niedziela, 18 lutego 2018 r.

Lublin

Do poniedziałku bezpłatne konsultacje u lekarzy specjalistów

  Edytuj ten wpis
Dodano: 27 lutego 2009, 09:24
Autor: (tom)

Dzisiaj w ramach "Dni Dobrych Nawyków” rozpoczynają się w trzech lubelskich przychodniach bezpłatne konsultacje lekarzy internistów, kardiologów, urologów, gastrologów oraz reumatologów.

Z porad specjalistów skorzystać będzie mogło nawet 400 osób. Konsultacje będą prowadzone także jutro i w poniedziałek.

- "Dni Dobrych Nawyków” dają pacjentom możliwość bezpośredniego kontaktu ze specjalistami, na wizytę u których niejednokrotnie trzeba czekać wiele tygodni, a nawet miesięcy. Warto skorzystać z okazji i sprawdzić w jakiej kondycji znajduje się nasz organizm - mówi prof. dr hab. n. med. Krzysztof Celiński, ekspert programu "Zentiva - zmieniamy przyzwyczajenia”.

Podczas Dni pacjenci będę mieli możliwość bezpośredniego kontaktu ze specjalistą i uzyskania odpowiedzi na swoje pytania. Uczestnicy spotkań otrzymają bezpłatne materiały edukacyjno-informacyjne, pokazujące jak walczyć ze złymi nawykami i na co dzień troszczyć się o zdrowie.

Bezpłatne konsultacje:

*Przychodni NZOZ FARMED przy ul. Koryznowej 2 G, na spotkanie z: lekarzem kardiologiem (27 i 28 lutego), lekarzem urologiem (27 lutego), lekarzem internistą na konsultacje w zakresie otyłości (28 lutego) oraz lekarzem gastrologiem (27 i 28 lutego oraz 2 marca). Zapisy osobiście w przychodni lub pod numerem telefonu (0-81) 747-67-77.

*Przychodni NZOZ Specjalistyka Czechów przy ul. Kompozytorów Polskich 8, na spotkanie z lekarzem kardiologiem (27 i 28 lutego). Zapisy osobiście w przychodni lub pod numerem telefonu (0-81) 741-20-44.

*Przychodni NZOZ GASTROMED przy ul K. Walenroda 2 F na spotkanie z lekarzami gastrologami (27 i 28 lutego) oraz z lekarzem reumatologiem (27 i 28 lutego). Zapisy pod numerem telefonu (0-81) 534-70-90.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!