Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 maja 2008 r.
17:56
Edytuj ten wpis

Disco polo znowu bije rekordy

0 15 A A

Nawet 40 tysięcy ludzi może bawić się dziś wieczorem na wielkim koncercie na lubelskim Felinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- To będzie największy i najlepszy koncert tegorocznych Lubelskich Dni Kultury Studenckiej - zapowiada Andrzej Maciaszczyk, szef samorządu studentów Uniwersytetu Przyrodniczego, który organizuje dzisiejsze "Grillowanie z disco w polu”. - Jeszcze lepszy, niż rok temu.

Wtedy na barachołce na Felinie bawiło się 37 tys. ludzi. - To oficjalne dane, potwierdzone przez policję - mówi Maciaszczyk. - Liczymy, że w tym roku przyjdzie jeszcze więcej widzów. Bo i atrakcji przygotowaliśmy więcej niż w zeszłym roku.

Już od rana na Felinie będzie rozstawione wesołe miasteczko. Przed południem zaczną się zawody sportowe i pokazy strong-manów. Po południu pora na wielkie grillowanie.

- Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego regionu - mówi Dariusz Suszyński z samorządu UP. - Każdy może przyjść z własnym grillem, wygodnie usiąść na trawie, cieszyć się sobotnią majówką i... czekać na koncert.

A ten rozpocznie się o godz. 17.30. Na scenie będą pojawiać się kolejne gwiazdy: Cliver, D-Bomb, Etna i Akcent. - Dobra zabawa gwarantowana - zapewnia Zenon Martyniuk, lider tego ostatniego zespołu. - W Lublinie jest znakomity klimat dla takich imprez. Pokazał to już zeszłoroczny koncert, na którym też wystąpiliśmy
Martyniuk ma porównanie, bo tylko w tym tygodniu grał już na juwenaliach w Krakowie i Warszawie.

- Moda na disco polo powraca, i to z podwójną siłą - wyjaśnia Jarosław Michalewicz z Green Star, największej polskiej wytwórni promującej artystów tej muzyki. - Koncerty naszych gwiazd cieszą się większą popularnością niż imprezy rockowe. A dobre juwenalia nie mogą się teraz odbyć bez barachołki.

Dowód? Największa gwiazda disco polo - grupa Boys - tylko w maju grała już dla studentów we Wrocławiu, Warszawie i Białymstoku, a przed nią jeszcze koncerty juwenaliowe w Rzeszowie, Olsztynie i Szczecinie. - Mało tego. Na Boys`ów nie mam już ani jednego wolnego weekendowego terminu do końca roku - dodaje Michalewicz. - Ludzie po prostu chcą słuchać takiej muzyki!

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Mateusz / 8 grudnia 2008 o 19:24
Disco polo ładna nutka nie każdy przyzna się że słucha disco polo ja mogę się przyznać Disco polo jest na czasie chociasz na nim nie jest . Poprostu nie ma nic lepszego do posłuchania i potańczenia niż Disco Polo . Mój najlepszy zespół jak na tenczas to "Dystans" ale faworyci się zmieniają.
Pozdro dla wszystkich fanów muzyki D-P.
Disco polo ładna nutka nie każdy przyzna się że słucha disco polo ja mogę się przyznać Disco polo jest na czasie chociasz na nim nie jest . Poprostu nie ma nic lepszego do posłuchania i potańczenia niż Disco Polo . Mój najlepszy zespół jak na tenczas to "Dystans" ale faworyci się zmieniają.
Pozdro dla wszystkich fanów muzyki D-P. rozwiń
Avatar
Gość / 4 czerwca 2008 o 12:23
DISCO POLO BYŁO JEST I :DBEDZIE....taka jest prawda ...to jest rodzaj muzyki ktory nigdy nie zginie ....a dlaczego? bo przy techno nie kazdy potrafi sie bawic przy hip-hop tez nie przy metalu? tez nie ...a przy disco polo kazdy sie bawi i do tego jeszcze bardzo dobrze...ja slucham techno przede wszystkim.... ale czasem jak siedze w domu to nie chce mi sie tego sluchac i co wlaczam? DISCO POLO.
Avatar
monika410m / 4 czerwca 2008 o 12:14
...ale niekrorzy tutaj pisza glupoty...tak naprawde wiekszosc ludzi slucha disco polo tylko duzo ludzi sie do tego nie przyznaje...jak by nie bylo zadnych koncertow i ktos chodzil by po ulicy pytajac ludzi Czy sluchasz disco polo? 3/4 osob powiedzialoby ze nie ....to skad tyle ludzi bierze sie na oncertach ... i najlepsze jest to ze wszyscy spiewaja i tancza...dla mnie takie wypieranie sie jest smieszne kazda muzyka ma w sobie cos ...i disco polo tez tak samo jak techno jak hip-hop metal itd............
Avatar
disco-polo fan / 26 maja 2008 o 17:59
antydiskopolo napisał:
Disco POLO JUŻ UMARŁO! zdechło[/quote]

