Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 września 2013 r.
18:57
Edytuj ten wpis

Drogie limuzyny dla lubelskich urzędników

Autor: Zdjęcie autora red
0 10 A A
W styczniu br. luksusowe audi stało już przed rektoratem Uniwersytetu Przyrodniczego. (Maciej Kaczan
W styczniu br. luksusowe audi stało już przed rektoratem Uniwersytetu Przyrodniczego. (Maciej Kaczan

Zamówienie luksusowej limuzyny dla lubelskiego fiskusa wywołało wiele kontrowersji. Ale to nie jedyny przetarg na samochody, który wzbudził tak wielkie emocje

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Spośród 12 samochodów, jakie Ministerstwo Finansów zamówiło dla fiskusa w całej Polsce, uwagę zwróciło auto dla Urzędu Kontroli Skarbowej w Lublinie. A to dlatego, że resort zamówił limuzynę z silnikiem benzynowym o pojemności co najmniej 2451 cm3 i o mocy nie mniejszej niż 250 KM z automatyczną skrzynią biegów, napędem na cztery koła itd.

Limuzyna dla fiskusa

Ceny takich aut – audi, mercedesów, BMW, volvo, volkswagenów – zaczynają się od niemal 200 tys. zł, ale na ogół trzeba za nie zapłacić ok. ćwierć miliona złotych. Droższych samochodów fiskus nie brałby raczej pod uwagę, gdyż o wyborze decyduje w tym przypadku cena.
– W segmencie premium, a o taki tu chodzi, już silniki 2-litrowe mają bardzo dobre parametry, a samochody wyposażone w takie jednostki są tańsze. Tak duże silniki nie są potrzebne urzędnikom fiskusa, chyba że chcą ścigać przestępców skarbowych – powiedział nam Wojciech Drzewiecki, szef Instytutu Badań Rynku Motoryzacyjnego Samar.

Marek Kostyła, rzecznik Urzędu Kontroli Skarbowej w Lublinie, poinformował nas, że samochód będzie użytkowany jako oznakowany radiowóz do szukania przemycanych towarów. "W związku z powyższym (...) samochód powinien posiadać parametry odpowiednie do wykonywanych przez pracowników oddziału realizacyjnego zadań (np. pościgi)” – czytamy w piśmie od rzecznika, który dodaje, że samochód będzie koloru białego z oznaczeniami "Kontrola Skarbowa”.

Nikt nie zarzuca fiskusowi złamania prawa, ale na prasowe doniesienia o tym samochodzie zareagował wczoraj poseł Michał Kabaciński z Ruchu Palikota. Rozesłał do mediów list, jaki skierował do ministra finansów Jacka Rostowskiego. Czytamy w nim m.in.:

"Jako Minister przyzwyczaja Pan urzędników do wysokich standardów, co za tym idzie wydatków. Polityka Ministerstwa obejmuje jedynie podnoszenie obciążeń podatkowych nakładanych na obywateli – wbrew wszystkim pozorom Polacy nie chcą płacić jak najwięcej. Ja nie wyrażam zgody, jako obywatel, reprezentant Lubelszczyzny i podatnik na opłacanie bezużytecznych, co więcej bezzwrotnych inwestycji. W dobie kryzysu, który ponoć jedynie puka do granic naszego państwa, zwłaszcza Ministerstwo Finansów powinno zająć się optymalizowaniem wydatków, oszczędzaniem, prowadzeniem zbilansowanej, ostrożnej polityki skarbowej, zamiast trwonić ponad 200 tysięcy złotych w perłowe wymagania lubelskiego fiskusa (...). Proszę poszukać wydatków na luksusy we własnej kieszeni, bez sięgania do portfela obywatela, lub zacząć poważnie zajmować się problemami finansowymi, z jakimi boryka się nasze państwo (...).

Volvo dla lotniska

W 2011 roku głośna była sprawa zakupu samochodu służbowego dla spółki Port Lotniczy Lublin. Port tak ustalił warunki publicznego zamówienia, że tylko volvo S80 (ok. 140 tys. zł) mogło je spełnić. Inne sprawdzone przez nas marki nie miały szans.

