Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 marca 2011 r.
16:41
Edytuj ten wpis

Dary od Czytelników i sponsorów trafiły do rodziny Grzesiaków

0 11 A A
Najbardziej przydadzą nam się ubrania, wędliny i makarony – mówi Pani Marzena. (Jacek Świerczyński)
Najbardziej przydadzą nam się ubrania, wędliny i makarony – mówi Pani Marzena. (Jacek Świerczyński)

Dziecięce ubranka, szkolne plecaki, pościel, żywność i zabawki z trudem zmieściły się w jednym aucie. Zawieźliśmy dary rodzinie Grzesiaków z Kolonii Chmiel.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
4-letni Mikołaj i 3-letnia Julka od razu zajęli się rozpakowywaniem toreb z zabawkami i słodyczami. Po godzinie obejrzeli już każdą z nich. – Dzieciom spodobało się wszystko, miśki, lalki, każdy drobiazg – zapewnia Marzena Grzesiak, starsza z kobiet zajmująca się wychowywaniem dzieci.

Problem wielodzietnej rodziny z Kolonii Chmiel opisaliśmy kilka tygodni temu. Dwie kobiety – Marzena Grzesiak i jej córka Monika – wychowują wspólnie siedmioro dzieci. Najstarsze z nich ma prawie osiemnaście lat, najmłodszy maluch – trzy miesiące.
– Mama pracuje w rolnictwie, od wiosny do jesieni – mówiła nam Monika Grzesiak przy pierwszym spotkaniu. – Na osobę mamy niewiele, bo około 300 zł miesięcznie – przyznawała.

Chociaż w domu się nie przelewa, dzieci są zadbane i uśmiechnięte. – Ze szkoły przynoszą nawet dobre oceny – mówiła pani Monika.

O trudnej sytuacji rodziny Grzesiaków dowiedzieliśmy się dzięki telefonowi od sąsiadów, którzy sami próbowali pomóc, jak tylko mogli. – Już raz zebraliśmy z rodziną około 600 zł na żywność, a w ostatnio składaliśmy się razem z sąsiadami. Ale nie jesteśmy w stanie robić tego ciągle – mówiła jedna z mieszkanek Kolonii Chmiel.

Postanowiliśmy włączyć się do pomocy. Efekt? Wczoraj zawieźliśmy im kartony wypełnione zabawkami i jedzeniem. Do domu państwa Grzesiaków trafiły dziecięce ubranka, szkolne plecaki i pościel, a także makarony, płatki śniadaniowe i wędliny. Wśród darów znalazły się także rzeczy szczególnie potrzebne pani Monice i jej najmłodszemu synowi: pieluszki i kosmetyki.

Pani Marzena była wzruszona życzliwością ludzi. – Najbardziej przydadzą nam się te ubrania, wędliny i makarony – mówiła.
Wszystkie dary zebrali nasi Czytelnicy oraz dwie lubelskie firmy: Emperia i Lubella. W przypadku Emperii paczki z żywnością, słodyczami i zabawkami dla najmłodszych przygotowywali sami pracownicy.

