Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 marca 2013 r.
9:38
Edytuj ten wpis

Demontowali toyotę skradzioną w Niemczech. "Dziupla" zlikwidowana

Autor: Zdjęcie autora jotem
0 11 A A
 (KWP w Lublinie)
(KWP w Lublinie)

Na jednej z posesji w Lublinie policjanci natrafili na toyotę auris, która została skradziona na terenie Niemiec oraz mężczyznę, który demontował jej części. W dziupli znaleziono także części innych aut.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W trakcie śledztwa mundurowi ustalili, że na terenie jednej z posesji w Lublinie może znajdować się samochodowa „dziupla”. Gdy udali się pod wskazany adres, na miejscu zastali 28-letniego mieszkańca Jakubowic, który demontował toyotę na części. – Był zaskoczony wizytą policjantów. Auto o wartości 55 tys. złotych był skradzione na terenie Niemiec – relacjonują policjanci z KWP w Lublinie.

Policjanci zatrzymali także 45-letniego właściciela posesji. Na terenie należącym do mieszkańca Lublina znaleziono kilka silników oraz inne części samochodów różnych marek. Mężczyźni usłyszeli zarzuty. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ania / 19 marca 2013 o 21:16
[quote name='Gość' timestamp='1363720621' post='747276']
Ucz się historii schaboszczak.
To co nakradli i wywieźli z Polski Niemcy za okupacji to "bułka z masłem" w porównaniu z tym jak ogołocili Polskę sowieci, ale skąd ci to wiedzieć, skoro żeś głąb kapuściany.
[/quote]Aty synek co ?? adwokat Gebelsa ??
Avatar
schaboszczak / 19 marca 2013 o 21:01
[quote name='Gość' timestamp='1363720621' post='747276']
Ucz się historii schaboszczak.
To co nakradli i wywieźli z Polski Niemcy za okupacji to "bułka z masłem" w porównaniu z tym jak ogołocili Polskę sowieci, ale skąd ci to wiedzieć, skoro żeś głąb kapuściany.
[/quote]BUCU, a szwaby były aniołami,obozy koncentracyjne,złote zęby,obrączki,łańcuszki masowo i na tony przetapiane w sztaby, młody kociarz BUCU jesteś żebyś to pamiętał,czy cokolwiek o tym wiedział. Wal się na ryj tępa CIOTO !!!!!!
[quote name='Gość' timestamp='1363720621' post='747276']
Ucz się historii schaboszczak.
To co nakradli i wywieźli z Polski Niemcy za okupacji to "bułka z masłem" w porównaniu z tym jak ogołocili Polskę sowieci, ale skąd ci to wiedzieć, skoro żeś głąb kapuściany.
[/quote]BUCU, a szwaby były aniołami,obozy koncentracyjne,złote zęby,obrączki,łańcuszki masowo i na tony przetapiane w sztaby, młody kociarz BUCU jesteś żebyś to pamiętał,czy cokolwiek o tym wiedział. Wal się na ryj tępa CIOTO !... rozwiń
Avatar
Gość / 19 marca 2013 o 20:17
[quote name='schaboszczak' timestamp='1363694798' post='747063']
Ile jeszcze trzeba SPROWADZIĆ w ten sposób samochodów od szwabów do POLSKI,aby mniej więcej zbilansować sobie to co szwabskie sQrwysyny nakradli i wywieżli z naszego kraju podczas okupacji ???????
[/quote]
Ucz się historii schaboszczak.
To co nakradli i wywieźli z Polski Niemcy za okupacji to "bułka z masłem" w porównaniu z tym jak ogołocili Polskę sowieci, ale skąd ci to wiedzieć, skoro żeś głąb kapuściany.
[quote name='schaboszczak' timestamp='1363694798' post='747063']
Ile jeszcze trzeba SPROWADZIĆ w ten sposób samochodów od szwabów do POLSKI,aby mniej więcej zbilansować sobie to co szwabskie sQrwysyny nakradli i wywieżli z naszego kraju podczas okupacji ???????
[/quote]
Ucz się historii schaboszczak.
To co nakradli i wywieźli z Polski Niemcy za okupacji to "bułka z masłem" w porównaniu z tym jak ogołocili Polskę sowieci, ale skąd ci to wiedzieć, skoro żeś głąb kapuściany. rozwiń
Avatar
goad / 19 marca 2013 o 16:12
Karac złodzieja!
Avatar
