Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 grudnia 2016 r.
17:54

Drzewko za dary. Marszałek rozdawał choinki na placu przy CSK

25 19 A A
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Marszałek Sławomir Sosnowski rozdawał dziś choinki mieszkańcom Lublina. Drzewko można było dostać jednak pod pewnym warunkiem. Choinki otrzymywały osoby, które wcześniej przekazały żywność na akcję Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę.

Na placu przy Centrum Spotkania Kultur od piątki trwa także Kiermasz Bożonarodzeniowy. Na straganach będzie można kupić regionalne przysmaki, ozdoby świąteczne i drobiazgi na prezenty. Impreza potrwa do niedzieli włącznie.

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 17 grudnia 2016 o 18:54
+1
A brzozy były?
Avatar
Gość / 17 grudnia 2016 o 18:29
+1
500+ na dziecko i jeszcze im mało, za komuny było "pomóż ptakom przetrwać zimę" i ja jako dziecko dokarmiałam kuropatwy ziarnami
Avatar
Gość / 19 grudnia 2016 o 10:53
super ;) Panie Marszałku dużo cieprliwości dla tych zgredów z PiS ;)
Avatar
Gość / 19 grudnia 2016 o 01:50
Czuć święta w niektórych komentarzach.....
Avatar
Gość / 18 grudnia 2016 o 20:37
Za ten stan wojenny na swieta to pisowcy jeszcze odpowiedza. Choinki sie im do pierdla wysle
Avatar
Gość / 18 grudnia 2016 o 20:00
brawo Panie Marszalku super
Avatar
Hehe / 18 grudnia 2016 o 19:57
Dobra inicjatywa, jedni pomogą drugim
Avatar
Gość / 18 grudnia 2016 o 19:47
Świetny pomysł. Idą święta, trzeba ludziom pomagać :)
Avatar
Gość / 18 grudnia 2016 o 19:46
A jaro co dał na święta? Nowy stan wojenny?
Avatar
Gość / 18 grudnia 2016 o 18:21
Piękny gest. Dobry pomysł miał marszałek
Avatar
Gość / 19 grudnia 2016 o 10:53
super ;) Panie Marszałku dużo cieprliwości dla tych zgredów z PiS ;)
Avatar
Gość / 19 grudnia 2016 o 01:50
Czuć święta w niektórych komentarzach.....
Avatar
Gość / 18 grudnia 2016 o 20:37
Za ten stan wojenny na swieta to pisowcy jeszcze odpowiedza. Choinki sie im do pierdla wysle
Avatar
Gość / 18 grudnia 2016 o 20:00
brawo Panie Marszalku super
Avatar
Hehe / 18 grudnia 2016 o 19:57
Dobra inicjatywa, jedni pomogą drugim
Avatar
Gość / 18 grudnia 2016 o 19:47
Świetny pomysł. Idą święta, trzeba ludziom pomagać :)
Avatar
Gość / 18 grudnia 2016 o 19:46
A jaro co dał na święta? Nowy stan wojenny?
Avatar
Gość / 18 grudnia 2016 o 18:21
Piękny gest. Dobry pomysł miał marszałek
Avatar
Gość / 18 grudnia 2016 o 08:50
rozdaje chuinki ha, ha, Sławek, dobra robota. Czas na ćwiczenia...perspektywa przed Tobą.
Avatar
Gość / 17 grudnia 2016 o 22:46
-1
a wsadźcie sobie te choinki w .... ! naród żeście oszukali i pieniądze zamiast dla potrzebujących to na chojaki poszły! Podzielic te ciężkie tysiące na tych co na chleb nie maja po rzadach Tuska i innych takich...
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Paw z Kozłówki już wie! Wytypował zwycięzcę meczu Polska-Senegal [wideo]
film

Paw z Kozłówki już wie! Wytypował zwycięzcę meczu Polska-Senegal [wideo] 0 0

Kibice nie mają wątpliwości. Pierwszy mecz Polaków z Senegalem w mistrzostwach świata zakończy się zwycięstwem biało-czerwonych. Wynik wtorkowego spotkania wytypował też paw z Kozłówki

Malwina Kopron (AZS UMCS): Na swojej ziemi chcę powalczyć o złoto

Malwina Kopron (AZS UMCS): Na swojej ziemi chcę powalczyć o złoto 0 0

ROZMOWA Z Malwiną Kopron, zawodniczką AZS UMCS Lublin

Kto wygra mecz: Polska czy Senegal? Mieszkańcy Lublina optymistyczni [wideo]
film

Kto wygra mecz: Polska czy Senegal? Mieszkańcy Lublina optymistyczni [wideo] 2 2

Dzisiaj Polska gra swój pierwszy mecz na mundialu 2018. Przeciwnikiem będzie Senegal. Osoby, które zapytaliśmy dzisiaj w centrum Lublina o to, jak skończy się to spotkanie, w większości typują zwycięstwo Polaków. - Mamy zaufanie do naszych piłkarzy - mówią.