Na tym jednak pomoc się nie kończy. Do redakcji zgłaszały się także osoby, które mieszkają zbyt daleko, żeby przywieźć dary, ale chcą pomóc finansowo. Z myślą o nich, nawiązaliśmy współpracę z lubelską Fundacją "Mali Szczęśliwi” im. Janusza Korczaka. Pieniądze dla rodziny Grzesiaków można wpłacać na jej konto w banku PKO SA o numerze 16 1240 2470 1111 0010 0684 4687. Przy wpłacie trzeba umieścić dopisek "Pomoc dla rodziny z Kolonii Chmiel”.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
aaaaaa / 19 kwietnia 2011 o 22:46
a wezcie sie odpier*** od tej rodziny tylko umiecie kogoś osądzać a nic nie wiecie
Avatar
te / 1 kwietnia 2011 o 11:16
dlaczego te kobiety nie wezmą się do roboty tylko liczą na kogoś
Avatar
Gość / 1 kwietnia 2011 o 07:19
[quote name='rr' timestamp='1301390202' post='456161']
ja mam piątkę dzieci i spodziewam się szóstego, mąż pracuje 7 dni w tygodniu,i jeszcze się uczy nigdy nikomu nic nie ukradliśmy , żyjemy powoli i czasami jest ciężko , ale za to szczęśliwie i uczciwie .Wstydziłabym się wyciągnąć rękę do obcych ludzi po pomoc tego typu, prędzej poprosiłabym o podwyżkę ,albo o jakąkolwiek pracę, żeby utrzymać rodzinę o własnych siłach
[/quote]
kiedy macie tyle dzieci to chyba was stać,
Avatar
rr / 29 marca 2011 o 11:16
ja mam piątkę dzieci i spodziewam się szóstego, mąż pracuje 7 dni w tygodniu,i jeszcze się uczy nigdy nikomu nic nie ukradliśmy , żyjemy powoli i czasami jest ciężko , ale za to szczęśliwie i uczciwie .Wstydziłabym się wyciągnąć rękę do obcych ludzi po pomoc tego typu, prędzej poprosiłabym o podwyżkę ,albo o jakąkolwiek pracę, żeby utrzymać rodzinę o własnych siłach
Avatar
mlk / 28 marca 2011 o 20:28
patologia! Takim ludziom się pomaga zamiast tym, którzy ciężko pracują i jeszcze próbują coś w życiu osiągnąć. Worek prezerwatyw kupić a nie jeszcze ułatwiać wszystko. Bo co, jak będą kolejne dzieci, to przecież życzliwi czytelnicy pomogą.
Avatar
xyz / 28 marca 2011 o 19:44
[quote name='marek 408' timestamp='1301332688' post='455910']
Mnie też jasna cho*era bierze gdy to czytam! Moja niepełnosprawna ruchowo kuzynka na 1-szej grupie inwal.kupę pieniędzy wydaje na leki,a PFRON i MOPS odmówiły pomocy.Dziewczyna pół roku (całą zimę) siedzi w domu i jedynie komputer jest jej "oknem na Świat"-ale i tego odmówiono jej przyznania... Jej matka nie może nigdzie iść do pracy,bo musi się 24 godz na dobę opiekować niepełn.córką. A tu takim leniuchom i dzieciorobom dają i kupa ludzi się nad dziadami lituje! Zdrowi są-niech idą do roboty,jakiejkolwiek roboty!!! Takie mamy popieprzone w Polsce "rządy" ,gdzie leniuchom i dzieciorobom daje się żywność i pieniądze za nic ,a niepełnosprawnych wysyła się na kursy/szkolenia i do pracy i odbiera się im renty -ewentualnie daje się "głodowe" kwoty. Dlaczego w Polsce jest taka durna sprawiedliwość?!
[/quote]


