Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 października 2015 r.
9:15

Doktor KUL: „Wyszykujemy Tuskowi celę ze stalowymi kratami i pedofilem do towarzystwa”

6 157 A A
Wypowiedź doktora Pawła Janowskiego na portalu Twitter została usunięta przez samego autora po wrzawie, jaka się podniosła po publikacji wpisu
Wypowiedź doktora Pawła Janowskiego na portalu Twitter została usunięta przez samego autora po wrzawie, jaka się podniosła po publikacji wpisu

„Wyszykujemy Tuskowi celę ze stalowymi kratami i pedofilem do towarzystwa” – napisał na Twitterze pracownik naukowy KUL podczas sobotniej ciszy wyborczej. Sprawą zajmie się rzecznik dyscyplinarny uczelni

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Kontrowersyjny wpis pojawił się na portalu w sobotę. Zamieścił go dr Paweł Janowski, historyk i teolog, pracownik naukowy Ośrodka Badań nad Polonią i Duszpasterstwem Polonijnym KUL podczas dyskusji na temat tego, co zmieni się w Polsce po wyborach parlamentarnych. Po całym zamieszaniu autor skasował swoje konto na Twitterze.

Mimo to komentarz odbił się szerokim echem wśród internautów, którzy przekazywali dalej post, wyrażając swoje oburzenie w stosunku do jego autora. Dziennikarka Hanna Lis stwierdziła: „ten pan ma tyle wspólnego z katolicyzmem, co ja z astrofizyką”. Bloger Wojciech Kardys napisał: „to wstyd, że taki pan(…) ma jakiekolwiek konotacje z KUL”. Tematem zainteresował się też poseł Platformy Obywatelskiej Radosław Sikorski, który chciał poznać stanowisko uczelni „w sprawie tej twórczości”.

O całym zamieszaniu przedstawiciele uniwersytetu dowiedzieli się od nas. – Jesteśmy tym faktem zaskoczeni. Treść komentarzy jest niedopuszczalna, a zachowanie ich autora naganne. Jest nam bardzo przykro, że autorem komentarzy jest pracownik naszego uniwersytetu. Sprawą zajmie się rzecznik dyscyplinarny – informuje w oświadczeniu przesłanym do redakcji Lidia Jaskuła, rzecznik prasowy KUL.

– To była niefortunna wypowiedź z mojej strony, poniosły mnie emocje. Przepraszam tych, którzy poczuli się urażeni. Zdaję sobie sprawę, że wystawiłem na szwank nie tylko swoją osobę, ale też instytucję, z którą jestem związany – mówi Dziennikowi dr Paweł Janowski. – Widząc efekty swojego wpisu, usunąłem konto w portalu. To była dynamiczna rozmowa między znajomymi i zdanie było nieco wyrwane z kontekstu, ale postanowiłem zrezygnować z dyskusji na ten temat.

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, pracownika na rozmowę miał wezwać wczoraj rektor KUL, ks. prof. Antoni Dębiński.

Czytaj więcej o:

Komentarze 157

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 5 maja 2016 o 23:37

Mam pytanie: czy ten dziwny człowiek dalej kompromituje KUL?

Avatar
Gość / 5 maja 2016 o 19:25
debilizm czlowieku u ciebie jest ogromny ale ty pedofili masz ciagle obok siebie to nie uszczesliwiaj kogos tym samym cwoku
Avatar
Gość / 1 listopada 2015 o 12:46
A co biskup Wesołowski zmartwychwstał?
Avatar
grant / 31 października 2015 o 08:44

Nie bądźmy hipokrytami, może faktycznie facet nie bawił się w dobór słów, ale tego typu komentarzy możnaby znaleźć w necie parę setek dziennie. W tym przypadku kluczem do całego halo jest to, że po sztubackim uderzeniu w stół odezwaly się prominentne nożyce. No i oczywiście to że KUL-owiec... więc kościół / PiS / faszyzm / kryształowa noc i 20 dalszych propagandowo chorych skojarzeń do uruchomienia. A tak swoją drogą to gostek ma jaja bo nie chowa się pod pseudo i nie pluje zza węgła.


Przeciez nie o hipokryzję tutaj chodzi, tylko o wypowiedź pedagoga z tytułem doktora na uniwersytecie katolickim! Na sztubacki zart może sobie pozwolić licealista lub co najwyżej student 1-go roku, a zdanie to zamieszczone na twitterze, choć krótkie, zawiera ogromną dawkę nienawisci, chęci zemsty, no i sprzeczności samo w sobie, bo jak wiadomo pedofila interesują dzieci, a nie osoby dorosłe. Poza tym, to jakim prawem akurat KUL ma decydowac o karze dla Tuska i charakterze tej kary, czyli kogo umieszcza razem w jednej celi? Raczej pedofil w tym przypadku jest chybionym pomysłem. Uważam, że gostek nie ma jaj, bo wycofał się rakiem czym prędzej, a poza tym skompromitował się na całej linii.

Przeciez nie o hipokryzję tutaj chodzi, tylko o wypowiedź pedagoga z tytułem doktora na uniwersytecie katolickim! Na sztubacki zart może sobie pozwolić licealista lub co najwyżej student 1-go roku, a zdanie to zamieszczone na twitterze, choć krótkie, zawiera ogromną dawkę nienawisci, chęci zemsty, no i sprzeczności samo w sobie, bo jak wiadomo pedofila interesują dzieci, a nie osoby dorosłe. Poza tym, to jakim prawem akurat KUL ma decydowac o karze dla Tuska i charakterze tej kary, czyli kogo umieszcza razem w jednej celi? ... rozwiń
Avatar
Gość / 31 października 2015 o 07:47
Jaki to jest podły człowiek...i to doktor na KUL-u,nie do pomyślenia i to ludzie jego pokroju maja Nami rządzić...
Avatar
Gość / 29 października 2015 o 21:32
oczywiście że popieram doktora. więzienie zamknięte. z pięciu zboczeńców i 10 islamistów.
Avatar
unek / 28 października 2015 o 21:13

Janowski jest wiceszefem Solidarności na KUL jego mistrzem jest były rektor KUL ks. Wilk.

Gratulujemy obecnemu rektorowi wysokiej klasy pracownika!!!

Avatar
Gość / 28 października 2015 o 19:53
a kto to jest, że trzeba się przejmować tym co napisał? KULowski "celebryta"?? nie znam go i nie chce znać. nawet jeśli kolejnym etapem jego kariery będzie "taniec z gwizdami" to mam głęboko w dupie co napisał.
Avatar
AUTYŚCI (z)BAWIENIA / 28 października 2015 o 14:20

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli spektaKULarnie psychoPATyczna EUFORIA WYGRANEJ NA DRODZE (z)BAWIENIA JAK KURIA JEGO MAĆ:

Dla upamiętnienia XXXV rocznicy powstania SOLIDARNOŚCI =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC poświecił czas i na FACEBOOKU otworzył stronę – wystarczy w w wyszukiwarkę fejsa wpisać: kz nszz solidarnosc organistow (Broń Boże używać „ś”, „ć” i „ó”!!!).

Na stronie umieszczane jest całe archiwum związkowe w zakładce „INNE ALBUMY”, znajdują się też aktualizacje pod nazwą „DZIENNIK =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC”, są też materiały video wyświetlające FUNKCJONOWANIE PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA od kuchni (łącznie kilkanaście tysięcy stron w JPG).

Każdy też będzie mógł nawiązać kontakt e-mailem:

kznszzsolidarnoscorganistow@gmail.com

W przeciwieństwie do Kuriewnych okienek kontaktowych wymagających szczegółowych danych interesanta e-mail związkowy jest anonimowy.

CZARNI, czyli AXCELENCJE, księŻULE, ZAKONNICE i wszelkie inne ŚW.(irnięte) WOLONTARIATY powinny zdawać sobie sprawę, że WSZYSTKO, CO NAPISZĄ MOŻE BYĆ UŻYTE... przeciwko Nim!!!, czyli tak jak do tej pory ha ha ha...

Jak się (z)BAWIĆ, to się (z)BAWIĆ!!!

Tylko w październiku 2015 r. internetowa prasa podała o CUDACH PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODE (z)BAWIENIA, a wcześniej też nieźle cudowali (patrz archiwum fejsa):

1) „GP24.PL” z dn. 26.X.2015 r. w artyKULe: „Kościół zmieni podejście do rozwiedzionych? Synod biskupów w Watykanie i jego konsekwencjeoPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

2) „DZIENNIK WSCHODNI” z dn. 27.X.2015 r. w artyKULe: „Doktor KUL: „Wyszykujemy Tuskowi celę ze stalowymi kratami i pedofilem do towarzystwa” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

Oficjalne wyniki wyborów 2015 r. podały, że wygrał PiS – LAM.

Zarzucana „pycha” PO, którą dostrzegli komemntatorzy oceniający wybory pominęła zupełnie PYSZNYCH PiS – LAMOWCÓW!

DZIĘKUJĄC BOGU za wygrane wybory znowu wszystko będą mieli GŁĘBOKO w DooPIE, spełnią się niezrealizowane obietnice z lat 2005 władzy PiS-u, że KAŻDY BĘDZIE MIAŁ MIESZKANIE!

No i będzie miał ino, że w NIEBIE!, a to jako (w)MAWIANA NAGRODA WIECZNA za to, że „NIE SAMYM CHLEBEM ŻYJE CZŁOWIEK, LECZ KAŻDYM SŁOWEM POCHODZĄCYM Z UST BOŻYCH (Mt. 4; 4)

Natchniony Prezes słowami (z)BAWIENIA najnowszego ŚW.(irniętego) JP 2 „WALCZYĆ O KOŚCIÓŁ AŻ DO PRZELANIA KRWI, BO TYLKO KREW NAWRACA” widzi, że Kościół jest potrszebny, a do czego?:

- DO WYZYWANIA LUDZI;

- DO LEKCEWAŻENIA WSZYSTKIEGO i WSZYSTKICH ( a teraz PiS w KOLEJNE (z)BAWIENIA);

- DO ZACHOWANIA ŚWIĘTEGO SPOKOJU na temat PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA

DRODZE (z)BAWIENIA.

- DO ZACHOWANIA ŚWIĘTEGO SPOKOJU na temat PEDAŁÓW WYŚWIĘCONYCH do

PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

- DO ZACHOWANIA ŚWIĘTEGO SPOKOJU na temat ZŁODZIEI i ZWYKŁYCH QRW Hab.(itowych)

WYŚWIĘCONYCH do PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA dosłownie

OKRADAJĄCYCH i PIER...LĄCYCH CAŁY NARÓD...

Od lat związek postawił tezę, że NIKT TAK NIE UCZY NIENAWIŚCI JAK KOŚCIÓŁ UCZĄC MIŁOŚCI – przecież to same przeciwstawienia oddajace CUDOWNĄ SCHIZOFRENIĘ (z)BAWIENIA.

To ustępujacy prezydent Bronisław KOMOROWSKI prorokował aby „NIE WIERZYĆ tym, co obiecują ustawę o SZCZĘŚCU, ZDROWIU i POMYŚLNOŚCI”, a co obiecują PiS – LAMIŚCI w przypływie (z)BAWIENIA? Przecież SAME CUDA!

Szczęściem będzie od ponad 2000 lat (w)MAWIANE przez CZARNY BETON SZCZĘŚCIE WIECZNE, ŻYCIE WIECZNE, OJCZYZNA (z)BAWIENIA... z pozostałymi pier...DOŁAMI Schizofrenicznego (z)BAWIENIA!

I teraz dopiero się przekonasz się NA CO CI PiS DA!

Obiecywane, a raczej (w)MAWIANE SZCZĘŚCIE WIECZNE zamieni się w nieSZCZĘŚCIE NARODOWEGO (z)BAWIENIA!

Czy będzie to CUD równie (w)MAWIANY przez CZARNY BETON od ponad 2000 lat?

CZARNY BETON z PiS – LAMOWCAMI dążą do NARODOWEGO NAWRÓCENIA, a jak widać NARÓD SIĘ NAWRACA – PROSTO DO DOMU ha ha ha... z przesytu (z)NAKÓW i SYMBOLI (z)BAWIENIA!

Przez całe LATA WOLNOŚCI bez zmrużenia oka CZARNY BETON wykiwał wszystkich – nawet SOLIDARNOŚĆ – pnąc się w PASOŻYTNICZY SPOSÓB „do góry”, a ostatnią przeszkodą NA DRODZE (z)BAWIENIA jest PiS odwalający CZARNYM czarną robotę! Ha ha ha...

Identyczną CZARNĄ ROBOTĘ odstawił CZARNYM były prezydent ŁODZI i były SOLIDARNOŚCIOWIEC w roku 2012 Jerzy KROPIWNICKI.

CZARNI ODSTAWIAJĄ dzięki Kropiwinickiemu CYRK ULICZNY 6 stycznia, a o JURKU z „SOLIDARNOŚCI” panuje ŚWIĘTY SPOKÓJ niczym o ######!

Za zasługi na DRODZE (z)BAWIENIA nie usłyszał ani tradycyjnego „BÓG ZAPŁAĆ”, ani nawet tradycyjnego „POCAŁUJ NAS W DooPĘ”!, a CZARNY BETON SZALEJE POKAZUJĄC (z)BAWIENIE! Ha ha ha...

Taką drogą (z)BAWIENIA kroczyć będą PiS – LAMOWCY i w odpowiednim momecie dostaną od AXCELENCJI i ksieŻULI KOPA W DooPĘ, nie zdążą nawet odpowiedzieć (w)MAWIANEGO „AMEN”!

Czy w SMOLEŃSKU zdążył ktoś powiedzieć przynjamniej (w)MAWIANE „AMEN”?

To przecież KROPIWNICKI zleciał ze stołka prezydenta Łodzi za batalię (z)BAWIENIA z 3-ma Królami.

Podobnie szaleje szef WATYKAŃSKIEJ SZKOŁY AKORSKIEJ czyli STOLICY PIOTROWEJ FRANEK (z)BAWICIEL ze wszystkimi ŚW.(irniętymi) DZIADKAMI czepiając się ROZWODNIKÓW i jest to już KULejna REWOLUCJA w Kościele pod wodzą OJCA ŚW.(irniętęgo) FRANKA (z)BAWICIELA!

Jedyną rewolucją, o której panuje ŚWIĘTY SPOKÓJ będzie to jak CAŁA WATYKAŃSKA EKIPA POCAŁUJE ROZWODNIKÓW i wszystkich WYPIER...niczonych z Kościoła w DooPĘ niczym Święte Relikwie lub NOGI ŻEBRAKÓW dając IM ŚWIĘTY SPOKÓJ!

Nie po to PŁACĄ WSZYSCY, nawet ROZWODNICY, na utrzymanie OJCA ŚW.(irniętęgo) z EKIPĄ (z)BAWIENIA aby sobie nimi wycierał Gębę niczym Puryfikaterzem w czasie LITURGII (z)BAWIENIA!

Skoro WSZECMOGĄCY mają wszystkich w DooPIE dlaczego do żadnej ŚW.(irniętej) PAŁY nie dociera, że WSZYSCY TEŻ ICH MAJĄ W DooPIE NA DRODZE (z)BAWIENIA?

Takie wszystko przemądrzałe „STOLICĄ MĄDROŚCI”, a takich banałów POJĄĆ NIE MOGĄ!

Przecież to nawet NIEPOJĘTE, że pojęli (w)MAWIANE RZECZY NIEPOJĘTE! - takie ŚW.(iry) JAK KURIA JEGO MAĆ!

Byli w stanie pojąć, że np. WINO to Kerw Pańska, że MARYJA Panna z DZIECKIEM jest ŚW.(irnieta) bo DAŁA NIE WIADOMO KOMU, a do tej pory NIKT NIE WIE kto jest ojcem JEZUSA (z)BAWICIELA i AMINENCJE Biało – Czerwone nie widzą problemów RODZINY ŚW.(irnietej) jak KURIA JEGO MAĆ! Ha ha ha...

W każdej ekstremalnej sytuacji CZARNEMU BETONOWI solidnie ODBIJA SZAJBA!

Nie są w stanie odróżnić PORAŻKI od ZWYCIĘSTWA!, a przecież CZARNY BETON nawet nie odróżnia DOBRA od ZŁA wszystkim (w)MAWIAJĄC, co jest DOBRE, a co ZŁE! ha ha ha...

Rok 2015 i PiS – lamowskie zwycięstwo w wyborach pokazuje ukrywaną niczym JEZUS w EUCHARYSTII SCHIZOFRENIĘ (z)BAWIENIA:

- Brat JAROSŁAW blady ze strachu (w)MAWIA, ze ZEMSTY NIE BĘDIZE nawet na „TYCH, CO UPADLI Z WŁASNEJ WINY” zapominając, że zwycięzca zawsze jest JEDEN!

Jeszcze nikt NIE UPADŁ tak nisko jak CZARNY BETON i to nie na KULana, a MORALNIE, SPOŁECZNIE, PSYCHICZNIE i...

i pod każdym innym względem.

Jaka „uczelnia” takie DOKTORY z PROFESORAMI.

Bezkarnie teraz będą mogli zrealizować wczesniejsze Proroctwa wysokiego RY(d)ZYKA: „ZNAJDZIEMY KIJA NA TUSKA RYJA” czy „DONALD MATOLE – TWÓJ RZĄD OBALĄ KATOLE” popkazując, że każdy ma ryja!

W przewidywanej CELI dla D.TUSKA, jak PEDO obecny artykuł, powienien być (w)MAWIANY Duch ŚW.(irnięty) pod postacią KULoPATwy, na stoliku, a może już na Ołtarzu winny stać kąKULe jako KWIAT (z)BAWIENIA! (kąKUL, to „Biblijny” chwast KĄKOL podlewany Wodą Świeconą i hodowany w spektaKULarnie psychoPATyczny sposób w faKULtecie biotechno!

Sam spektakULarnie psychoPATyczny rektor księŻULO Antek DĘBIŃSKI wezwał winowajcę niczym (w)MAWIANY Pan Bóg równie (w)MAWIANEGO ANIOŁA STRÓZA na dywanik:

Po ukamienowaniu Szczepan dostał się do nieba.

Spacerował sobie po przestrzeni, spotykał wszystkie dziwy biblijne, aż natknął się na Gorejącego Krzaczka.

Zdziwiony jego purpurowatością ulitował się nad nim, ą że był w stroju rajskim, czyli jak Go Pan

Bóg stworzył zaczął studzić emocje Krzaczka Gorejącego, aby coś dla potomnych zostało.

Z oddali dostrzegł Go spacerujący Pan Bóg, przyłożył ręce do ust, a odległości w niebie są, że ho, ho..., i jak nie zadmie w miechy:

- Co robisz?, Co roooooobisz...

Szczepan milczy, Pan Bóg dmie w miechy...,

wkur...zył się wreszcie Anioł Stróż, staje za Szczepanem i mówi:

Szczepanie odpowiedz, Szczepanie odpowiedz...

Szczepan milczy, Pan Bóg dmie w miechy, Anioł się wkur...za....

Anioł Stróż nie ustępuje i szepcze Szczepanowi do ucha:

Odpowiedz Szczepanie, odpowiedz Szczepanie...

Po chwili Szczepanowi żal się zrobiło Anioła Stróża i odpowiedział jak Mu Anioł Kazał:

- Szcze Panie...

Pan Bóg zrobił wielkie zdziwko, wezwał Anioła Stróża do siebie na dywanik i grożąc palcem

powiedział:

-Ty, Sufler - jak nie umisz, to nie podpowiadaj.

Rok 2014 – pod paPIESKIM NOSEM FRANKA (z)BAWICIELA we WŁOSZECH Zakonnica URODZIŁA SYNA..., JP 2 miał KOCHNKĘ i SYNA... Ha ha ha...

http://www.fakt.pl/zakonnica-w-ciazy,artykuly,439726,1.html

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Tajny-raport-Watykanu-gwalty-na-zakonnicach-to-codziennosc,wid,15198105,wiadomosc.html?ticaid=115d2c

https://www.google.pl/#q=irena+kinaszewska

http://www.pornoorzel.com/Zakonnica-356076/c/1/p/0/

https://www.google.pl/#q=nun+tube

http://www.fakt.pl/sekret-papieza-franciszka-pracowal-w-klubie-nocnym,artykuly,432610,1.html

Ha ha ha...

Co będzie teraz, w przypadku „wygranej” PiS – LAMISTÓW jak Brat Jarosław poświęci czas i wprowadzi reKOLEKCJE NARODOWEGO (z)BAWIENIA, w których pokaże JAK PiS DUCHA SZKOLI...

W ramach KAMPANII WYBORÓW (z)BAWIENIA wyŚWIĘCILI nawet nowego AMINENCJĘ i jak w PRL-u można było kupić kartkę z np. LENINEM, tak teraz kartke z AXCELENCJĄ!

W PRL-u nikt nie chciał kartki z LENINEM podobnie jak teraz kartki z BISKUPEM (z)BAWIENIA czy wizerunkiem JP 2!

Szkoda, że nie wprowadzili jeszcze znaczków pocztowych z AXCELENCJĄ dla Dewotek starego pokolenia i spełniłoby się PRL-owskie Proroctwo – NIE CHĄ SIE PRZYKLEJAĆ, BO LUDZIE PLUJĄ Z DRUGIEJ STRONY! Ha ha ha...

Do tradycji też należy MONITORING przed KOŚCIOŁAMI i LICZENIE WIERNYCH „Baranków Bożych”!

Teraz jak (z)BAWIENIA należy oczekiwać WEZWAŃ DO ZAPŁATY, bo jak nie daj BORze KASY BĘDZIE MNIEJ niż „BARANKÓW BOZYCH” powyżej 7 lat, to CZARNY BETON nikomu nie odpusci – tak jak NIE ODPUŚCIŁ NAJŚWIĘTSZYM OFFIAROM PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA ODPRAWIAJAC je z Kwitkiem, a nie ODSZKODOWANIAM!

CZARNY BETON tak pcha się na siłę narodowi w DooPĘ jak DZIECI ArcyBiskupowi Józiowi MICHALIKOWI do łózka (rok 2013)! - przeciez to same DEBILE!

Żaden Ojciec ŚW.(irnięty), żaden AXCELNCJA, żaden księŻULEK czy Zakonnica NIKOMU ŁASKINJIE ROBIĄ! - nawet Uświęcajacej. Ha ha ha...

Teraz dopiero każdy się przekona jaką POLSKĘ wybrał - OJCZYNĘ (z)BAWIENIA ... - (w)MAWIANĄ oczywiście jak KURIA JEGO MAĆ... ha ha ha...

Wracając do FRANKA REWOLUCJONISTY i (z)BAWICIELA, to PiS – LAMOWCY FUNKCJONUJĄ IDENTYCZNIE serwując REWOLUCJĘ za REWOLUCJĄ!

Czy ktoś zapomniał jak Brat Jarosław sprawował rządy od 2005 r?

Przecież rządził we własnym świecie urojeń – miał nawet :”PREMIERA TECHNICZNEGO”...

Czy ktoś zapomniał HISTERYCZNE KONWULSJE Brata JAROSŁAWA o SFAŁSZOWAYCH WYBORACH pogrążających PiS w CZARNEJ ROZPACZY?

Dziwne, że teraz, mimo przegranej PO o fałszerstwach panuje święty spokój, a okazji w ŚWIĘYCH LOKALACH WYBORCZYCH była cała masa!

Pokazuje to NIEDOJRZAŁY świat EMOCJPONALNY PARTII (z)BAWIENIA PiS – LAMOWSKIEGO!

W podobnym świecie UROJEŃ bazuje od ponad 2000 lat WATYKAŃSKA SZKOŁA AKTORSKA nie majaca nawet ZIELONEGO POJĘCIA o tym czego uczy w PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

Jak wyglądają do (o)BŁEDU powtarzane słowa nawet przez samego OJCA ŚW.(irnietego) i całą resztę Hab.(itowych) Aktorów, których wyszKULił:

A gdy oni jedli, Jezus wziął chleb i odmówiwszy błogosławieństwo, połamał i dał uczniom, mówiąc: «Bierzcie i jedzcie, to jest Ciało moje». Następnie wziął kielich i odmówiwszy dziękczynienie, dał im, mówiąc: «Pijcie z niego wszyscy, bo to jest moja Krew Przymierza, która za wielu będzie wylana na odpuszczenie grzechów.” (Mt. 26, 26 - 28) .

Nie ma się czemu dziwić, że w latach 1980 – tych już KUL-awy księŻULO mgr – ant uczył LUD BOŻY z BŁĘDAMI, których w (o)BŁĘDZIE BOSKIEJ MONDROCI nikt z CARNEGO BETONU kroczącego i (w)MAWIAJĄCEGO DROGĘ (z)BAWIENIA NIE WIDZIAŁ!

Na takich bzdetach (z)BAWIENIA dochrapali się nawet tytułów PROFESORSKICH jak KURIA JEGO MAĆ!

Minęło tyle lat i dalej we (w)MAWIANEJ „STOLICY MONDRŚOCI” przyświeca równie (w)MAWIANE Światło Ducha ŚW.(irniętego) ino, że pod postacią KULoPATwy pokazującej jak CZARNY BETON krocząc też (w)MAWIANĄ DROGĄ (z)BAWIENIA wyprowadził wszystkich w pole!

Brnąc dalej w Głupotach PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA od OJCA ŚW.(irniętego) poczynając, a na najniższym KLERYKU kończąc na pożegnanie powinni wszystkim pomachaćKULami... (kąKUL, to BIBLIJNY chwast KĄKOL podlewany Wodą Świeconą i hodowany w najnowszych boitechno katolickich szkółek).

Legenda SOLIDARNOŚCI Lech WAŁĘSA wypoweidział się ostatnio w mediach, że „ZOSTANIE NAS 20 mln”! - czy tyle Polaków wyjedzie z kraju, czy tez tyle TRAFI DO CEL (z)BAWIENIA wspominanych przez spektaKULarnie psychoPATyczny półŚWIAT(ek) NAUKOWY?

Pełna HISTORIA =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= dostępna jest na stronie związkowej FACEBOOK'a w „DZIENNIKU ZWIĄZKU...” z dn. 17.X.2015 r.

Tak, niestety, DZIAŁA (w)MAWIANE (z)BAWIENIE jak KURIA JEGO MAĆ!

Różne WIZJE INTERNAUTÓW OJCZYZNY (z)BAWIENIA od 2005 roku, czyli władzy PiS, znajuduja się w „DZIENNIKU ZWIĄZKU...” z dn. 13.X.2015 r.;

AFERY PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA KROCZĄCEGO DROGĄ (z)BAWIENIA zawiera „DZIENNIK ZWIĄZKU...” z dn. 14.X.2015 r.

Czy już wiesz NA CO CI PiS DA?

PiS da ino na Krzyż!

Lektura uzupełniająca: w GOOGLE należy wpisać:

1) Ksiądz molestował dzieci w czasie przygotowania

2) Ksiądz molestował dzieci w czasie przygotowania do pierwszej komunii

3) ksiądz zgwałcił;

4) ksiądz zabił;

5) ksiądz pobił;

6) ksiądz pedofil

7) ksiądz okradł...

8) kochanka księdza;

9) afery kościoła katolickiego;

10) ksiądz powiesił się w kościele;

11) poród na plebani; (rok 2012);

12) śmierć kleryka w kaliszu; (rok 2013);

13) śmierć kleryka w krakowie... (rok 2015);

14) zgwałcona zakonnica raport watykanu;

15) zgwałcona zakonnica

Teraz AMINENCJE, ksieŻULE, Zakonnice z Katechetami będą się ino Modlić w PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA GŁOSZĄCEGO (z)BAWIENIE: „BOŻE POMÓZ”, a wykiwanym partiom politycznym pozostaje tylko wezwanie (z)BAWIENIA: „BORze ratuj”!!!

API ogłoszeniu oficjalnych wyników wyborów 2015 r. na widok AXCELENCJI i księŻULI Kapelanów wszyscy parlamentarzyści będą witać Ich nisko: tradycyjnym „SZCZĘŚĆ BORze”!, a ksieŻULKI odpowiedzą z uśmiechem (z)BAWIENIA: „BUK ZAPŁAĆ” - i bądź tu mądry o co w tym wszystkim biega?

- O nycz innego jak ino o (z)BAWIENIE! I robienie wszystkim Wody Święconej z mózgu Ha ha ha....

Do tej pory nikt z rządu nie był w stanie ZNIEŚĆ FUNDUSZU KOŚCIELNEGO, a AXCELENCJE z ksieŻULAMI rozochocone WSZECHMOGĄCYM (z)BAWIENIEM jak nie EKSKOMUNIKUJĄ RZĄDU, to WYZYWAJĄ, że DO NICZEGO SIĘ NIE NADAJE!!!, a rząd z pozostałymi ludźmi JESZCZE HOJNIE ICH WYNAGRADZA FUNDUSZEM KOŚCIELNYM!

Czy identycznymi epitetami (z)BAWIENIA będą okreslani PiS – LAMIŚCI, czy też od razu zostaną ŚW.(irniętymi) głosząc (w)MAWIANE (z)BAWIENIE?

Marzy się też ksieŻULOM ponowna INKWIZYCJA, a właściwie to już TRWAJĄCA w stosunku do RZĄDU R.P., a teraz tylko rozciągająca się na MUZUŁMANÓW – EMIGRANTÓW i reztę nieWIERNEGO SPOŁECZEŃSTWA, co w efekcie doprowadzi do PiS - LAMIZACJI!

Od początku trwania inkwizycji, w którą zamieszanych było kilkudziesięciu OJCÓW ŚW.(irnietych), żaden NIE BYŁ MIŁOSIERNY i to DLA NIKOGO!!!

Niech się nikt nie łudzi, ze AMINENCJE ODPUSZCZĄ... ha ha ha...

Znany z mediów Ojciec KLIMUSZKO Czesław KLIMUSZKO z pozostałą Hierarchią (z)BAWIENIA nie widzi w swoich APOKALIPTYCZNIE SCHIZOFRENICZNYCH wizjach rzeczywistego obrazu NAJŚWIĘTSZEJ OJCZYZNY, do której idą już ponad 2000 lat i dojść nie mogą!

Jednego nie przewidzieli, że LUDZIE Ich ROZPRACUJĄ - „TERAZ ALBO NIGDY”!

Po dojściu do władzy PiS-u wykorzystywanego jako SŁUPY MAFIJNE NA DRODZE (z)BAWIENIA

CZARNI ZAPANUJĄ NAD WSZYSTKIM, a znane powiedzonko: „JAK BÓG DA” zmieni się na: „JAK PiS DA” i to będzie CUD!

Wszystkich ksieŻULI uznać należy za DEALERÓW (Słowa Bożego), a LUD BOZY za ĆPUNÓW!

Więcej info po wpisaniu w google hasła: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= oraz z KROPKAMI między literami i z OPUSZCZONYMI kropkami - czytać należy WPISY Związkowe.

Dawno minęły czasy gdzie księŻULE BŁYSZCZAŁY INTELIGENCJĄ – teraz ino błyszczy GŁUPOTA księŻULI na tle inteligencji.

Z wdzięczności za WYMROŻONE DZIECI w 1994 r. i inne CUDA...

ZOSTAŃCIE Z B.(L).O.G.I.E.M., a będziecie (z)BAWIENI...

(PODPISANO: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC )

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli spektaKULarnie psychoPATyczna EUFORIA WYGRANEJ NA DRODZE (z)rozwiń

Avatar
Gość / 28 października 2015 o 14:11

zwyczajny CHAAAAM!!! co tu tłumaczyć...?

NIe zwyczjny, To jest cham dr.....

Avatar
Gość / 5 maja 2016 o 23:37

Mam pytanie: czy ten dziwny człowiek dalej kompromituje KUL?

Avatar
Gość / 5 maja 2016 o 19:25
debilizm czlowieku u ciebie jest ogromny ale ty pedofili masz ciagle obok siebie to nie uszczesliwiaj kogos tym samym cwoku
Avatar
Gość / 1 listopada 2015 o 12:46
A co biskup Wesołowski zmartwychwstał?
Avatar
grant / 31 października 2015 o 08:44

Nie bądźmy hipokrytami, może faktycznie facet nie bawił się w dobór słów, ale tego typu komentarzy możnaby znaleźć w necie parę setek dziennie. W tym przypadku kluczem do całego halo jest to, że po sztubackim uderzeniu w stół odezwaly się prominentne nożyce. No i oczywiście to że KUL-owiec... więc kościół / PiS / faszyzm / kryształowa noc i 20 dalszych propagandowo chorych skojarzeń do uruchomienia. A tak swoją drogą to gostek ma jaja bo nie chowa się pod pseudo i nie pluje zza węgła.


Przeciez nie o hipokryzję tutaj chodzi, tylko o wypowiedź pedagoga z tytułem doktora na uniwersytecie katolickim! Na sztubacki zart może sobie pozwolić licealista lub co najwyżej student 1-go roku, a zdanie to zamieszczone na twitterze, choć krótkie, zawiera ogromną dawkę nienawisci, chęci zemsty, no i sprzeczności samo w sobie, bo jak wiadomo pedofila interesują dzieci, a nie osoby dorosłe. Poza tym, to jakim prawem akurat KUL ma decydowac o karze dla Tuska i charakterze tej kary, czyli kogo umieszcza razem w jednej celi? Raczej pedofil w tym przypadku jest chybionym pomysłem. Uważam, że gostek nie ma jaj, bo wycofał się rakiem czym prędzej, a poza tym skompromitował się na całej linii.

Przeciez nie o hipokryzję tutaj chodzi, tylko o wypowiedź pedagoga z tytułem doktora na uniwersytecie katolickim! Na sztubacki zart może sobie pozwolić licealista lub co najwyżej student 1-go roku, a zdanie to zamieszczone na twitterze, choć krótkie, zawiera ogromną dawkę nienawisci, chęci zemsty, no i sprzeczności samo w sobie, bo jak wiadomo pedofila interesują dzieci, a nie osoby dorosłe. Poza tym, to jakim prawem akurat KUL ma decydowac o karze dla Tuska i charakterze tej kary, czyli kogo umieszcza razem w jednej celi? ... rozwiń
Avatar
Gość / 31 października 2015 o 07:47
Jaki to jest podły człowiek...i to doktor na KUL-u,nie do pomyślenia i to ludzie jego pokroju maja Nami rządzić...
Avatar
Gość / 29 października 2015 o 21:32
oczywiście że popieram doktora. więzienie zamknięte. z pięciu zboczeńców i 10 islamistów.
Avatar
unek / 28 października 2015 o 21:13

Janowski jest wiceszefem Solidarności na KUL jego mistrzem jest były rektor KUL ks. Wilk.

Gratulujemy obecnemu rektorowi wysokiej klasy pracownika!!!

Avatar
Gość / 28 października 2015 o 19:53
a kto to jest, że trzeba się przejmować tym co napisał? KULowski "celebryta"?? nie znam go i nie chce znać. nawet jeśli kolejnym etapem jego kariery będzie "taniec z gwizdami" to mam głęboko w dupie co napisał.
Avatar
AUTYŚCI (z)BAWIENIA / 28 października 2015 o 14:20

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli spektaKULarnie psychoPATyczna EUFORIA WYGRANEJ NA DRODZE (z)BAWIENIA JAK KURIA JEGO MAĆ:

Dla upamiętnienia XXXV rocznicy powstania SOLIDARNOŚCI =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC poświecił czas i na FACEBOOKU otworzył stronę – wystarczy w w wyszukiwarkę fejsa wpisać: kz nszz solidarnosc organistow (Broń Boże używać „ś”, „ć” i „ó”!!!).

Na stronie umieszczane jest całe archiwum związkowe w zakładce „INNE ALBUMY”, znajdują się też aktualizacje pod nazwą „DZIENNIK =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC”, są też materiały video wyświetlające FUNKCJONOWANIE PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA od kuchni (łącznie kilkanaście tysięcy stron w JPG).

Każdy też będzie mógł nawiązać kontakt e-mailem:

kznszzsolidarnoscorganistow@gmail.com

W przeciwieństwie do Kuriewnych okienek kontaktowych wymagających szczegółowych danych interesanta e-mail związkowy jest anonimowy.

CZARNI, czyli AXCELENCJE, księŻULE, ZAKONNICE i wszelkie inne ŚW.(irnięte) WOLONTARIATY powinny zdawać sobie sprawę, że WSZYSTKO, CO NAPISZĄ MOŻE BYĆ UŻYTE... przeciwko Nim!!!, czyli tak jak do tej pory ha ha ha...

Jak się (z)BAWIĆ, to się (z)BAWIĆ!!!

Tylko w październiku 2015 r. internetowa prasa podała o CUDACH PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODE (z)BAWIENIA, a wcześniej też nieźle cudowali (patrz archiwum fejsa):

1) „GP24.PL” z dn. 26.X.2015 r. w artyKULe: „Kościół zmieni podejście do rozwiedzionych? Synod biskupów w Watykanie i jego konsekwencjeoPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

2) „DZIENNIK WSCHODNI” z dn. 27.X.2015 r. w artyKULe: „Doktor KUL: „Wyszykujemy Tuskowi celę ze stalowymi kratami i pedofilem do towarzystwa” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

Oficjalne wyniki wyborów 2015 r. podały, że wygrał PiS – LAM.

Zarzucana „pycha” PO, którą dostrzegli komemntatorzy oceniający wybory pominęła zupełnie PYSZNYCH PiS – LAMOWCÓW!

DZIĘKUJĄC BOGU za wygrane wybory znowu wszystko będą mieli GŁĘBOKO w DooPIE, spełnią się niezrealizowane obietnice z lat 2005 władzy PiS-u, że KAŻDY BĘDZIE MIAŁ MIESZKANIE!

No i będzie miał ino, że w NIEBIE!, a to jako (w)MAWIANA NAGRODA WIECZNA za to, że „NIE SAMYM CHLEBEM ŻYJE CZŁOWIEK, LECZ KAŻDYM SŁOWEM POCHODZĄCYM Z UST BOŻYCH (Mt. 4; 4)

Natchniony Prezes słowami (z)BAWIENIA najnowszego ŚW.(irniętego) JP 2 „WALCZYĆ O KOŚCIÓŁ AŻ DO PRZELANIA KRWI, BO TYLKO KREW NAWRACA” widzi, że Kościół jest potrszebny, a do czego?:

- DO WYZYWANIA LUDZI;

- DO LEKCEWAŻENIA WSZYSTKIEGO i WSZYSTKICH ( a teraz PiS w KOLEJNE (z)BAWIENIA);

- DO ZACHOWANIA ŚWIĘTEGO SPOKOJU na temat PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA

DRODZE (z)BAWIENIA.

- DO ZACHOWANIA ŚWIĘTEGO SPOKOJU na temat PEDAŁÓW WYŚWIĘCONYCH do

PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

- DO ZACHOWANIA ŚWIĘTEGO SPOKOJU na temat ZŁODZIEI i ZWYKŁYCH QRW Hab.(itowych)

WYŚWIĘCONYCH do PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA dosłownie

OKRADAJĄCYCH i PIER...LĄCYCH CAŁY NARÓD...

Od lat związek postawił tezę, że NIKT TAK NIE UCZY NIENAWIŚCI JAK KOŚCIÓŁ UCZĄC MIŁOŚCI – przecież to same przeciwstawienia oddajace CUDOWNĄ SCHIZOFRENIĘ (z)BAWIENIA.

To ustępujacy prezydent Bronisław KOMOROWSKI prorokował aby „NIE WIERZYĆ tym, co obiecują ustawę o SZCZĘŚCU, ZDROWIU i POMYŚLNOŚCI”, a co obiecują PiS – LAMIŚCI w przypływie (z)BAWIENIA? Przecież SAME CUDA!

Szczęściem będzie od ponad 2000 lat (w)MAWIANE przez CZARNY BETON SZCZĘŚCIE WIECZNE, ŻYCIE WIECZNE, OJCZYZNA (z)BAWIENIA... z pozostałymi pier...DOŁAMI Schizofrenicznego (z)BAWIENIA!

I teraz dopiero się przekonasz się NA CO CI PiS DA!

Obiecywane, a raczej (w)MAWIANE SZCZĘŚCIE WIECZNE zamieni się w nieSZCZĘŚCIE NARODOWEGO (z)BAWIENIA!

Czy będzie to CUD równie (w)MAWIANY przez CZARNY BETON od ponad 2000 lat?

CZARNY BETON z PiS – LAMOWCAMI dążą do NARODOWEGO NAWRÓCENIA, a jak widać NARÓD SIĘ NAWRACA – PROSTO DO DOMU ha ha ha... z przesytu (z)NAKÓW i SYMBOLI (z)BAWIENIA!

Przez całe LATA WOLNOŚCI bez zmrużenia oka CZARNY BETON wykiwał wszystkich – nawet SOLIDARNOŚĆ – pnąc się w PASOŻYTNICZY SPOSÓB „do góry”, a ostatnią przeszkodą NA DRODZE (z)BAWIENIA jest PiS odwalający CZARNYM czarną robotę! Ha ha ha...

Identyczną CZARNĄ ROBOTĘ odstawił CZARNYM były prezydent ŁODZI i były SOLIDARNOŚCIOWIEC w roku 2012 Jerzy KROPIWNICKI.

CZARNI ODSTAWIAJĄ dzięki Kropiwinickiemu CYRK ULICZNY 6 stycznia, a o JURKU z „SOLIDARNOŚCI” panuje ŚWIĘTY SPOKÓJ niczym o ######!

Za zasługi na DRODZE (z)BAWIENIA nie usłyszał ani tradycyjnego „BÓG ZAPŁAĆ”, ani nawet tradycyjnego „POCAŁUJ NAS W DooPĘ”!, a CZARNY BETON SZALEJE POKAZUJĄC (z)BAWIENIE! Ha ha ha...

Taką drogą (z)BAWIENIA kroczyć będą PiS – LAMOWCY i w odpowiednim momecie dostaną od AXCELENCJI i ksieŻULI KOPA W DooPĘ, nie zdążą nawet odpowiedzieć (w)MAWIANEGO „AMEN”!

Czy w SMOLEŃSKU zdążył ktoś powiedzieć przynjamniej (w)MAWIANE „AMEN”?

To przecież KROPIWNICKI zleciał ze stołka prezydenta Łodzi za batalię (z)BAWIENIA z 3-ma Królami.

Podobnie szaleje szef WATYKAŃSKIEJ SZKOŁY AKORSKIEJ czyli STOLICY PIOTROWEJ FRANEK (z)BAWICIEL ze wszystkimi ŚW.(irniętymi) DZIADKAMI czepiając się ROZWODNIKÓW i jest to już KULejna REWOLUCJA w Kościele pod wodzą OJCA ŚW.(irniętęgo) FRANKA (z)BAWICIELA!

Jedyną rewolucją, o której panuje ŚWIĘTY SPOKÓJ będzie to jak CAŁA WATYKAŃSKA EKIPA POCAŁUJE ROZWODNIKÓW i wszystkich WYPIER...niczonych z Kościoła w DooPĘ niczym Święte Relikwie lub NOGI ŻEBRAKÓW dając IM ŚWIĘTY SPOKÓJ!

Nie po to PŁACĄ WSZYSCY, nawet ROZWODNICY, na utrzymanie OJCA ŚW.(irniętęgo) z EKIPĄ (z)BAWIENIA aby sobie nimi wycierał Gębę niczym Puryfikaterzem w czasie LITURGII (z)BAWIENIA!

Skoro WSZECMOGĄCY mają wszystkich w DooPIE dlaczego do żadnej ŚW.(irniętej) PAŁY nie dociera, że WSZYSCY TEŻ ICH MAJĄ W DooPIE NA DRODZE (z)BAWIENIA?

Takie wszystko przemądrzałe „STOLICĄ MĄDROŚCI”, a takich banałów POJĄĆ NIE MOGĄ!

Przecież to nawet NIEPOJĘTE, że pojęli (w)MAWIANE RZECZY NIEPOJĘTE! - takie ŚW.(iry) JAK KURIA JEGO MAĆ!

Byli w stanie pojąć, że np. WINO to Kerw Pańska, że MARYJA Panna z DZIECKIEM jest ŚW.(irnieta) bo DAŁA NIE WIADOMO KOMU, a do tej pory NIKT NIE WIE kto jest ojcem JEZUSA (z)BAWICIELA i AMINENCJE Biało – Czerwone nie widzą problemów RODZINY ŚW.(irnietej) jak KURIA JEGO MAĆ! Ha ha ha...

W każdej ekstremalnej sytuacji CZARNEMU BETONOWI solidnie ODBIJA SZAJBA!

Nie są w stanie odróżnić PORAŻKI od ZWYCIĘSTWA!, a przecież CZARNY BETON nawet nie odróżnia DOBRA od ZŁA wszystkim (w)MAWIAJĄC, co jest DOBRE, a co ZŁE! ha ha ha...

Rok 2015 i PiS – lamowskie zwycięstwo w wyborach pokazuje ukrywaną niczym JEZUS w EUCHARYSTII SCHIZOFRENIĘ (z)BAWIENIA:

- Brat JAROSŁAW blady ze strachu (w)MAWIA, ze ZEMSTY NIE BĘDIZE nawet na „TYCH, CO UPADLI Z WŁASNEJ WINY” zapominając, że zwycięzca zawsze jest JEDEN!

Jeszcze nikt NIE UPADŁ tak nisko jak CZARNY BETON i to nie na KULana, a MORALNIE, SPOŁECZNIE, PSYCHICZNIE i...

i pod każdym innym względem.

Jaka „uczelnia” takie DOKTORY z PROFESORAMI.

Bezkarnie teraz będą mogli zrealizować wczesniejsze Proroctwa wysokiego RY(d)ZYKA: „ZNAJDZIEMY KIJA NA TUSKA RYJA” czy „DONALD MATOLE – TWÓJ RZĄD OBALĄ KATOLE” popkazując, że każdy ma ryja!

W przewidywanej CELI dla D.TUSKA, jak PEDO obecny artykuł, powienien być (w)MAWIANY Duch ŚW.(irnięty) pod postacią KULoPATwy, na stoliku, a może już na Ołtarzu winny stać kąKULe jako KWIAT (z)BAWIENIA! (kąKUL, to „Biblijny” chwast KĄKOL podlewany Wodą Świeconą i hodowany w spektaKULarnie psychoPATyczny sposób w faKULtecie biotechno!

Sam spektakULarnie psychoPATyczny rektor księŻULO Antek DĘBIŃSKI wezwał winowajcę niczym (w)MAWIANY Pan Bóg równie (w)MAWIANEGO ANIOŁA STRÓZA na dywanik:

Po ukamienowaniu Szczepan dostał się do nieba.

Spacerował sobie po przestrzeni, spotykał wszystkie dziwy biblijne, aż natknął się na Gorejącego Krzaczka.

Zdziwiony jego purpurowatością ulitował się nad nim, ą że był w stroju rajskim, czyli jak Go Pan

Bóg stworzył zaczął studzić emocje Krzaczka Gorejącego, aby coś dla potomnych zostało.

Z oddali dostrzegł Go spacerujący Pan Bóg, przyłożył ręce do ust, a odległości w niebie są, że ho, ho..., i jak nie zadmie w miechy:

- Co robisz?, Co roooooobisz...

Szczepan milczy, Pan Bóg dmie w miechy...,

wkur...zył się wreszcie Anioł Stróż, staje za Szczepanem i mówi:

Szczepanie odpowiedz, Szczepanie odpowiedz...

Szczepan milczy, Pan Bóg dmie w miechy, Anioł się wkur...za....

Anioł Stróż nie ustępuje i szepcze Szczepanowi do ucha:

Odpowiedz Szczepanie, odpowiedz Szczepanie...

Po chwili Szczepanowi żal się zrobiło Anioła Stróża i odpowiedział jak Mu Anioł Kazał:

- Szcze Panie...

Pan Bóg zrobił wielkie zdziwko, wezwał Anioła Stróża do siebie na dywanik i grożąc palcem

powiedział:

-Ty, Sufler - jak nie umisz, to nie podpowiadaj.

Rok 2014 – pod paPIESKIM NOSEM FRANKA (z)BAWICIELA we WŁOSZECH Zakonnica URODZIŁA SYNA..., JP 2 miał KOCHNKĘ i SYNA... Ha ha ha...

http://www.fakt.pl/zakonnica-w-ciazy,artykuly,439726,1.html

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Tajny-raport-Watykanu-gwalty-na-zakonnicach-to-codziennosc,wid,15198105,wiadomosc.html?ticaid=115d2c

https://www.google.pl/#q=irena+kinaszewska

http://www.pornoorzel.com/Zakonnica-356076/c/1/p/0/

https://www.google.pl/#q=nun+tube

http://www.fakt.pl/sekret-papieza-franciszka-pracowal-w-klubie-nocnym,artykuly,432610,1.html

Ha ha ha...

Co będzie teraz, w przypadku „wygranej” PiS – LAMISTÓW jak Brat Jarosław poświęci czas i wprowadzi reKOLEKCJE NARODOWEGO (z)BAWIENIA, w których pokaże JAK PiS DUCHA SZKOLI...

W ramach KAMPANII WYBORÓW (z)BAWIENIA wyŚWIĘCILI nawet nowego AMINENCJĘ i jak w PRL-u można było kupić kartkę z np. LENINEM, tak teraz kartke z AXCELENCJĄ!

W PRL-u nikt nie chciał kartki z LENINEM podobnie jak teraz kartki z BISKUPEM (z)BAWIENIA czy wizerunkiem JP 2!

Szkoda, że nie wprowadzili jeszcze znaczków pocztowych z AXCELENCJĄ dla Dewotek starego pokolenia i spełniłoby się PRL-owskie Proroctwo – NIE CHĄ SIE PRZYKLEJAĆ, BO LUDZIE PLUJĄ Z DRUGIEJ STRONY! Ha ha ha...

Do tradycji też należy MONITORING przed KOŚCIOŁAMI i LICZENIE WIERNYCH „Baranków Bożych”!

Teraz jak (z)BAWIENIA należy oczekiwać WEZWAŃ DO ZAPŁATY, bo jak nie daj BORze KASY BĘDZIE MNIEJ niż „BARANKÓW BOZYCH” powyżej 7 lat, to CZARNY BETON nikomu nie odpusci – tak jak NIE ODPUŚCIŁ NAJŚWIĘTSZYM OFFIAROM PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA ODPRAWIAJAC je z Kwitkiem, a nie ODSZKODOWANIAM!

CZARNY BETON tak pcha się na siłę narodowi w DooPĘ jak DZIECI ArcyBiskupowi Józiowi MICHALIKOWI do łózka (rok 2013)! - przeciez to same DEBILE!

Żaden Ojciec ŚW.(irnięty), żaden AXCELNCJA, żaden księŻULEK czy Zakonnica NIKOMU ŁASKINJIE ROBIĄ! - nawet Uświęcajacej. Ha ha ha...

Teraz dopiero każdy się przekona jaką POLSKĘ wybrał - OJCZYNĘ (z)BAWIENIA ... - (w)MAWIANĄ oczywiście jak KURIA JEGO MAĆ... ha ha ha...

Wracając do FRANKA REWOLUCJONISTY i (z)BAWICIELA, to PiS – LAMOWCY FUNKCJONUJĄ IDENTYCZNIE serwując REWOLUCJĘ za REWOLUCJĄ!

Czy ktoś zapomniał jak Brat Jarosław sprawował rządy od 2005 r?

Przecież rządził we własnym świecie urojeń – miał nawet :”PREMIERA TECHNICZNEGO”...

Czy ktoś zapomniał HISTERYCZNE KONWULSJE Brata JAROSŁAWA o SFAŁSZOWAYCH WYBORACH pogrążających PiS w CZARNEJ ROZPACZY?

Dziwne, że teraz, mimo przegranej PO o fałszerstwach panuje święty spokój, a okazji w ŚWIĘYCH LOKALACH WYBORCZYCH była cała masa!

Pokazuje to NIEDOJRZAŁY świat EMOCJPONALNY PARTII (z)BAWIENIA PiS – LAMOWSKIEGO!

W podobnym świecie UROJEŃ bazuje od ponad 2000 lat WATYKAŃSKA SZKOŁA AKTORSKA nie majaca nawet ZIELONEGO POJĘCIA o tym czego uczy w PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

Jak wyglądają do (o)BŁEDU powtarzane słowa nawet przez samego OJCA ŚW.(irnietego) i całą resztę Hab.(itowych) Aktorów, których wyszKULił:

A gdy oni jedli, Jezus wziął chleb i odmówiwszy błogosławieństwo, połamał i dał uczniom, mówiąc: «Bierzcie i jedzcie, to jest Ciało moje». Następnie wziął kielich i odmówiwszy dziękczynienie, dał im, mówiąc: «Pijcie z niego wszyscy, bo to jest moja Krew Przymierza, która za wielu będzie wylana na odpuszczenie grzechów.” (Mt. 26, 26 - 28) .

Nie ma się czemu dziwić, że w latach 1980 – tych już KUL-awy księŻULO mgr – ant uczył LUD BOŻY z BŁĘDAMI, których w (o)BŁĘDZIE BOSKIEJ MONDROCI nikt z CARNEGO BETONU kroczącego i (w)MAWIAJĄCEGO DROGĘ (z)BAWIENIA NIE WIDZIAŁ!

Na takich bzdetach (z)BAWIENIA dochrapali się nawet tytułów PROFESORSKICH jak KURIA JEGO MAĆ!

Minęło tyle lat i dalej we (w)MAWIANEJ „STOLICY MONDRŚOCI” przyświeca równie (w)MAWIANE Światło Ducha ŚW.(irniętego) ino, że pod postacią KULoPATwy pokazującej jak CZARNY BETON krocząc też (w)MAWIANĄ DROGĄ (z)BAWIENIA wyprowadził wszystkich w pole!

Brnąc dalej w Głupotach PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA od OJCA ŚW.(irniętego) poczynając, a na najniższym KLERYKU kończąc na pożegnanie powinni wszystkim pomachaćKULami... (kąKUL, to BIBLIJNY chwast KĄKOL podlewany Wodą Świeconą i hodowany w najnowszych boitechno katolickich szkółek).

Legenda SOLIDARNOŚCI Lech WAŁĘSA wypoweidział się ostatnio w mediach, że „ZOSTANIE NAS 20 mln”! - czy tyle Polaków wyjedzie z kraju, czy tez tyle TRAFI DO CEL (z)BAWIENIA wspominanych przez spektaKULarnie psychoPATyczny półŚWIAT(ek) NAUKOWY?

Pełna HISTORIA =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= dostępna jest na stronie związkowej FACEBOOK'a w „DZIENNIKU ZWIĄZKU...” z dn. 17.X.2015 r.

Tak, niestety, DZIAŁA (w)MAWIANE (z)BAWIENIE jak KURIA JEGO MAĆ!

Różne WIZJE INTERNAUTÓW OJCZYZNY (z)BAWIENIA od 2005 roku, czyli władzy PiS, znajuduja się w „DZIENNIKU ZWIĄZKU...” z dn. 13.X.2015 r.;

AFERY PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA KROCZĄCEGO DROGĄ (z)BAWIENIA zawiera „DZIENNIK ZWIĄZKU...” z dn. 14.X.2015 r.

Czy już wiesz NA CO CI PiS DA?

PiS da ino na Krzyż!

Lektura uzupełniająca: w GOOGLE należy wpisać:

1) Ksiądz molestował dzieci w czasie przygotowania

2) Ksiądz molestował dzieci w czasie przygotowania do pierwszej komunii

3) ksiądz zgwałcił;

4) ksiądz zabił;

5) ksiądz pobił;

6) ksiądz pedofil

7) ksiądz okradł...

8) kochanka księdza;

9) afery kościoła katolickiego;

10) ksiądz powiesił się w kościele;

11) poród na plebani; (rok 2012);

12) śmierć kleryka w kaliszu; (rok 2013);

13) śmierć kleryka w krakowie... (rok 2015);

14) zgwałcona zakonnica raport watykanu;

15) zgwałcona zakonnica

Teraz AMINENCJE, ksieŻULE, Zakonnice z Katechetami będą się ino Modlić w PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA GŁOSZĄCEGO (z)BAWIENIE: „BOŻE POMÓZ”, a wykiwanym partiom politycznym pozostaje tylko wezwanie (z)BAWIENIA: „BORze ratuj”!!!

API ogłoszeniu oficjalnych wyników wyborów 2015 r. na widok AXCELENCJI i księŻULI Kapelanów wszyscy parlamentarzyści będą witać Ich nisko: tradycyjnym „SZCZĘŚĆ BORze”!, a ksieŻULKI odpowiedzą z uśmiechem (z)BAWIENIA: „BUK ZAPŁAĆ” - i bądź tu mądry o co w tym wszystkim biega?

- O nycz innego jak ino o (z)BAWIENIE! I robienie wszystkim Wody Święconej z mózgu Ha ha ha....

Do tej pory nikt z rządu nie był w stanie ZNIEŚĆ FUNDUSZU KOŚCIELNEGO, a AXCELENCJE z ksieŻULAMI rozochocone WSZECHMOGĄCYM (z)BAWIENIEM jak nie EKSKOMUNIKUJĄ RZĄDU, to WYZYWAJĄ, że DO NICZEGO SIĘ NIE NADAJE!!!, a rząd z pozostałymi ludźmi JESZCZE HOJNIE ICH WYNAGRADZA FUNDUSZEM KOŚCIELNYM!

Czy identycznymi epitetami (z)BAWIENIA będą okreslani PiS – LAMIŚCI, czy też od razu zostaną ŚW.(irniętymi) głosząc (w)MAWIANE (z)BAWIENIE?

Marzy się też ksieŻULOM ponowna INKWIZYCJA, a właściwie to już TRWAJĄCA w stosunku do RZĄDU R.P., a teraz tylko rozciągająca się na MUZUŁMANÓW – EMIGRANTÓW i reztę nieWIERNEGO SPOŁECZEŃSTWA, co w efekcie doprowadzi do PiS - LAMIZACJI!

Od początku trwania inkwizycji, w którą zamieszanych było kilkudziesięciu OJCÓW ŚW.(irnietych), żaden NIE BYŁ MIŁOSIERNY i to DLA NIKOGO!!!

Niech się nikt nie łudzi, ze AMINENCJE ODPUSZCZĄ... ha ha ha...

Znany z mediów Ojciec KLIMUSZKO Czesław KLIMUSZKO z pozostałą Hierarchią (z)BAWIENIA nie widzi w swoich APOKALIPTYCZNIE SCHIZOFRENICZNYCH wizjach rzeczywistego obrazu NAJŚWIĘTSZEJ OJCZYZNY, do której idą już ponad 2000 lat i dojść nie mogą!

Jednego nie przewidzieli, że LUDZIE Ich ROZPRACUJĄ - „TERAZ ALBO NIGDY”!

Po dojściu do władzy PiS-u wykorzystywanego jako SŁUPY MAFIJNE NA DRODZE (z)BAWIENIA

CZARNI ZAPANUJĄ NAD WSZYSTKIM, a znane powiedzonko: „JAK BÓG DA” zmieni się na: „JAK PiS DA” i to będzie CUD!

Wszystkich ksieŻULI uznać należy za DEALERÓW (Słowa Bożego), a LUD BOZY za ĆPUNÓW!

Więcej info po wpisaniu w google hasła: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= oraz z KROPKAMI między literami i z OPUSZCZONYMI kropkami - czytać należy WPISY Związkowe.

Dawno minęły czasy gdzie księŻULE BŁYSZCZAŁY INTELIGENCJĄ – teraz ino błyszczy GŁUPOTA księŻULI na tle inteligencji.

Z wdzięczności za WYMROŻONE DZIECI w 1994 r. i inne CUDA...

ZOSTAŃCIE Z B.(L).O.G.I.E.M., a będziecie (z)BAWIENI...

(PODPISANO: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC )

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli spektaKULarnie psychoPATyczna EUFORIA WYGRANEJ NA DRODZE (z)rozwiń

Avatar
Gość / 28 października 2015 o 14:11

zwyczajny CHAAAAM!!! co tu tłumaczyć...?

NIe zwyczjny, To jest cham dr.....

Zobacz wszystkie komentarze 157

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa 0 1

MUNDIAL 2018 Reprezentacja Hiszpanii po wielkich męczarniach wyszarpała zwycięstwo przeciwko Iranowi zwyciężając 1:0, a jedyną bramkę zdobył w drugiej połowie Diego Costa

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta
Alarm24

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta 48 16

Tir z plastikowymi odpadami przyjechał wczoraj do Zofiówki w gminie Łęczna. Plastik z Danii, którego rozładunek zablokował w minionym tygodniu włodawski starosta, został złożony w zamykanym magazynie. Tym razem legalnie

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 1 3

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 3 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 3 7

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 7 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 90 11

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 1 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 15 8

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 177 15

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 8 1

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 2

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.