Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

23 lipca 2009 r.
22:33
Edytuj ten wpis

Drogowy tor przeszkód - które ulice lepiej omijać

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 6 A A

Na skrzyżowaniu Wolskiej, Fabrycznej, Łęczyńskiej i Drogi Męczenników Majdanka utrudnienia zaczną się jutro i potrwają do niedzieli włącznie. O wiele dłużej, bo aż cały tydzień zamknięty dla ruchu będzie nowy odcinek ul. Jana Pawła II.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na Wolskiej remontowany będzie kanał sanitarny. Nie da się skręcić w lewo z Wolskiej w Fabryczną. Kierowcy będą musieli wybierać Trasę Zieloną. Niemożliwy będzie też skręt z Drogi Męczenników Majdanka w lewo w Wolską. Tu trzeba będzie jechać prosto w Fabryczną a potem Trasą Zieloną i pl. Bychawskim do Wolskiej.

Przez cały weekend inaczej mają jeździć autobusy.

Linia D do Okopowej z Kunickiego pojedzie Trasą Zieloną, Zamojską i Rusałki. 25 i 27 z Kunickiego pojadą Trasą Zieloną, Fabryczną i Wolską. 28 na Świt pojedzie z Felina przez Fabryczną i Trasę Zieloną (na Felin bez objazdów).

29 zmieni tylko trasę na Czechów: Kunickiego–Trasa Zielona–Unii Lubelskiej z pominięciem Fabrycznej. 45 spod dworca pojedzie Trasą Zieloną, Fabryczną i Wolską a dalej przez dworzec na Świt. 51 do centrum pojedzie Trasą Zieloną. 160 (będą autobusy) na Chodźki pojadą przez Trasę Zieloną.

W sobotę drogowcy na tydzień zamkną nową część ul. Jana Pawła II od Poręby do Kraśnickiej. Mają tam kłaść wierzchnią warstwę asfaltu. W Szafirową nie da się wjechać, ani z niej wyjechać.

Na Porębę trzeba będzie jeździć przez Filaretów i Bursztynową. Gorzej będzie wydostać się z Poręby autobusem: pasażerowie będą musieli iść przystanek dalej. Autobusy mają kończyć trasę na przystanku przy Bocianiej i będą zawracać na skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II z Tymiankową.

Mieszkańcy nowych bloków przy Gęsiej będą skazani na dojazd przez plac budowy. Kierowcy zmierzający z Jana Pawła II w stronę Kraśnika pojadą Armii Krajowej, Orkana i Roztoczem.

Utrudnienia będą też na Kraśnickiej przy skrzyżowaniu z Jana Pawła II – ruch ma się odbywać jedną nitką dwupasmówki.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Tomasz / 24 lipca 2009 o 11:01
shairoko napisał:
... taka jest kolej rzeczy to ze pozwolili jezdzic droga wczesniej nie znaczylo ze skonczyli ja bylo tam wiele prac takze innych branz niz drogowa i nie mozna bylo tego zrobic wczesniej, a to ze tna asfalt to po to aby ulozyc petle indukcyjne dla sygnalizacji swietlnej taka jest kolej rzeczy -- co za narod zero wiedzy, zero umiejetnosci a tylko buzie by "darli" i tylko pouczaliby osoby ktore sie na tym znaja najlepiej


Nie wiem czy wiesz o istnieniu interpunkcji. Po drugie - spieszyli się, i to jakże!, by oddać tą ulicę w rocznicę pontyfikatu/smierci/urocdzin JPII. To się liczyło, a nie jakieś głupie skrzyżowanie, pętle indukcyjne. Miał przyjechać purpurowy z kropidłem, Wasilewski z nożyczkami i pismak z lokalnego brukowca. Wszystko się odbyło z namaszczeniem, kropidło było w użyciu, nożyczki też. Potem wszyscy poszli na jubel, jeszcze później do kasy po nagrody i wszyscy byli zadowoleni. A że teraz zrywają asfalt, przestawiają słupy, bo jednakże trzeba zrobić w środku tej drogi skrzyżowanie - wcześniej tego nie można było zrobić, bowiem purpurowy z kropidłem czekać nie będzie. Przeciez każdą ulice można zmodernizować, nawet taką, która nie jest jeszcze ukończona.