więcnapisz do gazety albo zadzwoń żeby pomogli tym kobietom a na pewno jakaś dobra duszyczka sie znajdzie co pomoże
[quote name='marek 408' timestamp='1301332688' post='455910']
Mnie też jasna cho*era bierze gdy to czytam! Moja niepełnosprawna ruchowo kuzynka na 1-szej grupie inwal.kupę pieniędzy wydaje na leki,a PFRON i MOPS odmówiły pomocy.Dziewczyna pół roku (całą zimę) siedzi w domu i jedynie komputer jest jej "oknem na Świat"-ale i tego odmówiono jej przyznania... Jej matka nie może nigdzie iść do pracy,bo musi się 24 godz na dobę opiekować niepełn.córką. A tu takim leniuchom i dzieciorobom dają i kupa ludz... rozwiń
Avatar
marek 408 / 28 marca 2011 o 19:18
[quote name='qqqq' timestamp='1301331791' post='455903']
Aż mną telepie, mąż ciężko pracuje, jednocześnie się dokształca, ja też staram się jak mogę a po zrobieniu opłat zostaje nam 100 złotych/tydzień/3 osoby na życie, a te rozpłodniki-nieroby, i to mówię o tej młodszej co ma dzieci "co rok prorok" (i to bez ślubu, z dzieciatym żulem) wyciągają łapy po więcej, bo im 300/osobę mało!!!!
[/quote]
Mnie też jasna cho*era bierze gdy to czytam! Moja niepełnosprawna ruchowo kuzynka na 1-szej grupie inwal.kupę pieniędzy wydaje na leki,a PFRON i MOPS odmówiły pomocy.Dziewczyna pół roku (całą zimę) siedzi w domu i jedynie komputer jest jej "oknem na Świat"-ale i tego odmówiono jej przyznania... Jej matka nie może nigdzie iść do pracy,bo musi się 24 godz na dobę opiekować niepełn.córką. A tu takim leniuchom i dzieciorobom dają i kupa ludzi się nad dziadami lituje! Zdrowi są-niech idą do roboty,jakiejkolwiek roboty!!! Takie mamy popieprzone w Polsce "rządy" ,gdzie leniuchom i dzieciorobom daje się żywność i pieniądze za nic ,a niepełnosprawnych wysyła się na kursy/szkolenia i do pracy i odbiera się im renty -ewentualnie daje się "głodowe" kwoty. Dlaczego w Polsce jest taka durna sprawiedliwość?!
[quote name='qqqq' timestamp='1301331791' post='455903']
Aż mną telepie, mąż ciężko pracuje, jednocześnie się dokształca, ja też staram się jak mogę a po zrobieniu opłat zostaje nam 100 złotych/tydzień/3 osoby na życie, a te rozpłodniki-nieroby, i to mówię o tej młodszej co ma dzieci "co rok prorok" (i to bez ślubu, z dzieciatym żulem) wyciągają łapy po więcej, bo im 300/osobę mało!!!!
[/quote]
Mnie też jasna cho*era bierze gdy to czytam! Moja niepełnosprawna ruchowo kuz... rozwiń
Avatar
qqqq / 28 marca 2011 o 19:03
Aż mną telepie, mąż ciężko pracuje, jednocześnie się dokształca, ja też staram się jak mogę a po zrobieniu opłat zostaje nam 100 złotych/tydzień/3 osoby na życie, a te rozpłodniki-nieroby, i to mówię o tej młodszej co ma dzieci "co rok prorok" (i to bez ślubu, z dzieciatym żulem) wyciągają łapy po więcej, bo im 300/osobę mało!!!!
Avatar
ania / 28 marca 2011 o 17:52
To nie rodzina CHMIELÓW tylko Grzesiak z CHMIELA
Avatar
ŻanPol / 28 marca 2011 o 17:46
Szacunek za to, że są jeszcze ludzie, którzy chcą pomagać innym. W końcu takich akcji są setki w Polsce, a gazety lubią o tym pisać, mimo wszystko znajdują się ludzie, którym nie jest obojętne czy ich sąsiad albo nawet ktoś zupełnie obcy będzie miał jak żyć. Podziwiam!
Avatar
aaaaaa / 19 kwietnia 2011 o 22:46
a wezcie sie odpier*** od tej rodziny tylko umiecie kogoś osądzać a nic nie wiecie
Avatar
te / 1 kwietnia 2011 o 11:16
dlaczego te kobiety nie wezmą się do roboty tylko liczą na kogoś
Avatar
Gość / 1 kwietnia 2011 o 07:19
[quote name='rr' timestamp='1301390202' post='456161']
ja mam piątkę dzieci i spodziewam się szóstego, mąż pracuje 7 dni w tygodniu,i jeszcze się uczy nigdy nikomu nic nie ukradliśmy , żyjemy powoli i czasami jest ciężko , ale za to szczęśliwie i uczciwie .Wstydziłabym się wyciągnąć rękę do obcych ludzi po pomoc tego typu, prędzej poprosiłabym o podwyżkę ,albo o jakąkolwiek pracę, żeby utrzymać rodzinę o własnych siłach
[/quote]
kiedy macie tyle dzieci to chyba was stać,
Avatar
rr / 29 marca 2011 o 11:16
ja mam piątkę dzieci i spodziewam się szóstego, mąż pracuje 7 dni w tygodniu,i jeszcze się uczy nigdy nikomu nic nie ukradliśmy , żyjemy powoli i czasami jest ciężko , ale za to szczęśliwie i uczciwie .Wstydziłabym się wyciągnąć rękę do obcych ludzi po pomoc tego typu, prędzej poprosiłabym o podwyżkę ,albo o jakąkolwiek pracę, żeby utrzymać rodzinę o własnych siłach
Avatar
mlk / 28 marca 2011 o 20:28
patologia! Takim ludziom się pomaga zamiast tym, którzy ciężko pracują i jeszcze próbują coś w życiu osiągnąć. Worek prezerwatyw kupić a nie jeszcze ułatwiać wszystko. Bo co, jak będą kolejne dzieci, to przecież życzliwi czytelnicy pomogą.
Avatar
xyz / 28 marca 2011 o 19:44
[quote name='marek 408' timestamp='1301332688' post='455910']
Mnie też jasna cho*era bierze gdy to czytam! Moja niepełnosprawna ruchowo kuzynka na 1-szej grupie inwal.kupę pieniędzy wydaje na leki,a PFRON i MOPS odmówiły pomocy.Dziewczyna pół roku (całą zimę) siedzi w domu i jedynie komputer jest jej "oknem na Świat"-ale i tego odmówiono jej przyznania... Jej matka nie może nigdzie iść do pracy,bo musi się 24 godz na dobę opiekować niepełn.córką. A tu takim leniuchom i dzieciorobom dają i kupa ludzi się nad dziadami lituje! Zdrowi są-niech idą do roboty,jakiejkolwiek roboty!!! Takie mamy popieprzone w Polsce "rządy" ,gdzie leniuchom i dzieciorobom daje się żywność i pieniądze za nic ,a niepełnosprawnych wysyła się na kursy/szkolenia i do pracy i odbiera się im renty -ewentualnie daje się "głodowe" kwoty. Dlaczego w Polsce jest taka durna sprawiedliwość?!
[/quote]