a grilowanie w polu przy disco-polu to co? impreza wykonawców-widmo? nie oszukuj się. disco-polo żyje i jak widać wciąż się rozwija. wciąż pojawiają się nowe twarze (nie te z lat 90.) takie jak etna czy cliver.

[quote name='Kler' post='26908' date='10.05.2008, 22:46']Wielu ludzi słucha disco polo, jedni się przyznają, inni niekoniecznie, ale chyba zapominamy o jednym drobiazgu - to sa Lubelskie Dni Kultury Studenckiej - jeżeli kultura studencka to tłumy ludzi bawiących się przy tekstach "o Ela, Ela, dotknij mego przyjaciela", to coś ze studentami jest nie tak. Przykre, ale prawdziwe. Nie chodzi o to, by nie słuchać disco polo, ale promować muzykę na nieco wyższym poziomie, nawet jak na koncert przyjdzie kilka tysięcy ludzi mniej i nie wypiją hektolitrów piwa.


nie słuchasz d-p to się nie wypowiadaj. może muzyka jest prosta i słowa też, ale przecież teksty nie różnią się niczym od tekstów takich zespołów, jak feel czy doda. są tak samo banalne tylko przystrojone w trochę komercji, image'u i lepszej muzyki (w końcu jak sie ma kasę na promocję to i na lepsze studio i sprzęt też się znajdzie). więc nie mów mi o muzyce na poziomie. jeśli chcesz iść na inny koncert - nikt nie broni. cała masa do wyboru. a skoro większość chce się bawić przy disco - to nie zabraniaj!
eksty nie różnią się niczym od tekstów takich zespołów, jak feel czy doda. są tak samo banalne tylko przystrojone w trochę komercji, image'u i lepszej muzyki (w końcu jak sie ma kasę na promocję to i na lepsze studio i sprzęt też się znajdzie). więc nie mów mi o muzyce na poziomie. jeśli chcesz iść na inny koncert - nikt nie broni. cała masa do wyboru. a skoro większość chce się bawić przy disco - to nie zabraniaj! rozwiń
Avatar
puenta / 13 maja 2008 o 23:39
a oto dowód na to kto ma rację. zawsze większośc decyduje o tym co będzie - na disco w polu przychodzą rzesze, tak samo na wyborach o wyniku nie decyduje inteligencja tylko ludzie mniej myślący - których są setki. puenta prosta i logiczna - disco w polu -opium dla mas (są poprzeczki, ktorych nigdy nie przeskoczą, muzykę trzeba rozumieć, disco polo to tylko prosta nuta do tańczenia, oczywiście tylko po alkoholu i tylko w dużych ilosciach). pozdrawiam P.S> co do zaproszen organizatorów, widac co lubią, a tym samym co prezentują. Ja bym się wstydził zapraszać na polo, oni tego nie mają, bo sa nieświadomi pewnych standardów kultury, która jest im obca.
a oto dowód na to kto ma rację. zawsze większośc decyduje o tym co będzie - na disco w polu przychodzą rzesze, tak samo na wyborach o wyniku nie decyduje inteligencja tylko ludzie mniej myślący - których są setki. puenta prosta i logiczna - disco w polu -opium dla mas (są poprzeczki, ktorych nigdy nie przeskoczą, muzykę trzeba rozumieć, disco polo to tylko prosta nuta do tańczenia, oczywiście tylko po alkoholu i tylko w dużych ilosciach). pozdrawiam P.S> co do zaproszen organizatorów, widac co lubią, a tym samym co prezentują. Ja bym się ... rozwiń
Avatar
Kler / 10 maja 2008 o 23:46
