piątek, 23 marca 2018 r.

Lublin

Drogi Krzyżowe przeszły ulicami Lublina. Już wkrótce Diecezjalne Dni Młodych

Dodano: 11 marca 2016, 19:33
Autor: aa

Uczestnicy Drogi Krzyżowej przeszli w piątek ulicami Starego Miasta w Lublinie. Wierni modlili się w m.in. w intencji osób uzależnionych a także ich rodzin i bliskich. Także w piątek przez miasteczko akademickie w drodze krzyżowej przeszli studenci. Uczestnicy nabożeństwa wielkopostnego modlili się także podczas mszy.

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty

Tymczasem zbliża się Niedziela Palmowa i coroczne obchody Diecezjalnych Dni Młodych. Tradycyjnie już jest to spotkanie młodych ludzi z arcybiskupem. Uroczystości rozpoczną się w piątek 18 marca od Drogi Krzyżowej na terenie byłego obozu koncentracyjnego na Majdanku.

Z kolei w niedzielę - 20 marca zaplanowano kilka wydarzeń. Zostały rozplanowane wg dwóch ścieżek. W ramach pierwszej o godz. 11.35 w Chatce Żaka zostanie wystawiony spektakl „MORIA” Teatru ITP. Natomiast o godz. 13.30 wyruszy korowód miłosierdzia. Osoby biorące w nim udział przejdą ulicami – Sowińskiego, Al. Racławickimi, Krakowskim Przedmieściem i Królewską.

W ramach drugiej ścieżki o godz. 12 w Auli Caritas rozpocznie się Uwielbienie prowadzone przez wspólnotę Guadalupe. O godz. 14 w drogę wyjdzie korowód, który przejdzie trasą – Wyszyńskiego, Podwale, Grodzka, Brama Trynitarska.

Ok. godz. 14.30 obie grupy spotkają się na pl. katedralnym. Tam przywita młodych arcybiskup Stanisław Budzik, metropolita lubelski. Jak zapowiadają organizatorzy – zostanie odtańczony hymn Światowych Dni Młodzieży w wersji lubelskiej. Uroczystości zakończy msza pod przewodnictwem metropolity lubelskiego. Rozpocznie się o godz. 15.

AUTYŚCI (z)BAWIENIA
Gość
Gość
(10) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

AUTYŚCI (z)BAWIENIA
AUTYŚCI (z)BAWIENIA (12 marca 2016 o 14:44) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli „NIE – boska KOMEDIA” W OKRESIE WIELKIEGO (z)BAWIENIA JAK KURIA JEGO MAĆ:

Chcąc mnieć pełny obraz należy korzystać ze wszystkich istniejących stron związkowych FACEBOOK'a:

1) kz nszz solidarnosc organistow

2) kz nszz solidarnosc organistow 2

3) kz nszz solidarnosc organistow 3

4) kz nszz solidarnosc organistow 4

Każdy też będzie mógł nawiązać kontakt e-mailem:

kznszzsolidarnoscorganistow@gmail.com

W przeciwieństwie do Kuriewnych okienek kontaktowych wymagających szczegółowych danych interesanta e-mail związkowy jest anonimowy.

CZARNI, czyli AXCELENCJE, księŻULE, ZAKONNICE i wszelkie inne ŚW.(irnięte) WOLONTARIATY powinny zdawać sobie sprawę, że WSZYSTKO, CO NAPISZĄ MOŻE BYĆ UŻYTE... przeciwko Nim!!!, czyli tak jak do tej pory ha ha ha...

Jak się (z)BAWIĆ, to się (z)BAWIĆ!!!

NIEDOJRZAŁOŚĆ EMOCJONALNĄ i wszelkie inne NIEDOJRZAŁOŚCI PSYCHO - SPOŁECZNE CZARNEGO BETONU z wszelkimi podległymi Kólkami Różańcowymi i Partiami Politycznego (z)BAWIENIA widać gołym okiem!

Jednym słowem polskiego proroka z lat 1980 – tych: „DOROSŁE DZIECI MAJĄ ŻAL ZA KIEPSKI przePiS NA TEN ŚWIAT...”!

Nieograniczona władza - zdaniem CZARNEGO BETONU - pokazala jedynie od lat skrywaną CHOROBĘ PSYCHICZNĄ CZARNEJ MAFII (z)BAWIENIA.

Tylko w marcu 2016 r. internetowa prasa podała o CUDACH PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODE (z)BAWIENIA, a wcześniej też nieźle cudowali (patrz archiwum fejsa):

1) „FAKT” z dn. 11 .III.2016 r. w artyKULe: 1} Zginął młody ksiądz. Dopiero go wyświęcili”; 2} Zgwałcił mnie, gdy rodzice byli obok”;3} Papież widział kontrowersyjny film o zakonnicach? Jest oświadczenieoPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

2) „DZIENNIK WSCHODNI” z dn. 11.III.2016 r. w artyKULe: "Drogi Krzyżowe przeszły ulicami Lublina. Już wkrótce Diecezjalne Dni Młodych" oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

3) „KURIER LUBELSKI” z dn. 12.III.2016 r. w artyKULe: Akademicka Droga Krzyżowa w Lublinie [ZDJĘCIA]” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

4) „GAZETA KRAKOWSKA” z dn. 11.III.2016 r. w artyKULe: Walka z pedofilią w Kościele. "Nie znamy dokładnie skali problemu"” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

( … ) RESZTA NA FACEBOOK ' u.

NIE WIERZYSZ? - zobacz!

Wszystkich ksieŻULI uznać należy za DEALERÓW (Słowa Bożego), a LUD BOZY za ĆPUNÓW!

Więcej info po wpisaniu w google hasła: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= oraz z KROPKAMI między literami jak również Z OPUSZCZONYMI kropkami - czytać należy WPISY Związkowe.

Dawno minęły czasy gdzie księŻULE BŁYSZCZAŁY INTELIGENCJĄ – teraz ino błyszczy GŁUPOTA księŻULI na tle inteligencji.

Z wdzięczności za WYMROŻONE DZIECI w 1994 r. i inne CUDA...

Z-O-S-T-A-Ń-C-I-E - Z - B.(L).O.G.I.E.M., a będziecie (z)BAWIENI...

(PODPISANO: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC )

Rozwiń
Gość
Gość (12 marca 2016 o 13:16) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

tyle się modlą a tyle zła, np. pieprzony bolek, nosi matkę boską w klapie a oszust jak cholera, gdzie te moje 100 milionów

Rozwiń
Gość
Gość (12 marca 2016 o 12:57) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
pisowska ciemnota na kolanach AVE
Rozwiń
Gość
Gość (12 marca 2016 o 07:55) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Jestem naiwny i chciałbym żeby na takim spotkaniu Budzik wyznał jak to się stało że Kuria dostała od miasta dwie działki na Dożynkowej chociaż ma tam swoją i żeby się pokajał za grzech chciwości.

Rozwiń
Gość
Gość (11 marca 2016 o 22:35) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Ci wierni są oddani szatanowi i są w rękach dzieci szatana, których szatan umocował w różnych zakonach.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (10)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!