Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 grudnia 2009 r.
11:29
Edytuj ten wpis

Dożywocie dla zabójcy Pawła Marzędy

Autor: Zdjęcie autora er
0 11 A A

Dożywocie – taką karę wymierzył dzisiaj Sąd Okręgowy w Lublinie Krzysztofowi P. za zamordowanie Pawła Marzędy z Lubartowa. Dodał, że zabójca może się ubiegać o przedterminowe zwolnienie po odsiedzeniu 30 lat.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Paweł Marzęda zawodowo zajmował się naprawami najbardziej skomplikowanych auto-alarmów. Miał opinię wybitnego fachowca. W Kolonii Pałecznicy pod Lubartowem budował warsztat samochodowy. W lutym 2007 roku zatrudnił do drobnych prac Krzysztofa P.

6 lipca 2007 roku Krzysztof P. został z Pawłem sam w warsztacie.
- Uderzył go młotkiem w okolice głowy, Paweł Marzęda upadł, próbował się podnieść a wówczas Krzysztof P. uderzył go jeszcze dwa razy – mówiła w uzasadnieniu wyroku sędzia Anna Folwarczna.

Krzysztof P. utrzymywał, że Pawła Marzędę zabił młotkiem ich wspólny kolega, a on tylko widział zbrodnię, a potem ze strachu pomógł w zakopywaniu zwłok.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
olo / 10 grudnia 2009 o 06:17
...że niby teraz wszyscy podatnicy będą płacić za żarcie dla tego huja do końca jego zasranych dni? To niesprawiedliwe.
Avatar
Gość / 9 grudnia 2009 o 20:49
Słyszny pomysł, może warto się zastanowić nad wszelkimi rozrywkami w więzieniach. Surowe mogłoby być większą przestrogą.
Avatar
jurii / 9 grudnia 2009 o 20:29
pablo napisał:
mialem okazje poznac Pawla.zdolny, ambitny chlopak.niesamowicie sympatyczny.nie moglem w to uwierzyc. wspolczuje rodzinie tak wielkiej straty.


popieram - nawet jak odbił się od dna i zaczął zarabiać prawdziwą kasę - wogóle się nie zmienił - super kolega - super fachowiec - taka szkoda
Avatar
pablo / 9 grudnia 2009 o 19:49
mialem okazje poznac Pawla.zdolny, ambitny chlopak.niesamowicie sympatyczny.nie moglem w to uwierzyc. wspolczuje rodzinie tak wielkiej straty.
Avatar
Gość / 9 grudnia 2009 o 19:49
ciekawe kto na prawdę zabił Pawła...
Avatar
~czepiacz~ / 9 grudnia 2009 o 19:46
Materiał super, nie wiem jak mozna to tak spierdzilić.Kilka zdań ...
Nawet gimnaznalista dałby z siebie ...
Avatar
zły / 9 grudnia 2009 o 17:44
~tom~ napisał:
Słusznie prawisz pod jednym warunkiem: że morderca nie będzie miał mozliwości w więzieniu chodzenia na siłkę, oglądania wideo, internetu czy jedzenia codziennie schabowych- niech składa choćby długopisy a kasę oddaje na dom dziecka

Schabowych to oni codziennie nie jedzą ale fakt tacy mordercy powinni mieć większe ograniczenia a jeżeli rozrywka to jak wspomniałeś choćby składanie długopisów i kasa na dom dziecka !.I żadnych innych rozrywek ,czy umilaczy czasu w postaci siłowni praca praca i tylko praca .Ale tak jak piszesz to też masz rację .