goad / 19 marca 2013 o 16:11
Karac złodzieja!
Avatar
ren / 19 marca 2013 o 15:34
[quote name='Heniek Kosa' timestamp='1363696240' post='747088']
Kapusta ?????
[/quote]
nie, seler
Avatar
Heniek Kosa / 19 marca 2013 o 13:30
[quote name='An' timestamp='1363694891' post='747065']
Może by odpowiednie służby zainteresowały sie posesją przy drodze z Kamionki do Firleja. Podobna działalność.
[/quote]Kapusta ?????
Avatar
An / 19 marca 2013 o 13:08
Może by odpowiednie służby zainteresowały sie posesją przy drodze z Kamionki do Firleja. Podobna działalność.
Avatar
schaboszczak / 19 marca 2013 o 13:06
Ile jeszcze trzeba SPROWADZIĆ w ten sposób samochodów od szwabów do POLSKI,aby mniej więcej zbilansować sobie to co szwabskie sQrwysyny nakradli i wywieżli z naszego kraju podczas okupacji ???????
Avatar
Mati / 19 marca 2013 o 11:56
Takie demontawanie aut odbywa się w Lublinie na posesji na rogu ulic Żelaznej i Suchej.Miesięcznie jest tam rozbieranych ok.20 samochodów.Wszystkie cześci na pniu sprzedawane bądź wywożone na złom.Reszta plastików i pociętych opon z rozebranych samochodów jest puszczana z dymem w kominie.Wiele części z rozebranych aut zalega na podwórku.Paliwa i oleje są spuszczane wprost na ziemię a gaz z butli wypuszczany do atmosfery co zagraża bezpieczeństwu okoliczych budynków.Na poseji i obok niej panuje syf i brud ale straży miejskiej a tym bardziej policji to nie obchodzi.Pewnie nie ma komu wlepić mandatu !!! Przecież łatwiej złupić kierowcę w centrum za źle zaparkowany samochód niż użerać się z żulami.A sprawa była zgłaszana już w zeszłym roku do władz Lublina i Prezydenta Żuka - niestety bez odzewu !!! Odpowiedź dyżyrnego SM cytuję niestety z pamięci - "sprawę spalania toksycznych odpadów proszę zgłosić do Wydziału Ochrony Środowiska".
Takie demontawanie aut odbywa się w Lublinie na posesji na rogu ulic Żelaznej i Suchej.Miesięcznie jest tam rozbieranych ok.20 samochodów.Wszystkie cześci na pniu sprzedawane bądź wywożone na złom.Reszta plastików i pociętych opon z rozebranych samochodów jest puszczana z dymem w kominie.Wiele części z rozebranych aut zalega na podwórku.Paliwa i oleje są spuszczane wprost na ziemię a gaz z butli wypuszczany do atmosfery co zagraża bezpieczeństwu okoliczych budynków.Na poseji i obok niej panuje syf i brud ale straży miejskiej a tym bardziej p... rozwiń
Avatar
ania / 19 marca 2013 o 21:16
[quote name='Gość' timestamp='1363720621' post='747276']
Ucz się historii schaboszczak.
To co nakradli i wywieźli z Polski Niemcy za okupacji to "bułka z masłem" w porównaniu z tym jak ogołocili Polskę sowieci, ale skąd ci to wiedzieć, skoro żeś głąb kapuściany.
[/quote]Aty synek co ?? adwokat Gebelsa ??
Avatar
schaboszczak / 19 marca 2013 o 21:01
[quote name='Gość' timestamp='1363720621' post='747276']
Ucz się historii schaboszczak.
To co nakradli i wywieźli z Polski Niemcy za okupacji to "bułka z masłem" w porównaniu z tym jak ogołocili Polskę sowieci, ale skąd ci to wiedzieć, skoro żeś głąb kapuściany.
[/quote]BUCU, a szwaby były aniołami,obozy koncentracyjne,złote zęby,obrączki,łańcuszki masowo i na tony przetapiane w sztaby, młody kociarz BUCU jesteś żebyś to pamiętał,czy cokolwiek o tym wiedział. Wal się na ryj tępa CIOTO !!!!!!
[quote name='Gość' timestamp='1363720621' post='747276']
Ucz się historii schaboszczak.
To co nakradli i wywieźli z Polski Niemcy za okupacji to "bułka z masłem" w porównaniu z tym jak ogołocili Polskę sowieci, ale skąd ci to wiedzieć, skoro żeś głąb kapuściany.
[/quote]BUCU, a szwaby były aniołami,obozy koncentracyjne,złote zęby,obrączki,łańcuszki masowo i na tony przetapiane w sztaby, młody kociarz BUCU jesteś żebyś to pamiętał,czy cokolwiek o tym wiedział. Wal się na ryj tępa CIOTO !... rozwiń
Avatar
Gość / 19 marca 2013 o 20:17
[quote name='schaboszczak' timestamp='1363694798' post='747063']
Ile jeszcze trzeba SPROWADZIĆ w ten sposób samochodów od szwabów do POLSKI,aby mniej więcej zbilansować sobie to co szwabskie sQrwysyny nakradli i wywieżli z naszego kraju podczas okupacji ???????
[/quote]
Ucz się historii schaboszczak.
To co nakradli i wywieźli z Polski Niemcy za okupacji to "bułka z masłem" w porównaniu z tym jak ogołocili Polskę sowieci, ale skąd ci to wiedzieć, skoro żeś głąb kapuściany.
[quote name='schaboszczak' timestamp='1363694798' post='747063']
Ile jeszcze trzeba SPROWADZIĆ w ten sposób samochodów od szwabów do POLSKI,aby mniej więcej zbilansować sobie to co szwabskie sQrwysyny nakradli i wywieżli z naszego kraju podczas okupacji ???????
[/quote]
Ucz się historii schaboszczak.
To co nakradli i wywieźli z Polski Niemcy za okupacji to "bułka z masłem" w porównaniu z tym jak ogołocili Polskę sowieci, ale skąd ci to wiedzieć, skoro żeś głąb kapuściany. rozwiń
Avatar
goad / 19 marca 2013 o 16:12
Karac złodzieja!
Avatar
goad / 19 marca 2013 o 16:11
Karac złodzieja!
Avatar
ren / 19 marca 2013 o 15:34
[quote name='Heniek Kosa' timestamp='1363696240' post='747088']
Kapusta ?????
[/quote]
nie, seler
Avatar
Heniek Kosa / 19 marca 2013 o 13:30
[quote name='An' timestamp='1363694891' post='747065']
Może by odpowiednie służby zainteresowały sie posesją przy drodze z Kamionki do Firleja. Podobna działalność.
[/quote]Kapusta ?????
Avatar
An / 19 marca 2013 o 13:08
Może by odpowiednie służby zainteresowały sie posesją przy drodze z Kamionki do Firleja. Podobna działalność.
Avatar
schaboszczak / 19 marca 2013 o 13:06
Ile jeszcze trzeba SPROWADZIĆ w ten sposób samochodów od szwabów do POLSKI,aby mniej więcej zbilansować sobie to co szwabskie sQrwysyny nakradli i wywieżli z naszego kraju podczas okupacji ???????
Avatar
Mati / 19 marca 2013 o 11:56
Takie demontawanie aut odbywa się w Lublinie na posesji na rogu ulic Żelaznej i Suchej.Miesięcznie jest tam rozbieranych ok.20 samochodów.Wszystkie cześci na pniu sprzedawane bądź wywożone na złom.Reszta plastików i pociętych opon z rozebranych samochodów jest puszczana z dymem w kominie.Wiele części z rozebranych aut zalega na podwórku.Paliwa i oleje są spuszczane wprost na ziemię a gaz z butli wypuszczany do atmosfery co zagraża bezpieczeństwu okoliczych budynków.Na poseji i obok niej panuje syf i brud ale straży miejskiej a tym bardziej policji to nie obchodzi.Pewnie nie ma komu wlepić mandatu !!! Przecież łatwiej złupić kierowcę w centrum za źle zaparkowany samochód niż użerać się z żulami.A sprawa była zgłaszana już w zeszłym roku do władz Lublina i Prezydenta Żuka - niestety bez odzewu !!! Odpowiedź dyżyrnego SM cytuję niestety z pamięci - "sprawę spalania toksycznych odpadów proszę zgłosić do Wydziału Ochrony Środowiska".
Takie demontawanie aut odbywa się w Lublinie na posesji na rogu ulic Żelaznej i Suchej.Miesięcznie jest tam rozbieranych ok.20 samochodów.Wszystkie cześci na pniu sprzedawane bądź wywożone na złom.Reszta plastików i pociętych opon z rozebranych samochodów jest puszczana z dymem w kominie.Wiele części z rozebranych aut zalega na podwórku.Paliwa i oleje są spuszczane wprost na ziemię a gaz z butli wypuszczany do atmosfery co zagraża bezpieczeństwu okoliczych budynków.Na poseji i obok niej panuje syf i brud ale straży miejskiej a tym bardziej p... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach
25 maja 2018, 18:00