Wielu ludzi słucha disco polo, jedni się przyznają, inni niekoniecznie, ale chyba zapominamy o jednym drobiazgu - to sa Lubelskie Dni Kultury Studenckiej - jeżeli kultura studencka to tłumy ludzi bawiących się przy tekstach "o Ela, Ela, dotknij mego przyjaciela", to coś ze studentami jest nie tak. Przykre, ale prawdziwe. Nie chodzi o to, by nie słuchać disco polo, ale promować muzykę na nieco wyższym poziomie, nawet jak na koncert przyjdzie kilka tysięcy ludzi mniej i nie wypiją hektolitrów piwa.
Avatar
PAOLA / 10 maja 2008 o 21:56
lubia sluchac? to jakis absurd.. to cos nie nazwe muzyka.. te dzwieki poprostu sa zenujaco zadowalajace.. idealne do wydurniania sie. ale tego nie slucha sie na codzien! wiec prosze mi tu pojec nie mylic
Avatar
dg / 10 maja 2008 o 20:37
to gienia tokarska sobie popoguje
Avatar
mc / 10 maja 2008 o 18:17
bylem na koncercie Akcentu w Krakowie, pozniej impreza disco polo - poprostu bomba!! wiecej takich imprez!!
Avatar
antydiskopolo / 10 maja 2008 o 16:59
Disco POLO JUŻ UMARŁO! zdechło
Avatar
Mateusz / 8 grudnia 2008 o 19:24
Disco polo ładna nutka nie każdy przyzna się że słucha disco polo ja mogę się przyznać Disco polo jest na czasie chociasz na nim nie jest . Poprostu nie ma nic lepszego do posłuchania i potańczenia niż Disco Polo . Mój najlepszy zespół jak na tenczas to "Dystans" ale faworyci się zmieniają.
Pozdro dla wszystkich fanów muzyki D-P.
Disco polo ładna nutka nie każdy przyzna się że słucha disco polo ja mogę się przyznać Disco polo jest na czasie chociasz na nim nie jest . Poprostu nie ma nic lepszego do posłuchania i potańczenia niż Disco Polo . Mój najlepszy zespół jak na tenczas to "Dystans" ale faworyci się zmieniają.
Pozdro dla wszystkich fanów muzyki D-P. rozwiń
Avatar
Gość / 4 czerwca 2008 o 12:23
DISCO POLO BYŁO JEST I :DBEDZIE....taka jest prawda ...to jest rodzaj muzyki ktory nigdy nie zginie ....a dlaczego? bo przy techno nie kazdy potrafi sie bawic przy hip-hop tez nie przy metalu? tez nie ...a przy disco polo kazdy sie bawi i do tego jeszcze bardzo dobrze...ja slucham techno przede wszystkim.... ale czasem jak siedze w domu to nie chce mi sie tego sluchac i co wlaczam? DISCO POLO.
Avatar
monika410m / 4 czerwca 2008 o 12:14
...ale niekrorzy tutaj pisza glupoty...tak naprawde wiekszosc ludzi slucha disco polo tylko duzo ludzi sie do tego nie przyznaje...jak by nie bylo zadnych koncertow i ktos chodzil by po ulicy pytajac ludzi Czy sluchasz disco polo? 3/4 osob powiedzialoby ze nie ....to skad tyle ludzi bierze sie na oncertach ... i najlepsze jest to ze wszyscy spiewaja i tancza...dla mnie takie wypieranie sie jest smieszne kazda muzyka ma w sobie cos ...i disco polo tez tak samo jak techno jak hip-hop metal itd............
Avatar
disco-polo fan / 26 maja 2008 o 17:59
antydiskopolo napisał:
Disco POLO JUŻ UMARŁO! zdechło[/quote]

a grilowanie w polu przy disco-polu to co? impreza wykonawców-widmo? nie oszukuj się. disco-polo żyje i jak widać wciąż się rozwija. wciąż pojawiają się nowe twarze (nie te z lat 90.) takie jak etna czy cliver.