Nie wiem czy wiesz o istnieniu interpunkcji. Po drugie - spieszyli się, i to jakże!, by oddać tą ulicę w rocznicę pontyfikatu/smierci/urocdzin JPII. To się liczyło, a nie jakieś głupie skrzyżowanie, pętle indukcyjne. Miał przyjechać purpurowy z kropidłem, Wasilewski z nożyczkami i pismak z lokalnego brukowca. Wszystko się odbyło z namaszczeniem, kropidło było w użyciu, nożyczki też. Potem wszyscy poszli na jubel, jeszcze później do kasy po nagrody i wszyscy byli zadowoleni. A że teraz zrywają asfalt, przestawia... rozwiń
Avatar
dymin / 24 lipca 2009 o 11:00
Jak słusznie zauważył mój przedmówca, nie wiem czym tu się dziwić. Nowy odcinek ul. Jana Pawła II oddany był do użytku warunkowo, a termin wykonania jest jeszcze długi. To, że urząd miasta robił szopki z otwarciem to inna sprawa, przecież trzeba się wykazać sukcesami. Cięcie nawierzchni po wykonaniu pierwszej warstwy nawierzchni pod pętle indukcyjne to nic dziwnego typowa praktyka przy wykonawstwie takich prac. A objazdy? Przecież są wyznaczone dokładnie i nie ma co narzekać. Każdy chciałby mieć wykonane inwestycje, ale pewna część ludzi nie jest w stanie pojąć, że na to potrzeba czasu, od pstryknięcia palcem 2,5 kilometra drogi się nie wykona.
Jak słusznie zauważył mój przedmówca, nie wiem czym tu się dziwić. Nowy odcinek ul. Jana Pawła II oddany był do użytku warunkowo, a termin wykonania jest jeszcze długi. To, że urząd miasta robił szopki z otwarciem to inna sprawa, przecież trzeba się wykazać sukcesami. Cięcie nawierzchni po wykonaniu pierwszej warstwy nawierzchni pod pętle indukcyjne to nic dziwnego typowa praktyka przy wykonawstwie takich prac. A objazdy? Przecież są wyznaczone dokładnie i nie ma co narzekać. Każdy chciałby mieć wykonane inwestycje, ale pewna część ludzi nie... rozwiń
Avatar
shairoko / 24 lipca 2009 o 10:03
do tych ktorych inteligencja jest ponizej 80 oglaszam ! taka jest kolej rzeczy to ze pozwolili jezdzic droga wczesniej nie znaczylo ze skonczyli ja bylo tam wiele prac takze innych branz niz drogowa i nie mozna bylo tego zrobic wczesniej, a to ze tna asfalt to po to aby ulozyc petle indukcyjne dla sygnalizacji swietlnej taka jest kolej rzeczy -- co za narod zero wiedzy, zero umiejetnosci a tylko buzie by "darli" i tylko pouczaliby osoby ktore sie na tym znaja najlepiej
Avatar
123 / 24 lipca 2009 o 09:56
Z tą ul. JP. II, to naprawdę "baranina"!!!!! Oddali do użytku ulicę...???? tylko po co??? Njpierw wyłączyli jedną nitkę bo całe gliniaste pobocze spływało na ulicę, potem przypomnieli sobie o skrzyżowaniu z ul. Roztocze i rozkopali dwa pasy ulicy, teraz "dywanik" asfaltowy!!!!i ulica zamknięta całkowicie na tydzień....Tylko nikt nie zastanowił się jak mieszkańcy oś. Poręba i skąd mają dojechać do pracy i z niej powrócić...???? Aby dojść do końcowego przy ul. Bociniej trzeba pokonać wąwóz, który również jest rozkopany i nie ma ścieżek.....a tu pada!!!!! Może pomysłodawca tego bałaganu pokaże się na oś. Poręba i ....."wyjaśni" ....tę "baraninę"!!!!!!!
Z tą ul. JP. II, to naprawdę "baranina"!!!!! Oddali do użytku ulicę...???? tylko po co??? Njpierw wyłączyli jedną nitkę bo całe gliniaste pobocze spływało na ulicę, potem przypomnieli sobie o skrzyżowaniu z ul. Roztocze i rozkopali dwa pasy ulicy, teraz "dywanik" asfaltowy!!!!i ulica zamknięta całkowicie na tydzień....Tylko nikt nie zastanowił się jak mieszkańcy oś. Poręba i skąd mają dojechać do pracy i z niej powrócić...???? Aby dojść do końcowego przy ul. Bociniej trzeba pokonać wąwó... rozwiń
Avatar
Gość / 24 lipca 2009 o 08:43
mackowy74 napisał:
TAK SIĘ MATOŁY SPIESZYŁY NA ŚWIĘTO JP II,ŻE ZAPOMNIELI POŁOŻYĆ WARSTWY SCIERALNEJ A TERAZ JESZCZE TNĄ ASFALT BO PEWNIE RURY BEDĄ KŁĄŚĆ,CHA,CHA...TYPOWO LUBELSKIE DZIAŁĄNIE ALE U NAS WŁADZA JEST SŁABA I NIEUDOLNA OD WIELU LAT WIEC NIE POTRAFI KARAĆ DZIADÓW ZA TAKIE PARTACTWO!!!



