Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 lutego 2018 r.
10:36

Długa kolejka po pączki w Lublinie. Dzisiaj Tłusty Czwartek! [zdjęcia]

0 16 A A

To prawdopodobnie ulubiony dzień właścicieli cukierni i piekarni. Pączkowe szaleństwo opanowało również Lublin. Na ul. Lubartowskiej można zobaczyć długą kolejkę po ręcznie robione pączki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 9 lutego 2018 o 19:33
Pączki są drożdżowe, bardzo smaczne. Warto było postać w kolejce ok. 2h po jednego pączka jeśli się stawia na jakość, a nie na ilość. I jaka cierpliwość?
Avatar
Gość / 8 lutego 2018 o 20:39
pyszne sa te paczki warto postac cena mogłaby byc nizsza ale smak nieporównywalny z tymi z marketu
Avatar
Gość / 8 lutego 2018 o 16:20
a tak kużwa barany narzekacie na komunę, a za komuny były ręcznie robione pączki i dużo rzeczy było ręcznie robionych i zdrowych, dobrze wam cholery jedne
Avatar
P / 8 lutego 2018 o 13:51
(-: napisał:
A dlaczego to dzisiaj mamy obżerać się pączkami? Kto to wymyślił?
 Poganie. Początek wiosny świętowali wyjadaniem zapasów (później w formie pączków z mięsem) i pijaństwem
Avatar
Gość / 8 lutego 2018 o 13:48
Nie rozumiem tego "obyczaju" , jak i wielu innych. Lemingi, jak stado owiec podąża za baranem. Co mi da, że opi..olę kilka pączków w ten czwartek? W inne dni nie mogę? A kwiaty to kobiety dostają tylko 14 lutego; dwulicowi polacy dają raz w roku na WOŚP (a na co dzień mają w d..pie potrzebujących); jadą zderzak w zderzak za ciężarówką przez kilkadziesiąt km, zaden nie wyprzedzi, mimo wielu okazji i oczywiście nie zachowają odstępu aby jadący za nim ogarnięty kierowca miał możliwość wyprzedzić; w olejkach do kasy pchają mi się w du..pę (nie, nie wyglądam, ani nie jestem gejem), jakby w ten sposób chcieli przyśpieszyć pracę kasjerki, i wiele, wiele innych. Kocham Polskę ale gardzę polakami.
Nie rozumiem tego "obyczaju" , jak i wielu innych. Lemingi, jak stado owiec podąża za baranem. Co mi da, że opi..olę kilka pączków w ten czwartek? W inne dni nie mogę? A kwiaty to kobiety dostają tylko 14 lutego; dwulicowi polacy dają raz w roku na WOŚP (a na co dzień mają w d..pie potrzebujących); jadą zderzak w zderzak za ciężarówką przez kilkadziesiąt km, zaden nie wyprzedzi, mimo wielu okazji i oczywiście nie zachowają odstępu aby jadący za nim ogarnięty kierowca miał możliwość wyprzedzić; w olejkach do kasy pchają mi się w du.... rozwiń
Avatar
Gość / 8 lutego 2018 o 13:47
Wczoraj Biedronka ubiegła wszystkich. Sprzedawała w pudłaxh po 20 pączków za połowę ceny. Kto durny to stoi w kolejce i traci... pieniądze. Bo czas to pieniądz ;p
Avatar
(-: / 8 lutego 2018 o 13:40
A dlaczego to dzisiaj mamy obżerać się pączkami? Kto to wymyślił?
Avatar
Gość / 8 lutego 2018 o 13:26
my z ZSL to tak dziś świentujem że ponczków zostało,ale wudki zabrakło. Chłopoki tyż już śpiom.
Avatar
Gość / 8 lutego 2018 o 12:51
ciemny ludu opamiętaj się!!!!!!!!!!!!!Nie daj sobą manipulowac.
Avatar
Onyx / 8 lutego 2018 o 12:22
Przecież pączek to syf ...tam sama mąka drożdże i marmolada i masa cukru w tym
Avatar
Gość / 9 lutego 2018 o 19:33
Pączki są drożdżowe, bardzo smaczne. Warto było postać w kolejce ok. 2h po jednego pączka jeśli się stawia na jakość, a nie na ilość. I jaka cierpliwość?
Avatar
Gość / 8 lutego 2018 o 20:39