Po wielu naszych publikacjach PLL ostatecznie nie kupił volvo. Anita Wichniak-Olczak, rzecznik Urzędu Zamówień Publicznych w Warszawie powiedziała nam: Nie można mówić o zachowaniu zasady uczciwej konkurencji w sytuacji, gdy przedmiot zamówienia określany jest w sposób wskazujący na konkretny produkt. Przy czym produkt ten nie musi być nazwany przez zamawiającego, wystarczy, że wymogi i parametry określone są tak, że aby je spełnić, oferent musi dostarczyć jeden konkretny produkt (wyrok Zespołu Arbitrów z 20 kwietnia 2004 r.). Ponadto w wyroku z 11 stycznia 2008 r. Krajowa Izba Odwoławcza stwierdziła, że zamawiającemu wolno określić przedmiot zamówienia w sposób odpowiadający jego potrzebom, pod warunkiem, że określenie przedmiotu zamówienia nie spowoduje wyeliminowania konkurencji poprzez wskazanie na konkretne rozwiązania techniczne, które oferuje tylko jeden dostawca.

Audi dla uniwersytetu

W 2012 roku Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie ogłosił przetarg, w którym mógł wygrać dostawca tylko jednego modelu samochodu. – Parametry przetargu wskazują jedną konkretną konfigurację audi A6 – mówił nam Łukasz Michalski z Instytutu Badań Rynku Motoryzacyjnego Samar.

Zgłosił się jeden dostawca. Uczelnia zdecydowała się kupić zaproponowane auto. To audi A6 (za blisko 210 tys. zł brutto). – Samochód miał być duży, rektorski. Tym się kierowałem. Ale nie parametrami audi – tłumaczył się pracownik uczelni, który przygotowywał zamówienie.

Radiowozy dla Straży Miejskiej

Również w ubiegłym roku przetarg na nowe radiowozy dla Straży Miejskiej w Lublinie został ustawiony pod konkretny model – ustalili kontrolerzy z Ratusza.

Za cztery skody octavie kierowana przez Waldemara Wieprzowskiego SM zapłaciła ponad 220 tys. złotych. Komendant stracił stanowisko.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
adolf / 27 września 2013 o 21:33

POsrana hołota w doborowym towarzystwie na czele z Żukiem nie odmawia sobie niczego bo to są ich dni a nienażarte i pazerne gęby wiedzą że zadłużanie miasta będzie trwało tylko jeszcze przez 2 lata a co będzie póżniej to ich nie obchodzi tylko te nasze mordy żeby żyły w dostatku i kilka następnych pokoleń tych złodziei oraz skorumpowanych szubrawców

Avatar
Andy / 27 września 2013 o 17:36

Gdzie ten kryzys ??  którym żyd kaszubski i całe to czerwone,konfidenckie bydło tyle straszy.

Avatar
antyk / 27 września 2013 o 17:03

polecam artykuł 

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090430/KRASNIK/124687216

artykuł, z którym powinni zapoznać się wszyscy piszący komentarze jak i autor dzisiejszego artykułu.

Avatar
Dariusz / 27 września 2013 o 15:54

facet przeczytaj ustawe o kontroli skarbowej potem naucz sie odrozniac uks od us i dopiero pisz cos.

Literówka po prostu a i tak nawet tuman zorientuje się o jaką instytucję lubelską chodzi. A głupawe kontrteksty świadczą tylko o tym, że zainteresowany albo w UKS pracuje albo nie potrafi analizować słowa pisanego ze zrozumieniem. Odnośnie natomiast rzeczonej Ustawy to gratuluję dobrego samopoczucia taką jej interpretacją, że wydaje się potworne pieniądze podatników na spełnianie kretyńskich zachcianek. No ale cóż? Zamojską firmę Nexa od 3 lat rżnie sie na 30 baniek nie mogąc zakończyć postępowania to co to za pieniądz te 250 tys. na gablotkę na aluskach, zpodłokietnikiem, klimatronikiem itp. itd. Przecież trzeba miec czym "ścigać" przestępców. Polaka już wszyscy maja mprawo ścigać i kontrolować. Policja, ŻW, ITD, SM, UKS, listonosz w/s abonamentu. Jeszcze tylko z SOK-u i PSP oraz z gajowych brygady pościgowe zrobić i zafundowac im gablotki po 250 tysiaków. PARANOJA.

Literówka po prostu a i tak nawet tuman zorientuje się o jaką instytucję lubelską chodzi. A głupawe kontrteksty świadczą tylko o tym, że zainteresowany albo w UKS pracuje albo nie potrafi analizować słowa pisanego ze zrozumieniem. Odnośnie natomiast rzeczonej Ustawy to gratuluję dobrego samopoczucia taką jej interpretacją, że wydaje się potworne pieniądze podatników na spełnianie kretyńskich zachcianek. No ale cóż? Zamojską firmę Nexa od 3 lat rżnie sie na 30 baniek nie mogąc zakończyć postępowania to co to za pieniądz te 25... rozwiń

Avatar
jj / 27 września 2013 o 15:14

facet przeczytaj ustawe o kontroli skarbowej potem naucz sie odrozniac uks od us i dopiero pisz cos.

