar
Gość / 12 marca 2017 o 18:45
Wpuszcza tam 14 latka?
Avatar
Gość / 10 marca 2017 o 09:23
Wszystko fajnie, tylko że godziny zajęć z aqua aerobicu to chyba tylko dla bezrobotnych. Między 11 a 13 większość osób pracuje niestety:-(
Avatar
Gość / 8 marca 2017 o 07:34
Może by tak pomyśleć o siłowni pod chmurką w Ogrodzie Saskim?
Avatar
fela / 7 marca 2017 o 17:24
Rz napisał:
Wiosna idzie. Lepiej ziemię skopać pod swoje warzywa a nie do marketu zapieprzać rurkowcy.
a to sobie baranie kop, ja za darmo dostaję 500+ na 6 dzieci i nie mam zamiaru się męczyć przy głupim kopaniu ziemi
Avatar
Rz / 7 marca 2017 o 11:22
Wiosna idzie. Lepiej ziemię skopać pod swoje warzywa a nie do marketu zapieprzać rurkowcy.
Avatar
Gość / 7 marca 2017 o 11:16
No to sie zleca koksy z całego województwa chyba :D Bardzo dobra nowina i oby więcej takich w innych dziedzinach
Avatar
Aga / 7 marca 2017 o 10:08
ss napisał:
a nie przyszlo ci do glowy bezmózga kobieto,ze zebralo sie duze grono obywateli mieszkańcow lublina i zebralo wiele podpisów za tym własnie obywatelskim projektem?projekt obywatelski oznacza wlasnie projekt zgłoszony przez ludzi ktorym na czymś zależy,wiec o zadnym sprzeniewierzeniu nie moze byc mowy.jak chcesz cos dla siebie to zbieraj podpisy na darmową solarkę i tipsy.
Na lichwiarski kredyt ten wodotrysk będzie i to ja mam Ci tę zabawkę spłacać ? Darmo to możesz wieczorem po buzi dostać na Lubartowskiej. Oprzytomnij lemingu.
Na lichwiarski kredyt ten wodotrysk będzie i to ja mam Ci tę zabawkę spłacać ? Darmo to możesz wieczorem po buzi dostać na Lubartowskiej. Oprzytomnij lemingu. rozwiń
Avatar
ss / 7 marca 2017 o 10:03
a nie przyszlo ci do glowy bezmózga kobieto,ze zebralo sie duze grono obywateli mieszkańcow lublina i zebralo wiele podpisów za tym własnie obywatelskim projektem?projekt obywatelski oznacza wlasnie projekt zgłoszony przez ludzi ktorym na czymś zależy,wiec o zadnym sprzeniewierzeniu nie moze byc mowy.jak chcesz cos dla siebie to zbieraj podpisy na darmową solarkę i tipsy.
Avatar
pfff / 7 marca 2017 o 09:30
Jonasz napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
...i to jest ta pomoc Żuka dla rodzin? Normalny Polak nie lata na siłownie i inne fitness bo szanuje siebie i rodzinę! Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji żeby ja albo moja żona tam latała z goło doo poom i świeciła wdziękami innym. Miasto ma pomagać a nie niszczyć normalnych zawartych w obliczu pana Boga związków kobiety i mężczyzny! PO-matolstwo wymyśliło dla nowobogackich ateistów i pedofili zajecie na wolny od okradania Polaków czas!
typowy pisowski półmózg, na takich to nawet szkoda klawiatury...
Przecież to napisał typowy PełOwski troll - śmierdzi prowokacją na kilometr.
Przecież to napisał typowy PełOwski troll - śmierdzi prowokacją na kilometr. rozwiń
Avatar
Gość / 13 marca 2017 o 07:16
Dla amatorów w sam raz. Zaawansowany potrzebuje wejść bez stresu, że już miejsc nie ma.
Avatar
Gość / 12 marca 2017 o 18:45
Wpuszcza tam 14 latka?
Avatar
Gość / 10 marca 2017 o 09:23
Wszystko fajnie, tylko że godziny zajęć z aqua aerobicu to chyba tylko dla bezrobotnych. Między 11 a 13 większość osób pracuje niestety:-(
Avatar
Gość / 8 marca 2017 o 07:34
Może by tak pomyśleć o siłowni pod chmurką w Ogrodzie Saskim?
Avatar
fela / 7 marca 2017 o 17:24
Rz napisał:
Wiosna idzie. Lepiej ziemię skopać pod swoje warzywa a nie do marketu zapieprzać rurkowcy.
a to sobie baranie kop, ja za darmo dostaję 500+ na 6 dzieci i nie mam zamiaru się męczyć przy głupim kopaniu ziemi
Avatar
Rz / 7 marca 2017 o 11:22
Wiosna idzie. Lepiej ziemię skopać pod swoje warzywa a nie do marketu zapieprzać rurkowcy.
Avatar
Gość / 7 marca 2017 o 11:16
No to sie zleca koksy z całego województwa chyba :D Bardzo dobra nowina i oby więcej takich w innych dziedzinach
Avatar
Aga / 7 marca 2017 o 10:08
ss napisał:
a nie przyszlo ci do glowy bezmózga kobieto,ze zebralo sie duze grono obywateli mieszkańcow lublina i zebralo wiele podpisów za tym własnie obywatelskim projektem?projekt obywatelski oznacza wlasnie projekt zgłoszony przez ludzi ktorym na czymś zależy,wiec o zadnym sprzeniewierzeniu nie moze byc mowy.jak chcesz cos dla siebie to zbieraj podpisy na darmową solarkę i tipsy.
Na lichwiarski kredyt ten wodotrysk będzie i to ja mam Ci tę zabawkę spłacać ? Darmo to możesz wieczorem po buzi dostać na Lubartowskiej. Oprzytomnij lemingu.
Na lichwiarski kredyt ten wodotrysk będzie i to ja mam Ci tę zabawkę spłacać ? Darmo to możesz wieczorem po buzi dostać na Lubartowskiej. Oprzytomnij lemingu. rozwiń
Avatar
ss / 7 marca 2017 o 10:03
a nie przyszlo ci do glowy bezmózga kobieto,ze zebralo sie duze grono obywateli mieszkańcow lublina i zebralo wiele podpisów za tym własnie obywatelskim projektem?projekt obywatelski oznacza wlasnie projekt zgłoszony przez ludzi ktorym na czymś zależy,wiec o zadnym sprzeniewierzeniu nie moze byc mowy.jak chcesz cos dla siebie to zbieraj podpisy na darmową solarkę i tipsy.
Avatar
pfff / 7 marca 2017 o 09:30
Jonasz napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
...i to jest ta pomoc Żuka dla rodzin? Normalny Polak nie lata na siłownie i inne fitness bo szanuje siebie i rodzinę! Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji żeby ja albo moja żona tam latała z goło doo poom i świeciła wdziękami innym. Miasto ma pomagać a nie niszczyć normalnych zawartych w obliczu pana Boga związków kobiety i mężczyzny! PO-matolstwo wymyśliło dla nowobogackich ateistów i pedofili zajecie na wolny od okradania Polaków czas!
typowy pisowski półmózg, na takich to nawet szkoda klawiatury...
Przecież to napisał typowy PełOwski troll - śmierdzi prowokacją na kilometr.
Przecież to napisał typowy PełOwski troll - śmierdzi prowokacją na kilometr. rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ile powinni zarabiać posłowie? Wyniki sondażu mogą zaskakiwać
film