no wiesz, ciezko jest karac swoich kolezkow hehe
Avatar
mackowy74 / 24 lipca 2009 o 08:03
TAK SIĘ MATOŁY SPIESZYŁY NA ŚWIĘTO JP II,ŻE ZAPOMNIELI POŁOŻYĆ WARSTWY SCIERALNEJ A TERAZ JESZCZE TNĄ ASFALT BO PEWNIE RURY BEDĄ KŁĄŚĆ,CHA,CHA...TYPOWO LUBELSKIE DZIAŁĄNIE ALE U NAS WŁADZA JEST SŁABA I NIEUDOLNA OD WIELU LAT WIEC NIE POTRAFI KARAĆ DZIADÓW ZA TAKIE PARTACTWO!!!
Avatar
Tomasz / 24 lipca 2009 o 11:01
shairoko napisał:
... taka jest kolej rzeczy to ze pozwolili jezdzic droga wczesniej nie znaczylo ze skonczyli ja bylo tam wiele prac takze innych branz niz drogowa i nie mozna bylo tego zrobic wczesniej, a to ze tna asfalt to po to aby ulozyc petle indukcyjne dla sygnalizacji swietlnej taka jest kolej rzeczy -- co za narod zero wiedzy, zero umiejetnosci a tylko buzie by "darli" i tylko pouczaliby osoby ktore sie na tym znaja najlepiej


Nie wiem czy wiesz o istnieniu interpunkcji. Po drugie - spieszyli się, i to jakże!, by oddać tą ulicę w rocznicę pontyfikatu/smierci/urocdzin JPII. To się liczyło, a nie jakieś głupie skrzyżowanie, pętle indukcyjne. Miał przyjechać purpurowy z kropidłem, Wasilewski z nożyczkami i pismak z lokalnego brukowca. Wszystko się odbyło z namaszczeniem, kropidło było w użyciu, nożyczki też. Potem wszyscy poszli na jubel, jeszcze później do kasy po nagrody i wszyscy byli zadowoleni. A że teraz zrywają asfalt, przestawiają słupy, bo jednakże trzeba zrobić w środku tej drogi skrzyżowanie - wcześniej tego nie można było zrobić, bowiem purpurowy z kropidłem czekać nie będzie. Przeciez każdą ulice można zmodernizować, nawet taką, która nie jest jeszcze ukończona.