Avatar
Dariusz / 27 września 2013 o 13:19

Na stronie MF jest w PDF pełny tekst zamówienia autka dla Lublina. Warto się z tym zapoznać bo wtedy widać, że piep....nie szanownego pana rzecznika jest kolosalną obłudą i kłamstwem. Samochodzik pościgowy sobie zamawiają na niby po to aby zamaskować swoje urzędaskie zachcianki. Do "pościgowca" potrzebne są przecie: alusy, podłokietnik z przodu. klimatronik, zestaw audio full wypas, silnik 250 KM, napęd na 4 koła,komplet poduszek i kurtyn, czujniki cofania itp. itd. Owszem, zapotzebowane są także ukryte koguty ledowe i syreny ale do cholery KOGO lub CO oni mają ścigać (?!!!!) , że próbuja nabrać ludzi na niby pojazd uprzywilejowany. Od pościgów jest Policja ze swoimi nowymi Insigniami 230 KM. Po prostu to autko wydumał sobie zapewne szefuńcio US w Lublinie aby tłustego zada eksklusiv wozić a koguty i syreny są potrzebne jak trafi na korki w drodze do lub z pracy aby nie wnerwiać się czekaniem. Ile jeszcze wylęgnie się za nasze pieniądze takich pomysłów tych cholernych świętych krów.

Na stronie MF jest w PDF pełny tekst zamówienia autka dla Lublina. Warto się z tym zapoznać bo wtedy widać, że piep....nie szanownego pana rzecznika jest kolosalną obłudą i kłamstwem. Samochodzik pościgowy sobie zamawiają na niby po to aby zamaskować swoje urzędaskie zachcianki. Do "pościgowca" potrzebne są przecie: alusy, podłokietnik z przodu. klimatronik, zestaw audio full wypas, silnik 250 KM, napęd na 4 koła,komplet poduszek i kurtyn, czujniki cofania itp. itd. Owszem, zapotzebowane są także ukryte koguty ledowe i syreny ale do chole... rozwiń

Avatar
Anna / 27 września 2013 o 13:16

Urzędnikom wszystko jest koniecznie potrzebne,a NAM SZARYM PRACOWNIKOM...głodowe 1600 złotych BRUTTO  po 26 latach  uczciwej pracy....i ,,cieszyć się,że się jeszcze pracuje...",i nikognie interesuje,że już nie ma za co zapłacić czynsz...i za co kupić bułkę ...o obiedzie nie ma mowy....Brak słów....żyć się nie chce......................

Avatar
gość / 27 września 2013 o 13:16

Brawo Panie Kabaciński!

Avatar
oki / 27 września 2013 o 13:09

polecam artykuł 

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090430/KRASNIK/124687216

Avatar
jan23 / 27 września 2013 o 13:00

jest kryzys to można trochę skromniej ,oszczędniej,

Avatar
adolf / 27 września 2013 o 21:33

POsrana hołota w doborowym towarzystwie na czele z Żukiem nie odmawia sobie niczego bo to są ich dni a nienażarte i pazerne gęby wiedzą że zadłużanie miasta będzie trwało tylko jeszcze przez 2 lata a co będzie póżniej to ich nie obchodzi tylko te nasze mordy żeby żyły w dostatku i kilka następnych pokoleń tych złodziei oraz skorumpowanych szubrawców

Avatar
Andy / 27 września 2013 o 17:36

Gdzie ten kryzys ??  którym żyd kaszubski i całe to czerwone,konfidenckie bydło tyle straszy.

Avatar
antyk / 27 września 2013 o 17:03

polecam artykuł 

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090430/KRASNIK/124687216

artykuł, z którym powinni zapoznać się wszyscy piszący komentarze jak i autor dzisiejszego artykułu.

Avatar
Dariusz / 27 września 2013 o 15:54

facet przeczytaj ustawe o kontroli skarbowej potem naucz sie odrozniac uks od us i dopiero pisz cos.

