środa, 26 kwietnia 2017 r.

Lublin

Dwa kółka na antenie

Dodano: 23 kwietnia 2003, 08:33
Autor: (alf)

Piotr Wróblewski: Dojeżdżam <br />
do pracy rowerem przez cały rok. W godzinach szczytu poruszam się w ce
Piotr Wróblewski: Dojeżdżam
do pracy rowerem przez cały rok. W godzinach szczytu poruszam się w ce

Noc nie jest dobra porą, aby jeździć na rowerze, nawet jeśli jest wyposażony w odpowiednie oświetlenie. Ale właśnie wtedy jest czas, by wymienić uwagi o ścieżkach rowerowych, a raczej ich braku w Lublinie.

Internautów tradycyjnie zapraszamy więc na naszą stronę internetową www.dziennikwschodni.pl/rowery, gdzie toczy się bardzo interesująca dyskusja. Prosimy również o wypełnianie i przesyłanie kuponów, dzięki którym będziemy mogli kontaktować się ze zwolennikami naszej akcji "Lublin dla rowerów”.
Zapraszamy też dziś o godz. 23 do posłuchania Radia Lublin. Nocną audycję prowadzi będzie Piotr Wróblewski, którego wielu mieszkańców miasta wielokrotnie pewnie zauważyła, gdy bez względu na pogodę przemierza ulice miasta na swoim jednośladzie.
Zaprosił do studia kilku lubelskich cyklistów oraz przedstawicieli policji. Każdy z nich ma wiele własnych obserwacji, którymi chętnie podzieli się ze słuchaczami. Prawdopodobnie jednak nie mniej interesujące są przemyślenia rowerzystów, którzy już wyruszyli na lubelskie ulice.
W imieniu red. Wróblewskiego, zapraszamy do odbiorników i do dyskusji, którą zrelacjonujemy również na naszych łamach. Od godz. 23 do północy czekamy na telefony pod radiowym nr tel. 743 73 83.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24