Nie wiem czy wiesz o istnieniu interpunkcji. Po drugie - spieszyli się, i to jakże!, by oddać tą ulicę w rocznicę pontyfikatu/smierci/urocdzin JPII. To się liczyło, a nie jakieś głupie skrzyżowanie, pętle indukcyjne. Miał przyjechać purpurowy z kropidłem, Wasilewski z nożyczkami i pismak z lokalnego brukowca. Wszystko się odbyło z namaszczeniem, kropidło było w użyciu, nożyczki też. Potem wszyscy poszli na jubel, jeszcze później do kasy po nagrody i wszyscy byli zadowoleni. A że teraz zrywają asfalt, przestawia... rozwiń
Avatar
dymin / 24 lipca 2009 o 11:00
Jak słusznie zauważył mój przedmówca, nie wiem czym tu się dziwić. Nowy odcinek ul. Jana Pawła II oddany był do użytku warunkowo, a termin wykonania jest jeszcze długi. To, że urząd miasta robił szopki z otwarciem to inna sprawa, przecież trzeba się wykazać sukcesami. Cięcie nawierzchni po wykonaniu pierwszej warstwy nawierzchni pod pętle indukcyjne to nic dziwnego typowa praktyka przy wykonawstwie takich prac. A objazdy? Przecież są wyznaczone dokładnie i nie ma co narzekać. Każdy chciałby mieć wykonane inwestycje, ale pewna część ludzi nie jest w stanie pojąć, że na to potrzeba czasu, od pstryknięcia palcem 2,5 kilometra drogi się nie wykona.
Jak słusznie zauważył mój przedmówca, nie wiem czym tu się dziwić. Nowy odcinek ul. Jana Pawła II oddany był do użytku warunkowo, a termin wykonania jest jeszcze długi. To, że urząd miasta robił szopki z otwarciem to inna sprawa, przecież trzeba się wykazać sukcesami. Cięcie nawierzchni po wykonaniu pierwszej warstwy nawierzchni pod pętle indukcyjne to nic dziwnego typowa praktyka przy wykonawstwie takich prac. A objazdy? Przecież są wyznaczone dokładnie i nie ma co narzekać. Każdy chciałby mieć wykonane inwestycje, ale pewna część ludzi nie... rozwiń
Avatar
shairoko / 24 lipca 2009 o 10:03
do tych ktorych inteligencja jest ponizej 80 oglaszam ! taka jest kolej rzeczy to ze pozwolili jezdzic droga wczesniej nie znaczylo ze skonczyli ja bylo tam wiele prac takze innych branz niz drogowa i nie mozna bylo tego zrobic wczesniej, a to ze tna asfalt to po to aby ulozyc petle indukcyjne dla sygnalizacji swietlnej taka jest kolej rzeczy -- co za narod zero wiedzy, zero umiejetnosci a tylko buzie by "darli" i tylko pouczaliby osoby ktore sie na tym znaja najlepiej
Avatar
123 / 24 lipca 2009 o 09:56
Z tą ul. JP. II, to naprawdę "baranina"!!!!! Oddali do użytku ulicę...???? tylko po co??? Njpierw wyłączyli jedną nitkę bo całe gliniaste pobocze spływało na ulicę, potem przypomnieli sobie o skrzyżowaniu z ul. Roztocze i rozkopali dwa pasy ulicy, teraz "dywanik" asfaltowy!!!!i ulica zamknięta całkowicie na tydzień....Tylko nikt nie zastanowił się jak mieszkańcy oś. Poręba i skąd mają dojechać do pracy i z niej powrócić...???? Aby dojść do końcowego przy ul. Bociniej trzeba pokonać wąwóz, który również jest rozkopany i nie ma ścieżek.....a tu pada!!!!! Może pomysłodawca tego bałaganu pokaże się na oś. Poręba i ....."wyjaśni" ....tę "baraninę"!!!!!!!
Z tą ul. JP. II, to naprawdę "baranina"!!!!! Oddali do użytku ulicę...???? tylko po co??? Njpierw wyłączyli jedną nitkę bo całe gliniaste pobocze spływało na ulicę, potem przypomnieli sobie o skrzyżowaniu z ul. Roztocze i rozkopali dwa pasy ulicy, teraz "dywanik" asfaltowy!!!!i ulica zamknięta całkowicie na tydzień....Tylko nikt nie zastanowił się jak mieszkańcy oś. Poręba i skąd mają dojechać do pracy i z niej powrócić...???? Aby dojść do końcowego przy ul. Bociniej trzeba pokonać wąwó... rozwiń
Avatar
Gość / 24 lipca 2009 o 08:43
mackowy74 napisał:
TAK SIĘ MATOŁY SPIESZYŁY NA ŚWIĘTO JP II,ŻE ZAPOMNIELI POŁOŻYĆ WARSTWY SCIERALNEJ A TERAZ JESZCZE TNĄ ASFALT BO PEWNIE RURY BEDĄ KŁĄŚĆ,CHA,CHA...TYPOWO LUBELSKIE DZIAŁĄNIE ALE U NAS WŁADZA JEST SŁABA I NIEUDOLNA OD WIELU LAT WIEC NIE POTRAFI KARAĆ DZIADÓW ZA TAKIE PARTACTWO!!!