więcnapisz do gazety albo zadzwoń żeby pomogli tym kobietom a na pewno jakaś dobra duszyczka sie znajdzie co pomoże
[quote name='marek 408' timestamp='1301332688' post='455910']
Mnie też jasna cho*era bierze gdy to czytam! Moja niepełnosprawna ruchowo kuzynka na 1-szej grupie inwal.kupę pieniędzy wydaje na leki,a PFRON i MOPS odmówiły pomocy.Dziewczyna pół roku (całą zimę) siedzi w domu i jedynie komputer jest jej "oknem na Świat"-ale i tego odmówiono jej przyznania... Jej matka nie może nigdzie iść do pracy,bo musi się 24 godz na dobę opiekować niepełn.córką. A tu takim leniuchom i dzieciorobom dają i kupa ludz... rozwiń
Avatar
marek 408 / 28 marca 2011 o 19:18
[quote name='qqqq' timestamp='1301331791' post='455903']
Aż mną telepie, mąż ciężko pracuje, jednocześnie się dokształca, ja też staram się jak mogę a po zrobieniu opłat zostaje nam 100 złotych/tydzień/3 osoby na życie, a te rozpłodniki-nieroby, i to mówię o tej młodszej co ma dzieci "co rok prorok" (i to bez ślubu, z dzieciatym żulem) wyciągają łapy po więcej, bo im 300/osobę mało!!!!
[/quote]
Mnie też jasna cho*era bierze gdy to czytam! Moja niepełnosprawna ruchowo kuzynka na 1-szej grupie inwal.kupę pieniędzy wydaje na leki,a PFRON i MOPS odmówiły pomocy.Dziewczyna pół roku (całą zimę) siedzi w domu i jedynie komputer jest jej "oknem na Świat"-ale i tego odmówiono jej przyznania... Jej matka nie może nigdzie iść do pracy,bo musi się 24 godz na dobę opiekować niepełn.córką. A tu takim leniuchom i dzieciorobom dają i kupa ludzi się nad dziadami lituje! Zdrowi są-niech idą do roboty,jakiejkolwiek roboty!!! Takie mamy popieprzone w Polsce "rządy" ,gdzie leniuchom i dzieciorobom daje się żywność i pieniądze za nic ,a niepełnosprawnych wysyła się na kursy/szkolenia i do pracy i odbiera się im renty -ewentualnie daje się "głodowe" kwoty. Dlaczego w Polsce jest taka durna sprawiedliwość?!
[quote name='qqqq' timestamp='1301331791' post='455903']
Aż mną telepie, mąż ciężko pracuje, jednocześnie się dokształca, ja też staram się jak mogę a po zrobieniu opłat zostaje nam 100 złotych/tydzień/3 osoby na życie, a te rozpłodniki-nieroby, i to mówię o tej młodszej co ma dzieci "co rok prorok" (i to bez ślubu, z dzieciatym żulem) wyciągają łapy po więcej, bo im 300/osobę mało!!!!
[/quote]
Mnie też jasna cho*era bierze gdy to czytam! Moja niepełnosprawna ruchowo kuz... rozwiń
Avatar
qqqq / 28 marca 2011 o 19:03
Aż mną telepie, mąż ciężko pracuje, jednocześnie się dokształca, ja też staram się jak mogę a po zrobieniu opłat zostaje nam 100 złotych/tydzień/3 osoby na życie, a te rozpłodniki-nieroby, i to mówię o tej młodszej co ma dzieci "co rok prorok" (i to bez ślubu, z dzieciatym żulem) wyciągają łapy po więcej, bo im 300/osobę mało!!!!
Avatar
ania / 28 marca 2011 o 17:52
To nie rodzina CHMIELÓW tylko Grzesiak z CHMIELA
Avatar
ŻanPol / 28 marca 2011 o 17:46
Szacunek za to, że są jeszcze ludzie, którzy chcą pomagać innym. W końcu takich akcji są setki w Polsce, a gazety lubią o tym pisać, mimo wszystko znajdują się ludzie, którym nie jest obojętne czy ich sąsiad albo nawet ktoś zupełnie obcy będzie miał jak żyć. Podziwiam!
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [22-24.06]
22 czerwca 2018, 0:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [22-24.06] 0 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek do lubelskich kin trafią zbierający znakomite recenzje horror Hereditary oraz kontynuacja kultowej już serii kryminalnej - Ocean's 8, tym razem w wersji kobiecej. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Pomnik Marii i Lecha Kaczyńskich zamiast placu zabaw? Pierwsze przymiarki
galeria

