sobota, 17 marca 2018 r.

Lublin

Dni Kryminalistyki ELSA. Zapisy trwają do soboty

Dodano: 11 grudnia 2015, 16:54
Autor: reda

Do soboty trwają zapisy chętnych osób wybierających się na Dni Kryminalistyki organizowane po raz pierwszy przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Lublin. Samo wydarzenie zaplanowano na 16 i 17 grudnia.

ELSA - jak pisze o sobie - jest największą, apolityczną, niezarobkową organizacją na świecie zrzeszająca studentów i młodych adeptów prawa a ELSA Poland jest największą organizacją studentów prawa w Polsce.

Lubelski oddział zbiera wszystkich chętnych, którzy przez dwa dni wezmą udział w wydarzeniach zorganizowanych pod hasłem Dni Kryminalistyki.

16 grudnia zaplanowano wizytę w areszcie śledczym. – Następnie przeniesiemy się do czytelni WPiA UMCS, gdzie o swojej pracy opowie nam detektyw, policjant przedstawi etapy poszukiwania przestępcy oraz dowiemy się jak podrobić umowę i popełnić cyberprzestępstwo –zachęca w rozsyłanym mediom zaproszeniu organizator.

17 grudnia uczestnicy spędzą w Centrum Transferu Wiedzy KUL, gdzie odbędą się spotkania z biegłymi, dotyczące: psychiki mordercy i dziecka jako świadka w procesie. Będzie też mowa o harmonizacji opiniowania biegłych w Polsce i Unii Europejskiej.

Na razie na FB swoją obecność na dniach Kryminalistyki zadeklarowało… 1500 osób. Szczegóły i zapisy na http://lublin.elsa.org.pl

Czytaj więcej o: Lublin ELSA Lublin
Gość
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (11 grudnia 2015 o 20:21) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
"dowiemy się jak podrobić umowę i popełnić cyberprzestępstwo –zachęca w rozsyłanym mediom zaproszeniu organizator" - czy to aby nie podpada pod podżeganie?
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!