niedziela, 25 lutego 2018 r.

Lublin

Dwaj policjanci z Lublina zatrzymani

  Edytuj ten wpis
Dodano: 4 lutego 2014, 11:08
Autor: (jsz)

Dwóch policjantów z Komendy Miejskiej w Lublinie usłyszało zarzuty dot. korupcji, przekroczenia uprawnień oraz przestępstw narkotykowych..

Poczynaniom Michała B. i Alberta W. przyglądało się Biuro Spraw Wewnętrznych KGP. W poniedziałek policjanci zostali zatrzymani. - W tej chwili są przesłuchiwani - mówi Beata Syk-Janowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej. - Do czasu zakończenia czynności nie możemy zdradzać szczegółów sprawy. Z nieoficjalnych informacji wynika, że obaj policjanci służyli w referacie wywiadowczym KMP w Lublinie. Postępowanie w ich sprawie toczyło się od kilku miesięcy. Jeden z zatrzymanych służył w policji od 2001 roku. Drugi założył mundur pięć lat później. Teraz obaj mogą zostać wyrzuceni ze służby. Wraz z policjantami zatrzymany został również jeden cywil. Śledczy nie zdradzają jednak żadnych informacji na temat tej osoby. Więcej informacji wkrótce
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o: Lublin policja KMP
ZULUS
Adamek
Mateusz
(8) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

ZULUS
ZULUS (4 lutego 2014 o 20:46) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

PANIE ADAMEK WIDOCZNIE DOBRZE BYŁ PAN SPRAWDZONY W ZK... HA HAH HA PARÓWA !!!

Rozwiń
Adamek
Adamek (4 lutego 2014 o 19:11) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
A tera bendo paruwami f pierdlu,bo każDY PIES TO CFELUH
Rozwiń
Mateusz
Mateusz (4 lutego 2014 o 18:32) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Mogą być wyrzuceni ze służby???? Jak dla mnie przy tego typu przewinieniach i wogóle przy jakim kolwiek rodzaju łamania prawa  przez policjantów nie ma drugiej szansy. Prawo powinno być egzekwowane jeszcze ostrzej i bezlitośnie w przypadku Policji. Wstąpili do służby jako dorośli ludzie i złożyli przysięgę służyć polsce ale widać nie szczerą. Widać było to tylko po to by mieć furtke do lewych interesów przy czym zwiększoną szanse by nie mieć żadnych konsekwencji. Na szczęście ktoś jeszcze czuwa nad tym ze policja nie zajmuje się do końca tym co powinna, do tego przypadków o nadużyciach z pomocą munduru jest coraz więcej i uchodzi to przeważnie ze śmiesznymi konsekwencjami jak nagana wpisana w papiery. Wyskoczy później taki na ulice zgarnie pare małolatów przykleją coś na lewo i po naganie, zostanie jeszcze poklepany po ramieniu plus premia z kieszeni podatniika. Przysięgają po to by służyć państwu i obywatelom zasłonić własną piersią gdy będzie potrzeba, a nie iśc na łatwizne.  Utrzymujemy ich z podatków a oni wożą tylko d*** coraz to nowszymi modelami. Nadają sie na pilnowanie pielgrzymek( chodź to też swoją drogą absurd w dodatku tylko w Polsce). Przypadki tego typo powodują że ludzie mają policje za zero i nie ufają im a to bardzo niszczy państwo i nastawienie obuwateli. Można to w sumie porównać do "srania we własnym gnieździe". Nikt normalny tego nie robi, a jednak nasz rząd tak umożliwiając takim przypadkom ujść na sucho!  Mam nadzieje, że moj komentarz będzie miał wpływ na rozwój tej sprawy w opisanym wyżej kierunku, a mianowicie zero tolerancji dla takich występków.

Rozwiń
Mateusz
Mateusz (4 lutego 2014 o 18:31) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Mogą być wyrzuceni ze służby???? Jak dla mnie przy tego typu przewinieniach i wogóle przy jakim kolwiek rodzaju łamania prawa  przez policjantów nie ma drugiej szansy. Prawo powinno być egzekwowane jeszcze ostrzej i bezlitośnie w przypadku Policji. Wstąpili do służby jako dorośli ludzie i złożyli przysięgę służyć polsce ale widać nie szczerą. Widać było to tylko po to by mieć furtke do lewych interesów przy czym zwiększoną szanse by nie mieć żadnych konsekwencji. Na szczęście ktoś jeszcze czuwa nad tym ze policja nie zajmuje się do końca tym co powinna, do tego przypadków o nadużyciach z pomocą munduru jest coraz więcej i uchodzi to przeważnie ze śmiesznymi konsekwencjami jak nagana wpisana w papiery. Wyskoczy później taki na ulice zgarnie pare małolatów przykleją coś na lewo i po naganie, zostanie jeszcze poklepany po ramieniu plus premia z kieszeni podatniika. Przysięgają po to by służyć państwu i obywatelom zasłonić własną piersią gdy będzie potrzeba, a nie iśc na łatwizne.  Utrzymujemy ich z podatków a oni wożą tylko dupe coraz to nowszymi modelami. Nadają sie na pilnowanie pielgrzymek( chodź to też swoją drogą absurd w dodatku tylko w Polsce). Przypadki tego typo powodują że ludzie mają policje za zero i nie ufają im a to bardzo niszczy państwo i nastawienie obuwateli. Można to w sumie porównać do "srania we własnym gnieździe". Nikt normalny tego nie robi, a jednak nasz rząd tak umożliwiając takim przypadkom ujść na sucho!  Mam nadzieje, że moj komentarz będzie miał wpływ na rozwój tej sprawy w opisanym wyżej kierunku, a mianowicie zero tolerancji dla takich występków.

Rozwiń
Gość
Gość (4 lutego 2014 o 12:40) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

przerażajace żeby przestepcy pracowali w policji, bo jak inaczej ich nazwać, najhwidoczniej selekcja psychologiczna w czasie werbunku zawodzi albo jest formalnością

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (8)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!