wtorek, 30 maja 2017 r.

Lublin

Dostali po kogucie

Dodano: 19 marca 2003, 17:23

W nałeczowskim Pałacu Małachowskich rozstrzygnięty został wczoraj ogólnopolski plebiscyt na najlepszego wójta 2002 r., zorganizowany przez Redakcję Audycji Wsi i Rolnictwa Programu I TVP. Triumfatorem został Ryszard Niebieszczański, szef gminy Kłodzko (woj. dolnośląskie), który wykazał się największymi osiągnięciami na rzecz swojej jednostki administracyjnej.
Reprezentant naszego województwa –Jacek Anasiewicz, wójt gminy Głusk, został jednym z laureatów tego konkursu. Wśród nich byli także przedstawiciele 8 innych województw: kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego, mazowieckiego, podkarpackiego, warmińsko-mazurskiego, wielkopolskiego i śląskiego.
Zwycięzca plebiscytu w nagrodę otrzymał dwuosobowe skierowanie na wczasy, którego fundatorem był marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik. Dostał on również specjalną podkowę, wykonaną przez Romana Czernieca z Wojciechowa. Natomiast wszystkich laureatów konkursu uhonorowano „kogutami” upieczonymi na tę okazję przez Cezarego Sarzyńskiego z Kazimierza Dolnego.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń:

Alarm24 telefon 691 770 010
Kliknij i dodaj swojego newsa!