Poseł z PiS kupił prawo jazdy? Jest wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego

Poseł z PiS kupił prawo jazdy? Jest wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego 3 23

Jest wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego Piotrowi Olszówce z Biłgoraja. To skutek śledztwa, dotyczącego handlu prawami jazdy. Materiały zebrane przez prokuraturę wskazują, że parlamentarzysta Prawa i Sprawiedliwości mógł kupić swoje uprawnienia

Wolisz dzikość przyrody czy zapach orientu? Zobacz, jakie kierunki wakacyjne warto uwzględnić w swoich planach

Wolisz dzikość przyrody czy zapach orientu? Zobacz, jakie kierunki wakacyjne warto uwzględnić w swoich planach 1 0

Zagraniczne wakacje mają to do siebie, że pozwalają spojrzeć z dystansem na świat, w którym żyjemy na co dzień. Nagle się okazuje, że na całym globie istnieją różne style życia, różne modele pracy i spędzania czasu wolnego, a my – korzystając z urlopu – możemy wreszcie przetestować je na własnej skórze. Zobacz, jakie możliwości daje Ci urlop na Zanzibarze, jakie zaś w Turcji.

Wypadek na trasie Lublin-Łęczna. Są utrudnienia dla kierowców

Wypadek na trasie Lublin-Łęczna. Są utrudnienia dla kierowców 1 0

Utrudnienia na drodze krajowej nr 82 po wypadku w Zofiówce (pow. łęczyński). Samochód zjechał tam do rowu.

O ustawie 2.0 - wywiad z Tomaszem Tokarskim Przewodniczącym Parlamentu Studentów RP
19 czerwca 2018, 0:00

O ustawie 2.0 - wywiad z Tomaszem Tokarskim Przewodniczącym Parlamentu Studentów RP 20 0

O reformie nauki i szkolnictwa wyższego, protestach przeciwko ustawie 2.0 oraz zamieszaniu wokół jej uchwalenia rozmawiamy z Panem Tomaszem Tokarskim, studentem i doktorantem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, przewodniczącym Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej.

Wjechał dacią w słup energetyczny

Wjechał dacią w słup energetyczny 0 3

Kierowca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w słup energetyczny

Lubartów: 48-latek przeżył zderzenie z pociągiem

Lubartów: 48-latek przeżył zderzenie z pociągiem 16 6

Wiele szczęścia miał 48-letni mężczyzna, którego w poniedziałek potrącił pociąg

Artur Bożyk (Chełmianka): Doświadczenie naszej reprezentacji zaprocentuje

Artur Bożyk (Chełmianka): Doświadczenie naszej reprezentacji zaprocentuje 7 1

ROZMOWA Z Arturem Bożykiem, trenerem Chełmianki Chełm

PO: Śmigłowce odleciały, repolonizacja PZL Świdnik to demagogia

PO: Śmigłowce odleciały, repolonizacja PZL Świdnik to demagogia 0 17

Posłowie PO Joanna Mucha, Stanisław Żmijan i Wojciech Wilk twierdzą, że rząd Prawa i Sprawiedliwości nie kupi żadnych śmigłowców dla polskiej armii. Ich zdaniem maszyny definitywnie odleciały z Polski, a repolonizacja Świdnika, o której mówił poseł Artur Soboń z PiS, to wprowadzanie helikopterów na plakaty wyborcze

Tragiczny wypadek w Biłgoraju. Przyjaciele proszą o wsparcie dla rodziny Pawła
galeria

Tragiczny wypadek w Biłgoraju. Przyjaciele proszą o wsparcie dla rodziny Pawła 20 8

Przyjaciele Pawła, który kilka dni temu zginął w tragicznym wypadku w Biłgoraju, proszą o wsparcie dla jego rodziny, dwóch synów: Kuby i Bartka.

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie 0 1

MUNDIAL 2018 Finałowe odliczanie zakończone! Już dziś o godzinie 17 na stadionie Spartaka w Moskwie reprezentacja Polski zmierzy się z Senegalem

Bunt rolników przeciwko niskim cenom malin - tłumy na spotkaniu w Bobach. A politycy się kłócą
galeria

Bunt rolników przeciwko niskim cenom malin - tłumy na spotkaniu w Bobach. A politycy się kłócą 47 28

W centrum malinowego zagłębia, podkraśnickich Bobach było wczoraj kilkuset rolników. Przejechał też wiceminister rolnictwa. Były zarzuty, postulaty i obietnice. Nie było zaś jednomyślności, co do tego czy w proteście przeciwko niskim cenom na skupie, powstrzymanie się od zbioru malin ma jakikolwiek sens.