poniedziałek, 19 lutego 2018 r.

Lublin

Droga Krzyżowa na Majdanku (zdjęcia, wideo)

  Edytuj ten wpis
Dodano: 26 marca 2010, 18:24
Autor: (TOM)

Lubelska młodzież rozpoczęła dziś obchody Światowego Dnia Młodzieży. Uczestnicy przeszli obozowymi alejkami na Majdanku.

WIDEO

  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
missJonasz
Don
Łukasz
(5) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

missJonasz
missJonasz (28 marca 2010 o 13:17) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
ECCLESIOFOBIA

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIĘ POLACY nie pierwszy raz zwraca uwagę na stan psychiczny duchowieństwa, a na jego przykładzie innych Związków Wyznaniowych.
W Polsce od roku SOLIDARNOŚCI czyli od 1980 cichcem kler przejmował władzę rozkładając wszystko od środka za pomocą księży kapelanów – od służb mundurowych,przez szpitale i naukę – [color="#FF0000"]tak krytykując Komunizm sami zachorowali na ECCLESIOFOBIĘ.[/color]Samo pojęcie FOBII nie jest obce nikomu, a w tym przypadku kler boi się że nie będzie ich widać, słychać... i ... i czuć! - dlatego wychodzą na zewnątrz zmuszając ludzi do wyznawania wia(g)ry świętej.
[color="#FF0000"]Na tę przypadłość cierpiał nawet sam Ojciec Święty Jan Paweł II, Jego Poprzednicy oraz Następcy.[/color]Mimo, że KZ NSZZ SOLIDARNOSŚĆORGANISTÓW został rozbity w 1982 r., a w 1994 r. Związkowcom zafundowano nocne napady znajomych księży na mieszkania, rodziny, wprowadzono zakaz opalania budynków zimą mrożąc nawet małe dzieci –[color="#FF0000"] trudno powiedzieć, że zrobili to ludzie i duchowni o normalnym stanie psychicznym, a jest to okres niebieskiej działalności Świętej Ekipy JP 2, z Prymasem-emerytem Józefem Glempem z całą zawartością kuriewnej braci i sióstr habitowych z pozostałym duchowieństwem.[/color]Falstart Najjaśniejszego lubelskiego z Jajami – w Ratuszu – wyglądał podobnie jak Szopka: szkoda, że Lubelska Axcelencja nie pierdyknęła na mrozie tydzień wcześniej Pasterki np. w południe, jak dzieci Kolędowały przy temperaturze grubo poniżej -10 st! Ile z Nich zachorowało!, [color="#FF0000"]a teraz Mógł Najjaśniejszy przybyć do ratusza z Procesją Rezurekcyjną, a nie cichcem jak Tchórz, bo sam nie wie czy to prawda, czy też falsz!![/color]Tak samo odstawił Najjaśniejszy Jaja w Ratuszu wśród Dewotek tam zatrudnionych płci obojga, a efekty zimy widać było gołym okiem – zamiast [color="#FF0000"]Prezydent z Marszałkiem i Wojewodą [/color]zapier...niczać przy odśnieżaniu – tracili czas w Szopce, na Różańcu i innych Dziękczynno-Przebłagalnych modłach!, a po ulicach chodzić się nie dało!
KULminacją zaś było poświecenie Kliniki Naprotechnologii – i tu Axcelencja zapomniała, [color="#FF0000"]że takową należalo otworzyć w kuriewnych włościach, wprowadzić poświęcenie narządów,które nie mogą w czasie uroczystej Liturgii, a wszystko pod bacznym okiem Najjaśniejszego![/color]Przesadna troska kuriewnej braci o los nienarodzonych, o marnowanie i zabijanie w czasie In Vitro wygląda dziwnie, [color="#FF0000"]bo ilu dzieciatych duchownych płci obojga Lubelska Axcelencja i pozostała Świta Niebieska poczynając od Vaticano straszyła, iż Dzieci mają być ukryte niczym Jezus w Eucharystii?[/color]Tak wygląda wia(g)ra na pokaz – tylko dla ludzi, bo co w tym względzie robi ksiądz?
Np. Lud Boży zapier...nicza przez ulice miast z palmami czerwony na gębie ze wstydu, bo nie wie czy to prawda, czy tez fałsz, a jak ksiądz wyznaje wi(g)rę na ulicy? - [color="#FF0000"]zapier...nicza „w cywilu” czyli bez sutanny, bo też nie wie czy to prawda, czy tez fałsz [/color]– z tym, ze nie jest czerwony na gębie!
Co będzie się działo przez Święte Triduum Paschalne oparte na [color="#FF0000"]KANIBALIŹMIE[/color] („bierzcie i jedzcie, to jest Ciało moje...”) i [color="#FF0000"]WAMPIRYŹMIE[/color] („Bierzcie i pijcie, to jest Krew Moja...”)
Jak to wygląda w świetle Warszawskich protestów przeciwko budowie Muzułmańskiej Świątyni?
Szajba polskiemu duchowieństwu odbijała już od roku 1980-tego, KULminacja nastąpiła wśród Muzułmanów w 2001 roku (pamiętne zamachy na WTC), co wymyślą nap. Prawosławni z pozostałymi wyznaniami...- tego sam Pan Bóg nie wie – mimo, że Ich też stworzył (a może i nie!)
KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC do szumnych [color="#FF0000"]Kiermaszów Wielkanocnych [/color]władającymi polskimi miastami dorzuca znane potrawy:
[color="#FF0000"]1)Skrzydełka Anielskie z Grilla;
2)Krew Pańską z Gwinta;
3)Pączki smażone na Świętych Olejach (nowe tuż, tuż...)
4)Biopaliwo ze Świętych Olejów, na którym można jechać prosto do Nieba[/color]