Pomnik Marii i Lecha Kaczyńskich zamiast placu zabaw? Pierwsze przymiarki 0 1

Jeszcze w czerwcu możemy poznać reguły konkursu na projekt pomnika Marii i Lecha Kaczyńskich, który miałby stanąć w centrum miasta. Prezydent Lublina i jego podwładni nie będą mieli wpływu na konkurs. Teoretycznie może go wygrać projekt stworzony przez miejską radną PiS

340 tys. uczniów z Lubelskiego zaczyna wakacje. Jak wypadł pierwszy szkolny rok po reformie?

340 tys. uczniów z Lubelskiego zaczyna wakacje. Jak wypadł pierwszy szkolny rok po reformie? 0 1

Ponad 340 tys. uczniów z całej Lubelszczyzny odbiera dziś świadectwa i zaczyna wakacje. Władza chwali reformę, ale nauczyciele i rodzice z niepokojem patrzą w przyszłość

MUNDIAL 2018 Argentyna – Chorwacja 0:3. Totalna demolka

MUNDIAL 2018 Argentyna – Chorwacja 0:3. Totalna demolka 2 1

MUNDIAL 2018 Po niezwykle emocjonującym meczu w Niżnym Nowogrodzie Chorwacja zdeklasowała Argentynę wygrywając 3:0 i zapewniła sobie wyjście z grupy. Z kolei Leo Messi i spółka są o krok od pożegnania się z turniejem w Rosji

"Wrota do piekieł" i inne filmy w kinie Perła w Lublinie [program na weekend]
22 czerwca 2018, 21:00

"Wrota do piekieł" i inne filmy w kinie Perła w Lublinie [program na weekend] 2 1

Co Gdzie Kiedy. Przed nami kolejny weekend z plenerowym Kinem Perła. W najbliższym czasie zobaczymy m.in. horror Wrota do piekieł i dramat Belgica.