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach 0 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek, 25 maja o godz. 18 w Marinie Puławy (ul. Portowa 3) rozpocznie się I Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych. To święto miłośników dobrego piwa. Impreza potrwa cały weekend!

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack 2 8

340 tys. zł, czyli dorobek całego życia, straciła na poleconych jej w banku obligacjach 81-letnia Krystyna Rafalska z Lublina. Na liście osób, które zainwestowały w papiery GetBacku, jest znacznie więcej mieszkańców regionu

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej 0 2

Mateusz Morawiecki odwiedzi w sobotę Lublin. Spotkanie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim jest otwarte dla mieszkańców

Kubańska noc w Radości
26 maja 2018, 21:00

Kubańska noc w Radości 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maj o godz. 21 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się kubańska impreza. Będą też warsztaty taneczne i animacje.

Klubowa impreza w OSTRO
26 maja 2018, 20:00

Klubowa impreza w OSTRO 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 26 maja o godz. 20 w klubie OSTRO (Krakowskie Przedmieście 25) odbędzie się klubowa impreza w rytmie house i electro.

Techno Lublin w Plenerze
26 maja 2018, 20:00

Techno Lublin w Plenerze 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Plener (al. Piłsudskiego 23) zaprasza na imprezę z cyklu Techno Lublin, podczas której 10 znanych lubelskich DJ'ów przez 12 godzin będzie rozkręcać imprezę. Start 26 maja o godz. 20.

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko 5 8

Warto będzie wybrać się w sobotę na stadion w Chełmie. Piłkarze Artura Bożyka podejmują Motor Lublin. Jeżeli wygrają, to na dobre wrócą do walki o awans. Jednocześnie mogą zamknąć drogę do II ligi rywalom. Bardzo ciekawe derby rozpoczną się o godz. 17

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc
galeria
film

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc 74 5

Alicja Mazurek z Lublina potrzebuje pomocy. Po tragicznym wypadku trafiła do kliniki "Budzik", rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na jej leczenie i rehabilitację

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób 13 4

26-letni mieszkaniec Świdnika aresztowany. Grozi mu do 8 lat więzienia

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód 0 4

Motocyklista z gminy Urzędów uderzył w krawężnik. Od jednośladu oderwało się przednie koło i uderzyło w jadący z przeciwka samochód

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 6 1

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie?

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie? 1 0

Najbliższy weekend upłynie kibicom z województwa lubelskiego pod znakiem derbów. W Chełmie gra Motor, a w Radzyniu Podlaskim zmierzą się tamtejsze Orlęta Spomlek i Podlasie (godz. 17). Punktów niby bardziej potrzebują podopieczni Tomasza Złomańczuka jednak gospodarze też mają o co grać

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac 13 27

Po niedzieli zacznie się układanie kamiennych płyt na odnawianym deptaku. Najpierw pojawią się między ul. Kapucyńską i Staszica. Na całej długości powinny być ułożone do końca czerwca. Taki jest nowy termin ustalony przez miasto z wykonawcą prac, które miały się zakończyć do połowy maja

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia]
galeria