[quote name='Kler' post='26908' date='10.05.2008, 22:46']Wielu ludzi słucha disco polo, jedni się przyznają, inni niekoniecznie, ale chyba zapominamy o jednym drobiazgu - to sa Lubelskie Dni Kultury Studenckiej - jeżeli kultura studencka to tłumy ludzi bawiących się przy tekstach "o Ela, Ela, dotknij mego przyjaciela", to coś ze studentami jest nie tak. Przykre, ale prawdziwe. Nie chodzi o to, by nie słuchać disco polo, ale promować muzykę na nieco wyższym poziomie, nawet jak na koncert przyjdzie kilka tysięcy ludzi mniej i nie wypiją hektolitrów piwa.


nie słuchasz d-p to się nie wypowiadaj. może muzyka jest prosta i słowa też, ale przecież teksty nie różnią się niczym od tekstów takich zespołów, jak feel czy doda. są tak samo banalne tylko przystrojone w trochę komercji, image'u i lepszej muzyki (w końcu jak sie ma kasę na promocję to i na lepsze studio i sprzęt też się znajdzie). więc nie mów mi o muzyce na poziomie. jeśli chcesz iść na inny koncert - nikt nie broni. cała masa do wyboru. a skoro większość chce się bawić przy disco - to nie zabraniaj!
eksty nie różnią się niczym od tekstów takich zespołów, jak feel czy doda. są tak samo banalne tylko przystrojone w trochę komercji, image'u i lepszej muzyki (w końcu jak sie ma kasę na promocję to i na lepsze studio i sprzęt też się znajdzie). więc nie mów mi o muzyce na poziomie. jeśli chcesz iść na inny koncert - nikt nie broni. cała masa do wyboru. a skoro większość chce się bawić przy disco - to nie zabraniaj! rozwiń
Avatar
puenta / 13 maja 2008 o 23:39
a oto dowód na to kto ma rację. zawsze większośc decyduje o tym co będzie - na disco w polu przychodzą rzesze, tak samo na wyborach o wyniku nie decyduje inteligencja tylko ludzie mniej myślący - których są setki. puenta prosta i logiczna - disco w polu -opium dla mas (są poprzeczki, ktorych nigdy nie przeskoczą, muzykę trzeba rozumieć, disco polo to tylko prosta nuta do tańczenia, oczywiście tylko po alkoholu i tylko w dużych ilosciach). pozdrawiam P.S> co do zaproszen organizatorów, widac co lubią, a tym samym co prezentują. Ja bym się wstydził zapraszać na polo, oni tego nie mają, bo sa nieświadomi pewnych standardów kultury, która jest im obca.
a oto dowód na to kto ma rację. zawsze większośc decyduje o tym co będzie - na disco w polu przychodzą rzesze, tak samo na wyborach o wyniku nie decyduje inteligencja tylko ludzie mniej myślący - których są setki. puenta prosta i logiczna - disco w polu -opium dla mas (są poprzeczki, ktorych nigdy nie przeskoczą, muzykę trzeba rozumieć, disco polo to tylko prosta nuta do tańczenia, oczywiście tylko po alkoholu i tylko w dużych ilosciach). pozdrawiam P.S> co do zaproszen organizatorów, widac co lubią, a tym samym co prezentują. Ja bym się ... rozwiń
Avatar
Kler / 10 maja 2008 o 23:46
Wielu ludzi słucha disco polo, jedni się przyznają, inni niekoniecznie, ale chyba zapominamy o jednym drobiazgu - to sa Lubelskie Dni Kultury Studenckiej - jeżeli kultura studencka to tłumy ludzi bawiących się przy tekstach "o Ela, Ela, dotknij mego przyjaciela", to coś ze studentami jest nie tak. Przykre, ale prawdziwe. Nie chodzi o to, by nie słuchać disco polo, ale promować muzykę na nieco wyższym poziomie, nawet jak na koncert przyjdzie kilka tysięcy ludzi mniej i nie wypiją hektolitrów piwa.
Avatar
PAOLA / 10 maja 2008 o 21:56
lubia sluchac? to jakis absurd.. to cos nie nazwe muzyka.. te dzwieki poprostu sa zenujaco zadowalajace.. idealne do wydurniania sie. ale tego nie slucha sie na codzien! wiec prosze mi tu pojec nie mylic
Avatar
dg / 10 maja 2008 o 20:37
to gienia tokarska sobie popoguje
Avatar
mc / 10 maja 2008 o 18:17
bylem na koncercie Akcentu w Krakowie, pozniej impreza disco polo - poprostu bomba!! wiecej takich imprez!!
Avatar
antydiskopolo / 10 maja 2008 o 16:59
Disco POLO JUŻ UMARŁO! zdechło
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 0 0