Schabowych to oni codziennie nie jedzą ale fakt tacy mordercy powinni mieć większe ograniczenia a jeżeli rozrywka to jak wspomniałeś choćby składanie długopisów i kasa na dom dziecka !.I żadnych innych rozrywek ,czy umilaczy czasu w postaci siłowni praca praca i tylko praca .Ale tak jak piszesz to też masz rację . rozwiń
Avatar
xxx / 9 grudnia 2009 o 15:32
od kiedy to w więzieniu dostęp do internetu? podejrzewam, że on i tak nie zapałci bo z czego? wliczą mu to do odsiadki. ale czekajcie. za chwilkę będzie sprawa apelacyjna i wyrok mu zmniejsza o połowę. to jest nasza sprawiedliwość.
Avatar
bart / 9 grudnia 2009 o 13:13
Przede wszystkim ten morderca powinien całą kasę zarobioną w więzieniu (niektórzy więźniowie pracują, a on powinien mieć NAKAZ pracy przymusowej) oddawać rodzinie ofiary. W radio podali, że Sąd nakazał mu wypłacić po 40 tys. PLN matce i ojcu ofiary, więc teraz niech morderca tyra w więzieniu i niech spłaca odszkodowanie. Zero kasy na fajki, gazetk i wazelinę do tyłeczka. Niech wszystko co zarobi oddaje rodzinie, której zabrał syna. Albo jeszcze prościej .... skonfiskować mu majątek (na kwotę 80 tys. PLN), który posiada na wolności (jeśli posiada jakiś majątek oczywiście).
Przede wszystkim ten morderca powinien całą kasę zarobioną w więzieniu (niektórzy więźniowie pracują, a on powinien mieć NAKAZ pracy przymusowej) oddawać rodzinie ofiary. W radio podali, że Sąd nakazał mu wypłacić po 40 tys. PLN matce i ojcu ofiary, więc teraz niech morderca tyra w więzieniu i niech spłaca odszkodowanie. Zero kasy na fajki, gazetk i wazelinę do tyłeczka. Niech wszystko co zarobi oddaje rodzinie, której zabrał syna. Albo jeszcze prościej .... skonfiskować mu majątek (na kwotę 80 tys. PLN), który posiada na... rozwiń
Avatar
~tom~ / 9 grudnia 2009 o 12:34
zły napisał:
Życia to nie zwróci ale wyrok sprawiedliwy !!!pomału zaczyna powracać wiara w niektórych Sędziów ,czuwających nad sprawiedliwocią i ten wyrok niech pozostanie jako OSTRZEŻENIE dla tych którzy dopuszczą sie zbrodni !.

Słusznie prawisz pod jednym warunkiem: że morderca nie będzie miał mozliwości w więzieniu chodzenia na siłkę, oglądania wideo, internetu czy jedzenia codziennie schabowych- niech składa choćby długopisy a kasę oddaje na dom dziecka
Avatar
olo / 10 grudnia 2009 o 06:17
...że niby teraz wszyscy podatnicy będą płacić za żarcie dla tego huja do końca jego zasranych dni? To niesprawiedliwe.
Avatar
Gość / 9 grudnia 2009 o 20:49
Słyszny pomysł, może warto się zastanowić nad wszelkimi rozrywkami w więzieniach. Surowe mogłoby być większą przestrogą.
Avatar
jurii / 9 grudnia 2009 o 20:29
pablo napisał:
mialem okazje poznac Pawla.zdolny, ambitny chlopak.niesamowicie sympatyczny.nie moglem w to uwierzyc. wspolczuje rodzinie tak wielkiej straty.


popieram - nawet jak odbił się od dna i zaczął zarabiać prawdziwą kasę - wogóle się nie zmienił - super kolega - super fachowiec - taka szkoda
Avatar
pablo / 9 grudnia 2009 o 19:49
mialem okazje poznac Pawla.zdolny, ambitny chlopak.niesamowicie sympatyczny.nie moglem w to uwierzyc. wspolczuje rodzinie tak wielkiej straty.
Avatar
Gość / 9 grudnia 2009 o 19:49
ciekawe kto na prawdę zabił Pawła...
Avatar
~czepiacz~ / 9 grudnia 2009 o 19:46
Materiał super, nie wiem jak mozna to tak spierdzilić.Kilka zdań ...
Nawet gimnaznalista dałby z siebie ...
Avatar
zły / 9 grudnia 2009 o 17:44
~tom~ napisał:
Słusznie prawisz pod jednym warunkiem: że morderca nie będzie miał mozliwości w więzieniu chodzenia na siłkę, oglądania wideo, internetu czy jedzenia codziennie schabowych- niech składa choćby długopisy a kasę oddaje na dom dziecka

Schabowych to oni codziennie nie jedzą ale fakt tacy mordercy powinni mieć większe ograniczenia a jeżeli rozrywka to jak wspomniałeś choćby składanie długopisów i kasa na dom dziecka !.I żadnych innych rozrywek ,czy umilaczy czasu w postaci siłowni praca praca i tylko praca .Ale tak jak piszesz to też masz rację .

