Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 stycznia 2013 r.
17:38
Edytuj ten wpis

Dębica zaprojektuje mieszkania na Felinie

Autor: Zdjęcie autora drs
0 3 A A

Ponad 92 tys. złotych kosztować ma komplet dokumentów potrzebnych do budowy dwóch nowych bloków mieszkalnych na Felinie. Projekty mają powstać w bardzo szybkim tempie, bo do końca marca.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Miesiąc później wykonawca ma zgromadzić komplet dokumentów niezbędnych do wystąpienia o pozwolenie na budowę.

Takie terminy narzucił Zarząd Nieruchomości Komunalnych, który właśnie rozstrzygnął przetarg na opracowanie projektów. ZNK chce starać się o dotację z budżetu państwa, od której zależy termin rozpoczęcia budowy.

Bloki będą mieć po trzy piętra, a w każdym z nich znajdzie się od 45 do 50 mieszkań. Lokale będą mieć od 35 do 55 mkw, przy czym większość (dwie trzecie) mają stanowić mieszkania o powierzchni nie przekraczającej 40 mkw. Drzwi wejściowe do mieszkań będą metalowe, na podłogach będzie wykładzina PCV, a w łazienkach płytki ceramiczne.

Mieszkania będą wyposażone w tzw. biały montaż, tj. wanny, umywalki, sedesy i kuchenki gazowe. Każde z mieszkań będzie mieć piwnicę. Lokale na parterach mają być dostępne dla osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich.

Komentarze 3

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ciekawy / 1 lutego 2013 o 00:03
Tylko o co chodzi z tą Dębicą?
Avatar
+++ / 31 stycznia 2013 o 20:12
Jeśli buduje ZNK to dla kogo mogą być ćwoku??? właśnie dla tych co oczekują.
Avatar
S Y L W E S T E R / 31 stycznia 2013 o 18:27
-------------------------------------DLA KOGO TE MIESZKANIA ? ------------------------------------------------------ Dlaczego Redakcja pomija bardzo ważną informacje--DLA KOGO TE MIESZKANIA ?-- Obecnie w Lublinie tysiące Rodzin oczekuje na mieszkania więc pisanie o budowie nowych bloków mieszkalnych bez informacji DLA KOGO ? to jest naigrywanie się z oczekujących na mieszkania !. Wstyd !. UWAGA------UWAGA--------UWAGA--------UWAGA----------UWAGA-----------UWAGA KIEROWCY ! Jeżeli ukazała się Firma która robi szybkie PROJEKTY BUDOWLANE to Władze Miasta Lublina po winny wystąpić do tej Firmy z zapytaniem---CZY MOGLIBY WYKONAĆ PROJEKT ESTETYCZNEGO WIELOKONDYGNACYJNEGO BUDYNKU (10 PIĘTER) BUDYNKU PARKINGU ? . Mając taki PROJEKT problem Parkingów w Lublinie zostałby ROZWIĄZANY !. Takie dwa Budynki Parkingi w Centrum Lub lina , po jednym Budynku w lubelskich Dzielnicach mieszkaniowych oraz przy Zalewie Zemborzyckim uczyniłyby rozwiązanie parkowania w mieście Lublinie !. Ruszcie się tam w Ratuszu !!!!!.
-------------------------------------DLA KOGO TE MIESZKANIA ? ------------------------------------------------------ Dlaczego Redakcja pomija bardzo ważną informacje--DLA KOGO TE MIESZKANIA ?-- Obecnie w Lublinie tysiące Rodzin oczekuje na mieszkania więc pisanie o budowie nowych bloków mieszkalnych bez informacji DLA KOGO ? to jest naigrywanie się z oczekujących na mieszkania !. Wstyd !. UWAGA------UWAGA--------UWAGA--------UWAGA----------UWAGA-----------UWAGA KIEROWCY ! Jeżeli ukazała ... rozwiń
Avatar
ciekawy / 1 lutego 2013 o 00:03
Tylko o co chodzi z tą Dębicą?
Avatar
+++ / 31 stycznia 2013 o 20:12
Jeśli buduje ZNK to dla kogo mogą być ćwoku??? właśnie dla tych co oczekują.
Avatar
S Y L W E S T E R / 31 stycznia 2013 o 18:27
-------------------------------------DLA KOGO TE MIESZKANIA ? ------------------------------------------------------ Dlaczego Redakcja pomija bardzo ważną informacje--DLA KOGO TE MIESZKANIA ?-- Obecnie w Lublinie tysiące Rodzin oczekuje na mieszkania więc pisanie o budowie nowych bloków mieszkalnych bez informacji DLA KOGO ? to jest naigrywanie się z oczekujących na mieszkania !. Wstyd !. UWAGA------UWAGA--------UWAGA--------UWAGA----------UWAGA-----------UWAGA KIEROWCY ! Jeżeli ukazała się Firma która robi szybkie PROJEKTY BUDOWLANE to Władze Miasta Lublina po winny wystąpić do tej Firmy z zapytaniem---CZY MOGLIBY WYKONAĆ PROJEKT ESTETYCZNEGO WIELOKONDYGNACYJNEGO BUDYNKU (10 PIĘTER) BUDYNKU PARKINGU ? . Mając taki PROJEKT problem Parkingów w Lublinie zostałby ROZWIĄZANY !. Takie dwa Budynki Parkingi w Centrum Lub lina , po jednym Budynku w lubelskich Dzielnicach mieszkaniowych oraz przy Zalewie Zemborzyckim uczyniłyby rozwiązanie parkowania w mieście Lublinie !. Ruszcie się tam w Ratuszu !!!!!.
-------------------------------------DLA KOGO TE MIESZKANIA ? ------------------------------------------------------ Dlaczego Redakcja pomija bardzo ważną informacje--DLA KOGO TE MIESZKANIA ?-- Obecnie w Lublinie tysiące Rodzin oczekuje na mieszkania więc pisanie o budowie nowych bloków mieszkalnych bez informacji DLA KOGO ? to jest naigrywanie się z oczekujących na mieszkania !. Wstyd !. UWAGA------UWAGA--------UWAGA--------UWAGA----------UWAGA-----------UWAGA KIEROWCY ! Jeżeli ukazała ... rozwiń