Ile powinni zarabiać posłowie? Wyniki sondażu mogą zaskakiwać 0 0

Posłowie powinni zarabiać nie więcej niż 5 tys. zł brutto, czyli około 3550 zł "na rękę" - uważa prawie połowa ankietowanych w sondażu zamówionym przez portal Gazeta.pl

Padwa Zamość – Orzeł Przeworsk 36:29. Strzelecki popis rozgrywającego

Padwa Zamość – Orzeł Przeworsk 36:29. Strzelecki popis rozgrywającego 1 0

II LIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH W ostatnim spotkaniu sezonu Padwa Zamość pokonała przed swoimi kibicami Orła Przeworsk 36:29. Aż 13 bramek zdobył na pożegnanie z fanami Tomasz Fugiel

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną
Zdjęcia
galeria

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną 8 4

Niedziela na Feliniadzie 2018 należała do zespołów disco polo. Gwiazdą wieczoru byli Sławomir oraz Akcent z Zenkiem Martyniukiem. Przed nimi wystąpiły zespoły PowerBoy i Defis.

Kozienalia 2018: Organek na scenie w browarze [zdjęcia]
galeria

Kozienalia 2018: Organek na scenie w browarze [zdjęcia] 0 0

W niedzielę na terenie browaru Perła przy ul. Bernardyńskiej w Lublinie zakończyły się trzydniowe Kozienalia 2018.

W Lublinie zabrakło osób do przeprowadzania dzieci przez jezdnię. Jakie są zarobki?

W Lublinie zabrakło osób do przeprowadzania dzieci przez jezdnię. Jakie są zarobki? 28 8

Fiaskiem skończyły się poszukiwania kogoś, kto stanie obok przejścia przez Głuską, na której znacznie wzrósł ruch po rozpoczęciu prac na Abramowickiej. Kłopot jest również z obsadzeniem przejścia obok szkoły przy ul. Kunickiego.

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej 0

11 mln zł trafi do przedsiębiorców z województwa lubelskiego w formie pożyczek na rozwój usług turystycznych. Zgodnie z podpisaną umową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w dalszym ciągu przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o pożyczki preferencyjne.

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Nie żyje 19-letni kierowca

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Nie żyje 19-letni kierowca 60 6

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 22 38

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie
Zdjęcia kibiców
galeria
film

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 31 3

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 5 1

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 8 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 13 7

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 31 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 2

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!