Schabowych to oni codziennie nie jedzą ale fakt tacy mordercy powinni mieć większe ograniczenia a jeżeli rozrywka to jak wspomniałeś choćby składanie długopisów i kasa na dom dziecka !.I żadnych innych rozrywek ,czy umilaczy czasu w postaci siłowni praca praca i tylko praca .Ale tak jak piszesz to też masz rację . rozwiń
Avatar
xxx / 9 grudnia 2009 o 15:32
od kiedy to w więzieniu dostęp do internetu? podejrzewam, że on i tak nie zapałci bo z czego? wliczą mu to do odsiadki. ale czekajcie. za chwilkę będzie sprawa apelacyjna i wyrok mu zmniejsza o połowę. to jest nasza sprawiedliwość.
Avatar
bart / 9 grudnia 2009 o 13:13
Przede wszystkim ten morderca powinien całą kasę zarobioną w więzieniu (niektórzy więźniowie pracują, a on powinien mieć NAKAZ pracy przymusowej) oddawać rodzinie ofiary. W radio podali, że Sąd nakazał mu wypłacić po 40 tys. PLN matce i ojcu ofiary, więc teraz niech morderca tyra w więzieniu i niech spłaca odszkodowanie. Zero kasy na fajki, gazetk i wazelinę do tyłeczka. Niech wszystko co zarobi oddaje rodzinie, której zabrał syna. Albo jeszcze prościej .... skonfiskować mu majątek (na kwotę 80 tys. PLN), który posiada na wolności (jeśli posiada jakiś majątek oczywiście).
Przede wszystkim ten morderca powinien całą kasę zarobioną w więzieniu (niektórzy więźniowie pracują, a on powinien mieć NAKAZ pracy przymusowej) oddawać rodzinie ofiary. W radio podali, że Sąd nakazał mu wypłacić po 40 tys. PLN matce i ojcu ofiary, więc teraz niech morderca tyra w więzieniu i niech spłaca odszkodowanie. Zero kasy na fajki, gazetk i wazelinę do tyłeczka. Niech wszystko co zarobi oddaje rodzinie, której zabrał syna. Albo jeszcze prościej .... skonfiskować mu majątek (na kwotę 80 tys. PLN), który posiada na... rozwiń
Avatar
~tom~ / 9 grudnia 2009 o 12:34
zły napisał:
Życia to nie zwróci ale wyrok sprawiedliwy !!!pomału zaczyna powracać wiara w niektórych Sędziów ,czuwających nad sprawiedliwocią i ten wyrok niech pozostanie jako OSTRZEŻENIE dla tych którzy dopuszczą sie zbrodni !.

Słusznie prawisz pod jednym warunkiem: że morderca nie będzie miał mozliwości w więzieniu chodzenia na siłkę, oglądania wideo, internetu czy jedzenia codziennie schabowych- niech składa choćby długopisy a kasę oddaje na dom dziecka
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Plac Litewski: Pokazy fontanny multimedialnej w maju [harmonogram]

Plac Litewski: Pokazy fontanny multimedialnej w maju [harmonogram] 0 0

Znany jest już harmonogram pokazów fontanny multimedialnej na placu Litewskim w maju.

Tak Lublin wspiera Alfiego Evansa. "Nie możemy być obojętni..."
zdjęcia
galeria

Tak Lublin wspiera Alfiego Evansa. "Nie możemy być obojętni..." 1 0

Maskotki, baloniki i znicze przed wejściem do konsulatu brytyjskiego w Lublinie – tak mieszkańcy całego regionu manifestują solidarność z dwuletnim Alfie Evansem z Liverpoolu

W tym mieście nie kupisz alkoholu od godz. 23 do 6, nawet na stacji. Tak zdecydowali radni

W tym mieście nie kupisz alkoholu od godz. 23 do 6, nawet na stacji. Tak zdecydowali radni 159 16

Puławscy radni podczas dzisiejszej sesji niemal jednomyślnie przyjęli uchwałę zakazującą sprzedaży alkoholu w całym mieście pomiędzy godz. 23:00 a 6:00 rano. Za jej wprowadzeniem zagłosowało 17, a przeciw było 2 radnych.