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki 0 0

Władze podlubelskiej gminy Niemce znalazły sposób na to, by zachęcić mieszkańców do płacenia podatków w ich gminie. Już po raz drugi urzędnicy zorganizowali loterię z nagrodami. Można wygrać telewizor, laptop albo konsolę.

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo 0 0

W Zamościu odbędzie się festiwal Hip-Hop Graffiti Jam, podczas którego stworzona będzie miejską galerię sztuki na szarych dziś murach Ogrodu Zoologicznego. Wszystko dzięki grantowi otrzymanego w programie Lechstarter.

Skład sztuki. Interaktywna wystawa dla dzieci w Galerii Labirynt
26 maja 2018, 12:00

Skład sztuki. Interaktywna wystawa dla dzieci w Galerii Labirynt 0 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (ul. Popiełuszki 5) zaprasza na wernisaż interaktywnej wystawy dla dzieci Skład sztuki. Otwarcie ekspozycji odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

Lubelskie: Nowe pociągi w tym roku nie przyjadą

Lubelskie: Nowe pociągi w tym roku nie przyjadą 0 3

Miały pachnieć nowością, koić klimatyzacją i zapewniać pasażerom bezprzewodowy internet. W takich warunkach miały nas wozić po trasach regionalnych, np. z Lublina do Chełma i Dęblina. Miały, ale na razie nie będą. Unieważniony został przetarg na dostawę 11 pociągów elektrycznych dla województwa lubelskiego

100 milionów złotych na fotonikę!

100 milionów złotych na fotonikę! 0 0

100 mln zł na fotonikę – wspólne przedsięwzięcie NCBiR i samorządu województwa lubelskiego Samorząd województwa lubelskiego oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju wspólnie wspierają projekty w zakresie innowacyjnych technologii fotonicznych. Na ten cel przeznaczono aż 100 milionów złotych.

Havana Nights w El Cubano
26 maja 2018, 21:00

Havana Nights w El Cubano 0 0

W sobotę, 26 maja o godz. 21 w klubie El Cubano (ul. Zesłańców Sybiru 5) odbędzie się impreza z cyklu Havana Nights.

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia]
galeria

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia] 0 1

Ponad 3 tys. chronionych pijawek lekarskich znaleźli celnicy w śmietnikach w międzynarodowym pociągu z Kijowa do Warszawy. Żaden z podróżnych nie przyznał się do przemytu.

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy
wiersz między newsami

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy 0 0

Problemy, które nie są obce działaczom ruchu Zero Waste, idee bliskie wrogom nadmiaru, konsumpcjonizmu i jednorazowości. Poeta z minionej epoki jest wam bratem

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach
25 maja 2018, 18:00

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach 2 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek, 25 maja o godz. 18 w Marinie Puławy (ul. Portowa 3) rozpocznie się I Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych. To święto miłośników dobrego piwa. Impreza potrwa cały weekend!

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack 16 30

340 tys. zł, czyli dorobek całego życia, straciła na poleconych jej w banku obligacjach 81-letnia Krystyna Rafalska z Lublina. Na liście osób, które zainwestowały w papiery GetBacku, jest znacznie więcej mieszkańców regionu

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej 0 15

Mateusz Morawiecki odwiedzi w sobotę Lublin. Spotkanie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim jest otwarte dla mieszkańców

Kubańska noc w Radości
26 maja 2018, 21:00

Kubańska noc w Radości 3 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maj o godz. 21 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się kubańska impreza. Będą też warsztaty taneczne i animacje.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!