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Warszawska Orkiestra Sentymentalna wystąpi w Radiu Lublin
25 maja 2018, 19:00

Warszawska Orkiestra Sentymentalna wystąpi w Radiu Lublin 0 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 19 w studiu muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi Warszawska Orkiestra Sentymentalna.

Wypadek na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Wjechała na czerwonym świetle?

Wypadek na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Wjechała na czerwonym świetle? 4 0

Do wypadku doszło około godz. 9 na skrzyżowaniu ul. Zamojskiej i al. Unii Lubelskiej w Lublinie.

Zakończyli juwenalia na komisariacie. "Myśleliśmy, że atakują nas kibole. A to policja"
Alarm 24

Zakończyli juwenalia na komisariacie. "Myśleliśmy, że atakują nas kibole. A to policja" 12 4

Trzy osoby zakończyły juwenalia w komisariacie. Kolejna poddała się obdukcji lekarza sądowego. Studenci dęblińskie „Szkoły Orląt” oskarżają policję o bezpodstawną i zbyt brutalną interwencję. Policja twierdzi, ze młodzi byli pijani i agresywni.

Nie kupuj, wynajmij. O zaletach korzystania z wypożyczalni samochodowych

Nie kupuj, wynajmij. O zaletach korzystania z wypożyczalni samochodowych 0 0

Chcesz przetestować elektryczny pojazd, zanim w niego zainwestujesz kupę ciężko zarobionych pieniędzy? Potrzebujesz nowej floty transportowej dla swojej firmy spedycyjnej? Chcesz wybrać się na wakacyjną przejażdżkę, lecz nie posiadasz własnego auta? Zapraszamy do poczytania niniejszego tekstu, za pośrednictwem którego dowiesz się, jak cenna jest w dzisiejszych czasach atrakcyjna oferta godnej polecenia wypożyczalni samochodowej.

Wernisaż wystawy fotografii Tadeusza Rolke w CSK
26 maja 2018, 12:00

Wernisaż wystawy fotografii Tadeusza Rolke w CSK 2 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 12 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się spotkanie z fotografem Tadeuszem Rolke połączone z wernisażem wystawy prac artysty.

Antylopa biegała pod Michowem? Pijany kierowca z Tanzanii trochę przesadził
galeria
film

Antylopa biegała pod Michowem? Pijany kierowca z Tanzanii trochę przesadził 54 6

Prawie 2 promile alkoholu miał zatrzymany pijany kierowca. Pochodzący z Tanzanii 34-latek, próbował uciekać przed policjantami po tym, jak rozbił pożyczone BMW.

"Zdarzają się nawet długotrwałe przyjaźnie". Ile zarobi opiekunka osób starszych w Niemczech?

"Zdarzają się nawet długotrwałe przyjaźnie". Ile zarobi opiekunka osób starszych w Niemczech? 0 1

Rozmowa z Maciejem Łastowieckim, właścicielem firmy iOPIEKA, która oferuje legalne zatrudnienie dla opiekunów i opiekunek osób starszych głównie na terenie Niemiec.

Chcą pobić rekord Guinnessa. W czytaniu

Chcą pobić rekord Guinnessa. W czytaniu 1 0

Chełmska Biblioteka Publiczna chce się zgłosić do bicia rekordu Guinnessa w ilości osób czytających jeden po drugim. Dotychczasowy rekord to 3071 czytelników.

Zadyma na meczu Lech Poznań - Legia Warszawa. Pseudokibice wtargnęli na boisko [wideo]
film

Zadyma na meczu Lech Poznań - Legia Warszawa. Pseudokibice wtargnęli na boisko [wideo] 2 0

Do zadymy doszło w drugiej połowie meczu Lecha Poznań z Legią Warszawa w 37., ostatniej kolejce Lotto Ekstraklasy.

Ile powinni zarabiać posłowie? Wyniki sondażu mogą zaskakiwać
film

Ile powinni zarabiać posłowie? Wyniki sondażu mogą zaskakiwać 0 6

Posłowie powinni zarabiać nie więcej niż 5 tys. zł brutto, czyli około 3550 zł "na rękę" - uważa prawie połowa ankietowanych w sondażu zamówionym przez portal Gazeta.pl

Padwa Zamość – Orzeł Przeworsk 36:29. Strzelecki popis rozgrywającego

Padwa Zamość – Orzeł Przeworsk 36:29. Strzelecki popis rozgrywającego 1 0

II LIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH W ostatnim spotkaniu sezonu Padwa Zamość pokonała przed swoimi kibicami Orła Przeworsk 36:29. Aż 13 bramek zdobył na pożegnanie z fanami Tomasz Fugiel

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną
Zdjęcia
galeria

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną 36 4

Niedziela na Feliniadzie 2018 należała do zespołów disco polo. Gwiazdą wieczoru byli Sławomir oraz Akcent z Zenkiem Martyniukiem. Przed nimi wystąpiły zespoły PowerBoy i Defis.

Puławy: Nowe pracownie dla szkół