no wiesz, ciezko jest karac swoich kolezkow hehe
Avatar
mackowy74 / 24 lipca 2009 o 08:03
TAK SIĘ MATOŁY SPIESZYŁY NA ŚWIĘTO JP II,ŻE ZAPOMNIELI POŁOŻYĆ WARSTWY SCIERALNEJ A TERAZ JESZCZE TNĄ ASFALT BO PEWNIE RURY BEDĄ KŁĄŚĆ,CHA,CHA...TYPOWO LUBELSKIE DZIAŁĄNIE ALE U NAS WŁADZA JEST SŁABA I NIEUDOLNA OD WIELU LAT WIEC NIE POTRAFI KARAĆ DZIADÓW ZA TAKIE PARTACTWO!!!
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Policjant złapał policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant złapał policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 0 0

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 0 0

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 0

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę 0 0

MUNDIAL 2018 W meczu o wszystko zespół z Afryki przegrał z Portugalią 0:1 po golu niezawodnego Cristiano Ronaldo. Lwy Atlasu miały więcej sytuacji od rywali, ale byli nieskuteczni i po trzech meczach grupowych zawodnicy Herve Renarda wrócą do domów

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca
23 czerwca 2018, 10:00

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca 0 0

Teatr dramatyczny zaprasza w sobotę do wspólnego świętowania 133. rocznicy urodzin swojego patrona, Juliusza Osterwy. Trwa rezerwacja miejsc i dystrybucja wejściówek.

"Jesteśmy już 30 godzin bez wody". Skarga mieszkańca
Alarm 24

"Jesteśmy już 30 godzin bez wody". Skarga mieszkańca 0 2

Od 30 godzin nie mamy wody z powodu awarii. Gmina nam nie pomaga, zostaliśmy potraktowani gorzej, niż zwierzęta - w środę rano napisał do nas mieszkaniec Bystrzejowic Pierwszych (pow. świdnicki).

Orkiestra Trybunału Koronnego Mieszkańcom Lublina
24 czerwca 2018, 19:00

Orkiestra Trybunału Koronnego Mieszkańcom Lublina 0 0

Co Gdzie Kiedy. W najbliższą niedzielę, 24 czerwca o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Zwycięskiej (ul. Narutowicza 6) będzie miał miejsce wyjątkowy koncert w wykonaniu Orkiestry Trybunału Koronnego w Lublinie.

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy?

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy? 0 5

Wczoraj ogłoszony został nowy przetarg na odnowę parku Ludowego. To już drugie podejście, bo za pierwszym razem Urząd Miasta zderzył się z wysokimi cenami zaproponowanymi przez wykonawców. W parku mają się pojawić nowe drzewa, ścieżki biegowe, rowerowe, pionowy ogród, place zabaw i wiele innych atrakcji.

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany?
galeria

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany? 0 2

Połączenie pracy z jedzeniem, więcej miejsca i nowe odsłony znanych już sklepów – to zmiany, jakie przechodzi właśnie lubelska Plaza

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia 0 5

37-latek wpadł gdy wyprzedzał na skrzyżowaniu. Okazało się, że jest poszukiwany. Trafi do więzienia na 8 miesięcy.

Jej zdjęcie w strefie kibica w Lublinie zrobiło furorę. "Nigdy nie spotkałam się tu z rasizmem"
galeria
film

Jej zdjęcie w strefie kibica w Lublinie zrobiło furorę. "Nigdy nie spotkałam się tu z rasizmem" 0 7

Rozmowa z Zendaya Sithole z Zimbabwe, studentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, przewodniczącą Foreign Students Union UMCS.

Ruszyła letnia LNBA

Ruszyła letnia LNBA 1 0

Liga Letnia LNBA W niedzielę rozegrano pierwszą kolejkę. W najbardziej interesującym spotkaniu Kaddi pokonało No To Shoot

"Pod moim dzieckiem urwała się huśtawka". Chłopiec upadł na plecy, był zamroczony
Alarm 24
galeria

"Pod moim dzieckiem urwała się huśtawka". Chłopiec upadł na plecy, był zamroczony 1 10

Plac zabaw przy ul. Koszarowej w Kraśniku zostanie objęty stałym nadzorem – zapowiada komendant Straży Miejskiej w Kraśniku. To reakcja na e-mail od naszej Czytelniczki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!