Literówka po prostu a i tak nawet tuman zorientuje się o jaką instytucję lubelską chodzi. A głupawe kontrteksty świadczą tylko o tym, że zainteresowany albo w UKS pracuje albo nie potrafi analizować słowa pisanego ze zrozumieniem. Odnośnie natomiast rzeczonej Ustawy to gratuluję dobrego samopoczucia taką jej interpretacją, że wydaje się potworne pieniądze podatników na spełnianie kretyńskich zachcianek. No ale cóż? Zamojską firmę Nexa od 3 lat rżnie sie na 30 baniek nie mogąc zakończyć postępowania to co to za pieniądz te 250 tys. na gablotkę na aluskach, zpodłokietnikiem, klimatronikiem itp. itd. Przecież trzeba miec czym "ścigać" przestępców. Polaka już wszyscy maja mprawo ścigać i kontrolować. Policja, ŻW, ITD, SM, UKS, listonosz w/s abonamentu. Jeszcze tylko z SOK-u i PSP oraz z gajowych brygady pościgowe zrobić i zafundowac im gablotki po 250 tysiaków. PARANOJA.

Literówka po prostu a i tak nawet tuman zorientuje się o jaką instytucję lubelską chodzi. A głupawe kontrteksty świadczą tylko o tym, że zainteresowany albo w UKS pracuje albo nie potrafi analizować słowa pisanego ze zrozumieniem. Odnośnie natomiast rzeczonej Ustawy to gratuluję dobrego samopoczucia taką jej interpretacją, że wydaje się potworne pieniądze podatników na spełnianie kretyńskich zachcianek. No ale cóż? Zamojską firmę Nexa od 3 lat rżnie sie na 30 baniek nie mogąc zakończyć postępowania to co to za pieniądz te 25... rozwiń

Avatar
jj / 27 września 2013 o 15:14

facet przeczytaj ustawe o kontroli skarbowej potem naucz sie odrozniac uks od us i dopiero pisz cos.

Avatar
Dariusz / 27 września 2013 o 13:19

Na stronie MF jest w PDF pełny tekst zamówienia autka dla Lublina. Warto się z tym zapoznać bo wtedy widać, że piep....nie szanownego pana rzecznika jest kolosalną obłudą i kłamstwem. Samochodzik pościgowy sobie zamawiają na niby po to aby zamaskować swoje urzędaskie zachcianki. Do "pościgowca" potrzebne są przecie: alusy, podłokietnik z przodu. klimatronik, zestaw audio full wypas, silnik 250 KM, napęd na 4 koła,komplet poduszek i kurtyn, czujniki cofania itp. itd. Owszem, zapotzebowane są także ukryte koguty ledowe i syreny ale do cholery KOGO lub CO oni mają ścigać (?!!!!) , że próbuja nabrać ludzi na niby pojazd uprzywilejowany. Od pościgów jest Policja ze swoimi nowymi Insigniami 230 KM. Po prostu to autko wydumał sobie zapewne szefuńcio US w Lublinie aby tłustego zada eksklusiv wozić a koguty i syreny są potrzebne jak trafi na korki w drodze do lub z pracy aby nie wnerwiać się czekaniem. Ile jeszcze wylęgnie się za nasze pieniądze takich pomysłów tych cholernych świętych krów.

Na stronie MF jest w PDF pełny tekst zamówienia autka dla Lublina. Warto się z tym zapoznać bo wtedy widać, że piep....nie szanownego pana rzecznika jest kolosalną obłudą i kłamstwem. Samochodzik pościgowy sobie zamawiają na niby po to aby zamaskować swoje urzędaskie zachcianki. Do "pościgowca" potrzebne są przecie: alusy, podłokietnik z przodu. klimatronik, zestaw audio full wypas, silnik 250 KM, napęd na 4 koła,komplet poduszek i kurtyn, czujniki cofania itp. itd. Owszem, zapotzebowane są także ukryte koguty ledowe i syreny ale do chole... rozwiń

Avatar
Anna / 27 września 2013 o 13:16

Urzędnikom wszystko jest koniecznie potrzebne,a NAM SZARYM PRACOWNIKOM...głodowe 1600 złotych BRUTTO  po 26 latach  uczciwej pracy....i ,,cieszyć się,że się jeszcze pracuje...",i nikognie interesuje,że już nie ma za co zapłacić czynsz...i za co kupić bułkę ...o obiedzie nie ma mowy....Brak słów....żyć się nie chce......................

Avatar
gość / 27 września 2013 o 13:16

Brawo Panie Kabaciński!

Avatar
oki / 27 września 2013 o 13:09

polecam artykuł 

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090430/KRASNIK/124687216

Avatar
jan23 / 27 września 2013 o 13:00

jest kryzys to można trochę skromniej ,oszczędniej,

Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 0 2

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 6 4

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 70 17

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 1 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 5 20

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS 0 0

Brianna Joelle Kiesel i Magdalena Szajtauer wzmocniły Pszczółkę Polski Cukier AZS UMCS Lublin. Dorota Mistygacz podpisała nowy kontrakt

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 1

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 12 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 30 45

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 15 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!