pyszne sa te paczki warto postac cena mogłaby byc nizsza ale smak nieporównywalny z tymi z marketu
Avatar
Gość / 8 lutego 2018 o 16:20
a tak kużwa barany narzekacie na komunę, a za komuny były ręcznie robione pączki i dużo rzeczy było ręcznie robionych i zdrowych, dobrze wam cholery jedne
Avatar
P / 8 lutego 2018 o 13:51
(-: napisał:
A dlaczego to dzisiaj mamy obżerać się pączkami? Kto to wymyślił?
 Poganie. Początek wiosny świętowali wyjadaniem zapasów (później w formie pączków z mięsem) i pijaństwem
Avatar
Gość / 8 lutego 2018 o 13:48
Nie rozumiem tego "obyczaju" , jak i wielu innych. Lemingi, jak stado owiec podąża za baranem. Co mi da, że opi..olę kilka pączków w ten czwartek? W inne dni nie mogę? A kwiaty to kobiety dostają tylko 14 lutego; dwulicowi polacy dają raz w roku na WOŚP (a na co dzień mają w d..pie potrzebujących); jadą zderzak w zderzak za ciężarówką przez kilkadziesiąt km, zaden nie wyprzedzi, mimo wielu okazji i oczywiście nie zachowają odstępu aby jadący za nim ogarnięty kierowca miał możliwość wyprzedzić; w olejkach do kasy pchają mi się w du..pę (nie, nie wyglądam, ani nie jestem gejem), jakby w ten sposób chcieli przyśpieszyć pracę kasjerki, i wiele, wiele innych. Kocham Polskę ale gardzę polakami.
Nie rozumiem tego "obyczaju" , jak i wielu innych. Lemingi, jak stado owiec podąża za baranem. Co mi da, że opi..olę kilka pączków w ten czwartek? W inne dni nie mogę? A kwiaty to kobiety dostają tylko 14 lutego; dwulicowi polacy dają raz w roku na WOŚP (a na co dzień mają w d..pie potrzebujących); jadą zderzak w zderzak za ciężarówką przez kilkadziesiąt km, zaden nie wyprzedzi, mimo wielu okazji i oczywiście nie zachowają odstępu aby jadący za nim ogarnięty kierowca miał możliwość wyprzedzić; w olejkach do kasy pchają mi się w du.... rozwiń
Avatar
Gość / 8 lutego 2018 o 13:47
Wczoraj Biedronka ubiegła wszystkich. Sprzedawała w pudłaxh po 20 pączków za połowę ceny. Kto durny to stoi w kolejce i traci... pieniądze. Bo czas to pieniądz ;p
Avatar
(-: / 8 lutego 2018 o 13:40
A dlaczego to dzisiaj mamy obżerać się pączkami? Kto to wymyślił?
Avatar
Gość / 8 lutego 2018 o 13:26
my z ZSL to tak dziś świentujem że ponczków zostało,ale wudki zabrakło. Chłopoki tyż już śpiom.
Avatar
Gość / 8 lutego 2018 o 12:51
ciemny ludu opamiętaj się!!!!!!!!!!!!!Nie daj sobą manipulowac.
Avatar
Onyx / 8 lutego 2018 o 12:22
Przecież pączek to syf ...tam sama mąka drożdże i marmolada i masa cukru w tym
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej 0

11 mln zł trafi do przedsiębiorców z województwa lubelskiego w formie pożyczek na rozwój usług turystycznych. Zgodnie z podpisaną umową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w dalszym ciągu przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o pożyczki preferencyjne.

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje 40 0

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 18 20

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 1

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 5 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 10 5

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 29 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 2

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 2

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 7 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra