Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

4 listopada 2012 r.
11:33
Edytuj ten wpis

Dostał mandat na 100 zł. Chciał przekupić policjantów i dał im 500 zł

Autor: Zdjęcie autora aa dudi
0 47 A A
Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. (Archiwum)
Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. (Archiwum)

37-letni mieszkaniec Lublina zamówił na stacji benzynowej owocowe ciastko za 3,5 zł i nie zapłacił. Kiedy policjanci chcieli mu wystawić 100 zł mandat zaproponował im łapówkę, w wysokości 500 zł.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W nocy z soboty na niedzielę 37-letni Krzysztof C. był klientem jednej ze stacji benzynowych przy ul. Kunickiego w Lublinie. Poprosił owocowe ciastko za 3,5 zł, zjadł je, ale za nie nie zapłacił. Jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie 37-letni mieszkaniec Lublina tej nocy był kilka razy na tej stacji. Był agresywny.

– Mężczyzna został zatrzymany w okolicach miejsca zdarzenia – informuje Renata Laszczka-Rusek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. – Policjanci poinformowali go, że popełnił wykroczenie, za które będzie musiał ponieść konsekwencje.

Kiedy funkcjonariusze chcieli wręczyć mu mandat w wysokości 100 zł Krzysztof C. zaproponował inne rozwiązanie tej sytuacji.

– Mężczyzna położył w radiowozie 500 zł mówiąc, że uważa interwencję za zakończoną – dodaje policjantka.

Teraz będzie odpowiadać za próbę przekupstwa funkcjonariusza publicznego. 37-latek został zatrzymany. Jest w policyjnym areszcie.

Komentarze 47

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Marek / 6 listopada 2012 o 10:33
Ciekawe jaki mandat byłby za to:)

http://www.tvmaniak.pl/35505/sposoby-wyrzucenieduzy-telewizor/
Avatar
Piotrek / 5 listopada 2012 o 16:52
A może miał całe 500? Dał im, nie chciał reszty a oni zaraz pomyśleli że łapówka...
Avatar
Ibi / 5 listopada 2012 o 16:13
Takie rzeczy tylko w Lublinie
Avatar
kazik / 5 listopada 2012 o 15:10
Tylko z Lublina i Parczewa takie kasztany!!!!
Avatar
Asik / 5 listopada 2012 o 11:00
Ale bandyta!
Ile to szkód narobił!
Zamknąć go na wiele lat żeby wyeliminować ze społeczeństwa.
Szanowni policjanci: puknijcie się w łeb. Za głupie ciastko robić aferę. TV jeszcze trzeba zaangażować.
Przecież gość nie dość, że zapłacił 100 zł nałożone przez policję, to dołożył im premię 400 zł. A tu od razu: przekupstwo! Brać go! Hura! Statystyki rosną.
Weźcie się za prawdziwych złodzieji. Najprościej zamknąć niepocvzytalnego gościa i rozdmuchać aferę.
A my - podatnicy - płacimy na taką policję.
Ale bandyta!
Ile to szkód narobił!
Zamknąć go na wiele lat żeby wyeliminować ze społeczeństwa.
Szanowni policjanci: puknijcie się w łeb. Za głupie ciastko robić aferę. TV jeszcze trzeba zaangażować.
Przecież gość nie dość, że zapłacił 100 zł nałożone przez policję, to dołożył im premię 400 zł. A tu od razu: przekupstwo! Brać go! Hura! Statystyki rosną.
Weźcie się za prawdziwych złodzieji. Najprościej zamknąć niepocvzytalnego gościa i rozdmuchać aferę.
A my - podatnicy - płacimy na taką ... rozwiń
Avatar
mecenas / 5 listopada 2012 o 10:28
[quote name='Gość' timestamp='1352103681' post='689945']
Ty chyba nie zrozumiałeś przeczytanego tekstu! Klient został zatrzymany nie za ciastko, tylko za usiłowanie wręczenia łapówki.
[/quote]Jakie wręczenie łapówki ????? Mandat 100 zeta,dał im 500 zeta i nigdy nie doczekał się reszty,400 zeta poszło się walić.WSZYSTKO żle zrozumiane.
Avatar
fdfd / 5 listopada 2012 o 10:22
Krzysztof Cugowski ??
Avatar
LOL / 5 listopada 2012 o 10:15
to się nazywa progresja
Avatar
Gość / 5 listopada 2012 o 09:26
[quote name='kwasimodo' timestamp='1352057321' post='689856']
Gratulacje dla regulaminowych policjantów, zajebisty " wynik" zrobili. Co najmniej w nagrodę jakiś krzyż do emerytury należy się "służbistom" Innym tematem jest idiota którego kosztem się to stało.
[/quote]
Twoje pojęcie na temat prawa jest więcej niż blade.
Avatar
Gość / 5 listopada 2012 o 09:21
[quote name='Gość' timestamp='1352030947' post='689798']
POSADZILI GOŚCIA ZA CIASTKO O WARTOŚCI MAX 5 ZŁ A BANDZIORÓW Z MAFII PRUSZKOWSKIEJ WYPOŚCILI OTO POLSKIE PAŃSTWO PRAWA!
[/quote]
Ty chyba nie zrozumiałeś przeczytanego tekstu! Klient został zatrzymany nie za ciastko, tylko za usiłowanie wręczenia łapówki.
Avatar
Marek / 6 listopada 2012 o 10:33
Ciekawe jaki mandat byłby za to:)

http://www.tvmaniak.pl/35505/sposoby-wyrzucenieduzy-telewizor/
Avatar
Piotrek / 5 listopada 2012 o 16:52
A może miał całe 500? Dał im, nie chciał reszty a oni zaraz pomyśleli że łapówka...
Avatar
Ibi / 5 listopada 2012 o 16:13
Takie rzeczy tylko w Lublinie
Avatar
kazik / 5 listopada 2012 o 15:10
Tylko z Lublina i Parczewa takie kasztany!!!!
Avatar
Asik / 5 listopada 2012 o 11:00
Ale bandyta!
Ile to szkód narobił!
Zamknąć go na wiele lat żeby wyeliminować ze społeczeństwa.
Szanowni policjanci: puknijcie się w łeb. Za głupie ciastko robić aferę. TV jeszcze trzeba zaangażować.
Przecież gość nie dość, że zapłacił 100 zł nałożone przez policję, to dołożył im premię 400 zł. A tu od razu: przekupstwo! Brać go! Hura! Statystyki rosną.
Weźcie się za prawdziwych złodzieji. Najprościej zamknąć niepocvzytalnego gościa i rozdmuchać aferę.
A my - podatnicy - płacimy na taką policję.
Ale bandyta!
Ile to szkód narobił!
Zamknąć go na wiele lat żeby wyeliminować ze społeczeństwa.
Szanowni policjanci: puknijcie się w łeb. Za głupie ciastko robić aferę. TV jeszcze trzeba zaangażować.
Przecież gość nie dość, że zapłacił 100 zł nałożone przez policję, to dołożył im premię 400 zł. A tu od razu: przekupstwo! Brać go! Hura! Statystyki rosną.
Weźcie się za prawdziwych złodzieji. Najprościej zamknąć niepocvzytalnego gościa i rozdmuchać aferę.
A my - podatnicy - płacimy na taką ... rozwiń
Avatar
mecenas / 5 listopada 2012 o 10:28
[quote name='Gość' timestamp='1352103681' post='689945']
Ty chyba nie zrozumiałeś przeczytanego tekstu! Klient został zatrzymany nie za ciastko, tylko za usiłowanie wręczenia łapówki.
[/quote]Jakie wręczenie łapówki ????? Mandat 100 zeta,dał im 500 zeta i nigdy nie doczekał się reszty,400 zeta poszło się walić.WSZYSTKO żle zrozumiane.
Avatar
fdfd / 5 listopada 2012 o 10:22
Krzysztof Cugowski ??
Avatar
LOL / 5 listopada 2012 o 10:15
to się nazywa progresja
Avatar
Gość / 5 listopada 2012 o 09:26
[quote name='kwasimodo' timestamp='1352057321' post='689856']
Gratulacje dla regulaminowych policjantów, zajebisty " wynik" zrobili. Co najmniej w nagrodę jakiś krzyż do emerytury należy się "służbistom" Innym tematem jest idiota którego kosztem się to stało.
[/quote]
Twoje pojęcie na temat prawa jest więcej niż blade.
Avatar
Gość / 5 listopada 2012 o 09:21
[quote name='Gość' timestamp='1352030947' post='689798']
POSADZILI GOŚCIA ZA CIASTKO O WARTOŚCI MAX 5 ZŁ A BANDZIORÓW Z MAFII PRUSZKOWSKIEJ WYPOŚCILI OTO POLSKIE PAŃSTWO PRAWA!
[/quote]
Ty chyba nie zrozumiałeś przeczytanego tekstu! Klient został zatrzymany nie za ciastko, tylko za usiłowanie wręczenia łapówki.