Złota Setka 2017. Nagrodziliśmy najlepsze firmy z Lubelszczyzny [zdjęcia]
Uroczysta gala
galeria

Złota Setka 2017. Nagrodziliśmy najlepsze firmy z Lubelszczyzny [zdjęcia] 8 6

To już 22. edycja Rankingu Najlepszych Firm Lubelszczyzny „Złota Setka 2017”. W czwartek wieczorem podczas uroczystej gali w Dworze Anna w Jakubowicach Konińskich nagrodziliśmy zwycięskie firmy. Był czas na gratulacje i okolicznościowe toasty.

Komitet Krzysztofa Żuka. Kto pójdzie do wyborów z prezydentem?

Komitet Krzysztofa Żuka. Kto pójdzie do wyborów z prezydentem? 3 30

Rozmowy w sprawie zawiązania komitetu, którego twarzą byłby urzędujący prezydent Lublina, trwały od kilku miesięcy. W czwartek w obecności dziennikarzy przedstawiciele poszczególnych ugrupowań podpisali porozumienie programowe

Sprawa prof. Starosławskiej wraca do prokuratury. Tak zdecydował sąd

Sprawa prof. Starosławskiej wraca do prokuratury. Tak zdecydował sąd 10 6

W czwartek sąd rejonowy uchylił postanowienie prokuratury o umorzeniu śledztwa dotyczącego prof. Elżbiety Starosławskiej, byłej dyrektor Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej. Rozstrzygnięcie jest prawomocne.

Puławy: Szukają miejsca pod nowe targowisko

Puławy: Szukają miejsca pod nowe targowisko 9 7

Puławscy urzędnicy prowadzą rozmowy z właścicielami działek, na których jeszcze w tym roku może powstać nowe miejskie targowisko. Opcje są dwie: tymczasowy, tańszy obiekt na cudzej ziemi lub pozyskanie gruntu i budowa tego docelowego z pełnym wyposażeniem.

Koncert Filipa Lato na Bronowicach
22 czerwca 2018, 18:00

Koncert Filipa Lato na Bronowicach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Gwiazda Voice of Poland, Filip Lato, wystąpi 22 czerwca o godz. 18 w Dzielnicowym Domu Kultury Bronowice (ul. Olchowa 8).

Motocyklista uderzył w tył Forda. Jest w szpitalu

Motocyklista uderzył w tył Forda. Jest w szpitalu 5 4

52-letni motocyklista trafił do szpitala po wypadku w Maryninie (pow. chełmski).

Burze nadciągają nad Lubelskie. Ministerstwo ostrzega

Burze nadciągają nad Lubelskie. Ministerstwo ostrzega 27 1

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji ostrzega przed frontem burzowym, który ma dojść m.in. nad woj. lubelskie.

Prezenty dla nauczycieli na zakończenie roku szkolnego. Niektóre pomysły zaskakują

Prezenty dla nauczycieli na zakończenie roku szkolnego. Niektóre pomysły zaskakują 51 9

Kwiatki, bombonierki i pióra to klasyka. Obdarowywanie pedagogów z okazji zakończenia roku szkolnego, wzbudza jednak coraz większe kontrowersje. Zwłaszcza, że pomysły rodziców na prezenty dla nauczycieli są niekiedy bardzo zaskakujące

Nietypowy prezent dla Żuka na 61. urodziny. "Kółka będą, gdy będzie skatepark"

Nietypowy prezent dla Żuka na 61. urodziny. "Kółka będą, gdy będzie skatepark" 15 10

Deskorolkę bez kółek przynieśli prezydentowi na jego 61. urodziny młodzi ludzie upominający się o budowę skateparku na terenach zielonych przy Rusałce.

Koncert Piotra Selima w Whisky Cafe
22 czerwca 2018, 20:00

Koncert Piotra Selima w Whisky Cafe 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 20 w Whisky Cafe (ul. Rybna 4/2) wystąpi kompozytor i wokalista Piotr Selim.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!