Do nowości zaś serwowanych przez KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC należą:

[color="#FF0000"]1)Krzyże z czeKULady,
2)Grób Pański z czeKULady;
3)Zmartwychwstały z czeKULady ...[/color]i inne akcesoria oKULicznosciowe produkowane z czeKULady i to obowiązkowo na KUL-u w ramach wolnych mocy przerobowych.
Skoro Apostołowie wpier...niczyli Jezusa (Wielki Czwartek), to dlaczego dzieci nie mogą Go chrupać tylko czekać do momentu I-wszej Komunii Świętej jako wyrazu Kanibalizmu po Wegetariańsku?
I kto powie, że to nie Fobia, [color="#FF0000"]a właściwie ECCLESIOFOBIA?[/color]Czyż to nie cudowne?

Więcej info po wpisaniu w GOOGLE (koniecznie dużymi literami) KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW.

[color="#FF0000"]Z wdzięczności za wymrożone dzieci A.D. 1994 r.[/color]

Zostańcie z B(L)OGIEM.

Rektorem ASC jest: *********** ***********; e-mail:***************@****.**;
www.**********************/****; tel.: +** *** *** ***.

(PODPIASNO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Rozwiń
Don
Don (27 marca 2010 o 00:56) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[url="http://www.ultrasonline.com/ref/HotHenD/"]http://www.ultrasonline.com/ref/HotHenD/[/url] zobacz koniecznie !!!
Rozwiń
Łukasz
Łukasz (27 marca 2010 o 00:07) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
kogo to obchodzi??? zapytaj te 4000 osób które tam były i tych którzy przychodzą tam od 11 lat......
Rozwiń
szluva
szluva (26 marca 2010 o 22:35) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
A kogo to w ogóle obchodzi?
Rozwiń
ddd
ddd (26 marca 2010 o 22:30) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Sprostowanie:
Widowisko Pora na nas będzie jutro, natomiast w niedzielę ulicami miasta przejdzie Papieski Marsz za Życiem
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (5)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!