Tułajew: Przystępuję do tych wyborów, żeby je wygrać. Będę walczyć o każdy głos

Tułajew: Przystępuję do tych wyborów, żeby je wygrać. Będę walczyć o każdy głos 82 38

Sylwester Tułajew będzie kandydatem PiS na prezydenta Lublina. – Mam nadzieję, że będzie skłonny debatować merytorycznie, nie politycznie – komentuje prezydent Krzysztof Żuk (PO), który zmierzy się z Tułajewem w jesiennych wyborach samorządowych

3 0

W weekend znowu nie zabraknie ciekawych wydarzeń sportowych. Już w piątek swój mecz rozegra Speed Car Motor Lublin, który tym razem zmierzy się u siebie z ROW Rybnik

Koncert muzyki cygańskiej w Hades Szerokiej
28 kwietnia 2018, 20:00

Koncert muzyki cygańskiej w Hades Szerokiej 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 28 kwietnia o godz. 20 w Hades Szerokiej (ul. Grodzka 21) odbędzie się koncert muzyki cygańskiej.

Korupcja w lubelskim szpitalu? Pieniądze i pobyt w domku letniskowym. Są zarzuty

Korupcja w lubelskim szpitalu? Pieniądze i pobyt w domku letniskowym. Są zarzuty 4 3

Dwie osoby usłyszały prokuratorskie zarzuty w śledztwie dotyczącym korupcji w szpitalu wojskowym w Lublinie. Chodzi o ustawianie przetargów na zakup urządzeń. Łapówką miały być pieniądze i pobyt w domku letniskowym.

Ranking Studiów Inżynierskich: Jakie miejsca zajęły lubelskie uczelnie?

Ranking Studiów Inżynierskich: Jakie miejsca zajęły lubelskie uczelnie? 0 3

Lubelskie uczelnie nie trafiły na czołowe miejsca nowego Rankingu Studiów Inżynierskich przygotowanego przez fundację Perspektywy.

Przed sztangistami Orląt Łuków II runda Drużynowych Mistrzostw Polski

Przed sztangistami Orląt Łuków II runda Drużynowych Mistrzostw Polski 0 0

W Łukowie rozegrana zostanie druga runda drużynowych Mistrzostw Polski. Przeciwnikami gospodarzy miejscowych Orląt w grupie 3 będą CLKS Mazovia Ciechanów i KS Klimat Łapy

WpółDrogi Festival w Kazimierzu Dolnym [program]
28 kwietnia 2018, 20:00

WpółDrogi Festival w Kazimierzu Dolnym [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Rozwoju Kultury ArtBiz zaprasza do Kazimierza Dolnego na drugą edycję festiwalu WpółDrogi Festiva, która odbędzie się w dniach 28 kwietnia - 5 maja w zjawiskowym wnętrzu Dawnej Synagogi w Kazimierzu (ul. Lubelska 4).

Koncert Tribute to Ella Fitzgerald w Akwarela Cafe
28 kwietnia 2018, 20:00

Koncert Tribute to Ella Fitzgerald w Akwarela Cafe 0 0

Co Gdzie Kiedy. Akwarela Cafe (Rynek 6) zaprasza na wyjątkowy koncert Tribute to Ella Fitzgerald w wykonaniu Ani Michałowskiej i Michała Iwanka. Wydarzenie odbędzie się 28 kwietnia o godz. 20.

Zaprojektuj logo festiwalu muzycznego w Białej Podlaskiej

Zaprojektuj logo festiwalu muzycznego w Białej Podlaskiej 0 0

We wrześniu w Białej Podlaskiej odbędzie się Festiwal Dziedzictwa Narodowego im. Bogusława Kaczyńskiego. Bialskie Centrum Kultury ogłosiło właśnie konkurs na logo tego wydarzenia.

10-letnia dziewczynka jechała na rowerze. Uderzył w nią kierowca mazdy
galeria

10-letnia dziewczynka jechała na rowerze. Uderzył w nią kierowca mazdy 49 14

Do wypadku doszło przed godz. 15 na skrzyżowaniu ul. Wyszyńskiego z Niepodległości w Świdniku.

Ancestors Legacy: Edycja Mieszka 1 na premierę (wideo)
film

Ancestors Legacy: Edycja Mieszka 1 na premierę (wideo) 2 0

Polska gra, w której możemy grać Słowianami, doczekała się specjalnej polskiej wersji. Co znajdziemy - i to już 22 maja w Ancestors Legacy: Edycja Mieszka 1?

Stypendia u progu sportowej kariery. Otrzyma je 327 osób [zdjęcia]
galeria

Stypendia u progu sportowej kariery. Otrzyma je 327 osób [zdjęcia] 0 0

327 osobom z regionu przyznano wczoraj stypendia sportowe. Z budżetu województwa lubelskiego otrzymają oni blisko 900 tys. zł.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!